Najlepsza sieć VPN dla Kanady w 2020 r

Jako naród Kanada była jedną z pierwszych osób, które poparły korzystanie z wirtualnych sieci prywatnych. Ze względu na fakt, że usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix, Amazon Prime Video i podobne, były dostępne tylko w USA, wielu Kanadyjczyków uciekło się do VPN, aby ominąć regionalne ograniczenia nałożone na te platformy. Szybko jednak zdali sobie sprawę, że korzyści VPN nie ograniczają się do obchodzenia bloków geograficznych. Prywatność w Internecie powoli stała się jednym z kluczowych priorytetów dla obu Kanadyjczycy w domu i mieszkający za granicą. Połączenie z serwerem VPN umożliwiło tym Kanadyjczykom surfowanie po sieci bez ograniczeń i ochronę ich prywatnych danych. Mając to na uwadze i biorąc pod uwagę ogromną liczbę dostawców usług VPN, którzy twierdzą, że są najlepsi w tych dniach, przygotowaliśmy następującą dogłębną analizę najlepszych kandydatów do VPN, na którą powinieneś zwrócić uwagę przed wyborem odpowiedniej usługi. 


Najlepsza sieć VPN dla Kanady w 2017 roku

Najlepsza sieć VPN dla Kanady w 2020 r

Co oznacza „VPN”?

Inicjały oznaczają Wirtualnej sieci prywatnej. Odnosi się do metody, w której użytkownicy mogą łączyć się z dużą prywatną siecią obsługiwaną przez serwery rozproszone po całym świecie.

Sieć działa jako warstwa, przez którą pobierane są wszelkie udostępnione informacje zaszyfrowane przed wysłaniem do dostawcy usług internetowych. W ten sposób użytkownik informacje osobiste, i nawet Lokalizacja pozostają nieznane ich dostawcom usług internetowych.

Najlepsze VPN dla Kanady – na co zwrócić uwagę?

Zobaczysz, że najlepsza kanadyjska sieć VPN dostawcy mają oprogramowanie dla wszystkich Urządzenia Mac OS, Windows i Linux, a także aplikacje VPN na platformy Android i iPhone.

VPN ma również kluczowe znaczenie, jeśli chcesz uzyskać dostęp do kanałów przesyłania strumieniowego, które są blokowane geograficznie w Kanadzie, np American Netflix, Showtime, HBO GO, Amazon Prime, i wiele innych.

W ten sam sposób kanadyjscy emigranci mogą korzystać z VPN, aby uzyskać Kanadyjski adres IP mieszkając za granicą. Połączenie z kanadyjskim serwerem VPN pozwala uzyskaj kanadyjski adres IP z dowolnego miejsca na świecie.

W rezultacie będziesz mógł odblokować i oglądać kanadyjskie kanały transmisji strumieniowej takich jak CBC, TSN, Sportsnet, Candian Netflix, Rogers Anyplace TV lub CityTV z dowolnego miejsca na świecie.

Opłacalna kanadyjska sieć VPN powinna mieć następujące funkcje:

 • Obsługa klienta.
 • Wysoki poziom szyfrowania danych.
 • Polityka prowadzenia firmy VPN.
 • Obsługuje OpenVPN, IPsec lub inne.
 • Poziom szyfrowania danych.
 • Jak łatwo jest korzystać z usługi VPN.
 • Jak szybka jest prędkość połączenia?

Większość firm nie oferuje klientom bezpłatnego okresu próbnego, ale obowiązują w nich zasady gwarancji zwrotu pieniędzy. Poniższa tabela zawiera krótkie spojrzenie na 4 najlepsze sieci VPN omówione w tej recenzji.

Dlaczego potrzebujesz VPN w Kanadzie?

Istnieje wiele powodów, dla których tak wielu Kanadyjczyków łączy się z serwerem VPN za każdym razem, gdy jest online. Oto najbardziej oczywiste:

Przepisy kanadyjskie, które podważają prywatność online

Kanadyjska ustawa o modernizacji praw autorskich została wprowadzona do parlamentu w 2011 roku. Pomimo jednomyślnego sprzeciwu i dużego dyskomfortu wśród Kanadyjczyków konserwatyści byli w stanie uchwalić ustawę ze względu na swoją większość. i większość jest teraz ciekawa, czy ich dane osobowe mogą zostać wykorzystane przeciwko nim.

