Najlepsza sieć VPN dla Discord

Gry wieloosobowe zwykle wymagają dość dużej komunikacji, szczególnie jeśli grasz w tę, która wymaga połączonego wysiłku, aby wygrać. Większość graczy polega na aplikacjach, takich jak TeamSpeak i Skype, aby pozostawać w kontakcie ze swoimi kolegami z drużyny, ale dzięki dostosowanemu rozwiązaniu, np. Discord, jest wiele rzeczy, których prawdopodobnie brakuje. Discord to kompleksowe rozwiązanie stworzone z myślą o graczach i ich potrzebach. Aplikacja jest bezpłatna i pozwala graczom używać zarówno głosu, jak i tekstu, aby pozostać w kontakcie. Rozwiązanie VoIP ma łatwy w użyciu interfejs, a ponieważ może działać zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i telefonie, zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami, które Twoi znajomi mogli wprowadzić podczas grania w twoją ulubioną grę.


Najlepsza sieć VPN dla Discord

Najlepsza sieć VPN dla Discord

Co sprawia, że ​​Discord jest tak popularny?

Discord jest dobrze zaprojektowany dla graczy w tym sensie, że ma nawet środki zabezpieczające przed niektórymi z wielu problemów, na które mogą natknąć się podczas grania. Usługa zapewnia ochronę przed atakami DDoS i wyciekami adresów IP, a także umożliwia tworzenie niestandardowych skrótów klawiszowych i minimalne wykorzystanie procesora. Obsługiwane jest zarówno udostępnianie filmów i linków, jak i korzystanie z gry.

Dzięki tak szerokiej gamie aplikacji, aplikacja jest narzędziem, które wielu graczy uzna za bardzo przydatne. Jedyną rzeczą, która może utrudniać im dostęp, jest fakt, że korzystanie z niego może być zabronione w dowolnym miejscu zamieszkania. Istnieje wiele krajów i dostawców usług internetowych, którzy zakazali korzystania z usługi tylko ze znanych im powodów. Możesz również napotkać wiele problemów, jeśli korzystasz z aplikacji w szkole lub w pracy, ponieważ administratorzy sieci mogą nie być mile widziani w tym pomyśle. Jeśli masz niezawodne połączenie, a usługa nie jest zablokowana w Twoim kraju, ale nadal występują problemy, oznacza to, że Twój adres IP mógł zostać zablokowany. Są to sytuacje, w których zapalony gracz nie chciałby utknąć, więc aby mieć pewność, że uda Ci się uniknąć tych wszystkich problemów, zalecamy zarejestrowanie się w usłudze VPN.

Jak obejść bloki Discord

Subskrybowanie usługi wirtualnej sieci prywatnej umożliwia szyfrowanie połączenia, zapewniając w ten sposób, że cały ruch przychodzący z urządzenia pozostaje ukryty przed publicznością. Nawet twój dostawca usług internetowych nie będzie miał pojęcia o swoich planach, a to daje możliwość obejścia wszelkich zapór, które mogą przeszkadzać w korzystaniu z Discorda. Odbywa się to poprzez wymianę twojego adresu IP, co dzieje się za każdym razem, gdy używasz VPN do łączenia się ze zdalnym serwerem. Twój rzeczywisty adres zostanie ukryty, a kiedy zaczniesz korzystać z wirtualnego, ukryjesz ruch internetowy, a także będziesz wyglądać, jakbyś był w innym miejscu.

Spójrz na ten przewodnik, który pokazuje, jak ominąć zakazy Discord w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i innych krajach.

Najlepsze VPN dla Discord

Wybierając usługę, którą chcesz subskrybować, ważne jest, aby zastanowić się, jak dobrze twój dostawca będzie działał na rzecz spełnienia twoich potrzeb w zakresie gier. Potrzebujesz dostawcy, który nie będzie miał wolnych serwerów, ponieważ spowolnienie serwerów prowadzi do opóźnień w grze. Nie chcesz grać w grę, która będzie Cię wisiała, więc potrzebujesz także usługi VPN, która nie zje zbyt szybko. Na szczęście dla Ciebie mamy listę dostawców, którzy z pewnością zapewnią Ci najlepszą formę bezpieczeństwa, a także niezawodne prędkości, aby Twoja gra działała bez zakłóceń. Spójrz na naszą listę najlepszych VPN dla Discord poniżej:

1. ExpressVPN

ExpressVPN pojawia się jako nasza najbardziej zalecana usługa ze względu na jego niesłabnącą niezawodność i łatwość użytkowania. Usługa ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i obejmuje około 2000 serwerów. Są to więcej niż wystarczające, aby wszyscy użytkownicy nie wiedzieli kilku, więc masz gwarancję wartościowych prędkości i niezawodnego bezpieczeństwa. ExpressVPN oferuje również szereg zaciemnionych serwerów, które pozwalają ci korzystać z usługi, nawet jeśli mieszkasz w regionie, który nie obsługuje takich.

