Najlepsza sieć VPN dla CenturyLink ISP

Będąc trzecim największym dostawcą usług telekomunikacyjnych w USA, Centurylink przeszedł długą drogę od początków swojej działalności jako firma rodzinna. Dostawca komunikacji cieszy się dużym wzrostem. Wiele z nich pochodzi z wielu przejęć dokonanych na przestrzeni lat. Obecnie firma oferuje połączenia światłowodowe w maksymalnie 17 stanach USA, podobnie jak w S&Indeks P 500, a także działa jako lokalny przewoźnik giełdowy.


Najlepsza sieć VPN dla CenturyLink ISP

Najlepsza sieć VPN dla CenturyLink ISP

Czy CenturyLink Any Good?

Konkurowanie z renomowanymi firmami, takimi jak AS&T i Verizon to nie lada wyczyn. Oznacza to, że standard świadczonych usług nie jest bliski przeciętności. Jako dostawca usług internetowych, który istnieje od lat, wielu twierdzi, że CenturyLink ma jeszcze przed sobą długą drogę. Powód? Powszechnie praktykowana wada, którą znają długoletni użytkownicy Internetu; dławienie.

Ograniczanie oznacza wszelkie środki, które dostawca usług internetowych może zastosować, aby spróbować kontrolować sposób przeglądania Internetu. Obejmuje to ograniczenie dostępu do niektórych stron internetowych, a nawet spowolnienie prędkości przeglądania poprzez ograniczenie przepustowości. W przypadku konfrontacji, większość dostawców usług internetowych zaprzecza występowaniu takich praktyk, a bardziej łagodni przyznają się do tego w celu uregulowania korzystania z sieci. Podsumowując, ograniczanie przepustowości jest praktyką, która pozostawia Cię w niekorzystnej sytuacji. Nie doświadczysz pełnej przepustowości połączenia.

Jak uniknąć dławienia CenturyLink ISP

Obejście ograniczania oznacza, że ​​będziesz mógł szybciej przesyłać strumieniowo filmy, pobierać więcej multimediów szybciej i torrentów, które są znacznie większe w krótszym czasie. Przy tak kuszących perspektywach bardzo łatwo jest wyobrazić sobie, dlaczego ludzie sięgają po VPN. Łączenie się z wirtualną siecią prywatną pozwala użytkownikom ukrywać szczegóły dotyczące ich połączeń przesyłanych przez ich adres IP. Jest to możliwe dzięki szyfrowaniu.

Szyfrowanie to czynność polegająca na kodowaniu ruchu, tak aby ani twój dostawca usług internetowych, ani inne osoby trzecie nie mogły odszyfrować danych przesyłanych przez twoje urządzenie. Dzieje się tak za każdym razem, gdy ustanawiasz łącze do obcego serwera. Oczywiście najpierw musisz subskrybować wiarygodną usługę VPN. Gdy to zrobisz, twój adres IP również zostanie zmieniony. Możesz manipulować szczegółami, takimi jak miejsce zamieszkania, co pozwala zachować anonimowość.

Usługa VPN znacznie ułatwia dostęp do stron z ograniczeniami geograficznymi. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się ze zdalnym serwerem. Spowoduje to, że witryny będą myśleć, że znajdujesz się na akceptowanym terytorium. Jako bonus możesz uzyskać dostęp do różnych wersji określonej witryny. Jest to szczególnie przydatne, jeśli robisz zakupy online lub chcesz zarezerwować lot lub hotel.

Najlepsze VPN dla CenturyLink ISP

Wybór odpowiedniego dostawcy do rejestracji jest problemem wielu użytkowników Internetu. Prawdopodobieństwo skończenia z supernaturalnym dostawcą VPN jest po prostu zbyt wysokie. Właśnie dlatego opracowaliśmy podstawy i opracowaliśmy dostawców, którzy zapewnią najlepszą możliwą obsługę.

1. ExpressVPN

Uwielbiany i doceniany przez internautów na całym świecie, ExpressVPN stanowi standard tego, czego można oczekiwać od dostawcy VPN najwyższej klasy. Usługa ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Jest to jedno z niewielu miejsc, w których organy danych nie podlegają jurysdykcji. Wielokrotnie nagradzany dostawca obiecuje zerowe logowanie i obiecuje 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich swoich subskrybentów. Sieć serwerów jest również imponująca, szczycąc się około 2000 serwerami dobrze rozmieszczonymi w ponad 90 krajach.

