Najlepsza sieć VPN dla Craigslist

Pomimo swojej podstawowej konstrukcji i konfiguracji Craigslist nadal zajmuje czołowe miejsce, ponieważ jest jednym z najbardziej wiarygodnych ogłoszeń online, jakie można kiedykolwiek znaleźć w Internecie. Usługa działa od ponad dekady, a poza ostatnią zmianą zasad dotyczących reklam osobistych niewiele się zmieniło na stronie. Większość ludzi woli używać go głównie ze względu na jego prostotę, więc administratorzy nie mają tak dużej motywacji do zmiany czegokolwiek.


Najlepsza sieć VPN dla Craigslist

Najlepsza sieć VPN dla Craigslist

Craigslist Zbanowany?

Tak popularna jak Craigslist, wciąż istnieją kraje na całym świecie, które nadal nie czują się tak komfortowo, gdy ich obywatele uzyskują dostęp do strony. Było wiele przypadków, w których ludzie szukający usług, a nawet narzędzi nawiązali kontakt z ludźmi, których tam spotkali, i może to być powód, dla którego niektóre rządy zajęły twarde stanowisko wobec strony. Ostre reakcje obejmują całkowite zablokowanie adresu IP Craigslist lub nawet grożenie aresztowaniem każdego, kto uzyska dostęp do strony wbrew przepisom rządu.

Przepisy te mogą oznaczać dla ciebie fatalne skutki, szczególnie jeśli przebywasz w kraju, w którym jedynym sposobem na uzyskanie tego, czego szukasz, jest Craigslist. To właśnie robisz w domu, więc nie ma sensu, dlaczego nie możesz korzystać z usługi w nowo znalezionym miejscu zamieszkania. Na szczęście można obejść ograniczenia geograficzne, które mogły zostać ustanowione przez rząd za pośrednictwem twojego dostawcy usług internetowych. Można to zrobić za pomocą usługi VPN.

W innych przypadkach Craigslist zbanował adres IP niektórych użytkowników. Powody, dla których twoje IP zostały zbanowane na Craiglist, są różne: od nadpisywania, promowania nielegalnych treści, hakowania, po naruszanie ich warunków.

Co to jest VPN?

W całości VPN oznacza Virtual Private Network, i jest to ogólnie zbiór serwerów, które mają zaszyfrować twoje połączenie, tak że nawet twój ISP nie byłby w stanie poprawnie określić, skąd dokładnie przeglądasz, nie mówiąc już o tym patrzysz online. Oto jak działa usługa: po nawiązaniu połączenia ze zdalnym serwerem rzeczywisty adres IP zostanie wymieniony na ten, który odpowiada nowemu serwerowi, z którym się łączysz. Robiąc to, możesz wyglądać, jakbyś przeglądał z lokalizacji, która tak naprawdę nie jest tam, gdzie jesteś, a to umożliwia ci dostęp do stron blokowanych geograficznie, takich jak Craigslist.

Ponieważ głównym zadaniem usługi VPN jest ukrycie się dokładnie tam, gdzie przeglądasz Internet, ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie usługi VPN zagwarantują niezawodną ochronę. Proste wyszukiwanie online może ujawnić wielu bezpłatnych dostawców, z których możesz skorzystać, zamiast płacić za ochronę, jaką uzyskasz za usługę, za którą musisz zapłacić. Te bezpłatne usługi naprawdę nie mają na względzie twojego najlepszego interesu, ponieważ wiele z nich znane jest z tego, że sprzedają informacje o przeglądaniu stronom trzecim, aby utrzymać się na powierzchni. To samo w sobie stanowi poważne naruszenie twojego bezpieczeństwa i dodatkowo fakt, że usługa może znacznie spowolnić twoją prędkość przeglądania, po prostu nie jest tego warte.

Najlepsza sieć VPN dla Craigslist

Najlepszym rozwiązaniem dla działającego Craigslist VPN jest rejestracja w wiarygodnej, płatnej usłudze. Teraz wiemy, że wybór usługi, którą chcesz subskrybować, może być czasem trudną decyzją, dlatego podsumowaliśmy kilka wyborów z najwyższej półki, które sugerujemy przyjrzeć się. Wszyscy dostawcy z naszej listy zostali wypróbowani i przetestowani, i wszyscy udowodnili, że są niezawodnymi usługami, którym można zaufać, aby odblokować Craigslist bez względu na to, gdzie jesteś.

