Najlepsza sieć VPN dla Czech

Ogólnie rzecz biorąc, Republika Czeska zachowała zdrowy szacunek dla wolności obywateli w Internecie. W kraju większość użytkowników Internetu loguje się za pośrednictwem rozległej sieci udostępnianej przez dostawców bezprzewodowych usług internetowych i do tej pory ma w Unii Europejskiej użytkowników najbardziej korzystających z Wi-Fi. Kraj również powoli zwraca się w stronę Internetu kablowego, ponieważ umożliwia to pobieranie z prędkością do 300 Mb / s. Dzięki takiej prędkości masz pewność płynnego połączenia, a także zerowego czasu ładowania przy pobieraniu plików lub strumieniowaniu w jakości HD.


Najlepsza sieć VPN dla Czech

Lista najlepszych czeskich VPN podsumowanych

Dla tych z was, którzy już wiedzą wszystko o tym, jak działa VPN i co ona robi, nie trzeba czytać pełnej recenzji poniżej. Możesz zarejestrować się za pomocą dowolnego z poniższych sposobów najlepsi dostawcy usług VPN dla Republiki Czeskiej:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. BulletVPN
 5. VyprVPN

Internet w Czechach

Dopiero niedawno Czechy rozpoczęły wdrażanie środków mających na celu uregulowanie korzystania z Internetu. Od stycznia 2017 r. Czescy dostawcy usług internetowych zostali zmuszeni do działania na podstawie dyrektywy, która zakazuje użytkownikom dostępu do witryn wymienionych na niektórych listach gier internetowych, prowadzonych przez ich Ministerstwo Finansów. Spowodowało to reakcję odwetową ze strony czeskiej Partii Piratów, która zebrała petycję podpisaną przez około 11 000 osób protestujących przeciwko cenzurze Internetu.

Ponieważ takie zdarzenia są nieliczne i dalekie, najlepiej byłoby zapewnić, że dostęp do Internetu pozostanie całkowicie nieograniczony za każdym razem, gdy zdecydujesz się odwiedzić kraj, a nawet jako lokalny mieszkaniec. Powstające ograniczenia wynikają z mechanizmów monitorowania wprowadzonych przez dostawców usług internetowych w regionie, więc pierwszym krokiem do osiągnięcia pełnej prywatności w Internecie byłoby utrudnienie im śledzenia Twojego przeglądania. Aby to zrobić, potrzebujesz usługi, która może szyfrować Twoje połączenie. Nie ma innej usługi, która mogłaby wykonać lepszą robotę niż VPN.

Jak pomaga VPN

VPN to w zasadzie usługa, która umożliwia bezpieczny i prywatny dostęp do sieci poprzez przekierowanie danych na jeden z serwerów w sieci dostawcy, ukrywając w ten sposób twoje działania online. Mechanizm działania stojący za całym pomysłem jest stosunkowo prosty. Po zasubskrybowaniu dostawcy i uruchomieniu połączenia za pośrednictwem klienta VPN dane są szyfrowane nawet przed dotarciem do zamierzonego miejsca docelowego. Zostanie warstwowane z szyfrowaniem, nawet zanim zostanie przechwycone przez Twojego dostawcę usług internetowych lub dostawcę Wi-Fi.

Ten rodzaj bezpieczeństwa jest ważny, jeśli robisz wrażliwe rzeczy, takie jak bankowość internetowa, lub jeśli chcesz ominąć wiele ograniczeń narzuconych przez usługodawcę internetowego lub strony, które chcesz przeglądać. Usługa VPN umożliwia dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi i ukrywa Twoją lokalizację, odfiltrowując lub zmieniając niektóre szczegóły związane z Twoim adresem IP.

Najlepsze VPN dla Czech

Twój adres IP przypomina bardziej cyfrowy odcisk palca w Internecie i jest tym, czego używa większość stron internetowych, aby uzyskać informacje o swoich gościach. Subskrybując cennego dostawcę usług VPN, możesz zmienić szczegóły swojego adresu IP, a nawet ukryć niektóre aspekty. Najlepsza usługa VPN do subskrypcji i zapewniająca prywatność to taka, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Podzielimy niektóre wiarygodne usługi, które możesz subskrybować, które zapewnią pełną ochronę i anonimowość podczas przeglądania Internetu.

1. ExpressVPN

Jako dostawca, który wciąż zdobywa wiele wyróżnień, ExpressVPN to usługa, która gwarantuje użytkownikom poziom prywatności i bezpieczeństwa, którego nie mogą uzyskać z żadnej innej usługi VPN. ExpressVPN jest również dość popularny ze względu na obsługę klienta, która składa się z zespołu specjalistów, którzy są dostępni o każdej porze dnia, aby pomóc rozwiązać wszelkie problemy związane z VPN. Nowi użytkownicy nie wahają się bombardować ich wszystkimi zapytaniami, ponieważ są tam po to, aby zapewnić, że ich usługa VPN jest dobrze dostarczana. ExpressVPN został założony w 2009 roku i ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych; kraj, na który nie mają wpływu żadne regulacje prawne dotyczące danych. Dzięki temu ich polityka zerowych dzienników jest całkowicie niezawodna.

