Najlepsza sieć VPN dla Chile

Ach, Chile, klejnot Ameryki Południowej.


Chile to piękny kraj u wybrzeży Pacyfiku, który przyciąga wielu turystów przez cały rok, z których wszyscy przybywają, aby cieszyć się wspaniałymi zabytkami i lokalizacjami. Kraj Ameryki Południowej jest również magnesem emigrantów. Gospodarka o wysokim dochodzie i wysoki standard życia stanowią świetny wybór na przeprowadzkę. Jeśli planujesz udać się do Chile, zarówno jako turysta, jak i emigrant, musisz zdobyć VPN, aby zagwarantować sobie bezpieczeństwo online. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś używać VPN i które sieci VPN najlepiej działają w Chile.

Najlepsza sieć VPN dla Chile

Flaga Chile

Internet w Chile

Chile oferuje bezpłatny dostęp do Internetu. Rząd chilijski traktuje prawo swojego obywatela do wolności słowa i prasy bardzo poważnie i nie ma narzuconej cenzury internetowej. W rzeczywistości Chile było pierwszym krajem, który wprowadził przepisy dotyczące neutralności sieci w celu ochrony tych praw w 2010 r.

Co więcej, Chile ma jedną z najbardziej zaawansowanych infrastruktur telekomunikacyjnych w swoim regionie i najwyższy wskaźnik penetracji Internetu w Ameryce Południowej.

Innymi słowy, chilijczycy cieszą się dobrymi połączeniami internetowymi i całkowitą swobodą w Internecie.

Dlaczego potrzebujesz VPN w Chile??

Jeśli internet jest świetny, dlaczego potrzebujesz VPN?

Prosty.

Internet nie jest ograniczony do jednej lokalizacji, co oznacza, że ​​nikt nie może zagwarantować Ci bezpieczeństwa w trybie online. VPN może jednak. Zabezpiecza twoje dane za pomocą szyfrowania i przekierowuje twój ruch przez prywatne połączenie.

VPN może również zmienić twój publiczny adres IP. Pomimo wszystkich swoich zalet Chile nadal podlega treści blokowanej geograficznie. Dzięki VPN możesz łatwo uzyskać dostęp do stron z ograniczeniami regionalnymi. Oznacza to, że możesz odpoczywać na tarasie w Chile, oglądając z łatwością swój ulubiony program telewizyjny na amerykańskiej stronie internetowej.

Kto nie chciałby dostępu do globalnego przeglądania za pośrednictwem bezpiecznego i anonimowego połączenia?

Najlepsza sieć VPN dla Chile

Teraz, gdy już wiesz, dlaczego potrzebujesz VPN dla Chile, porozmawiajmy o tym, jaką VPN powinieneś uzyskać.

Gdy szukasz opcji VPN, musisz pamiętać o kilku rzeczach.

Po pierwsze, nie korzystaj z darmowego VPN. Najczęściej będziesz musiał za to zapłacić. Nie oznacza to, że usługa nie będzie „bezpłatna”, to po prostu oznacza, że ​​zapłacisz za nią swoimi danymi. Większość darmowych sieci VPN prowadzi dzienniki użytkowników i udostępnia te dane reklamodawcom i stronom trzecim. Celem VPN jest zapewnienie prywatności, bezpieczeństwa i anonimowości w trybie online. Jeśli twoje dane są rejestrowane i sprzedawane, to przeczy całemu celowi VPN.

Po usunięciu bezpłatnych opcji VPN powinieneś zapoznać się z funkcjami oferowanymi przez wiarygodne płatne sieci VPN. Przeważnie powinieneś martwić się szybkością Internetu, polityką prywatności i zasięgiem sieci VPN.

 • VPN mają wpływ na twoje Szybkość internetu; szyfrowanie danych i zmiana trasy ruchu powoduje spowolnienie połączenia internetowego. Sieć VPN, która ma serwery zoptymalizowane pod kątem szybkości, nie wpłynie tak bardzo na twoje połączenie. Szybkość jest ważnym czynnikiem, ponieważ może wpływać na przesyłanie strumieniowe i pobieranie.
 • The Polityka prywatności VPN jest ważne, ponieważ informuje, czy VPN przechowuje dzienniki danych, co robią z zagregowanymi dziennikami, które przechowują, oraz w jaki sposób ogólnie chronią Twoją prywatność.
 • Co do zasięg serwera; potrzebujesz VPN z serwerami rozproszonymi po całym świecie. Im większy zasięg serwera, tym łatwiej odblokować ograniczenia geograficzne, jednocześnie korzystając z szybkiego połączenia. Zwykle łączenie się z serwerem blisko Twojej rzeczywistej lokalizacji pozwala ominąć wiele problemów z prędkością, z którymi możesz się spotkać w sieci VPN.