Ta usługa jest również jedną z niewielu, która ma szereg zaciemnionych serwerów, z których możesz korzystać, jeśli jesteś w kraju, w którym korzystanie z VPN jest zabronione. Działa również świetnie z Torem dla zwiększenia anonimowości. Aplikacje ExpressVPN są dostępne na urządzenia z systemem Android, Windows, iOS, FireStick i Linux. Użytkownicy ExpressVPN będą również mogli korzystać z obsługi protokołów VPN, takich jak OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec i SSTP. Wszystko to pozwoli na wszechstronne bezpieczeństwo, a dzięki całodobowej pomocy działu obsługi klienta użytkownicy nie powinni się wahać, gdy napotkają problem. Dokonaliśmy bardziej szczegółowej oceny ExpressVPN dla tego dostawcy, więc jeśli myślisz o zarejestrowaniu się u nich, przejrzenie recenzji byłoby doskonałym miejscem na rozpoczęcie.

2. IPVanish

Drugim dostawcą na naszej liście jest IPVanish. Ten amerykański dostawca jest dobrze znany z dużych prędkości, które zapewnia swoim użytkownikom. To sprawiło, że stał się hitem zarówno dla graczy, jak i streamerów filmowych. Usługa może pochwalić się ponad 1500 serwerami na całym świecie i zdarza się, że w pełni posiada je wszystkie. Usługa jest również jedną z niewielu, która zapewnia pełną obsługę użytkowników, którzy chcą torrentować. Pozwala na nieograniczony transfer plików P2P, a także anonimowe torrentowanie, dzięki czemu nie musisz się martwić o śledzenie.

IPVanish pozwala również na najwyższą liczbę połączeń z wieloma urządzeniami na 10. Po podłączeniu wszystkie dane urządzenia są chronione przez ich 256-bitowe szyfrowanie AES. Jako subskrybent ich usługi możesz również nie pobierać klienta VPN, a zamiast tego skorzystać z internetowego serwera proxy SOCKS5. Powinno to być w stanie ukryć twój adres IP i ukryć swoją lokalizację w celu uzyskania dostępu do usług z ograniczeniami geograficznymi. Jeszcze więcej powodów, dla których IPVanish jest jedną z najlepszych sieci VPN dla CenturyLink, zapoznaj się z naszą recenzją IPVanish.

3. NordVPN

Wreszcie mamy NordVPN; dostawca, który jest bardzo zainteresowany bezpieczeństwem ruchu i posiada wszystkie narzędzia i funkcje, aby to zrobić. Usługa ma siedzibę w Panamie i ma ponad 4000 serwerów obecnych w ponad 60 krajach. Dzięki dużej liczbie serwerów NordVPN przewyższa tak wielu innych dostawców. Duże liczby dają również dużą zaletę. Usługa pozwala użytkownikom wybrać, z którymi serwerami połączyć się na podstawie zamierzonego zastosowania. Istnieją serwery przeznaczone do gier online, przesyłania strumieniowego, przeglądania, torrentowania lub pobierania zbiorczego.

NordVPN obsługuje również użytkowników, którzy mają więcej niż jedno urządzenie, umożliwiając jednoczesne połączenie do 6 urządzeń. Usługa jest również bardzo ceniona przez usługę, ponieważ oprócz 256-bitowego szyfrowania AES. Ruch użytkowników jest przekierowywany przez dwa serwery zamiast jednego przez tak zwane podwójne szyfrowanie. Subskrypcja NordVPN obejmuje również przełącznik „zabicia” w Internecie oraz dedykowane adresy IP dla tych, którzy chcieliby mieć własny specjalistyczny adres. Aby uzyskać głębsze spojrzenie na to, co NordVPN ma do zaoferowania, poświęć trochę czasu i przejrzyj naszą dobrze przygotowaną recenzję NordVPN.

Wniosek w sprawie najlepszej sieci VPN dla CenturyLink ISP

Korzystanie z VPN w celu obejścia dowolnej formy ograniczania przepustowości spowodowanej przez Twojego dostawcę usług internetowych jest jedną z najbardziej proaktywnych rzeczy, które możesz zrobić, aby odzyskać wolność w Internecie. Trzy wymienione przez nas usługi są w stanie wykonać świetną robotę. Nadal jednak nalegamy, abyś przejrzał poszczególne recenzje, aby lepiej zrozumieć, w co się pakujesz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map