Najlepsza sieć VPN dla Clash of Clans

Co to jest najlepsza VPN do użycia z Clash of Clans i Clash Royale? Starcie klanów to jedna wciągająca gra. Koncentrując się na obronie własnej bazy i atakowaniu bazy wroga, Clash of Clans powstał, by pobić rekordy, których twórcy nigdy tak naprawdę nie sądzili. Gra w pewnym momencie zdobyła tytuł najlepiej sprzedającej się aplikacji w sklepie Apple i podobno zarabiała do 5,15 miliona dolarów dziennie dzięki uprzejmości licznych ulepszeń, które trzeba wprowadzić, aby wzmocnić swoją bazę. Gra została również zaprojektowana w taki sposób, że gdy jesteś offline, pozostawiasz swoją bazę podatną na atak, a to zmusza zagorzałych fanów do zapewnienia, że ​​pozostają w sieci tak długo, jak to możliwe, aby temu zapobiec..


Najlepsza sieć VPN dla Clash of Clans

Najlepsza sieć VPN dla Clash of Clans

Podsumowanie najlepszego Clash Royale VPN

Jeśli szukasz VPN, aby poprawić swoje wrażenia z gry online, możesz zarejestrować się za pomocą kilku najlepszych opcji. Oto lista najlepsi dostawcy usług VPN Clash of Clans:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. VyprVPN
 4. BulletVPN
 5. NordVPN
 6. CyberGhost
 7. HideMyAss VPN
 8. Prywatny dostęp do Internetu
 9. PureVPN
 10. PrivateVPN

Starcie klanów i potrzeba połączenia z Internetem

Będąc grą online, nie trzeba dodawać, że aby grać, musisz mieć połączenie z Internetem. Jest to jedna z gier, która tak naprawdę nie pozwala na robienie czegokolwiek w trybie offline, więc oprócz połączenia z Internetem potrzebujesz także szybkiej. Szybkie połączenie zapobiega opóźnieniom, ponieważ kilkuminutowe opóźnienie wystarcza, aby przegrać wojnę i doprowadzić do porażki.

Biorąc pod uwagę, że jest to jedna z gier, w których możesz od czasu do czasu się zameldować, prawdopodobnie zechcesz jak najlepiej wykorzystać połączenie internetowe, które znajdziesz gdziekolwiek jesteś. Może to oznaczać zalogowanie się w pracy lub w szkole, a nawet w miejscach publicznych, w których można znaleźć połączenie, takie jak lotnisko lub restauracja. Problem polega na tym, że w takich miejscach zwykle obowiązują ograniczenia w sieci regulujące użycie, a ponieważ gry takie jak Clash of Clans zajmują dużo przepustowości, istnieje prawdopodobieństwo, że takie sieci mają zapory ogniowe, które uniemożliwiają użytkownikom granie w takie gry. Może to być rozczarowanie, zwłaszcza jeśli wszystko, co chcesz zrobić, to po prostu sprawdzić status swojego klanu, a nawet nie grać. Aby obejść takie ograniczenia, potrzebujesz rozwiązania, które może ominąć wszelkie zapory ogniowe lub bloki sieciowe, które można skonfigurować, niezależnie od rodzaju sieci, z którą jesteś podłączony. Jednym z takich rozwiązań jest VPN.

Dlaczego potrzebujesz VPN do Clash of Clans

Korzystanie z VPN zapewnia, że ​​możesz grać w Clash of Clans, nawet jeśli jesteś podłączony do restrykcyjnych sieci, ale jak to się dzieje? Na początek VPN oznacza wirtualną sieć prywatną. Zasadniczo jest to grupa serwerów, z którymi użytkownicy się łączą, dzięki czemu ich aktywność zostaje zaszyfrowana, przez co ukrywa się wszystko, co użytkownik chce online. Po nawiązaniu połączenia z serwerami użytkownik może ukryć swoje działania online przed wszystkimi, którzy myślą o podsłuchiwaniu ich, w tym ich dostawców usług internetowych.

VPN pozwala również abonentom obejść wszelkie zapory ogniowe lub bloki, które mogły zostać wprowadzone przez ich sieć, co oznacza, że ​​gracze Clash of Clans nie powinni mieć problemu z grą, nawet gdy są podłączeni do swojej szkoły lub sieci służbowej. Możesz nawet uzyskać dostęp do swoich ulubionych gier online w krajach, w których są one zbanowane lub zablokowane. To nie jedyna zaleta VPN dla użytkowników. Niezawodna usługa VPN umożliwia użytkownikom dostęp do witryn i kanałów z ograniczeniami geograficznymi, ponieważ po połączeniu ze zdalnymi serwerami ich adresy IP są zmieniane, aby odzwierciedlały lokalizację zdalnych serwerów. Aby uzyskać dostęp do witryny z ograniczeniami geograficznymi, musisz zlokalizować serwer w kraju jego pochodzenia, a gdy połączysz się z nim, będziesz wyglądać, jakbyś uzyskiwał dostęp do witryny z jej terytorium macierzystego.