 • Bill C – 11 (ustawa o modernizacji praw autorskich): nakazuje dostawcom usług internetowych rejestrowanie aktywności użytkownika w Internecie przez co najmniej 6 miesięcy dla wszystkich osób oskarżonych o naruszenie praw autorskich. Po tym okresie dane muszą zostać przekazane władzom.

Z drugiej strony ustawa antyterrorystyczna została wprowadzona w 2015 r. Konserwatyści argumentowali, że pomogą organom ścigania skuteczniej zwalczać terroryzm. Zasadniczo ułatwia proces wymiany informacji o osobach między różnymi kanadyjskimi agencjami rządowymi. 

 • Bill C-51 (ustawa antyterrorystyczna): pozwala CSIS wstrzymać wszelkie transakcje bankowe lub plany podróży każdego podejrzanego o terroryzm.

Pięć oczu

To szpiegowski sojusz zawarty między Australią, Nową Zelandią, Kanadą, Wielką Brytanią i USA. The Five Eyes (FVEY) został utworzony, aby umożliwić łatwiejszą wymianę inteligencji między sobą.

Może to oznaczać, biorąc pod uwagę nowe przepisy, że rząd jest w stanie zapewnić obywatelom dane online do krajów członkowskich. 

Blokowanie treści i ograniczenia filtrowania w Kanadzie

Kanada jest krajem, który obchodzi swój lud wolność wyboru. Wszystkie popularne serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, Youtube i Instagram, są łatwo dostępne. Jednak niektóre ograniczenia mogą obowiązywać na niektórych stronach internetowych w Kanadzie.

Na przykład FairPlay, a koalicja 25 organizacji kanadyjskich proponowanie CRTC utworzenia komitetu cenzury, zmuszając dostawców usług internetowych do blokowania stron internetowych oskarżonych o piractwo bez nakazu sądowego. Kanadyjscy internauci byli wściekli na tę decyzję, a nawet utworzyli własne komitety, aby anulować FairPlay. 

Co więcej, z powrotem w Listopad 2019 r, Sąd Federalny Kanady zatwierdził, że główni kanadyjscy dostawcy usług internetowych powinni blokować piracką usługę IPTV (Gold TV). W swojej obronie orzekli, że nie narusza to neutralności sieci ani wolności słowa. To tylko naruszenie praw autorskich.

Jeśli chodzi o torrentowanie, zgodnie z wyżej wymienionym projektem (Bill C – 11), wszystko zależy od tego, jakie treści próbujesz pobrać, ponieważ możesz używać torrentów uznanych za naruszające prawa autorskie. W niektórych przypadkach określenie zawartości jest trudne pirat a co nie.

W przypadku sieci VPN nie ma znaczenia, jakie ograniczenia obowiązują. Zmienia Twój adres IP i umożliwia anonimowe surfowanie po Internecie. W rezultacie możesz uzyskać dostęp do zastrzeżonych stron internetowych w kraju, a także pobierać / przesyłać torrenty bez śledzenia.

Korzyści VPN dla mieszkańców Kanady

VPN pozwala mieszkańcom Kanady na dostęp treść ograniczona geograficznie zlokalizowane w różnych krajach na całym świecie. Po nawiązaniu połączenia z serwerem w określonym kraju VPN będzie ukryj swój adres IP i przypisać ci nowy w kraju, w którym znajduje się serwer.

Na przykład, jeśli serwer znajduje się w USA, otrzymasz amerykański adres IP. W rezultacie będziesz mieć dostęp do takich jak US Netflix, Hulu, HBO i CW TV.

To samo dotyczy innych usług przesyłania strumieniowego, pod warunkiem że łączysz się z serwerem w ich krajach. To obejmuje BBC iPlayer, Sky Go, DAZN, ITV, TV2 Play, i więcej.

Odblokuj i przesyłaj strumieniowo kanadyjską telewizję w dowolnym miejscu – sekcja emigrantów

Kanadyjska telewizja plasuje się w czołówce na świecie. Na przykład masz takie jak CBC. W całości litery odnoszą się do Canadian Broadcasting Corporation, największej stacji telewizyjnej i radiowej w Kanadzie. Jest tam dość popularny i warto się przeciwstawić BBC w UK.

