Najlepsza sieć VPN dla Frontier ISP

Ponieważ dostęp do Internetu szybko staje się koniecznością, bez której przeciętny człowiek nie może się obejść, wiele firm pojawiło się, aby zaspokoić ten ogromny popyt. Frontier Communications jest jednym z nich, ale mają nieco inną stronę niż historia. Założona w 1935 roku, początkowo zaczęła jako usługa telefoniczna, która następnie stopniowo rosła, stając się czwartym co do wielkości dostawcą DSL w USA. Wzrost ten utorował następnie firmie drogę do szerokopasmowego Internetu. Od tego czasu firma jest obecnie jednym z najpopularniejszych dostawców, który należy wziąć pod uwagę, szukając niezawodnego połączenia z Internetem.


Najlepsza sieć VPN dla Frontier ISP

Najlepsza sieć VPN dla Frontier ISP

Czy Frontier ISP ma jakieś zalety??

Jego czas w przestrzeni szerokopasmowej spotkał się również z dużą krytyką. Ostre opinie wielu abonentów ISP wynikają głównie z poziomu zadowolenia z połączenia internetowego. Niestety, Frontier jako dostawca usług internetowych nie został oszczędzony. Od momentu zakupu Verizon w 2015 r. Firma musiała stawić czoła ogromnemu ciężarowi; kwota długu zaciągniętego w celu nabycia aktywów Verizon. Może to być jeden z problemów wpływających na poziom świadczonych usług.

Kolejnym problemem, który wpłynął na firmę i wywołał duże zamieszanie wśród subskrybentów, jest dławienie. Mimo że praktyka ta jest powszechna w przypadku większości dostawców usług internetowych, abonenci Frontier są nadal gotowi do walki o poziom ograniczenia prędkości, któremu podlegają. Firma z drugiej strony twierdzi, że dławienie ma na celu zmniejszenie przeciążenia w ich sieci, a tym samym zapewnienie równego doświadczenia dla wszystkich klientów na całym świecie. Chociaż ich argumentacja może zawierać pewien element prawdy, wciąż możesz zrobić coś, aby zapewnić, że pomimo ich wysiłków, będziesz mieć doświadczenie w trybie online. Jak możesz to osiągnąć? Po prostu za pomocą usługi VPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN z Frontier?

Połączenie z wirtualną siecią prywatną pozwala ukryć ruch, a wszystko to odbywa się za pomocą szyfrowania. Po zarejestrowaniu się u dostawcy VPN masz możliwość wyboru zdalnego serwera, z którym chcesz się połączyć. Po wykonaniu tej czynności wszelkie dane, do których masz dostęp przez Internet, są kodowane, co utrudnia Twojemu dostawcy usług internetowych ustalenie, co robisz online. Gdy Twój dostawca usług internetowych jest w ciemności, nie będzie wiedział, które witryny zablokować. Pomoże to utrzymać nieograniczoną zawartość, do której możesz chcieć uzyskać dostęp.

Korzystanie z VPN pomaga także zachować anonimowość w Internecie. Dzięki sieci VPN w odwiedzanych witrynach nie będzie można dowiedzieć się żadnych danych, takich jak lokalizacja czy tożsamość. Oznacza to, że będziesz w stanie obejść wszelkie bloki, które mogły zostać ustawione przez witryny z ograniczeniami geograficznymi. Serwery, które łączysz, aby umożliwić manipulowanie twoim adresem IP i sprawiać wrażenie, jakbyś mieszkał w kraju, do którego strony próbujesz uzyskać dostęp.

Najlepsze VPN dla Frontier ISP

Poszukiwanie idealnego dostawcy może być uciążliwe, szczególnie jeśli nie masz pojęcia, czego szukać na początku. Aby Ci pomóc, przygotowaliśmy listę usług, które zyskały reputację zarówno ze względu na ich niezawodność, jak i jakość świadczonych usług. Śmiało i przejrzyj naszą listę najlepszych VPN dla Frontier ISP.

1. ExpressVPN

Zaczynamy od ExpressVPN, wiodącego dostawcy, który działa na rynku od prawie dekady, a ich lista 2000+ serwerów jest obsługiwana z ich bazy na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Ten światowej sławy dostawca szczyci się oferowaniem usług premium i stosuje 256-bitowe szyfrowanie AES, aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo w Internecie. Jego doświadczony zespół wsparcia jest zawsze pod ręką, aby rozwiązać wszelkie problemy i zawsze możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej lub mediów społecznościowych. Usługa oferuje także do 3 jednoczesnych połączeń oraz obsługę protokołów VPN, takich jak OpenVPN, SSTP, L2TP / IPSec & PPTP.