Najlepsze VPN dla Clash of Clans

Teraz, gdy wiesz już kilka rzeczy na temat tego, co VPN może dla Ciebie zrobić, następnym najlepszym krokiem byłoby poszukiwanie najlepszej usługi, z której można się zarejestrować. Niezawodna usługa VPN powinna być w stanie zapewnić bezpieczeństwo, anonimowość i zdolność do obejścia bloków sieciowych. Poniżej przedstawiamy szereg sugestii, które z pewnością możemy zrobić:

1. ExpressVPN

Granie w intensywną grę, taką jak Clash of Clans, oznacza, że ​​powinieneś być w stanie połączyć się z usługą VPN, kiedy tylko chcesz, a ExpressVPN z ich listą 2000 serwerów na to pozwala. Usługa opiera się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, które nie podlegają żadnej jurysdykcji w zakresie zatrzymywania danych. ExpressVPN jest również dobrze nagradzanym dostawcą, a to dzięki ich doświadczonemu zespołowi obsługi klienta. Ich zespół doskonale nadaje się do obsługi wszelkich skarg klientów o każdej porze dnia, przez telefon, e-mail lub bezpośrednie wiadomości. Usługa oferuje klientom możliwość posiadania 3 równoczesnych połączeń, a także obiecuje, że nie będzie przechowywać żadnych dzienników ich aktywności online.

Użytkownicy mogą również liczyć na serwery Stealth ExpressVPN, które są grupą serwerów, na których można polegać, aby przeglądać witryny oparte nawet na najbardziej restrykcyjnych terytoriach. Usługa jest również łaskawa dla subskrybentów, którzy polecają tę usługę swoim kolegom, ponieważ jeśli będą mogli się zarejestrować, zarówno nowy, jak i obecny subskrybent otrzymają miesiąc bezpłatnej usługi w nagrodę. Każdy użytkownik, który tak naprawdę nie chce korzystać z VPN, może skorzystać z usługi Smart DNS, w której ukrywa się tylko ich lokalizacja. W celu dokładnego przyjrzenia się temu, o co chodzi w tym dostawcy, zalecamy przejrzenie naszej oceny ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish jest jednym z tych dostawców, na których możesz polegać, aby dostarczać wyjątkową usługę pozbawioną jakichkolwiek obaw. Wynika to z faktu, że usługa koncentruje się na zapewnieniu bezpieczeństwa online i tak naprawdę nie ma tylu pokazów ukrytych jako dodatkowe funkcje. Usługa ma około 1500+ swoich serwerów dobrze rozmieszczonych na całym świecie, aw przeciwieństwie do większości innych dostawców, IPVanish jest całkowicie właścicielem całej sieci. Taka własność oznacza brak kontaktu z aplikacjami innych firm, a tym samym szybsze świadczenie usług.

IPVanish ma również serwery specjalnie zoptymalizowane pod kątem gier, co powinno być świetną wiadomością dla graczy Clash of Clans, ponieważ serwery te zostały zaprojektowane tak, aby nie pozostawać w tyle. Innymi słowy, są to superszybkie serwery, które oferują bardzo wydajne połączenie. IPVanish jest również jednym z niewielu dostawców, którzy akceptują torrenty i zachęcają do nich, ponieważ ich serwery mogą to łatwo obsłużyć. Pojemność dodatkowych połączeń, które IPVanish może również obsługiwać, należy do najwyższych na rynku, umożliwiając do 10 jednoczesnych połączeń na tym samym koncie. IPVanish doskonale nadaje się również do łączenia mediów z usługami takimi jak Kodi, ponieważ integracja oprogramowania jest płynna i nigdy nie stwierdzono problemów. Jeśli zastanawiasz się nad rejestracją w IPVanish, musisz dowiedzieć się więcej o usługodawcy o wiele więcej i możesz to zrobić dzięki naszej szczegółowej recenzji IPVanish.

3. VyprVPN

Innym dostawcą, który wydaje się wzbudzać wiele zasłużonej uwagi, jest VyprVPN. Ten zdolny dostawca ma siedzibę w Szwajcarii i jest jednym z niewielu dostawców, którzy pozwalają na 5 jednoczesnych połączeń w ramach jednego konta. Usługa ma około 700 serwerów wymienionych w swojej sieci, z których zdarza się całkowicie jej właścicielem. Serwis jest również bardzo otwarty na temat logowania użytkowników, powołując się na czas, który im zajmuje. Dzienniki pokazują tylko czasy połączenia i czas pozostawania w trybie online; nic o tym, na jakich stronach byłeś lub co robiłeś.

Usługa obsługuje również protokoły VPN OpenVPN, IPSec / L2TP, IPSec / IKEv2 i PPTP VPN, oferując swoim klientom szeroki wybór opcji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, usługa oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES, a także ma dodatkowe funkcje, takie jak Chameleon, który szyfruje dane przesyłane przez protokół OpenVPN i sprawia, że ​​jest niewykrywalny przez głęboką inspekcję pakietów. VyprVPN posiada również rozwiązanie DNS, które pozwala na szyfrowanie twoich żądań DNS od szpiegowania stron trzecich. Usługa ma również aplikację VPN, która jest łatwo kompatybilna z szeroką gamą systemów operacyjnych, w tym Windows, Mac OS, Android i Linux. Poświęć trochę czasu, aby przejrzeć naszą recenzję VyprVPN tutaj, a będziesz wiedział wszystko, co musisz wiedzieć o tym wiarygodnym dostawcy.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla Clash of Clans

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zagrać w Clash of Clans, nie masz pojęcia o całej akcji, za którą tęsknisz. Aby mieć dostęp do gry, niezależnie od tego, na jakiej stronie się znajdujesz, zasubskrybuj niezawodnego subskrybenta, takiego jak ExpressVPN, IPVanish lub VyprVPN, a będziesz mieć możliwość osiągnięcia najwyższych poziomów tej niesamowitej gry bez względu na sieć online jesteś połączony z.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map