Usługa nie jest dostępna poza Kanadą. CBC i inne Kanały z Kanady wymagają adresu IP w regionie. Jeśli nie masz kanadyjskiego adresu IP, otrzymasz komunikat o błędzie geo który prawie natychmiast przerywa dostęp:

„Ups… Przepraszamy, ta treść nie jest dostępna w Twojej lokalizacji. Jeśli uważasz, że otrzymałeś tę wiadomość przez pomyłkę, skontaktuj się z nami. Błąd 21. ”Błąd odtwarzacza CBC

Kanadyjska usługa VPN umożliwia dostęp do CBC Streaming Player z dowolnego miejsca na świecie. To samo dotyczy innych kanadyjskich kanałów przesyłania strumieniowego, takich jak CityTV, Crave TV, CTV, Sportsnet i TSN

Najlepsza kanadyjska sieć VPN – szczegółowa analiza

Podczas przeprowadzania naszych szczegółowych badań w celu ustalenia, która sieć VPN jest najlepsza, byliśmy w stanie zawęzić ją do 6 dostawców usług. Oto wyniki:

1. ExpressVPN

Okładka ExpressVPN

ExpressVPN doskonałe prędkości, i szyfrowanie wojskowe, a możliwość odblokowania usług przesyłania strumieniowego z całego świata sprawia, że ​​VPN działa w sieci Brytyjskie Wyspy Dziewicze, region daleko od zasięgu stowarzyszenia Pięć Oczu.

Podsumowując, możesz łączyć się z 5 różnymi kanadyjskimi serwerami VPN z poziomu aplikacji ExpressVPN. Serwery znajdują się w Toronto, Montrealu i Vancouver. W sumie dostawca obejmuje 94 różne kraje pod względem dystrybucji serwerów.

Mówiąc o serwerach, przetestowaliśmy niektóre ExpressVPN, aby sprawdzić ich wydajność prędkości. Spośród wszystkich VPN na tej liście ta wyszła z najlepszymi wynikami. Wszystkie serwery były bardzo szybkie, bez względu na to, kim są fizycznie odległe. Największym hitem, którego byliśmy świadkami, był 7% spadek.

Aplikacje ExpressVPN są dobrze zaprojektowane z Przyjazny dla użytkownika interfejs w myślach. Z drugiej strony dostawca ma Inteligentny DNS funkcja omijania regionalnych ograniczeń. Pamiętaj, że ta funkcja nie szyfruje ruchu ani nie ukrywa całkowicie Twojego adresu IP. Innymi słowy, nigdy nie polegaj na Smart DNS do anonimowego torrentowania lub innych działań, które chcesz ukryć.

Jeśli chodzi o prywatność, ExpressVPN ma funkcję automatyczną wyłącznik awaryjny i podzielona funkcja tunelowania. Z dzielone tunelowanie, możesz wybrać, którą część swojego ruchu internetowego chcesz przekazać przez serwer VPN, a która za pośrednictwem usługodawcy internetowego.

Wreszcie ich 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy Polityka daje użytkownikom swobodę wyboru, czy chcą zobowiązać się do swoich usług.

Plusy

 • 160 lokalizacji serwerów w ponad 90 krajach.
 • Obsługuje P2P.
 • Kompatybilny z Netflix.
 • MediaStreamer Smart DNS.
 • 30-dniowy okres zwrotu.
 • Łatwe w użyciu aplikacje.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Podział tunelowania.
 • Rozszerzenia przeglądarki.

Cons

 • Drogie abonamenty.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.

2. BulletVPN

Przegląd BulletVPN

Z BulletVPN, Z siedzibą w Estonii Najlepszy dostawca usług VPN, możesz bezpiecznie surfować po Internecie w C.zanada. Dostawca ma około 114+ serwerów w 47 krajach, a niektóre z nich są zoptymalizowane pod kątem utrzymania bardzo dużych prędkości.

Według licznych testy prędkości wykonaliśmy, BulletVPN był w stanie utrzymać stałą prędkość na prawie każdym serwerze. Maksymalny spadek połączenia wynosił około 7%. Poza tym prędkości są doskonałe Streaming HD i UHD.

