Najlepsza sieć VPN dla klienta BitTorrent do transmisji

Jako powszechnie używany klient BitTorrent, Transmission jest dość popularny, szczególnie wśród użytkowników komputerów Mac i Linux. Usługa okazała się niezawodnym klientem torrentowym przez lata, a dzięki dobrej reputacji, którą udało się zbudować, jej fani Windowsowi bardzo chcieli spróbować. Na szczęście Transmission wydało wersję Windows jeszcze w 2016 roku, która teraz pozwala im torrentować przez usługę. Każdy, kto korzysta z urządzenia z systemem Windows, Mac OS X, Linux, Mac OS, FreeBSD lub Gentoo, może teraz polegać na tej usłudze w celu płynnego torrentowania. Usługa oferuje różnorodny zakres funkcji, takich jak obsługa nasion internetowych, edycja trackera, szyfrowanie protokołu BitTorrent, a także dodatki, które są w stanie rozszerzyć zestaw funkcji.


Najlepsza sieć VPN dla klienta BitTorrent do transmisji

Najlepsza sieć VPN dla klienta BitTorrent do transmisji

Czy wszystkie sieci VPN obsługują torrenty

Jak zapewne wiesz, torrentowanie nie jest czymś, co wspiera wielu dostawców usług internetowych. Wynika to z tego, że praktyka jest zwykle związana z rozpowszechnianiem treści chronionych prawem autorskim, co może wpędzić użytkowników w kłopoty, jeśli się dowiedzą. Już sam ten powód sprawia, że ​​wielu dostawców VPN nie chce oferować swojej ochrony, a niektórzy z nich wyjaśniają brak wsparcia na swoich stronach internetowych, aby usunąć wszelkie założenia..

Mimo to istnieją również wysokiej jakości dostawcy VPN, którzy obiecują gwarantowaną ochronę dla użytkowników, którzy chcieliby być chronieni przed dostawcami usług internetowych podczas korzystania z transmisji. Usługi te pomogą zablokować fakt, że korzystasz z klienta torrent, a także zapewnią dostęp do stron torrent, które Twój dostawca usług internetowych mógł zablokować.

Inne zalety VPN

Skrót od Virtual Private Network, VPN pozwala nie tylko bezpiecznie torrentować. Wiarygodny dostawca usług powinien być w stanie zaszyfrować twoje połączenie internetowe, tak aby nawet zwykłe witryny, do których masz dostęp, nie były w stanie wiedzieć o twoich informacjach ani wiedzieć, skąd dokładnie przeglądasz. Jest to szczególny powód, który pozwala na dostęp nawet do witryn z ograniczeniami geograficznymi, i tak to działa: Po ustanowieniu łącza do zdalnego serwera rzeczywisty adres IP zostanie zastąpiony adresem, który odzwierciedla lokalizację serwera, który „ mam połączenie z.

Powoduje to zmianę danych, które były kiedyś obecne na twoim adresie IP, a to zapewnia, że ​​twoje dane osobowe pozostaną ukryte podczas łączenia się z innymi stronami. Ukrywanie danych zapewnia również ochronę przed wszystkimi zagrożeniami, które mogą wynikać z cyberzagrożeń, spamerów lub hakerów. Usługa VPN pomoże ci również uchronić cię przed środkami, które Twój dostawca usług internetowych może zastosować, aby kontrolować korzystanie z Internetu, takie jak ograniczanie przepustowości i ograniczenia danych. Warto również wspomnieć, że dodatkowa warstwa bezpieczeństwa zapewniana przez usługę VPN podczas robienia wrażliwych rzeczy w Internecie, takich jak bankowość internetowa lub zakupy, pomaga zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo transakcji..

