Najlepsza sieć VPN dla Hongkongu

Emigranci w Hongkongu napotykają wiele trudności i wyzwań, ale znalezienie wiarygodnego dostawcy VPN nie powinno być jednym z nich. Powszechnym nieporozumieniem wśród ekspatów jest to, że VPN nie ma celu i że jest to kompletna strata pieniędzy. Czy jednak jako emigrant z Hongkongu nie chcesz chronić swoich danych i działań online przed dostawcami usług internetowych, takimi jak Netvigator i Pacific Internet? Osiągnięcie tego poziomu bezpieczeństwa nie jest daleką rzeczywistością, ponieważ VPN jest zainstalowany na dowolnym komputerze PC, Mac, iPad, iPhone, Android lub Amazon FireStick.


Najlepsza sieć VPN dla Hongkongu

Najlepsza sieć VPN dla Hongkongu

Najlepsze VPN dla Hongkongu – Podsumowanie 

Oto krótka lista najlepszych VPN-ów, które naszym zdaniem przyniosłyby korzyści w Hongkongu.

 1. ExpressVPN 
 2. NordVPN
 3. IPVanish 
 4. VyprVPN

Dostęp do Internetu w Hongkongu

Dostęp do Internetu w Hongkongu jest dostępny niemal wszędzie za pośrednictwem WiFi lub łącza szerokopasmowego dzięki inicjatywie GovWiFi zapoczątkowanej w marcu 2008 roku. Został założony w celu przekształcenia Hongkongu w miasto bezprzewodowe, w którym Internet jest dostępny dla wszystkich jego obywateli. Hongkong zapewnia odwiedzającym i mieszkańcom publiczny dostęp do Internetu w kawiarniach, hotelach i środkach transportu publicznego. Jednak dostępność Internetu na dużą skalę może być ryzykowna i niebezpieczna dla użytkowników.

Dlaczego potrzebujesz VPN w Hongkongu?

Jesteśmy tutaj, aby argumentować inaczej. Czy oglądanie telewizji z domu nie jest tak bardzo potrzebnym luksusem? Czy związek polityczny między Hongkongiem a Chinami, gdzie istnieją represyjne systemy nadzoru i cenzury, nie powinien stanowić problemu? Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się, dlaczego potrzebujesz sieci VPN w Hongkongu?

Omijanie usług przesyłania strumieniowego

Mieszkanie w Hongkongu pozbawia cię przywileju dostępu do kanałów i programów, które transmitują twoje ulubione programy i filmy. Ograniczenie geograficzne nie oznacza, że ​​są niedostępne. VPN pozwala ominąć zablokowane usługi przesyłania strumieniowego, takie jak BT Sport i ITV Hub, z dowolnego miejsca.

 Zachowaj prywatność i unikaj ataków hakerskich

Hongkong, Specjalny Region Administracyjny (SAR) Chińskiej Republiki Ludowej, ma bardzo niewielką cenzurę w zakresie aktywności online swoich użytkowników. Chociaż prawo w Hongkongu jest elastyczne, jeśli chodzi o wolność słowa i prasy, istnieją pewne praktyki monitorowania Internetu. Kwestie związane z prywatnością nie stanowią problemu, ponieważ Hongkong jest odrębnym autonomicznym terytorium, ale procesy jego ponownej integracji z Chinami sprawiają, że kwestia prywatności jest raczej wątpliwa.

Chroń korzystanie z WiFi

Posiadanie publicznej sieci Wi-Fi pod każdym względem powoduje, że wydaje się ona praktyczna i przydatna, ale wiele zagrożeń bezpieczeństwa powstaje w wyniku wyjątkowo wysokiego wykorzystania sieci Wi-Fi. Emigranci nie muszą cierpieć z powodu naruszenia prywatności lub kradzieży danych z powodu korzystania z pozornie nieszkodliwej sieci publicznej. W imieniu emigrantów należy podjąć niezbędne środki ostrożności, aby nie napotkać niefortunnych incydentów włamania i zapewnić bezpieczne przeglądanie Internetu.

Jakie są najlepsze sieci VPN dla Hongkongu?

ExpressVPN

Pomimo tego, że jest najdroższym dostawcą, ExpressVPN oferuje wspaniałe usługi i najlepsze 30-dniowe zasady zwrotu pieniędzy. Posiadają serwery w Hongkongu, a także w Wietnamie, Tajwanie i Tajlandii. Ich trudne szyfrowanie nie może zostać naruszone, co oznacza, że ​​prywatność jest utrzymywana na wszystkich poziomach. Dostępność na wielu platformach i doskonała szybkość połączenia sprawiają, że ExpressVPN jest doskonałym wyborem dla emigrantów w Hongkongu. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o usłudze, nasz przegląd ExpressVPN powinien zapewnić głębszy wgląd.

NordVPN

NordVPN oferuje zaawansowane zabezpieczenia, pełną prywatność i wolność w Internecie. Dzięki sześciu serwerom tylko w Hongkongu, emigranci, którzy wybiorą NordVPN, skorzystają z ich szybkiego połączenia. Gwarantują również dostęp do usług przesyłania strumieniowego w rozsądnych cenach, co dla ekspatów byłoby praktyczne i przekonujące. Aby dowiedzieć się więcej o dostawcy i czego się spodziewać, przeczytaj naszą recenzję NordVPN.

IPvanish

IPvanish oferuje super szybką prędkość, silne szyfrowanie i niezawodne połączenie. Posiadają serwery w 58 krajach, w tym 18 w Hongkongu. IPvanish VPN jest przyjazny dla użytkownika i opłacalny. Dodaj do tego 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. IPVanish to najlepsza sieć VPN dla emigrantów w Hongkongu. Ich usługa jest zdecydowanie warta rozważenia, ponieważ oferuje najniższą cenę, co oznacza, że ​​ryzyko, które podejmujesz u tego dostawcy, jest niewielkie. IPVanish utrzymał jakość usług w ciągu ostatnich trzech lat. Dowiedz się więcej o tej usłudze, przechodząc przez naszą recenzję IPVanish.

VyprVPN

VyprVPN jest przyjaznym dla użytkownika dostawcą twardego szyfrowania. Mają dwie usługi w Hongkongu i są jedynym dostawcą, który oferuje bezpłatny trzydniowy okres próbny, który byłby idealny dla emigrantów. Jedyną wadą tego dostawcy jest to, że prywatność użytkowników nie jest w pełni zabezpieczona ani utrzymywana. Wynika to z faktu, że przechowują niektóre dzienniki aktywności internetowej swoich użytkowników. Nadal jednak stanowią dobrą opcję uzyskiwania dostępu do zablokowanych usług przesyłania strumieniowego z dużą prędkością. Dowiedz się więcej o VyprVPN, czytając ta recenzja

Wykorzystanie VPN w Hongkongu

Zapytaj ponownie, dlaczego emigranci potrzebują VPN w Hongkongu? VPN może pomóc obcokrajowcom ominąć ograniczenia geograficzne, aby oglądać telewizję. Może pomóc chronić ich prywatność i bezpieczeństwo w Internecie. Wirtualna sieć prywatna może również zabezpieczyć każdą publiczną sieć Wi-Fi, szyfrując wszystkie dane online użytkowników, aby żadna z nich nie została naruszona ani skradziona. Dlatego VPN jest absolutną koniecznością dla emigrantów, kropka.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map