ExpressVPN ma również funkcję dzielonego tunelowania, której możesz użyć, aby zdecydować, które części twojego ruchu zostaną zaszyfrowane, a także gwarancję do 99,99% czasu sprawności. Kolekcja serwerów ukrytych jest również dostępna dla użytkowników z kraju, w którym korzystanie z VPN jest zabronione. ExpressVPN również prywatnie hostuje własne serwery DNS, więc jego usługa DNS o zerowej wiedzy jest na równi. ExpressVPN może pomóc w uniknięciu dławienia z Frontier jako usługodawcy internetowego. Aby dowiedzieć się, jakie funkcje na to pozwalają, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. IPVanish

Uwielbiany zarówno przez streamerów, jak i graczy online, IPVanish jest dostawcą, który należy wziąć pod uwagę szczególnie dla tych, którzy chcą przyspieszyć swoje połączenie. Usługa ma swoją bazę w Stanach Zjednoczonych i posiada ponad 1500 serwerów. Pozwalają one zaoferować użytkownikom do 40 000 adresów IP, zapewniając szeroki wybór osobom, które chcą ukryć swoją lokalizację. Usługa znajduje się również na szczycie listy, gdy mowa o jednoczesnych połączeniach, ponieważ pozwala na ochronę 10 urządzeń na jednym koncie.

IPVanish zapewnia użytkownikom niezawodne prędkości głównie dlatego, że są właścicielami swojej sieci serwerów. Dlatego wiedzą, gdzie zastosować poprawki, aby uzyskać szybsze połączenie. Usługa zapewnia także nieograniczoną przepustowość i nieograniczone przełączanie serwerów, więc nie musisz się martwić o surfowanie po Internecie pod pewnymi warunkami. IPVanish ma również narzędzie, którego nie oferuje wiele innych usług, a jest nim internetowy serwer proxy HTTPS SOCKS5. Dzięki temu będziesz mógł ukryć swoją lokalizację, a dla tych, którzy szukają anonimowości, oszczędzasz kłopotów z pobraniem kompletnego klienta. Zapoznaj się z naszą recenzją IPVanish, aby bliżej przyjrzeć się, w jaki sposób ten dostawca może cię ochronić przed ograniczaniem dostępu do Internetu przez dostawcę usług internetowych.

3. NordVPN

Nasza lista kończy się na NordVPN; dostawca, który prawdopodobnie zapewni ci wszystkie twoje cele związane z bezpieczeństwem online. Z siedzibą w Panamie dostawca ma rozległą sieć ponad 4000 serwerów, a to znacznie więcej niż w przypadku innych usług. Dlatego cieszy się ekonomią skali i jest w stanie oferować takie usługi, jak szyfrowanie DoubleVPN, co naprawdę poprawia efekt standardowego 256-bitowego szyfrowania AES. Usługa umożliwia również ochronę 6 dodatkowych urządzeń w ramach jednego konta, a wszystko to bez żadnych dodatkowych kosztów.

Usługa ma kilka unikalnych ofert, takich jak oprogramowanie Cybersec. Pomaga to utrzymać przeglądanie z dala od jakichkolwiek reklam i złośliwego oprogramowania. Dostępna jest również funkcja Smart Play, która jest usługą DNS, która ukrywa Twoją lokalizację i umożliwia dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi. NordVPN bardzo zależy również na wydajności, dlatego oferuje serwery zoptymalizowane pod kątem określonych funkcji online. Istnieją serwery dostosowane do grania, przesyłania strumieniowego, pobierania zbiorczego, a nawet torrentowania, a wszystko to ma na celu zapewnienie płynnego korzystania z Internetu. Jego poziom szyfrowania z pewnością powstrzyma Cię przed jakąkolwiek formą ograniczania przez twojego dostawcę usług internetowych, więc przejrzyj naszą recenzję NordVPN, aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś subskrybować dostawcę.

Podsumowanie najlepszych VPN dla Frontier ISP

Dostawca usług internetowych, który spowalnia i nadal spowalnia połączenie, jest jednym z największych powodów, dla których większość ludzi decyduje się na VPN. Jeśli należysz do osób, które doświadczają tego samego, nie ma powodu, aby nie szukać również tego rozwiązania. Jedną z rzeczy, które możesz zrobić, aby wybrać najlepszą usługę, jest wypróbowanie bezpłatnej wersji próbnej lub skorzystanie z gwarancji zwrotu pieniędzy oferowanej przez dowolnego rozsądnego dostawcę. W ten sposób dowiesz się dokładnie, w co się pakujesz, zanim wydasz ciężko zarobione pieniądze.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map