Najlepsza sieć VPN dla Google Fibre

Pomimo ogłoszenia Google Fibre w 2010 r., Dopiero niedawno użytkownicy w USA zaczęli poznawać usługi szerokopasmowego giganta wyszukiwania. Obecnie tylko użytkownicy z USA mogą ubiegać się o połączenie. Tylko jeśli mieszkają w jednym z 19 stanów, infrastruktura szerokopasmowa została stworzona. To prawda, że ​​Google może trwać nieco dłużej niż większość z nas się spodziewała. Obietnicą jest jednak to, że oferty usług tak naprawdę nie pasują do żadnej innej. Google obiecuje prędkości do 930 Mb / s przy zerowych limitach danych, super mocnym WiFi i naprawdę szybkich pobraniach i prędkościach.


Najlepsza sieć VPN dla Google Fibre

Najlepsza sieć VPN dla Google Fibre

Czy Google Fibre jest bezpieczny w użyciu?

Biorąc pod uwagę wiele przypadków, w których dostawcy usług internetowych ograniczają połączenia użytkowników, możemy jedynie spekulować, czy Google Fibre naprawdę oferuje taką prędkość swoim użytkownikom. Nieliczni ludzie, którzy mieli okazję skorzystać z tej usługi, naprawdę nie mają na co narzekać. Kilka pojawiających się problemów to błędy geolokalizacji i wolne tempo, w jakim usługa jest rozkładana. Jeśli mieszkasz poza 19 stanami, że usługa jest obecnie dostępna, być może będziesz musiał poczekać trochę dłużej, aby cieszyć się gigabitowymi prędkościami Internetu.

W przypadku tych, którzy już byli połączeni, istnieje ryzyko, że Google zbliżył się o krok do dokładnego poznania tego, co robisz w Internecie. Jeśli się nad tym zastanowisz, Google prawdopodobnie zna Twoją lokalizację, pomaga zarządzać e-mailami i być może śledzi to, czego szukasz, gdy jesteś online. Jeśli korzystasz z urządzenia z systemem Android i zalogowałeś się za pomocą konta Gmail, prawdopodobnie rejestrujesz Twoją aktywność na tym urządzeniu. To tylko kilka przykładów z szerokiej gamy usług Google, z których prawdopodobnie korzystasz na co dzień. Może to wydawać się ogromnym naruszeniem prywatności; szczególnie jeśli masz tendencję do wykonywania wielu delikatnych prac online.

Jak przywrócić prywatność online?

W przypadku użytkowników, którzy subskrybują już usługę Google Fibre, korzystanie z VPN powinno pomóc przywrócić poczucie prywatności. Jeśli nie znasz tej technologii, wirtualna sieć prywatna to w zasadzie sieć serwerów rozmieszczonych w różnych lokalizacjach na całym świecie. Kierowanie połączenia internetowego przez te serwery umożliwia szyfrowanie połączenia internetowego; utrudniając zewnętrznym stronom sprawdzenie, co robisz online.

Korzystanie z VPN pomaga również chronić twoje połączenie przed atakami hakerów przez strony zewnętrzne. Ułatwia nawet łączenie się z sieciami publicznymi, gdy nie można uzyskać dostępu do połączenia Google Fiber. Subskrybowanie VPN pozwala również ukryć i zmienić połączenie. To z kolei umożliwia dostęp do witryn i kanałów z ograniczeniami geograficznymi. Oznacza to, że masz dostęp do zagranicznych kanałów bezpośrednio z domu, ponieważ VPN pomaga ominąć ich geoblokady.

Znalezienie odpowiedniej usługi VPN do subskrypcji może czasem być przeszkodą; szczególnie jeśli nigdy wcześniej tak naprawdę nie słyszałeś o VPN. 

Najlepsze VPN dla Google Fibre

Aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu, przygotowaliśmy krótką listę dostawców oferujących najlepszy rodzaj usług. Oto nasza lista najlepszych VPN dla Google Fibre.

1. ExpressVPN

ExpressVPN to jedna z tych usług, która zapewnia to, co obiecuje, bez żadnych skrótów ani kompromisów. Usługa ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Ma imponujący zasięg około 2000 serwerów w swojej sieci. Usługa wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES, aby chronić użytkowników. ExpressVPN oferuje również szereg ukrytych serwerów, z którymi możesz się połączyć, jeśli mieszkasz w regionie wysoce ocenzurowanym. Umożliwia jednoczesne korzystanie z szyfrowania nawet o 3 więcej urządzeń.