Ale nie martw się. Przygotowaliśmy już listę najlepszych VPN dla Chile w oparciu o powyższe kwalifikacje:

ExpressVPN

Nasza pierwsza sugestia to najlepszy dostawca usług VPN w 2018 roku. ExpressVPN od kilku lat oferuje wyjątkową usługę i zdobył dedykowaną bazę użytkowników. Oferują ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach, więc zdecydowanie zapewniają globalny zasięg serwerów. ExpressVPN ma również ścisłe zasady zerowania dziennika i daje swoim użytkownikom opcje zachowania anonimowości nawet podczas procesu rejestracji. Jeśli chodzi o szybkość Internetu, ExpressVPN jest znany jako jedna z najszybszych usług VPN na rynku. Wszystkie ich serwery są zoptymalizowane do przesyłania strumieniowego, a nawet mają ochronę DDoS na całym serwerze. Otrzymasz również:

 • Szyfrowania klasy wojskowej
 • Najnowsze protokoły VPN
 • Bezpłatna usługa Smart DNS o nazwie MediaStreamer
 • Dostęp do pięciogwiazdkowego zespołu obsługi klienta za pośrednictwem czatu na żywo przez całą dobę
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz przetestować usługę przed jej rozpoczęciem

Możesz przeczytać pełną recenzję ExpressVPN tutaj, aby uzyskać więcej informacji o dostawcy.

BulletVPN

Druga sugestia na tej liście jest uważana za jednego z najszybszych dostawców usług VPN. BulletVPN może nie mieć dużej liczby serwerów, ale kraje, w których się znajdują, są równomiernie rozmieszczone na wszystkich zamieszkanych kontynentach. Ich serwery są również zoptymalizowane pod kątem szybkości i udostępniania P2P, co jest świetne, jeśli jesteś zapalonym torrenterem. Oni również mają ścisłą politykę zerowego logowania i biorą sobie do serca wszelkie obawy dotyczące prywatności i bezpieczeństwa. Dzięki BulletVPN będziesz mieć dostęp do:

 • Szyfrowania klasy wojskowej
 • 5 różnych protokołów VPN, w tym OpenVPN
 • Funkcja Smart DNS
 • Całodobowa obsługa klienta przez czat lub e-mail
 • 30-dniowa polityka zwrotów

Oto pełna recenzja BulletVPN, abyś mógł przeczytać o niej wszystko.

NordVPN

Sugestia numer 3 na tej liście to NordVPN; jedna z najbardziej rozbudowanych sieci VPN. Ich serwery obejmują ponad 60 krajów, zapewniając użytkownikom globalny zasięg i szeroki zakres opcji serwerów (ponad 4000 serwerów). Polityka prywatności NordVPN pokazuje, że poważnie podchodzą do kwestii prywatności, ponieważ ich ścisłej polityce zerowego logowania towarzyszy imponująca funkcja bezpieczeństwa: Podwójna sieć VPN. Jeśli chodzi o prędkości NordVPN, ich zoptymalizowane serwery P2P oferują imponujące prędkości pobierania i wysyłania, idealne do przesyłania strumieniowego. Niektóre funkcje, które uzyskasz dzięki NordVPN, to:

 • Podwójne szyfrowanie VPN
 • Split Tunneling
 • Funkcja Smart DNS o nazwie SmartPlay
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • 30-dniowa polityka zwrotów

Możesz zapoznać się ze wszystkimi funkcjami NordVPN w pełnej recenzji serwisu.

IPVanish

Wreszcie IPVanish. Nasza ostateczna propozycja VPN obejmuje ponad 750 serwerów w ponad 60 krajach. Mają także niesamowitą prędkość pobierania i wysyłania, co dobrze działa z ich zoptymalizowanymi serwerami P2P. Podobnie jak w przypadku innych sugestii, IPVanish ma politykę zerowego logowania i ściśle przestrzega zasad zapewniania użytkownikom prywatnych i anonimowych doświadczeń VPN. Dzięki IPVanish zyskasz również:

 • Dostęp do sieci VPN poziomu 1
 • SOCKS5 Proxy
 • 10 jednoczesnych połączeń urządzeń
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • 7-dniowa polityka zwrotów

Możesz przeczytać pełną recenzję IPVanish tutaj, aby dowiedzieć się więcej o dostawcy.

Najlepsza sieć VPN dla Chile – końcowe myśli

Chile ma niezwykły internet; świetna infrastruktura, łatwy dostęp i pełna swoboda użytkowania, o ile nie uczestniczysz w żadnych nielegalnych działaniach online. To nie znaczy, że powinieneś zrezygnować z subskrypcji VPN. Nadal potrzebujesz sieci VPN, aby uchronić się przed możliwymi włamaniami i atakami. Będziesz także wdzięczny za VPN, gdy będziesz mieć dostęp do dowolnej zawartości blokowanej geograficznie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map