ExpressVPN jest również w stanie obsłużyć do 3 innych jednoczesnych połączeń i jest łatwo uznawany za jedną z najlepszych usług VPN dla graczy. Usługa oferuje protokoły takie jak OpenVPN, który jest natywnym wymaganiem, aby Discord działał tak płynnie, jak powinien. ExpressVPN ma również klienta VPN, który działa dobrze z urządzeniami z systemem Windows, iOS, Linux i Android, więc zgodność nie powinna być problemem. Nieograniczona przepustowość i nieograniczone przełączanie serwerów są oferowane jako standardowe, aw przypadku napotkania problemów, z którymi nie możesz sobie poradzić, dostępny jest całodobowy zespół obsługi klienta na żywo, który jest zawsze pod ręką, aby Ci pomóc. Aby uzyskać więcej informacji o tym, co ExpressVPN ma do zaoferowania, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. BulletVPN

Po drugie na naszej liście znajduje się usługa, której nazwa inspiruje prędkości, których niewielu innych dostawców może odważyć się zapewnić. BulletVPN to estońska firma, która ma rosnącą obecność serwerów i szybkość wystarczająco szybką, aby zapewnić płynną rozgrywkę. Bezpieczeństwo zapewnia 256-bitowe szyfrowanie AES, a także obsługa protokołów VPN, takich jak OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 i PPTP.

Usługa jest również dobrze znana z funkcji Smart DNS, która ukrywa informacje o Twojej lokalizacji za każdym razem, gdy próbujesz uzyskać dostęp do witryn i kanałów z ograniczeniami geograficznymi. Możesz także wybrać podłączenie do 3 dodatkowych urządzeń w celu bardziej powszechnego szyfrowania, a nawet zwiększyć tę liczbę, instalując klienta VPN kompatybilnego z routerem. Aplikacja BulletVPN ma również tak łatwy w użyciu interfejs, że nawet nietechniczni użytkownicy powinni być w stanie znaleźć drogę. Jeśli brzmi to jak dostawca, którym możesz być zainteresowany, przejdź do naszej recenzji BulletVPN, aby dowiedzieć się, co jeszcze możesz zyskać po zakupie subskrypcji.

3. NordVPN

NordVPN jest jednym z tych dostawców, który zapewnia wszystko, czego można oczekiwać, a także znacznie więcej od usługi VPN. Panamski dostawca ma na swoim koncie około 4000 serwerów, co samo w sobie wyklucza wielu konkurentów z rozważań. Usługa oferuje również standardowe 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej, a także pozwala użytkownikom podłączyć do 6 dodatkowych urządzeń jednocześnie w celu zwiększenia ochrony.

NordVPN pozwala na zwiększenie anonimowości dzięki obsłudze Tora przez VPN i oferuje dedykowane adresy IP dla użytkowników, którzy nie wolą od czasu do czasu zmieniać swoich serwerów. Istnieje również obsługa nieograniczonej przepustowości i nieograniczonego przełączania serwerów dla użytkowników, którzy chcieliby to zrobić. NordVPN zapewnia również serię zaciemnionych serwerów do połączenia, nawet w obszarach, w których korzystanie z VPN nie jest zalecane. Usługa obejmuje także automatyczny przełącznik zabójstw z subskrypcją oraz oprogramowanie CyberSec, aby powstrzymać wszelkie niechciane reklamy i złośliwe aplikacje. Aby zobaczyć dokładnie, czego możesz oczekiwać od tej usługi, znajdź czas na przejrzenie naszego przeglądu NordVPN.

Best Discord VPN – Werdykt

Niewiele gier VoIP na czacie jest zbliżonych do tego, co ma do zaoferowania Discord, więc jeśli często grasz w wiele gier wieloosobowych, z pewnością jest to narzędzie, którego musisz użyć. Jeśli masz problemy z korzystaniem z usługi przez usługodawcę internetowego, VPN powinien być w stanie pomóc nie tylko rozwiązać ten problem, ale także poprawić jakość gry. Kontynuuj i przyjrzyj się bliżej jednej z trzech wyżej wspomnianych usług, a jeśli masz pytanie, nie wahaj się opublikować go w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map