Najlepsza transmisja BitTorrent VPN – na co zwrócić uwagę

Ludzie używają VPN z różnych powodów. Podczas gdy niektórzy użytkownicy VPN chcą ominąć terytorialne ograniczenia dostępu do treści internetowych, inni pozostają w trybie niewidocznym online. Jeśli chcesz używać VPN z Transmission do anonimowego pobierania torrentów, powinieneś skupić się na następujących aspektach:

 • Limit przepustowości: Niektórzy dostawcy VPN, szczególnie ci bezpłatni, ograniczają ilość danych, które można pobrać, łącząc się z ich serwerami. Zasadniczo nie chcesz rejestrować się za pomocą sieci VPN, która mówi, ile przepustowości możesz użyć.
 • Bezpieczeństwo: Istnieją bezpłatne sieci VPN, z którymi można się zarejestrować, co może zainfekować urządzenie złośliwym oprogramowaniem lub nawet wirusami. Tymi dostawcami VPN są no -go./li>
 • Prędkość: Nie chcesz narażać swojej prędkości Internetu na anonimowe pobieranie torrentów. W przeciwnym razie całkowite pobranie pliku torrent może potrwać wiele lat. Upewnij się, że twój dostawca VPN ma szybkie serwery VPN.
 • Zasady rejestrowania: Istnieją dostawcy VPN, którzy przechowują dzienniki odwiedzanych witryn, pobieranych plików i aplikacji używanych podczas połączenia z ich serwerami. Dlatego nie jesteś naprawdę anonimowy podczas torrentowania. Unikaj tych sieci VPN.
 • Obsługa P2P: Niektórzy dostawcy VPN blokują porty wymagane do działania peer-to-peer. Tak jest na przykład w przypadku VyprVPN.

Najlepsza sieć VPN do transmisji

Aby skorzystać z tych korzyści, a także zapewnić pełną ochronę podczas torrentowania przez Transmisję, musisz poszukać dostawcy, który faktycznie obsługuje protokół P2P, gdy jest podłączony do swoich serwerów VPN. Na przykład VyprVPN i HMA VPN nie pozwalają użytkownikom pobierać plików torrentowych, gdy są podłączeni do serwerów tych usług. Mamy wiele cennych sugestii, które naszym zdaniem powinni rozważyć nasi czytelnicy, i upewniliśmy się, że wszyscy wspierają użytkowników, którzy chcą bezpiecznie torrentować. Spójrz na najlepsze sieci VPN do transmisji poniżej:

1. ExpressVPN – nasza najlepsza rekomendacja

ExpressVPN zaczyna się od naszej listy jako nasza najlepsza rekomendacja dla klienta BitTorrent Transmission. Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych ExpressVPN jest jednym z dostawców, który od samego początku utrzymuje najwyższy poziom usług, o czym świadczy liczba nagród przyznanych za tę usługę. Dostawca ma około 2000 serwerów rozproszonych po całym świecie i ma wsparcie dla torrentów. Dostawca jest również bardzo popularny ze względu na obsługę klienta, a także oferuje lekkie rozwiązanie do ochrony online dzięki rozszerzeniom przeglądarek, które są dostępne dla przeglądarek Safari, Chrome i Firefox.

Usługa wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES, które zapewnia bezpieczeństwo wszystkich czynności związanych z przeglądaniem, przesyłaniem strumieniowym lub torrentami, a także utrzymuje platformę zerowego logowania, która zapewnia subskrybentom, że żadna z ich informacji nie zostanie zapisana ani zarejestrowana. Usługa oferuje również nieograniczone przełączanie serwerów, a także połączenia o nieograniczonej przepustowości. Użytkownicy mający nadzieję na ochronę większej liczby urządzeń za pomocą szyfrowania będą mogli zabezpieczyć trzy i nie wszyscy muszą mieć określony system operacyjny, ponieważ ExpressVPN oferuje aplikacje na urządzenia z systemami Windows, Linux, iOS i Android. Opcje płatności są również zróżnicowane, ponieważ usługa obsługuje korzystanie z Bitcoinów dla użytkowników szukających anonimowych płatności. Mamy również bardziej opisową recenzję ExpressVPN, na którą możesz spojrzeć, jeśli jesteś zainteresowany tym, co usługa może dla Ciebie zrobić.