BulletVPN ma aplikację dla prawie każdego większego systemu operacyjnego, w tym PC, Mac, Android, iPhone, iPad lub FireStick. Funkcja inteligentnego serwera proxy DNS jest również dostępna w przypadku, gdy chcesz przesyłać strumieniowo blokowane geograficznie treści na urządzeniach, które nie obsługują VPN.

BulletVPN ma przełącznik zabijania i wyjątkową funkcję o nazwie Tarcza Kuli. Ta technologia wspiera przełącznik „zabicia” dodatkową warstwą prywatności. Bullet Shield nie pozwoli ci połączyć się z Internetem, jeśli nie masz połączenia z serwerem BulletVPN. Oczywiście masz możliwość włączenia tej konkretnej funkcji lub wyłączenia jej w aplikacji BulletVPN.

BulletVPN oferuje użytkownikom 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Ponadto dostawca ma 1-dniowy bezpłatny okres próbny. Można go zrealizować za pomocą aplikacji na Androida lub kontaktując się z obsługą klienta BulletVPN.

Plusy

 • Ponad 70 serwerów w 41 krajach.
 • Wsparcie P2P.
 • Odblokowuje Netflix i CBC.
 • Inteligentna funkcja DNS.
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • Przyjazny interfejs użytkownika.
 • Sześć jednoczesnych połączeń.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Tarcza Kuli.

Cons

 • Brak dzielonego tunelowania.
 • Krótki bezpłatny okres próbny (1 dzień).

3. Unlocator

Unlocator VPN Cover

Unlocator, za Dostawca z Danii, działa od tego czasu 2013. Po pierwsze, zaczął jako usługa proxy Smart DNS, a teraz zapewnia również Usługa VPN. Fakt, że zlokalizowane są kwatery główne Unlocatora Dania sprawia, że ​​czujemy się jednak nieswojo.

Jeśli jeszcze tego nie wiesz, Dania jest częścią 9-Oczy, rozszerzona wersja Stowarzyszenie 5 oczu. Przeprowadziliśmy dokładne badania, aby dowiedzieć się, czy istnieją raporty, które mogą wskazywać, że dane użytkownika Unlocatora zostały naruszone. Nie znaleziono takich raportów i jako takie, ich ścisłe zasady braku logowania wydaje się być uzasadniony.

Unlocator ma dobrą dystrybucję sieci serwerów obejmującą Ponad 41 serwerów w ponad 36 krajach. Byliśmy w stanie odblokować American Netflix, ale zajęło nam to trochę czasu. Niektóre amerykańskie serwery nie wykonały zadania, ale inne zrobiły to w szczególności Miami (wysoka prędkość).

Szybkość jest bardzo przyzwoita, zwłaszcza gdy korzystamy z (szybkie) serwery oznaczone. Niektóre serwery trafiły w nasze połączenie prawie z 30% spadek. Były to jednak rzadkie przypadki.

Oczywiście funkcja Smart DNS jest nadal dostępna. Unlocator daje użytkownikom możliwość zakupu indywidualnie, jeśli nie są zainteresowani usługą VPN.

Z drugiej strony Unlocator ma wyłącznik awaryjny. Podobnie jak w przypadku BulletVPN, istnieje technologia, która nie pozwala na połączenie z Internetem, jeśli nie korzystasz z serwera Unlocator. Jest nazwany jako Tarcza Unlocator.

Podczas gdy większość VPN oferuje krótki darmowy okres próbny, lub być może niejasny, Unlocator zapewnia nowym subskrybentom 7-dniowy bezpłatny okres próbny bez potrzeby rejestracji karty kredytowej lub konta PayPal. Ponadto po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego możesz skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy jeśli zdecydujesz się na subskrypcję.

Plusy

 • Serwery w ponad 41 krajach.
 • Przyjazny dla P2P.
 • Kompatybilny z Netflix.
 • Inteligentny DNS.
 • 30-dniowy okres zwrotu.
 • Bardzo proste aplikacje.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Wyłącznik awaryjny.
 • Tarcza Unlocator.
 • 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Cons

 • Kilka wolnych serwerów.
 • Brak rozszerzeń przeglądarki.
 • Podział tunelowania niedostępny.

