Najlepsza sieć VPN dla freelancerów i pracowników zdalnych

Jeśli jesteś jedną z wielu osób, które tak naprawdę nie oczekują długich dojazdów do pracy lub przebierania się do pracy w każdy poniedziałek do piątek, możesz po prostu przekonać swojego szefa, aby dał ci kilka bezpłatnych dni w biurze, o ile możesz dostarczyć. Praca zdalna nadal jest jedną z wielu zmian zachodzących w środowisku pracy ze względu na postępy w oprogramowaniu do śledzenia pracy oraz rosnącą większość pracy, która wymaga jedynie niezawodnego połączenia internetowego.


Najlepsza sieć VPN dla freelancerów i pracowników zdalnych

Najlepsza sieć VPN dla freelancerów & Pracownicy zdalni

Teraz w większości przypadków miejsce pracy prawdopodobnie chce, aby praca, którą wykonują, była prywatna i poza zasięgiem jakiejkolwiek zwykłej osoby, obawiając się, że może przechytrzyć ją w konkurencji. W związku z tym zdecydowanie wolą, aby ich pracownicy zameldowali się w fizycznej lokalizacji i stamtąd kontynuowali swoją pracę.

Z drugiej strony jest wiele osób, które wolą być własnymi agentami i wolą pracować dla siebie, zapewniając bezpośrednie usługi swoim klientom. Są to zwykle osoby wykwalifikowane, które same zajmują się wszystkim, od marketingu, księgowości, wydajności pracy i obsługi klienta, co oznacza, że ​​zwykle mają wiele do zrobienia, aby utrzymać działalność poszczególnych firm.

Dlaczego pracownicy zdalni potrzebują usługi VPN

W obu tych przypadkach praca i komunikacja wymagają dużej ilości prywatności i bezpieczeństwa, aw niektórych przypadkach anonimowości. W tym miejscu pojawia się usługa VPN.

VPN, skrót od Virtual Private Network, oznacza bezpieczne połączenie, przez które dane są przesyłane w postaci zaszyfrowanej. Potrzeba bezpieczeństwa w Internecie jest nadal szczególnie zalecana, szczególnie ze względu na dużą liczbę osób o złych intencjach, które szukają luk w kontaktach międzyludzkich w celu kradzieży danych osobowych i wykorzystania ich na swoją korzyść lub w celu szantażu. Nie chciałbyś znajdować się na drugim końcu komputera, jeśli haker przechwyci hasła do bankowości internetowej, tak jak akurat sprawdzasz swoje konto pod kątem funduszy, lub gdy masz zamiar przesłać ważne dokumenty robocze do twojego szefa. Subskrybowanie wiarygodnego dostawcy usług VPN pomoże ci tego uniknąć.

Najlepsze sieci VPN dla pracowników zdalnych & Freelancerzy

Udało nam się przeprowadzić kompleksowy przegląd 5 najlepszych usług VPN, na których możesz polegać, aby zapewnić bezpieczeństwo połączenia internetowego oraz że twoja praca, dane lub komunikacja nigdy nie zostaną zagrożone. Zacznijmy.

1. ExpressVPN

Nie ma nic lepszego niż wiedza, że ​​twój dostawca usług będzie zawsze dostępny, aby ci pomóc, gdy napotkasz trudności, których nie możesz przezwyciężyć samodzielnie. ExpressVPN jest dobrze znany z doskonałej obsługi klienta, dzięki której każdy, z kim możesz porozmawiać, ma wiedzę i odpowiednie umiejętności, aby ci pomóc. Ich imponująca sieć serwerów z pewnością zapewni ci połączenie przez cały czas, a także najwyższej jakości protokoły VPN, takie jak OpenVPN, PPTP i IPSec. Obsługa urządzeń jest wszechstronna, a ich oprogramowanie jest gotowe do pracy na komputerze Mac, iOS, Windows lub Linux. Ich ceny są nieco droższe w porównaniu z większością innych dostawców, ale wszyscy wiemy, że usługa premium zawsze kosztuje więcej.

Plusy

 • Zróżnicowana sieć serwerów.
 • 99,9% obiecało czas sprawności
 • Świetna obsługa klienta.
 • 5 jednoczesnych połączeń.

Cons

 • Dość drogo.

2. BulletVPN

Powinieneś się zwrócić BulletVPN jeśli szukasz tylko dostawcy oferującego prostą, szybką i bezpieczną opcję, która nie spowoduje zbyt dużych szkód na koncie. Praca jako freelancer lub pracownik zdalny oznacza, że ​​prawdopodobnie od czasu do czasu będziesz korzystać z sieci publicznych, a BulletVPN to świetna opcja, aby zapewnić ci bezpieczeństwo w ramach połączenia publicznego. Połączenia są szybkie dzięki sieciom serwerów poziomu 1, a także możesz zabezpieczyć swój tablet i telefon, ponieważ pozwalają one zarejestrować do 5 urządzeń jednocześnie na jednym koncie. Usługa oferuje również hojną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, w której możesz wypróbować ich usługę, zanim się na nią zdecydujesz.

