Najlepsza sieć VPN dla kanału 4

Zapytaj większość brytyjskich widzów, które kanały lubią oglądać, a prawdopodobnie przekonasz się, że Channel 4 oferuje całkiem sporo spośród 5 najlepszych opcji. Kanał oferuje różnorodną gamę kanałów, które obejmują szeroki zakres programów, od rozrywki po sport, wiadomości, filmy i filmy dokumentalne. Dzięki usłudze, która niedawno uruchomiła aplikację do przesyłania strumieniowego, widzowie będą mogli teraz decydować, co chcą oglądać i kiedy chcą to zrobić. Nowa usługa przesyłania strumieniowego została nazwana All 4 i pozwoli widzom nadrobić zaległości, na podstawie których mogą oni przegapić harmonogram pracy.


Najlepsza sieć VPN dla kanału 4

Najlepsza sieć VPN dla wszystkich 4

Czy kanał 4 jest dostępny poza Wielką Brytanią?

Jeśli transmitujesz kanał z Wielkiej Brytanii, zawsze będziesz mieć pewność, że masz dostęp do usługi. Jedynym problemem, który pojawia się, jest próba transmisji strumieniowej kanału podczas podróży zagranicznej. Może to być sporym wyzwaniem, ponieważ platforma przesyłania strumieniowego ma skonfigurowane środki ograniczające dostęp spoza kraju. Dlaczego to się dzieje? Prawdopodobnie starają się przestrzegać przepisów dotyczących dystrybucji, które regulują treść wyświetlaną na ich stronach. Gdy spróbujesz przesyłać strumieniowo treści z usługi poza granicami kraju, otrzymasz komunikat o błędzie informujący o niemożności uzyskania dostępu do usługi na podstawie Twojej lokalizacji.

Platforma przesyłania strumieniowego jest w stanie ustalić Twoją lokalizację za pomocą adresu IP. Twój adres IP umożliwia stronom internetowym i aplikacjom poznanie kilku szczegółów na Twój temat. Te szczegóły obejmują różne rzeczy, takie jak faktyczna lokalizacja, tożsamość i system operacyjny. Wszystkie 4 to kanał ograniczający geograficznie. Nie możesz mieć dostępu do ich treści, jeśli mieszkasz poza określonym terytorium. Niezależnie od tego cała nadzieja wciąż nie jest stracona dla użytkowników z zagranicy, którzy chcieliby przesyłać strumieniowo z usługi.

Korzystanie z VPN w celu odblokowania kanału 4 za granicą

Podłączenie do wirtualnej sieci prywatnej pozwala użytkownikom ukryć lub zmienić swój adres IP, tym samym omijając wszelkie ograniczenia, które witryna może mieć odmówić dostępu użytkownikom. Subskrybowanie wiarygodnej sieci VPN umożliwia strumieniowe przesyłanie wszystkich 4 treści, nawet jeśli są one poza terytorium Wielkiej Brytanii. Zapewnia to wielką ulgę widzom w Wielkiej Brytanii, którzy mogą przebywać poza krajem jako emigranci, a nawet jako turyści.

Po zasubskrybowaniu muszą tylko połączyć się z serwerem z Wielkiej Brytanii, a z platformą do przesyłania strumieniowego wydają się mieć siedzibę w Wielkiej Brytanii. Dotyczy to nie tylko wszystkich 4, ponieważ użytkownicy mają również dostęp do innych witryn z ograniczeniami geograficznymi hostowanych w innych częściach świata, jeśli łączą się z serwerem w kraju, w którym hostowana jest witryna, do której chcą uzyskać dostęp..

Korzystanie z VPN ma również wiele innych zalet, takich jak szyfrowanie ruchu internetowego i ukrywanie tożsamości przed witrynami, które odwiedzasz. VPN pozwala również ukryć swoją aktywność przed dostawcą usług internetowych. To omija wszelkie formy ograniczania przepustowości, które mogłyby zastosować. Korzystanie z VPN pozwala również chronić dane przed hakerami i oszustami.