4. NordVPN

Okładka NordVPN

NordVPN to Panamski dostawca VPN z rozległą globalną siecią. Oferują serwery w 81 lokalizacjach w ponad 64 krajach. Teraz udało nam się odblokować wszystkie testowane kanały przesyłania strumieniowego, ale wadą było to prędkość.

Jako dostawca usług VPN klasy premium NordVPN szczyci się posiadaniem najszybszych serwerów VPN. Nasze różne testy prędkości potwierdziły, że serwery skonfigurowane przez NordVPN w różnych regionach świata są na ogół szybkie. Na przykład połączenie z serwerem w USA prawie nie spadło (9%).

Podsumowując, sama aplikacja NordVPN jest bardzo dobra łatwy w użyciu, a proces łączenia jest prawie natychmiastowy. Jeśli chodzi o ich usługę Smart DNS, SmartPlay pozwoliło nam odblokować dziesiątki kanałów na całym świecie minimalna utrata prędkości.

Przechodząc do ich Podwójna sieć VPN funkcja. Ta technologia przekierowuje ruch użytkowników dwa serwery zamiast jednego, zapewniając podwójne szyfrowanie do danych. Korzystając z dodatkowej warstwy bezpieczeństwa, zmniejszasz prędkość Internetu, gdy ta konkretna funkcja jest włączona. Potwierdzono to poprzez różne przeprowadzone testy prędkości.

NordVPN nie jest taki tani, ale nie uważamy go również za drogi. Ich 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy daje użytkownikom wystarczająco dużo czasu na sprawdzenie, o co chodzi w serwisie. Jeśli chodzi o darmowy okres próbny, kiedyś taki był, ale teraz NordVPN zdjął go ze stołu.

Plusy

 • 81 lokalizacji serwerów w ponad 60 krajach.
 • Udostępnianie P2P.
 • Obsługiwany Netflix.
 • Smart DNS (SmartPlay).
 • Łatwe w użyciu aplikacje.
 • Sześć jednoczesnych połączeń.
 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym.
 • Automatyczny przełącznik zabijania.
 • Podwójna sieć VPN.
 • CyberSec (ochrona przed złośliwym oprogramowaniem).
 • Cebula przez VPN.
 • Rozszerzenia przeglądarki.

Cons

 • Niestabilne prędkości.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.
 • Podział tunelowania niedostępny.

5. IPVANISH

IPVanish Cover

IPVanish zapewnia szybkie połączenia, doskonała ochrona prywatności, i dobry globalny zasięg serwerów, wszystko za rozsądną cenę. Jakiś czas temu może znajdować się ich siedziba główna (Stany Zjednoczone) narażone na szwank prywatność użytkowników.  IPVanish przeszedł przez skandal związany z pozyskiwaniem drewna logi użytkowników byli dostarczone do Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego aby pomóc w dochodzeniu w sprawie karnej. Ale potem nie zgłoszono takich przypadków.

Zasięg serwerów IPVanish jest bardzo dobry, ponieważ ma serwery Ponad 70 krajów. Jednak podczas naszych testów żaden z tych serwerów nie był w stanie odblokować US Netflix, BBC iPlayer, a nawet Hulu w sprawie, która jest dla nas ogromnym oszustwem.

Ich prędkość była w porządku zgodnie z tym, co zbadaliśmy. W rzeczywistości nasze połączenie tylko zniknęło 10%, i byliśmy w stanie przesyłać strumieniowo treści w jakości Full HD bez żadnych problemów z buforowaniem.

Korzystanie z ich aplikacji było ładne bezpośredni. Byliśmy w stanie połączyć się z serwerem w ciągu kilku sekund. Jak wspomniano powyżej, IPVanish nie był jednak w stanie odblokować niektórych głównych kanałów przesyłania strumieniowego.

Innym stwierdzonym przez nas problemem jest to, że dostawca nie ma funkcji Smart DNS, która jest niezbędna do uzyskania dostępu do ograniczonej zawartości. Ponadto widzieliśmy również, że dostawca oferuje tylko 7-dniowa polityka zwrotów, który blednie w porównaniu z innymi na liście.

