Najlepsza sieć VPN dla LG Smart TV – Zmień region WebOS

Co to jest najlepsza sieć VPN dla telewizorów LG w 2019 r? Jeśli chodzi o producentów Smart TV, LG znajduje się w czołówce, podobnie jak Samsung i Sony. Interfejs użytkownika LG, nazwany WebOS, jest szczególnie popularny. Należy wspomnieć, że aplikacje do przesyłania strumieniowego, do których masz dostęp na Smart TV, zależą od regionu, w którym obecnie mieszkasz. Kolejnym aspektem, o którym należy pamiętać przy zakupie Smart TV, jest to, że większość z nich można łatwo zhakować. Cyberprzestępca może wykorzystać słabe środki bezpieczeństwa Smart TV, aby zagrozić Twojej prywatności i bezpieczeństwu. Aby zmienić region WebOS i dodać dodatkową warstwę zabezpieczeń do telewizora LG Smart TV, musisz korzystać z wirtualnej sieci prywatnej. Ale która sieć VPN jest najlepsza dla LG Smart TV? To właśnie zamierzamy omówić w poniższej recenzji.


Najlepsza sieć VPN dla LG Smart TV - Zmień region WebOS

Najlepsza sieć VPN dla LG Smart TV – Zmień region WebOS

Podsumowanie najlepszego LG Smart TV VPN

Jeśli wiesz już wszystko o VPNach i ich działaniu, przeczytanie pełnej recenzji poniżej nie powinno być konieczne. Spójrz na najlepsze sieci VPN, których możesz użyć w telewizorach LG Smart TV:

Czy telewizory LG Smart są kompatybilne z VPN??

Niestety nie ma sposobu, aby bezpośrednio zainstalować aplikację VPN lub skonfigurować połączenie VPN w telewizorze LG Smart TV. Aplikacje VPN są zaprojektowane głównie do pracy na urządzeniach z systemem Windows, Mac OS, iOS i Android. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do aplikacji blokowanych geograficznie na telewizorze LG Smart TV, możesz skorzystać z dwóch obejść.

Skonfiguruj połączenie VPN na routerze lub skorzystaj z usługi proxy Smart DNS. Aby zainstalować VPN na routerze, sam router musi obsługiwać VPN. W przypadku Smart DNS musisz zmienić adresy serwerów DNS telewizora LG Smart TV na adresy usługi proxy Smart DNS, którą subskrybujesz. Pamiętaj, że korzystanie ze Smart DNS umożliwia dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, ale nie szyfruje ruchu ani całkowicie nie ukrywa twojego adresu IP. Pod względem bezpieczeństwa i prywatności VPN jest właściwą drogą.

Jeśli szukasz dostawcy usług VPN do korzystania z telewizora LG Smart TV, upewnij się, że dostawca, którego ostatecznie wybierzesz, oferuje subskrybentom inteligentne serwery proxy DNS, które można bezpośrednio skonfigurować za pomocą ustawień sieci telewizora. ExpressVPN i BulletVPN oba są pierwszymi przykładami.

Jeśli szukasz usługi Smart DNS proxy, możesz się zarejestrować Unlocator. Oferują nowym użytkownikom bezpłatną 7-dniową wersję próbną i wspierają odblokowanie około 200 kanałów z całego świata. Możesz zapisać się na bezpłatną wersję próbną Unlocator bez potrzeby posiadania karty kredytowej.

Jak zainstalować Smart DNS na telewizorze LG – VPN Alternative

Oto jak skonfigurować Smart DNS w telewizorze LG Smart.

 1. Włącz Smart TV i naciśnij przycisk HOME na pilocie i wybierz USTAWIENIA w prawym górnym rogu.
 2. Następnie wybierz Sieć ► Połączenie Wi-Fi.
 3. Wybierz Ustawienia zaawansowane.
 4. Następnie wybierz Edytuj.
 5. Wprowadź adres serwera DNS, aby uzyskać dostęp do usługi VPN lub Smart DNS, z którą się zarejestrowałeś.
 6. Naciśnij Połącz.
 7. Poczekaj na zakończenie testu połączenia internetowego i uruchom ponownie telewizor Smart TV.

