Najlepsza sieć VPN dla Indonezji

Co to jest „Najlepsza sieć VPN dla Indonezji”? Indonezja jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc na świecie i słynie z takich miejsc jak Dżakarta & Bali, a także ich wiele egzotycznych wysp. Jeśli zdarzyło Ci się być turystą latającym tam na wakacje lub być emigrantem amerykańskim, brytyjskim lub australijskim, pracującym tam przez dłuższy czas, prawdopodobnie będziesz w stanie nadrobić zaległości w tym, co dzieje się w domu. Może to być trudne, ponieważ istnieje wiele witryn i kanałów, które ograniczają dostęp osobom, które akurat znajdują się poza ich krajem. Dodaj do tego wysoki poziom cenzury rządowej nałożonej na różne strony internetowe i aplikacje, a na pewno poczujesz, że Twoje przeglądanie jest poważnie ograniczone. 


Najlepsza sieć VPN dla Indonezji

Najlepsza sieć VPN dla Indonezji

Użyj VPN, aby odblokować geoblokowane witryny w Indonezji

Aby odzyskać dostęp do ulubionych stron i kanałów, potrzebujesz rozwiązania, które może ukryć twoją aktualną lokalizację, a nie ma lepszego niż VPN. Usługa VPN maskuje połączenie, łącząc Cię ze zdalnym serwerem, a także zabezpiecza je za pomocą szyfrowania. W ten sposób masz dostęp do swoich ulubionych treści nie tylko z Indonezji, ale z dowolnego miejsca na świecie. VPN pozwoli ci również ominąć wszelkie blokady indonezyjskich dostawców usług internetowych Jak na przykład Biznet, IndiHome, MNC Play Media, i MyRepublic zostały wprowadzone, aby uniemożliwić ci dostęp do niektórych stron internetowych.

Najlepsze VPN dla Indonezji

W tym przeglądzie przyjrzymy się, jakie są najlepsze sieci VPN dla Indonezji, abyś mógł obejść różne ograniczenia, które ich rząd nakłada.

1. ExpressVPN – Najlepsza sieć VPN dla Indonezji

Plusy

 • Połączenie jest zabezpieczone przez 256-bitowe szyfrowanie.
 • Różne metody płatności + płatność anonimowa.
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • Dobrze zbudowane aplikacje, łatwy w użyciu.
 • Nieograniczone przełączanie serwerów.
 • Nieograniczona przepustowość

Cons

 • Trochę drogie.
 • Brak wsparcia telefonicznego.

Niewiele innych usług VPN zbliża się nawet do jakości usługi, którą uzyskasz z usługi tak znakomitej jak ExpressVPN. Są bardzo dobrze znani ze swojego wykwalifikowanego zespołu obsługi klienta, którego członkowie są zawsze gotowi do pomocy o każdej porze dnia, jeśli napotkasz problem, którego nie jesteś w stanie rozwiązać samodzielnie. Ich bezpieczeństwo jest również na najwyższym poziomie i będziesz go potrzebować, jeśli planujesz dużo pracy przy użyciu publicznych połączeń Wi-Fi z hoteli, restauracji i kawiarni. Dzięki serwerom w Malezji, Singapurze i na Filipinach masz pewność niezawodnego połączenia przez cały czas. Ich sieć serwerów jest obecna w ponad 90 krajach, więc możesz łączyć się przez ograniczone witryny nie tylko z twojego kraju pochodzenia, ale z wielu innych regionów na świecie. Ich oprogramowanie jest również dobrze zbudowane, z obsługą urządzeń działających na platformach takich jak Windows, Android, Mac, PC i iOS. Jedyną rzeczą, o której naszym zdaniem użytkownicy mogą się wygłupiać, jest cena, którą musisz zapłacić za subskrypcję. Choć nieco droższe niż większość, zachęcamy użytkowników do wypróbowania go przed 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

2. IPVanish

Plusy

 • Ponad 60000 adresów IP.
 • Ponad 750 serwerów w ponad 60 krajach.
 • 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • 5 jednoczesnych połączeń.