ExpressVPN działa również całkiem dobrze z Torem dla zwiększenia anonimowości. Oferuje dzielone tunelowanie jako funkcję premium, która pozwala wybrać część danych do zaszyfrowania. Subskrypcja usługi obejmuje również automatyczny Killswitch internetowy. ExpressVPN obiecuje również, że żadne dzienniki nie będą przechowywane podczas przeglądania. Dodatkowo obsługuje OpenVPN, PPTP, SSTP i IKEv2 jako protokoły VPN do wyboru. Aby dowiedzieć się więcej o usłudze, znajdź trochę czasu na przejrzenie naszego przeglądu ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish to kolejna usługa najwyższego poziomu, która oferuje najlepsze zabezpieczenia i anonimowość w Internecie. Usługa zależy od tego, czy Twój adres IP może zniknąć. Sieć 1500 serwerów pozwala to zrobić, udostępniając do 40 000 adresów IP. Ta usługa jest również jedną z najlepszych, na której można polegać, jeśli chcesz dużo torrentować. Pozwala ona na anonimowe połączenia P2P, a także nieograniczone transfery plików dla tych konkretnych użytkowników.

IPVanish jest także jedną z usług najwyższej klasy, która pozwala użytkownikom na strumieniowe przesyłanie strumieniowe w jakości HD i ukrycie ich lokalizacji bez obaw o ich odnalezienie. Korzystanie z IPVanish oznacza nieograniczoną przepustowość, a także nieograniczone opcje przełączania serwerów. Usługa ma również dobrze ułożonego klienta VPN, który działa na systemach Android, iOS, Linux lub Windows. IPVanish ma również jedną z największych możliwości jednoczesnych połączeń, ponieważ jest w stanie obsłużyć do 10 wielu urządzeń na jednym koncie. Oznacza to, że wszystkie 10 urządzeń korzysta z 256-bitowego szyfrowania AES. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak dobra jest usługa VPN IPVanish, zapoznaj się z naszą recenzją IPVanish.  

3. NordVPN

NordVPN jest trzecim dostawcą, którego będziemy omawiać w tej recenzji. Usługa ma zasięg sieci obejmujący ponad 4000 serwerów w ponad 60 krajach. NordVPN działa z centrali w Panamie. Wynika to z faktu, że region nie podlega żadnej formie regulacji danych. Usługa oferuje również 256-bitowe szyfrowanie AES i jest w stanie ją rozpowszechnić dzięki obsłudze do 6 urządzeń. NordVPN jest również dobrze znany z protokołu szyfrowania Double VPN, w którym dane użytkownika są kierowane przez dwa serwery zamiast jednego; dlatego podwajamy poziom szyfrowania.

NordVPN pozwala również użytkownikom wybrać jeden dedykowany adres IP i jest również w pełni kompatybilny z Torem dla zwiększenia anonimowości. Usługa daje również użytkownikom możliwość wyboru serwerów, z którymi należy się połączyć; na podstawie rodzaju pracy, którą chcieliby wykonać. Istnieją serwery wyspecjalizowane w grach online, strumieniowaniu HD, torrentach, a także w pobieraniu masowym. Usługa oferuje również specjalistyczną ochronę przed wyciekiem DNS. Użytkownicy mogą również korzystać z rozszerzeń przeglądarki dla tych, którzy preferują lekką ochronę, a także funkcji SmartPlay, która pozwala ominąć ograniczenia geograficzne narzucone przez ulubione witryny do przesyłania strumieniowego. O tej usłudze możesz dowiedzieć się znacznie więcej. Możesz to zrobić, przeglądając naszą dobrze przygotowaną recenzję NordVPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla Google Fiber

ExpressVPN, IPVanish i NordVPN są ustawione tak, aby zapewnić najlepszą jakość każdemu użytkownikowi szukającemu najlepszej ochrony online. Trzej dostawcy należą do najlepszych z najlepszych. Wszystkie mają gwarancje, których można użyć do przetestowania ich usługi przed subskrypcją. Jeśli masz pytania dotyczące naszej recenzji, możesz zapisać swoje pytania lub komentarze w poniższej sekcji. Z przyjemnością odpowiemy.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map