Pamiętaj, że nadal musisz zmienić region telewizora LG Smart TV, aby zainstalować na nim aplikacje do przesyłania strumieniowego z innych regionów. Innymi słowy, nie będziesz mieć dostępu do amerykańskich aplikacji, takich jak HBO, Hulu lub Amazon Prime, jeśli najpierw nie zmienisz regionu telewizora na USA.

Jak zmienić region WebOS w telewizorze LG Smart TV?

Wykonaj poniższe czynności, aby zmienić region telewizora LG Smart TV.

 1. Na pilocie zdalnego sterowania LG kliknij przycisk „Ustawienia”.
 2. Stamtąd wybierz „Ogólne”.
 3. Wybierz lokacje’.
 4. Wybierz „Kraj usług LG”.
 5. Odznacz „Ustaw automatycznie” i wybierz kraj, na który chcesz się przełączyć.
 6. Kliknij „Tak” i uruchom ponownie telewizor Smart TV.

Pamiętaj, że kraje, w których możesz się zmienić, zależą od regionu, w którym kupiłeś telewizor LG Smart TV.

Jak włączyć VPN na LG Smart TV za pośrednictwem routera

Jeśli chcesz pozostać przy VPN ze względu na jego doskonałe funkcje bezpieczeństwa online, możesz zamiast tego skonfigurować połączenie VPN na routerze. W ten sposób wszystkie urządzenia, które podłączysz do tego routera, w tym oczywiście Smart TV, będą mogły dzielić swoje połączenie VPN. Jest jednak kilka rzeczy, o których powinieneś wiedzieć. Po pierwsze, nie wszystkie routery VPN są kompatybilne z VPN. Aby uzyskać więcej informacji na temat konfiguracji VPN na routerze, zapoznaj się z tym przewodnikiem. Powinieneś także wiedzieć, że instalacja VPN na routerze wymaga technicznej wiedzy i dlatego nie jest dla wszystkich. Korzyści, jakie z tego czerpiesz, są ogromne.

Jak włączyć VPN w telewizorze LG Smart TV poprzez udostępnianie połączenia sieciowego

Alternatywnie możesz potencjalnie skonfigurować połączenie VPN na komputerze z systemem Windows lub Mac, a następnie udostępnić połączenie internetowe tego komputera Smart TV. W ten sposób telewizor Samsung Smart TV skorzysta również z połączenia VPN na PC lub Mac. Ponownie, ta metoda nie jest prosta, ale nadal jest wykonalna i stanowi realne rozwiązanie dla każdego, kto szuka sposobów na zainstalowanie VPN na swoim Smart TV.

Najlepszy VPN dla LG Smart TV – 3 opcje

Jeśli szukasz dostawcy usług VPN do korzystania ze Smart TV, upewnij się, że oferuje on funkcję Smart DNS. Jak wyjaśniono szczegółowo powyżej, Smart DNS można zainstalować bezpośrednio na telewizorach LG Smart TV bez konieczności manipulowania routerem lub komputerem. Po zakończeniu możesz odblokować różne usługi przesyłania strumieniowego w telewizorze LG Smart.

1. ExpressVPN

ExpressVPN - Najlepsza sieć VPN na rok 2019

Jeśli chodzi o wiarygodną sieć VPN, ExpressVPN zawsze był uważany za jednego z najlepszych pretendentów wszechczasów. Głównie dlatego, że oferuje serwery w ponad 160 lokalizacjach i zapewnia kilka protokołów bezpieczeństwa dla użytkowników do wyboru. Obsługuje również wszystkie główne urządzenia i zapewnia całodobową obsługę klienta na żywo. Jeśli więc zastanawiasz się, czy ta sieć VPN ma na celu podniesienie jakości obsługi telewizora LG Smart TV, sprawdź, co jeszcze może zaoferować:

Plusy

 • Szybka i bezpieczna usługa VPN
 • Brak dzienników użytkowania
 • Oferuje do pięciu jednoczesnych połączeń
 • Nieograniczona przepustowość i prędkość
 • Wysoce profesjonalna obsługa klienta
 • Wiele lokalizacji serwerów i protokołów
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Prosta aplikacja VPN

