Najlepsza sieć VPN dla Comcast Xfinity w 2020 roku

Wszyscy wiedzą, że Internet kablowy jest zdecydowanie bardziej niezawodny niż forma bezprzewodowa, i jest to jeden z głównych powodów, dla których firma taka jak Xfinity nadal cieszy się prężnie rozwijającym się biznesem. Jako największy dostawca usług internetowych z siedzibą w USA, Xfinity jest znany z niesamowitej prędkości, która stanowi ogromny krok przed konkurencją. To z kolei pozwala na płynne przesyłanie strumieniowe i nieprzerwane torrentowanie dla tych, którzy subskrybują usługę. Jedynym problemem, z którym użytkownicy Comcast Xfinity mogą mieć problem, jest zmniejszona prędkość, z jaką większość z nich doświadcza się podczas przesyłania strumieniowego z określonych kanałów lub pobierania z wielu witryn. Ponadto dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi jest nieco ograniczony, co oznacza, że ​​możesz się denerwować za każdym razem, gdy próbujesz zalogować się na stronach, których główne serwery znajdują się w odległych krajach. Problemy te mogą być bardzo trudne do rozwiązania, szczególnie jeśli jesteś użytkownikiem zależnym od Internetu dla biznesu lub innej formy użytkowania na dużą skalę.


Najlepsza sieć VPN dla Comcast Xfinity w 2020 roku

Najlepsza sieć VPN dla Comcast Xfinity w 2020 roku

Co to jest VPN?

Na szczęście istnieje rozwiązanie, które po wdrożeniu zagwarantuje, że będziesz w stanie obejść wszystkie te problemy i surfować po Internecie bez żadnych ograniczeń. To rozwiązanie polega na wykorzystaniu usługi VPN. Wirtualna sieć prywatna składa się z grupy serwerów rozproszonych w wielu krajach, przez które ruch jest szyfrowany, co utrudnia Twojemu dostawcy usług internetowych dokładne określenie, co robisz online. Nie wiedząc, co robisz w Internecie, utrudnia im to narzucanie blokad w witrynach, które chcesz odwiedzić, zapewniając w ten sposób swobodę dostępu do witryn, które chcesz odwiedzić.

Istnieje szereg korzyści, które można uzyskać dzięki subskrypcji wiarygodnej usługi VPN. Niektóre z nich obejmują:

 • Surfowanie po Internecie z całkowitą anonimowością: Oznacza to, że witryny, które odwiedzasz, nie będą w stanie precyzyjnie wskazać Twojej dokładnej lokalizacji. Adres IP, który zobaczą, będzie śledzić tylko do dostawcy VPN, który subskrybujesz, ukrywając w ten sposób dane osobowe, takie jak kraj, w którym się znajdujesz, a także twoje imię i tożsamość.
 • Posiadanie bezpiecznego połączenia: Subskrybowanie usługi VPN oznacza ochronę dostępu do Internetu za pomocą szyfrowania. Po subskrypcji ruch przechodzi przez bezpieczne kanały, które zapobiegają wszelkim formom hakowania, co oznacza, że ​​użytkownik ma gwarancję, że nikt nie będzie w stanie infiltrować twojego połączenia ani podsłuchiwać twoich działań.
 • Obejście ograniczeń geograficznych: Dzięki korzystaniu z wirtualnego adresu IP większość witryn z ograniczeniami geograficznymi, do których próbujesz uzyskać dostęp, zakłada, że ​​masz już siedzibę w kraju pochodzenia witryny, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał być sfrustrowany blokami geograficznymi przygotowane dla użytkowników uzyskujących dostęp z zagranicy.
 • Surfowanie po Internecie z normalną prędkością: Po zasubskrybowaniu sieci VPN zaszyfrujesz ruch, co oznacza, że ​​Twój dostawca usług internetowych nie będzie w stanie zgadnąć, co robisz online. W rezultacie nie będą w stanie ograniczyć prędkości surfowania.

Najlepszy Comcast Xfinity VPN

Znalezienie najlepszej usługi VPN do zasubskrybowania może czasem być o wiele trudniejsze, niż początkowo przypuszczałeś. Większość ludzi musi przejrzeć wiele dostępnych usług, aby dowiedzieć się, który dostawca jest odpowiedni, a biorąc pod uwagę, że rynek jest zalewany tak wieloma ofertami jednocześnie, wymaga to wielu prac przygotowawczych.