Plusy

 • Dobra cena.
 • Obsługiwanych jest wiele urządzeń.
 • Idealne do gier.
 • Pięć jednoczesnych połączeń.
 • Tarcza Kuli.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Inteligentny DNS.

Cons

 • Niewiele serwerów do połączenia

3. NordVPN

NordVPN to świetna alternatywa szczególnie dla każdego, kto chce mieć przyzwoitą liczbę urządzeń podłączonych do jednego konta. Obsługują do 6 jednoczesnych połączeń i obejmują szyfrowanie klasy wojskowej. Dzięki CyberSec nie będziesz sfrustrowany wieloma reklamami online, a twoje połączenie nigdy nie zostanie naruszone dzięki ich automatycznemu przełącznikowi zabijania w Internecie. Dodane funkcje, takie jak Onion przez VPN i podwójne szyfrowanie, naprawdę sprawiają, że NordVPN jest silnym konkurentem, zwłaszcza jeśli jesteś w ciągłym ruchu i korzystasz z publicznego połączenia z Internetem. Ich dwuletnia oferta subskrypcyjna w wysokości 3,29 USD miesięcznie jest doskonałym powodem, aby wybrać je jako długoterminowego dostawcę.

Plusy

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Łatwe w użyciu oprogramowanie.
 • Do 6 urządzeń podłączonych jednocześnie.

Cons

 • Przeciętna obsługa klienta.

4. IPVanish

IPVanish został ogłoszony najlepszym dostawcą usług do obejścia bloków utworzonych przez największą liczbę witryn z ograniczeniami geograficznymi. Jest to szczególnie ważne, jeśli praca opiera się na informacjach ukrytych w trudno dostępnych witrynach i kanałach. Ich sieć serwerów jest w dużej mierze imponująca, z ponad 850 i wciąż rośnie. Użytkownicy będą mogli skorzystać z 256-bitowego szyfrowania AES i zasady zerowego logowania, która zapewni klientom, że ich historia przeglądania nie zostanie nigdzie zapisana. Ich ceny nie są tanie, ale można je uznać za przystępne, za 6,49 USD, 8,99 USD i 10,00 USD za subskrypcję na 12 miesięcy, 6 miesięcy i 3 miesiące.

Plusy

 • Specjalny protokół serwera proxy – SOCKS.
 • Obsługa udostępniania plików P2P.
 • Do 5 dozwolone jednoczesne połączenia.

Cons

 • Brak obsługi przesyłania strumieniowego Netflix.
 • Przeciętna obsługa klienta.

5. VyprVPN

Znany z oferowania zastrzeżonej technologii, VyprVPN to usługa, która stara się być w czołówce najnowocześniejszych technologii szyfrowania. Dostawca jest szczególnie znany ze swojego protokołu Chameleon, w którym standard OpenVPN musi zostać jeszcze bardziej ulepszony, aby zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników, którzy lubią witryny, których dostęp jest ściśle regulowany przez cenzurę lub ściśle monitorowany. Serwis jest również właścicielem całego sprzętu i oprogramowania, co daje mu przewagę nad innymi graczami, o których wiadomo, że wynajmują serwery do świadczenia swoich usług. VyprVPN zapewnia swoim klientom szeroki wybór, oferując ponad 40 000 adresów IP do wyboru, dzięki czemu niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajdujesz, masz gwarancję bezpieczeństwa.

Plusy

 • Pełna własność nad sprzętem.
 • Łatwy w użyciu interfejs.
 • Zaawansowane unikalne funkcje, np. Kameleon.

Cons

 • Znany z przechowywania dzienników przeglądarki.

Wniosek na temat najlepszych sieci VPN dla freelancerów & Pracownicy zdalni

Będąc pracownikiem zdalnym lub wolnym strzelcem, prawdopodobnie będziesz musiał wykonywać swoją pracę tak często, jak to możliwe. Niezależnie od tego, gdzie chcesz wykonać swoją pracę, zawsze ważne jest, aby twoje połączenie pozostało prywatne i bezpieczne, ponieważ nie chciałbyś, aby wydarzyło się coś złego tylko dlatego, że nie podjąłeś niezbędnych środków w celu ochrony swoich danych. Jeśli masz jakieś pytanie lub komentarz dotyczący 5 usług, które wymieniliśmy powyżej, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej, a my chętnie do Ciebie odezwę.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map