Plusy

 • Serwery w ponad 70 krajach.
 • Wsparcie P2P.
 • Przyjazny interfejs użytkownika.
 • Dziesięć jednoczesnych połączeń.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Automatyczny przełącznik zabijania.
 • Serwer proxy SOCK5.
 • Rozszerzenie Chrome
 • SugarSync (Bezpieczne przechowywanie plików).

Cons

 • Inteligentny DNS niedostępny.
 • Nie odblokowuje Netflix i BBC iPlayer.
 • 7-dniowa polityka zwrotów.
 • Brak dzielonego tunelowania.
 • Brak bezpłatnego okresu próbnego.

6. CyberGhost

CyberGhost Cover

CyberGhost to kolejna najlepsza sieć VPN do rozważenia w Kanadzie. Zauważyliśmy, że dostawca ma szczególnie wielu użytkowników 15 milionów z nich, pomimo ich podejrzane pochodzenie. Rzućmy trochę światła na tę sprawę.

Po pierwsze, Cyberghost opiera się na obu Rumunia i Niemcy. Jeśli chodzi o prywatność w Internecie, Rumunia ma się dobrze brak ścisłych przepisów dotyczących nadzoru. Problem tkwi jednak w tym Niemcy, który jest jednym z Kraje 14 oczu. Ale nie to rozumiemy przez „Shady”.

Cyberghost został przejęty przez Izraelska firma Kape Technologies. W przeszłości tworzyli nowi właściciele CyberGhost złośliwe oprogramowanie. To było wtedy, nic takiego nie zgłoszono.

Zobaczmy teraz, dlaczego Cyberghost ma tak dużą bazę użytkowników. Dostawca ma serwery w 90 krajów, co jest świetne, ponieważ rywalizuje z takimi jak ExpressVPN.

Również testy prędkości wykazały oba pozytywne i negatywne wyniki. Około kilka serwerów nie wpłynęło znacząco na nasze połączenie 12%. Z drugiej strony istniały inne serwery, które obniżyły naszą prędkość Internetu do tego stopnia, że ​​jakość wideo spadła do 240 zamiast 720.

Usługa nie ma Inteligentna funkcja DNS do odblokowywania treści, ale serwery VPN mogą to zrobić. Próbowaliśmy US Netflix i dostawca dostarczony.

Aplikacja CyberGhost ma wyróżniony dubbing „Do przesyłania strumieniowego”. Pozwala użytkownikom wybrać kanał, który chcą odblokować, a aplikacja będzie wtedy odpowiednio połączyć się z serwerem (Serwer w regionie kanału). W ten sposób nie musisz samodzielnie ustalać, który serwer odblokowuje kanał. To bardzo imponujące, jeśli pomyślisz o użytkownikach, którzy nie znają się na technologii.

Prywatność ma postać szyfrowania na poziomie wojskowym i wyłącznik awaryjny. Jeśli chodzi o subskrypcję, Cyberghost jest nieco drogi, ale ma też 45-dniowa polityka zwrotów. Masz czas na podjęcie decyzji.

Plusy

 • Serwery w ponad 90 krajach.
 • Wsparcie P2P.
 • 45-dniowa polityka zwrotów.
 • Aplikacje są bardzo łatwe w użyciu.
 • Siedem jednoczesnych połączeń.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES.
 • Automatyczny przełącznik zabijania.
 • Serwery NoSpy VPN
 • Rozszerzenia przeglądarki.

Cons

 • Brak podzielonego tunelowania.
 • Bezpłatny okres próbny niedostępny.
 • Brak funkcji Smart DNS.

Najlepsze VPN dla Kanady – ostateczny werdykt

Kanada tak naprawdę nie jest tak cenzurowany jak inne kraje, ale kilka ostatnich przepisów pomogło w ogóle podważyć prywatność w Internecie. 

Sprawili, że więcej osób myśli o swojej obecności w Internecie i o tym, co robią w Internecie. Zrób krok, aby się upewnić Twoje dane są chronione i uzyskują dostęp do dowolnej strony internetowej, i nie krępuj się powiedzieć nam, jakie było Twoje pierwsze doświadczenie VPN użytkownik w sekcji poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map