Aby pomóc Ci w tym ćwiczeniu, zawęziliśmy się do kilku usług VPN, które mogliśmy dokładnie przeanalizować, w nadziei, że skierujemy Cię we właściwym kierunku. Spójrz:

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest najlepiej ocenianą usługą VPN w branży dzięki zarówno doświadczonemu zespołowi personelu obsługi klienta, który jest zawsze gotowy, aby zająć się Twoimi obawami, a także najwyższej jakości świadczonych usług. Ponieważ serwery są rozproszone w ponad 94 krajach, na świecie pozostało tylko kilka miejsc, w których będziesz musiał się martwić o blokady blokujące ograniczenia geograficzne. Będąc usługą najwyższego poziomu, bezpieczeństwo jest niczym wojskowym dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, a także możliwości wyboru spośród 4 niezawodnych protokołów VPN. ExpressVPN jest również znany ze swojego programu poleceń, w którym jeśli jako klient zachęcisz jednego ze znajomych do zarejestrowania się, oboje otrzymacie miesięczny bezpłatny dostęp do programu. Usługa oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy; oferta, którą zachęcamy do zapoznania się z tym, jak dobrze polubisz tę usługę.

2. NordVPN

Sukces NordVPN jako popularnego dostawcy VPN można w dużej mierze przypisać szerokiej gamie funkcji oferowanych przez tę usługę. Mieszkanie w Panamie również stanowi ogromną zaletę, ponieważ tak naprawdę nie ma żadnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych, które mogłyby wpłynąć na nich lub ich subskrybentów. Jedną z ich bardzo popularnych funkcji jest podwójny protokół szyfrowania VPN, w którym ruch jednego użytkownika jest wysyłany przez dwa serwery, co utrudnia dostęp hakera każdemu hakerowi. Mówiąc o serwerach, NordVPN ma ponad 3000 z nich dobrze rozmieszczonych na całym świecie, co oznacza, że ​​jego subskrybenci mogą cieszyć się szybszymi i bardziej niezawodnymi połączeniami. Usługa pozwala także na nieograniczone przełączanie serwerów i nie zapewnia żadnych ograniczeń przepustowości, z której mogą korzystać klienci. 

3. IPVanish

Założona w 1999 roku, IPVanish nadal oferuje solidną usługę, kompatybilną z urządzeniami z systemem Mac OS, Windows, iOS i Android. Aplikacja VPN jest również dobrze zaprojektowana i łatwa w nawigacji dla nowych użytkowników bez problemów. Aby zapewnić pełną prywatność swoim klientom, usługa ma obowiązującą politykę zerowych dzienników, w której nie są przechowywane żadne rekordy przeglądania subskrybentów. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, IPVanish ma silną politykę szyfrowania, z zastosowanym wojskowym szyfrowaniem AES-256 bitów, aby upewnić się, że wszystko działa płynnie. Usługa ta jest również popularna ze względu na obsługę torrentów, co jest dużym plusem dla użytkowników, którzy mają tendencję do pobierania dużych ilości plików do pobrania. Abonenci będą mogli jednocześnie łączyć maksymalnie pięć urządzeń, co pomaga zmniejszyć całkowity koszt, który zostałby poniesiony, gdyby dołączyła inna usługa VPN. Ogólnie rzecz biorąc, IPVanish jest świetną usługą do rozważenia, a jeśli chcesz to zobaczyć na własne oczy, kontynuuj i wypróbuj ich 7-dniową ofertę próbną z gwarancją zwrotu pieniędzy.

Ostatnie słowo na temat najlepszej sieci VPN dla Comcast Xfinity w 2020 roku

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój dostęp do Internetu nie zostanie zakłócony, nie ma innego rozwiązania, które pomogłoby Ci to zrobić oprócz abonamentu VPN. Trzy usługi, które wymieniliśmy powyżej, są więcej niż w stanie zapewnić niezawodne połączenie, a także kilka innych dodatkowych korzyści, których możesz nie uzyskać z innych usług VPN. Masz jakieś pytania lub uwagi dotyczące któregokolwiek z wymienionych dostawców? Udostępnij je nam w poniższej sekcji, a my na pewno odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map