Dzięki ponad 2000 serwerom w swojej sieci ExpressVPN jest w stanie zagwarantować użytkownikom niezawodny dostęp do witryn i kanałów, z których mogą chcieć odwiedzić lub przesyłać strumieniowo. Ich duża sieć serwerów chroni dane użytkowników za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES, a dzięki specjalnej gamie serwerów Stealth umożliwia użytkownikom przeglądanie również zastrzeżonych chińskich witryn. ExpressVPN pozwala także abonentom na jednoczesne działanie do 3 urządzeń jednocześnie w ich sieci, a także nie nakłada żadnych ograniczeń na wykorzystanie przepustowości. Podane tutaj informacje obejmują zaledwie kilka najważniejszych elementów tego, czego można oczekiwać od ExpressVPN. Szczegółowy podział zawiera nasz bardziej kompleksowy przegląd ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish jest kolejnym uznanym dostawcą w branży VPN, który ma coraz więcej osób subskrybujących go, głównie ze względu na szybkość serwerów i ogólną niezawodność. Z siedzibą na Florydzie w USA dostawca ma około 1500 serwerów pod pełną kontrolą, ponieważ wszystkie te serwery są bezpośrednio własnością firmy. Jego polityka braku rejestrowania jest również dobrze utrzymana, mimo że ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, a to zapewnia wszystkim jej klientom zaangażowanie w zapewnianie niezawodnej ochrony. Mówiąc o tym, bezpieczeństwo użytkowników jest gwarantowane przez ich 256-bitową usługę szyfrowania AES. Usługa oferuje również OpenVPN, PPTP, L2TP, IPSec i IKEv2 jako opcje preferowanego protokołu VPN.

Wiadomo, że IPVanish pozwala nawet 10 urządzeniom na jednoczesne połączenie się z jego usługą pod jedną nazwą użytkownika, co sprawia, że ​​jest to jeden z dostawców, który zastanawia się nad zabezpieczeniem małej firmy. Usługa ta jest również preferowanym dostawcą dla każdego, kto myśli o grach online, ponieważ serwery są wystarczająco szybkie, aby zapobiec opóźnieniom. Użytkownicy mający nadzieję na torrent mogą również polegać na tej usłudze, ponieważ IPVanish otwarcie ją promuje i ma serwery przeznaczone do takiej aktywności. Nasz przegląd IPVanish opisuje bardziej szczegółowo, co ma do zaoferowania IPVanish, więc spójrz na to, jeśli nadal jesteś zainteresowany usługą.

3. VyprVPN

VyprVPN zamyka naszą listę imponującą liczbą 700 serwerów; z których wszystkie są w pełni własnością serwisu. VyprVPN ma świetną robotę, zapewniając użytkownikom możliwość korzystania z VPN bez większego wykrywania dzięki własnemu mechanizmowi nazwanemu protokołem Chameleon. Usługa pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo lub przeglądać dowolną liczbę stron i kanałów z ograniczeniami geograficznymi, a także umożliwia użytkownikom przechodzenie przez Wielką zaporę ogniową w Chinach i przeglądanie hostowanych tam witryn. VyprVPN oferuje również szyfrowaną usługę przesyłania wiadomości znaną jako Cypher, która pozwala użytkownikom iOS i Androida na bezpieczne wysyłanie wiadomości.

Usługa oferuje również standardowe 256-bitowe szyfrowanie AES, co zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo online dla swoich klientów. Wszystkie znane protokoły VPN są w ofercie, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec lub Chameleon jako wybrany protokół. Usługa oferuje również niezawodną obsługę klienta, a także aplikacje, które pozwalają na uruchomienie usługi na urządzeniu z systemem iOS, Android, Windows lub Linux. Wyczerpujący raport na temat tego, za co zapłacisz po subskrypcji tego dostawcy, przejrzyj naszą recenzję VyprVPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla Republiki Czeskiej

Właśnie przedstawiliśmy migawkę tego, co otrzymasz, gdy zasubskrybujesz ExpressVPN, IPVanish lub VyprVPN. Wszystkie te usługi są objęte pewnym okresem gwarancji zwrotu pieniędzy, którego można użyć do wypróbowania usługi przed subskrypcją. Wypróbowanie tych ofert jest ważne, ponieważ przed zapisaniem się na miesięczne subskrypcje dowiesz się, czego się spodziewać.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map