Najlepsza sieć VPN dla Korei Południowej

Korea Południowa należy do nielicznych krajów o najszybszym połączeniu internetowym, w wyniku czego bardzo niewielu jej obywateli nie ma możliwości zalogowania się, kiedy tylko zechce. Jedynym problemem jest ich rząd i środki, które podjął w celu ograniczenia dostępu do Internetu, szczególnie przez cudzoziemców. To samo dotyczy również osób, które chcą uzyskać treści z antyrządowych blogów, obiektywnych serwisów informacyjnych, a także tych, które zawierają treści dla dorosłych.  


Najlepsza sieć VPN dla Korei

Najlepsza sieć VPN dla Korei

Bardzo interesujące jest odnotowanie, że w kraju o tak wysokim poziomie penetracji Internetu (97% w 2012 r.) Rząd nadal sprawuje władzę, aby kontrolować to, co może być dostępne dla jego obywateli. Takie niekorzystne środki można by wyjaśnić przyjęciem przez kraj praktyk związanych z konfucjanizmem i chrześcijaństwem, które są przeciwne pornografii, lub preferencją rządu w zakresie ograniczania dostępu do treści, które nie są tak korzystne dla władzy, która jest.

Dlaczego potrzebujesz VPN w Korei

Korzystanie z Internetu w Korei może stanowić bardzo duży problem ze względu na liczbę witryn, do których dostęp jest ograniczony, co oznacza, że ​​zdecydowanie nie będziesz w stanie uzyskać dostępu do treści z tylu witryn, do których jesteś zwykle przyzwyczajony. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że kilka witryn, do których faktycznie będziesz mieć dostęp, i wszystko, co będziesz robił na nich, będzie ściśle monitorowane przez rząd. Przekłada się to na bardzo głęboki poziom naruszenia prywatności. Istnieje wiele skutecznych sposobów uniknięcia rządowej cenzury i inwigilacji, a jednym z nich jest wykorzystanie usługi VPN.

Dzięki wykorzystaniu wirtualnej sieci prywatnej użytkownicy mogą obejść wszelkie restrykcyjne bloki i mechanizmy nadzoru, aby mieć pewność, że uzyskają dostęp do dowolnej witryny lub kanału online. Dostawca VPN jest odpowiedzialny za szyfrowanie danych i blokowanie adresu IP, przez co nikt nie może dowiedzieć się, kim jesteś lub skąd masz dostęp do Internetu z.

Najlepsza sieć VPN dla Republiki Korei

Aby mieć pewność, że jesteś w stanie obejść dowolny z mechanizmów blokujących, które mogą być stosowane przez koreańskich dostawców usług internetowych, musisz znaleźć dostawcę, który będzie na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami zabezpieczeń i szybko dostosuje się do zmieniającego się świata Internetu bezpieczeństwo. W tej recenzji przyjrzymy się 3 dostawcom, którzy z pewnością są wiarygodni i wiemy, że oferują najlepsze szyfrowanie online.

1. ExpressVPN – nasza najlepsza rekomendacja

Aby rozpocząć naszą listę, mamy jednego z najbardziej renomowanych dostawców VPN w branży, a ich popularność wynika z ich niezawodnej obsługi klienta, a także z ich wysoce zaszyfrowanej sieci. ExpressVPN oferuje swoim klientom trzy różne protokoły VPN do wyboru, a także 256-bitowe szyfrowanie AES, które zabezpiecza twoje połączenie tak, że nikt inny nie jest w stanie się włamać.

Ich usługa ma również łatwe w użyciu oprogramowanie, które jest kompatybilne z urządzeniami działającymi w systemie Windows, iOS, Linux lub podobnym. Ich obsługa klienta jest również jedną z najbardziej niezawodnych, a klienci są w stanie zasięgnąć pomocy o każdej porze dnia. Każdy, kto jest sceptycznie nastawiony do swoich usług, może wypróbować 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu przekonasz się, jak niezawodna jest ich usługa. Jeśli zrobisz na tobie wrażenie i zdecydujesz się zarejestrować, dobrym pomysłem byłoby skierowanie znajomego do serwisu, ponieważ jeśli również zdecydują się zarejestrować, oboje otrzymacie miesięczny darmowy użytek.

2. IPVanish

IPVanish stanowi mocną podstawę jako niezawodny dostawca o wysokim poziomie przystępności cenowej i wysoce wydajnym personelu pomocniczym. Ci goście obiecują niezawodną usługę i oferują do 10 000 adresów IP swoim abonentom do wyboru. Jeśli chodzi o obsługę klienta, oferują wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale musisz być cierpliwy, jeśli chcesz się z nimi skontaktować przez e-mail. Usługa oferuje nieograniczoną przepustowość, więc nie musisz się martwić o ograniczenia danych podczas przesyłania strumieniowego w jakości HD.

256-bitowy AES jest również zawarty w standardzie, a także wszystkie trzy standardowe protokoły VPN. IPVanish pozwala również klientom łączyć do 5 jednoczesnych połączeń, co oznacza, że ​​będziesz w stanie zaoszczędzić pieniądze, nie musisz subskrybować innej usługi, aby chronić swoje dodatkowe urządzenia.

3. NordVPN

NordVPN nadal zyskuje ogromną popularność, częściowo dzięki ponad 2000 serwerom obecnym w ponad 60 krajach i zdolności do obsługi do 5 jednocześnie podłączonych urządzeń. Fakt, że oferują podwójne szyfrowanie swoim klientom, oznacza poziom bezpieczeństwa, który nie jest łatwo zapewniany przez większość innych usług VPN. Usługa podwójnego szyfrowania oznacza, że ​​ruch dla jednego użytkownika przechodzi przez dwa oddzielne serwery, co praktycznie uniemożliwia włamanie się osobom z zewnątrz.

Usługa obejmuje również automatyczny przełącznik „zabicia” w Internecie, w którym połączenie internetowe zostanie zamknięte, jeśli usługa VPN zostanie w jakiś sposób przerwana. Obsługa klienta jest także dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc nie musisz się martwić o problemy, których nie będziesz w stanie rozwiązać. NordVPN jest również jedną z niewielu usług, które oferują 3-dniową bezpłatną usługę, w której po wysłaniu zapytania do działu obsługi klienta będziesz mógł zobaczyć, jak dobrze usługa może ci służyć bez dodatkowych kosztów. Jeśli potrzebujesz więcej niż trzech dni na podjęcie decyzji, możesz wypróbować ich 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Najlepsza sieć VPN w Korei – Podsumowanie

Jeśli zamierzasz podróżować do Korei przez dłuższy czas, nie ma sensu dostosowywać się do sztywnych ograniczeń przeglądania i zmieniać nawyki przeglądania, aby dostosować się do jedynych rzeczy, które możesz tam robić. Zdobądź VPN i upewnij się, że masz dostęp do dowolnych stron, których chcesz, bez żadnego organu rządowego.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map