Najlepsza sieć VPN dla Microsoft Edge

Po wydaniu Microsoft Edge został dobrze przyjęty przez entuzjastów Windows i powszechnie postrzegany jako długo oczekiwana aktualizacja do jednej z najdłużej działających przeglądarek internetowych na rynku, Internet Explorer. Nowo uruchomiona przeglądarka cieszyła się tak dużym zainteresowaniem użytkowników, że Microsoft postanowił opracować i wydać również wersje dla urządzeń z Androidem i iOS. Dzięki funkcji szybkiego uruchamiania i zintegrowanemu przeglądaniu Edge powoli staje się przeglądarką wybieraną przez większość użytkowników Internetu.


Najlepsza sieć VPN dla Microsoft Edge

Najlepsza sieć VPN dla Microsoft Edge

VPN dla zwiększonego bezpieczeństwa Microsoft Edge

Microsoft Edge ma wiele wbudowanych funkcji bezpieczeństwa i ulepszeń, ale jeśli szukasz pełnej ochrony przed wszystkimi zagrożeniami występującymi w Internecie, najlepszym rozwiązaniem jest zarejestrowanie się u wiarygodnego dostawcy VPN. Korzystanie z VPN wraz z przeglądarką Edge zapewnia zamknięcie wszystkich możliwych luk, przez które dane mogłyby zostać skradzione i wykonywanie wszystkich czynności online bez żadnych obaw..

Najlepszy Microsoft Edge VPN zaprezentowany

Podczas przeglądania Internetu potrzebujesz usługodawcy VPN, który może zapewnić zarówno anonimowość, jak i bezpieczeństwo w Internecie. Oto nasze najpopularniejsze sieci VPN dla przeglądarki Microsoft Edge:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. CyberGhost
 4. NordVPN
 5. BulletVPN

Wybór usługi VPN

Branża VPN jest nasycona i jeśli chodzi o zalecane sieci VPN dla przeglądarek, istnieje znaczna ilość do wyboru. Jest tak wielu dostawców, którzy twierdzą, że oferują różnorodne usługi. Utrudnia to nowemu użytkownikowi podjęcie decyzji, z kim się zarejestrować. Aby uchronić Cię przed tą frustracją, opracowaliśmy kilka kluczowych czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę, szukając wiarygodnego dostawcy. Kilka z nich obejmuje:

 • Liczba serwerów: sieć VPN jest tak dobra, jak liczba serwerów w jej sieci. Im większa liczba serwerów, tym większy potencjał sieci.
 • Zgodność oprogramowania: Kluczem jest rejestracja w usłudze VPN, która oferuje różne wersje swojego oprogramowania dla różnych systemów. Oznacza to, że będzie w stanie dobrze zintegrować i chronić wszystkie Twoje urządzenia.
 • Szybkość: chcesz poszukać usługi, która zmniejsza prędkość o najmniejszy margines. VPN są znane z tego, że pochłaniają twoje pasmo, więc poszukaj usługi, która nie zmniejszy go tak bardzo.
 • Zasady dotyczące rejestrów: rejestracja w usłudze VPN oznacza, że ​​szukasz ochrony, a nie dla nikogo, kto prowadzi dziennik wszystkich witryn, do których masz dostęp. Znajdź dostawcę, który ma ścisłe zasady dotyczące braku rejestrowania i ma swoją siedzibę główną w miejscu, w którym nie obowiązują żadne zasady dotyczące jurysdykcji danych.
 • Jednoczesne połączenia: jeśli masz wiele urządzeń, które chcesz chronić, poszukaj usługi, która zezwala na ich liczbę, nie obniżając jakości korzystania.
 • Protokoły VPN: Zawsze dobrze jest mieć otwarte opcje, więc spróbuj znaleźć dostawcę, który ma wszystkie dostarczone protokoły VPN.

Najlepsze VPN dla Microsoft Edge

Niezależnie od tego, czy szukasz VPN dla przeglądarki Microsoft Edge, Mozilla Firefox lub Google Chrome, istnieją 4 najlepsze sieci VPN, na których zawsze możesz polegać przy anonimowym i bezpiecznym przeglądaniu:

1. ExpressVPN

ExpressVPN to jedna z najlepszych usług VPN dostępnych na świecie. Tak przynajmniej twierdzą na swojej stronie i mają fakty na poparcie tego stwierdzenia. Usługa ma sieć serwerów obecnych w ponad 94 krajach i 256-bitowe szyfrowanie AES, aby chronić Cię przed hakerami i spamerami. Ich zasady zerowego logowania są dobrze utrzymane, a usługa ma aplikacje, które są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem iOS, Android, Mac lub Windows. Oprogramowanie jest również łatwe w nawigacji, dzięki czemu jest całkiem odpowiednie dla początkujących użytkowników. ExpressVPN umożliwia do 3 połączeń jednocześnie i ma ofertę lojalnościową, w której ty i twój sędzia dostajecie jeden miesiąc za darmo natychmiast po rejestracji. Aby wypróbować tę usługę, możesz skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, a jeśli zrezygnujesz przed upływem 30 dni, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Zobacz, co jeszcze zyskujesz z subskrypcji ExpressVPN, czytając naszą recenzję ExpressVPN.