Cons

 • Wysokie ceny

2. NordVPN

NordVPN - najlepsze VPN w przeglądzie 2019

NordVPN jest panamskim dostawcą usług VPN działającym w branży VPN od 2012 roku. Posiadają solidną sieć serwerów, a dzięki swoim niezawodnym usługom ich baza klientów stale rośnie. NordVPN ma ścisłą politykę braku dzienników i kilka dość atrakcyjnych funkcji, takich jak podwójne szyfrowanie i serwery P2P. Kontynuuj czytanie naszej obiektywnej recenzji NordVPN, aby dowiedzieć się więcej o tym znanym dostawcy VPN.

wnioski o iPhone, iPad, Android, PC i Mac są prawdopodobnie najłatwiejszymi i najbardziej przyjaznymi, jakich użyłem. Ich skonfigurowanie zajmuje kilka minut. Od tego momentu wystarczy uruchomić aplikację i połączyć się z wybranym serwerem VPN. Można śmiało powiedzieć, że wiele wysiłku włożono w tworzenie tych aplikacji. Podobnie jak ExpressVPN, NordVPN oferuje 30-dniowy okres zwrotu, więcej niż wystarczająco czasu, aby w pełni przetestować serwer VPN.

Plusy

 • Nie są przechowywane żadne dzienniki
 • Podwójna usługa VPN
 • Silne protokoły szyfrowania
 • Doskonałe wsparcie
 • Do 6 jednoczesnych połączeń
 • Ultraszybkie prędkości
 • Nieograniczona przepustowość
 • Inteligentny DNS

Cons

 • Nie najtańszy dostawca VPN w okolicy

3. BulletVPN

BulletVPN

BulletVPN to usługa, która jest uważana za nową w branży, ale nadal sprawdza się po drodze. Powoli zyskuje opatrzność wśród użytkowników na całym świecie dzięki ich niesamowitym funkcjom VPN. Mają bardzo pomocny zespół obsługi klienta, który jest w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w rozwiązywaniu problemów. Ta sieć VPN umożliwia do 5 jednoczesnych połączeń i zawiera bezpłatną usługę Smart DNS w pakiecie dla tych, którzy wolą takie. Aby dowiedzieć się więcej o tej sieci VPN, przejrzyj poniższe funkcje:

Plusy

 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • Serwery w 31 krajach.
 • Klienci kompatybilni z systemami Android, iOS, PC i Mac.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.
 • Oferuje Smart DNS
 • Brak zasad dziennika

Cons

 • Niski na serwerach.

4. SurfShark

Recenzja SurfShark VPN

SurfShark to nowa VPN w mieście. Jednak ten młody oferuje swoim użytkownikom bezpieczeństwo, szybkość i prywatność w najlepszym wydaniu. Możesz być świadkiem prostoty ich stosowania, ale nie daj się zwieść myśleniu, że nie są dobre. Prostota jest skierowana do osób nie znających się na technologii, którzy nie znają się zbyt dobrze. Oferuje bezpieczne protokoły tunelowania, takie jak IKEv2 i OpenVPN, ponad 500 serwerów z 50 krajów oraz nieograniczoną przepustowość torrentów. Czy to wystarczy, aby ten VPN był prawdziwym rekinem? Cóż, sprawdź poniżej i dowiedz się więcej:

Plusy

 • Ponad 500 serwerów
 • Ultraszybkie prędkości
 • Obsługa czatu na żywo przez całą dobę
 • Obsługuje protokoły IKEv2 i OpenVPN
 • Polityka zerowania dziennika
 • Dostępny przełącznik zabijania
 • Odblokowuje ograniczone kanały na całym świecie.
 • 30-dniowy zwrot pieniędzy

Cons

 • Trochę drogo w ich miesięcznym planie

Jedyne dwie sieci VPN, które znam z tej oferty, Smart DNS to ExpressVPN i BulletVPN. Obaj są świetnymi dostawcami usług VPN, którzy mają również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Więc nie ma ryzyka związanego z ich wypróbowaniem.

Jak zainstalować VPN na LG Smart TV – Podsumowanie

Jak wspomniano, nie ma sposobu, aby bezpośrednio zainstalować VPN na telewizorach LG Smart. Jednak dwa obejścia, które zasugerowaliśmy powyżej, powinny wystarczyć na wypadek, gdybyś szukał sposobu uzyskania dostępu do swoich ulubionych treści przesyłanych strumieniowo, nawet jeśli obecnie mieszkasz w regionie, w którym te aplikacje do przesyłania strumieniowego są ograniczone geograficznie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map