Cons

 • Brak czatu na żywo.
 • Brak obsługi amerykańskiego serwisu Netflix.
 • Brak wsparcia dla TOR.

IPVanish mają wiernych obserwatorów, głównie ze względu na wysokie prędkości serwerów, a jest to szczególnie ważne, jeśli planujesz strumieniowe przesyłanie wiadomości, transmisji na żywo lub wydarzeń sportowych ze swojego ulubionego kanału lub witryny. Wysokie prędkości serwera również przyspieszają pobieranie i pamiętaj, że dzieje się tak pomimo wysokiego poziomu bezpieczeństwa wprowadzonego przez usługę. Oprogramowanie, z którego użytkownicy mogą korzystać, jest na najwyższym poziomie, ponieważ zawiera obsługę wszystkich najczęściej używanych platform, w tym Windows, Mac, iOS, Android i Linux. Ich sieć serwerów jest również imponująca – ponad 850 z nich znajduje się w ponad 60 krajach. Użytkownicy IPVanish są również obiecani, że żadna ich historia przeglądania nie będzie przechowywana przez usługę, czego przykładem jest ich polityka braku logów. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, IPVanish oferuje PPTP, L2TP i OpenVPN jako wybrane protokoły, a wszystko to przy pomocy 256-bitowego szyfrowania AES. Jednym z aspektów, który odróżnia ich od innych dostawców, jest to, że oferują one tylko 7 bezpłatnych dni użytkowania dla potencjalnych klientów, aby zdecydować, czy jest to usługa, czy nie.

3. StrongVPN

Plusy

 • Polityka zerowania dziennika.
 • 660 serwerów w 24 krajach.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Responsywna obsługa klienta.
 • Obsługa torrentów.

Cons

 • Przestarzały interfejs graficzny.
 • Z siedzibą w USA.

Na koniec nasza lista jest dostawcą, który powoli zyskuje na znaczeniu w świecie VPN, z serwerami rozproszonymi w 24 krajach i wciąż rośnie. StrongVPN są znane ze swojego 2048-bitowego szyfrowania, które powstrzymuje większość użytkowników przed dostępem do hakerów i kradzieży informacji. Uwzględniono wszystkie główne protokoły VPN, których można oczekiwać od dobrze działającej usługi, a ich szybkość pozwala na nieprzerwane oglądanie HD. Dedykowany zespół obsługi klienta pozwala również szybko reagować na zapytania użytkowników i oferować solidne rozwiązania podczas rozwiązywania problemów. Ich metody płatności są również zróżnicowane i akceptują płatności dokonywane za pośrednictwem Bitcoinów dla użytkowników, którzy chcieliby zachować swoją prywatność. Ich aplikacje & oprogramowanie ma silne wsparcie dla urządzeń działających na różnych platformach, więc każdy, kto używa systemu Windows, iOS, Mac, PC, Linux lub Android, powinien móc uruchomić swoje oprogramowanie bez żadnych problemów. Możesz uzyskać lepszą opinię o usłudze, jeśli weźmiesz 5-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i sam będziesz korzystać z usługi przez chwilę.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla Indonezji

Użytkownikom, którzy prawdopodobnie zaczynają od VPN, może być trochę trudniej wybrać jedną konkretną usługę przy pierwszej próbie, więc mamy nadzieję, że są to użytkownicy, którzy mogą przeczytać tę instrukcję i podjąć świadomą decyzję. Wiemy również, że wiele osób zna subskrypcję usługodawcy i rozdziela swoje pieniądze, nawet zanim nie spieszy się z sprawdzeniem, jak dobrze usługa działa najpierw poprzez bezpłatną usługę próbną lub gwarancję zwrotu pieniędzy. To niewłaściwe podejście, ponieważ możesz stracić pieniądze po odkryciu, że usługa Ci się nie podoba. Zawsze szukaj możliwości przetestowania swojego dostawcy przed opłaceniem abonamentu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map