1. ExpressVPN

Niewielu dostawców porównuje poziom usług, które można uzyskać od dostawcy tak doświadczonego i zorientowanego na klienta jak ExpressVPN. Oparta na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, ExpressVPN dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom wsparcie, ustanawiając zespół obsługi klienta, z którym można się skontaktować o każdej porze dnia, przez telefon, e-mail lub wiadomość bezpośrednią. Dysponując około 1500 serwerami, dostawca zapewnia, że ​​wszyscy jego klienci mogą łączyć się z różnymi witrynami z blokadami geograficznymi na całym świecie, a także umożliwia do 3 logowań na tym samym koncie. Oznacza to, że możesz korzystać z tej samej usługi na 3 urządzeniach. Aplikacja ExpressVPN jest również dobrze zaprojektowana pod kątem łatwości użytkowania, a dla tych, które mają siedziby w bardzo restrykcyjnych regionach, ExpressVPN pozwala im korzystać z serwerów Stealth w celu uzyskania dostępu do usługi bez wykrycia. Jest to również jedna z niewielu usług, które mają aktywny system premiowania klientów, w którym użytkownicy otrzymują miesiąc bezpłatnej usługi za każdym razem, gdy zarejestrują się ich poleceni. Usługa ma również poważne zasady zerowania dzienników, w których żadne informacje o swoich subskrybentach nie są przechowywane w dowolnym miejscu w ich systemach. Jeśli wszystko to wydaje ci się kuszące, możesz rzucić okiem na ich 30-dniową ofertę gwarancji zwrotu pieniędzy. Może to stanowić doskonałą podstawę do podjęcia decyzji.

2. NordVPN

Zasięg sieci NordVPN do tej pory nie ma sobie równych w żadnej z sieci VPN najwyższego poziomu, które można subskrybować. Usługa obejmuje około 4000 serwerów, co pozwala jej oferować takie usługi, jak DoubleVPN, w których ruch jest dwukrotnie szyfrowany, a także wybierać najlepsze serwery do użycia na podstawie tego, co masz do dyspozycji online. Dogodna lokalizacja NordVPN w Panamie oznacza, że ​​nie są oni zobowiązani do zapisywania historii przeglądania, ponieważ kraj znajduje się w regionie, na który nie mają wpływu żadne zasady przechowywania danych. Abonenci NordVPN mogą również skorzystać z funkcji CyberSec, która uniemożliwia wyświetlanie niechcianych reklam i złośliwego oprogramowania. Jako solidny dostawca NordVPN zapewnia ochronę klasy wojskowej dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES. To, w połączeniu z unikalnymi funkcjami, takimi jak Onion przez VPN, automatyczny przełącznik Killswitch oraz ochrona przed wyciekiem DNS zapewnia użytkownikom, że ich przeglądanie pozostaje bezpieczne i niezawodne, z dala od wszelkich cyberzagrożeń i schematów hakowania online. Oprócz niezawodnego bezpieczeństwa online, NordVPN pozwala również użytkownikom mieć do 6 jednoczesnych połączeń działających na jednym koncie, co bardzo pomaga obniżyć koszty, które musiałbyś ponieść, szczególnie jeśli szukasz ochrony dla małego biura lub biznes. 

3. IPVanish

Po ostatnim wpisie na naszą listę mamy IPVanish, amerykańskiego dostawcę, który również poważnie dba o to, aby ich klienci pozostali anonimowi i zabezpieczeni online. Sieć serwerów składa się z nieco ponad 1000 serwerów, co jest więcej niż wystarczające, aby użytkownicy nie przeskakiwali określonych serwerów podczas przeglądania. Wiadomo, że ich serwery zapewniają bardzo dużą szybkość przeglądania i dlatego większość graczy woli rejestrować się w tej usłudze w porównaniu do innych. IPVanish jest również popularny wśród użytkowników, którzy szukają prostego rozwiązania dla swoich potrzeb przeglądania, ponieważ oferują bezpośrednie podejście do potrzeb bezpieczeństwa online większości ludzi. IPVanish zapewnia nieograniczoną przepustowość, obsługuje anonimowe torrenty, pozwala na nieograniczony ruch związany z udostępnianiem plików peer-to-peer i nie przechowuje dzienników twoich działań związanych z przeglądaniem. Ich aplikacja jest również łatwa w nawigacji i pozwala użytkownikom połączyć się z ponad 40 000 adresów IP. Ta usługa jest również świetna do zapobiegania infekcji podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi, a dla wielu dostawców usług internetowych, którzy węszą w twoim połączeniu, IPVanish stosuje taktyki, które zapobiegają ich formom głębokiej inspekcji pakietów. Wiedząc, czy IPVanish jest dostawcą VPN, wystarczy zarejestrować się w celu uzyskania 7-dniowej oferty gwarancji zwrotu pieniędzy.

Podsumuj za najlepszą sieć VPN dla Craigslist

Craigslist to jedna z najbardziej niezawodnych stron internetowych sklasyfikowanych w Internecie, a jej struktura typu „barebone” wciąż podbija serca każdego, kto chce publikować lub odpowiadać na ogłoszenia na jej temat. Trzy usługi, o których mówiliśmy w tej recenzji, powinny zapewniać użytkownikom dostęp do witryny z dowolnego miejsca, bez martwienia się o jakiekolwiek blokady witryny lub ograniczenia geograficzne.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map