2. NordVPN

NordVPN oferuje każdemu, kto szuka zaawansowanej ochrony, o wiele więcej, niż może się targować, dzięki szerokiemu wachlarzowi narzędzi i funkcji mających na celu poprawę Twojej prywatności i ochrony w Internecie. Dostawca obsługuje nie tylko torrentowanie, ale także pozwala na korzystanie z VPN w Chinach i ma pojemność do 6 jednoczesnych połączeń. Usługa zapewnia użytkownikom możliwość wyboru spośród OpenVPN, IKEv2, PPTP, L2TP i IPSec jako protokołów VPN, a także oferuje usługę Smart DNS dla użytkowników, którzy szukają tylko dostępu do witryn z ograniczeniami geograficznymi, a nie tyle w bezpieczeństwo.

NordVPN został założony w Panamie i ma ścisłą politykę zerowego logowania, która zapobiega wszelkim formom logowania użytkowników. Oznacza to, że NordVPN tak naprawdę nie ma pojęcia o tym, co robisz online. Subskrybenci mogą również wybrać rozszerzenia przeglądarki NordVPN, które są dostępne zarówno dla przeglądarek Chrome, jak i Firefox. Usługa ta jest bardzo popularna ze względu na funkcję podwójnego szyfrowania VPN, która zapewnia dwa razy większe bezpieczeństwo pracy, którą można wykonać online, kierując dane przez dwa serwery. NordVPN obsługuje również Tor przez VPN, gdzie twoje połączenie przechodzi przez swojego klienta VPN, a następnie sieć Tor przed połączeniem z Internetem. Z zakresu 4000 serwerów sieć oferuje również serwery zaciemnione XOR, które działają wokół bloków VPN w bardzo restrykcyjnych krajach. Aby uzyskać pełny przegląd usług tego dostawcy, zapoznaj się z naszą kompleksową recenzją NordVPN.

3. IPVanish

Ostatnim dostawcą, który zalecamy każdemu, kto szuka dostawcy obsługującego transmisję, jest IPVanish. Mając około 1500 serwerów do swojej nazwy, IPVanish zapewnia, że ​​użytkownicy mogą bezpiecznie torrentować pliki dowolnej formy, a także utrzymywać bezpieczeństwo swoich połączeń. Usługa wyraźnie obsługuje torrenty i wyraźnie stwierdza na swojej stronie internetowej. IPVanish ma siedzibę w USA i obiecuje, że żaden ruch jego użytkownika nie będzie przechowywany dzięki zerowej usłudze rejestrowania. IPVanish oferuje również wsparcie premium swoim klientom, umożliwiając im kontaktowanie się, gdy mają problem za pośrednictwem platformy czatu na żywo.

Założona w 1999 r. Usługa działa wystarczająco długo, aby wiedzieć, co działa, a co nie, a to pozwoliło jej zaoferować najnowocześniejsze zabezpieczenia odpowiednie dla szerokiego grona użytkowników. IPVanish pozwala na ochronę do 10 urządzeń na jednym koncie, co czyni go najlepszym wyborem dla użytkowników, którzy chcą obniżyć koszty związane z bezpieczeństwem online. IPVanish oferuje również użytkownikom możliwość korzystania z tego samego poziomu bezpieczeństwa bez konieczności pobierania aplikacji VPN. Dzięki SOCKS5 Web Proxy użytkownicy mogą się logować i cieszyć się szyfrowanym przeglądaniem, gdzie ich lokalizacja jest całkowicie ukryta. IPVanish ma dużo więcej do zaoferowania jako dostawca VPN, o którym możesz dowiedzieć się po przejrzeniu naszego przeglądu IPVanish.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN do transmisji

Torrenting jest jednym z najbardziej wydajnych sposobów dystrybucji plików do dużej sieci i oferuje wydajność, której nie udostępnia współdzielenie dużych plików przez Internet. Bezpieczeństwo podczas torrenta jest również ważne, ponieważ nikt nie chce, aby powiadomienia o naruszeniu praw autorskich zalewały ich skrzynkę odbiorczą, grożąc aresztowaniem użytkowników naruszających ich zasady prywatności. Zasubskrybuj wiarygodną usługę i nie martw się o takie problemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map