Najlepsze sieci VPN dla kanału 4

Aby móc w pełni korzystać z tych wszystkich korzyści, musisz subskrybować wiarygodną usługę VPN. Zidentyfikowaliśmy już kilka osób, które z pewnością zapewnią doskonałą obsługę. Zobacz naszą listę najlepszych VPN dla All 4.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest z pewnością jednym dostawcą, który ma duży wpływ na branżę VPN, sądząc po liczbie otrzymanych nagród, a także liczbie subskrybentów, którzy posiadają konto u tego dostawcy. Usługa ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. ExpressVPN ma około 2000 serwerów rozproszonych po całym świecie. Przy wystarczającej liczbie z nich w Wielkiej Brytanii, nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem konkretnego, aby połączyć się i przesyłać strumieniowo z All 4. Po uruchomieniu w 2009 roku usługa przeszła długą drogę w optymalizacji usług dla swoich abonentów. Dlatego znajduje się na szczycie naszej listy jako usługa numer jeden do strumieniowego przesyłania kanałów 4 poza Wielką Brytanią.

Dostawca jest w stanie obsłużyć do 3 jednoczesnych urządzeń. Dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES Twoje bezpieczeństwo jest zapewnione na wszystkich Twoich urządzeniach. ExpressVPN przestrzega również ścisłej zasady zerowego rejestrowania i oferuje OpenVPN, UDP, SSTP. L2TP / IPSec i PPTP jako protokoły do ​​wyboru. Usługa ma również usługę DNS o zerowej wiedzy, która zapewnia, że ​​wszystkie połączenia są zarówno szybsze, jak i bezpieczniejsze. Aby zobaczyć, co jeszcze możesz uzyskać od dostawcy, zapoznaj się z naszą o wiele bardziej szczegółową recenzją ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN to kolejny dostawca, który nie zawodzi. Jak zapewne możesz stwierdzić, skupiono się tutaj na zapewnieniu najlepszej możliwej prędkości przeglądania bez narażania zarówno tożsamości, jak i bezpieczeństwa. To świetna oferta, ponieważ dostawca jest w stanie w pewnym stopniu przeciwdziałać, jak wolne może być Twoje połączenie z powodu szyfrowania. BulletVPN umożliwia również użytkownikom podłączenie 3 urządzeń jednocześnie do ich serwerów VPN.

BulletVPN jest obecny w ponad 20 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii. Usługa jest jedną z najbardziej niezawodnych, szczególnie jeśli chcesz cieszyć się płynnym przesyłaniem strumieniowym bez konieczności buforowania filmów. BulletVPN ma również niezawodną usługę SmartDNS. Jest to przydatne, jeśli chcesz uzyskać dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi bez VPN. Pod względem bezpieczeństwa usługa zapewnia, że ​​przeglądanie pozostaje niewykryte dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES. Korzystanie z BulletVPN zapewnia również bezproblemowe połączenie, a dzięki takim opcjom, jak OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 i PPTP, masz szeroki wybór opcji do wyboru. Aby zobaczyć, co więcej BulletVPN może dla Ciebie zrobić, zapoznaj się z naszą recenzją BulletVPN.

3. NordVPN

Kolejną niezawodną alternatywą jest NordVPN. Założona w 2008 roku, NordVPN jest jednym z tych dostawców, którzy mają tak wiele funkcji dostosowanych do zapewnienia bezpieczeństwa, więc nie powinieneś się martwić, kiedy będziesz się z nimi subskrybować. Usługa oferuje do 4000 serwerów w ponad 60 krajach i gwarantuje ochronę dzięki standardowemu w branży 256-bitowemu szyfrowaniu AES.

Usługa oferuje szeroki zakres funkcji, z których niektóre prawdopodobnie nie będą oferowane przez żadnego innego dostawcę. Jedną z takich funkcji jest podwójna sieć VPN. Kieruje twój ruch przez dwa serwery zamiast jednego, podwajając w ten sposób twoje bezpieczeństwo. Usługa umożliwia także do 6 jednoczesnych połączeń i ma sieć serwerów, z których możesz wybrać te, z którymi chcesz się połączyć w zależności od tego, co chcesz zrobić. Istnieją serwery zoptymalizowane do przesyłania strumieniowego, gier, torrentów, a nawet dużych pobrań. Masz więc szeroki wybór opcji do wyboru. Aby uzyskać więcej informacji o tym, czego się spodziewać, zapoznaj się z naszą recenzją NordVPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla wszystkich 4

Jako dobrze znany kanał transmisji strumieniowej, All 4 ma dość rozbudowaną bazę widzów. Niektórzy z jego widzów prawdopodobnie dużo podróżują poza Wielką Brytanią, więc korzystanie z VPN byłoby bardzo przydatne. Trzy usługi, które opisaliśmy powyżej, są w stanie zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map