2. IPVanish

IPvanish ma bardzo niezawodną sieć, wzmocnioną przez ponad 950 różnych serwerów rozproszonych w ponad 60 różnych krajach. Przekłada się to na szeroką gamę adresów IP do wyboru w połączeniu z super szybką prędkością połączenia. Po zasubskrybowaniu możesz cieszyć się nieograniczonym przełączaniem serwerów i nieograniczoną przepustowością. To świetna wiadomość, szczególnie jeśli planujesz spędzać czas w trybie strumieniowania online, torrentowania lub pobierania dużych plików. Pakiet IPVanish VPN zawiera również funkcje, takie jak automatyczny przełącznik zabijania, 256-bitowe szyfrowanie AES, logowanie zerowe, ochrona przed wyciekiem DNS, a także aplikacja kompatybilna ze wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi. Szczególną rzeczą, która izoluje ich od innych usługodawców, jest ich gwarancja zwrotu pieniędzy. Pozwolą ci przetestować swoją usługę przez siedem dni, a jeśli do końca nie będziesz przekonany, nadal możesz zdecydować o zwrocie kosztów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź tę pełną recenzję IPVanish.

3. CyberGhost

Dzięki ponad 1200 serwerom online w dowolnym momencie CyberGhost jest jednym dostawcą, na którym zawsze możesz polegać, aby pozostać w kontakcie. Ich bezpieczeństwo jest standardowym w branży 256-bitowym szyfrowaniem AES, a ich zasady zerowego logowania z pewnością nie ujawnią Twojej historii przeglądania. Usługa jest standardowo wyposażona w automatyczny wyłącznik awaryjny i ochronę przed wyciekiem DNS. Ma również jedną z najwyższych pojemności dla jednoczesnych połączeń, obsługując do 7 urządzeń jednocześnie i wszystko pod jednym kontem. Ich obsługa klienta jest również dostępna za pośrednictwem czatu lub poczty e-mail, aby zapewnić potrzebną pomoc, gdy tylko napotkasz problem. Potencjalni klienci mogą wypróbować swoje usługi za pośrednictwem 30-dniowej usługi gwarancji zwrotu pieniędzy, aby zobaczyć, czego powinni się spodziewać po zarejestrowaniu się w usłudze. Jak pokazano w tym przeglądzie, CyberGhost stale ulepsza swoje usługi przez ostatni rok.

4. NordVPN

NordVPN jest kolejnym wiodącym dostawcą usług, który ma do 3300 serwerów rozproszonych w ponad 59 różnych krajach na całym świecie. Tak ogromna sieć pozwala im oferować usługi takie jak DoubleVPN, w których abonent może przesyłać swoje dane przez dwa serwery, zwiększając w ten sposób poziom bezpieczeństwa. Ponadto usługa oferuje obsługę torrentów, przesyłania strumieniowego filmów i pobierania dużych plików, a jej aplikacja pozwala zoptymalizować połączenie pod kątem takich funkcji. Polityka zerowego logowania NordVPN jest tym bardziej niezawodna, że ​​usługa ma swoją siedzibę główną w Panamie; region, w którym nie obowiązują przepisy dotyczące jurysdykcji danych. NordVPN ma najkrótszy okres próbny wynoszący 3 dni, ale znowu nie będziesz musiał nic płacić, ponieważ wypróbowanie usługi jest bezpłatne. Oto wszystko, czego możesz oczekiwać podczas rejestracji w NordVPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla Microsoft Edge

Teraz, gdy spojrzeliśmy na 4 najlepszych dostawców VPN, mamy nadzieję, że masz dobry pomysł na to, na co zwrócić uwagę, wybierając usługę, którą chcesz subskrybować. Wszelkie pytania lub komentarze, którymi chcesz się zająć, pozostaw je poniżej w sekcji komentarzy, a my na pewno skontaktujemy się z Tobą z odpowiedzią.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map