Najlepsza sieć VPN dla Niemiec

Dla tych, którzy mogą mieć możliwość życia, pracy, a nawet wakacji w Niemczech przez dłuższy okres czasu, naprawdę łatwo jest docenić niemieckie przepisy dotyczące ochrony danych, które zapewniają prywatność w Internecie. Republika Niemiec ma również niski poziom cenzury internetowej. Niemniej jednak istnieją różne mechanizmy unikalne w samych Niemczech, które stanowią bardzo ważne powody, dla których warto zarejestrować się u wiodącego dostawcy usług VPN. 


Najlepsza sieć VPN dla Niemiec

Najlepsza sieć VPN dla Niemiec

Niemiecka potrzeba VPN

Dla Niemców mieszkających za granicą VPN pozwala im uzyskać niemiecki adres IP. Pomaga to odblokować i oglądać wszystkie niemieckie kanały telewizyjne niezależnie od tego, gdzie obecnie mieszkasz. Jeśli chodzi o Niemców, którzy faktycznie mieszkają w Niemczech, VPN umożliwia im dostęp do stron internetowych objętych ograniczeniami regionalnymi, które mogą nie być dostępne w ich kraju rodzinnym. Możesz także użyć VPN do anonimowego przeglądania sieci bez obawy, że Twój dostawca usług internetowych lub agencja rządowa szpieguje cię. Mając to na uwadze, poniżej omówię niektóre z najlepszych sieci VPN dla Niemiec:

Najlepsza sieć VPN dla Niemiec – podsumowanie

Jeśli wiesz już, czym jest VPN i jak działa, prawdopodobnie nie chcesz tracić zbyt wiele czasu na czytanie rzeczy, o których już wiesz. Mając to na uwadze, oto najlepsi dostawcy usług VPN, z których możesz zarejestrować się w Niemczech.

Najlepsza przegląd VPN dla Niemiec

Wszystkie te problemy można rozwiązać za pomocą usługi VPN. Jedynym problemem, który może się pojawić, jest wybór jednego, ponieważ na rynku istnieje wielu dostawców. Aby Ci pomóc, przyjrzymy się 5 najlepszym dostawcom, którzy z pewnością są wiarygodni i dysponują środkami zapewniającymi wysoką jakość usług. Oto zakres korzyści, na które będziemy zwracać uwagę:

 • Szybkie połączenia internetowe.
 • Przystępna opłata abonamentowa.
 • Silne szyfrowanie & Polityka prywatności.
 • Szeroka gama serwerów w Niemczech i nie tylko.
 • Reputacja jako niezawodny usługodawca z udokumentowaną historią.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest jedną z niewielu firm VPN, którym udało się zbudować i utrzymać dobrą reputację przez bardzo długi czas. Zapewniają swoim klientom bezpieczne połączenie SSL w połączeniu z 256-bitowym szyfrowaniem dla maksymalnego bezpieczeństwa. Lokalizacja na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych oznacza, że ​​nie ma przepisów, które zmusiłyby ich do zachowania danych użytkowników, więc nie są przechowywane żadne dane przeglądania.

Dzięki ponad 1500 serwerom do obsługi swoich klientów, ExpressVPN utrzymuje super szybkie połączenie, bez względu na to, z którym serwerem nawiązujesz połączenie. Serwery są obecne w ponad 145 lokalizacjach i znajdują się w nieco ponad 90 krajach.

2. NordVPN

W cenie 3,29 USD, NordVPN jest jednym z najtańszych dostawców usług na rynku. Zapewniają swoim klientom najwyższy poziom szyfrowania dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu w ramach zabezpieczenia OpenVPN.

Podobnie jak ExpressVPN, mają również swoją siedzibę główną w kraju, który nie wymaga od nich przechowywania żadnych danych klientów, więc ich użytkownicy nie będą się martwić, czy ich historia przeglądania zostanie zachowana. Imponująca jest także ich sieć serwerów – ponad 1000 serwerów znajduje się w 59 krajach na całym świecie. W Niemczech jest ich około 74, co jest więcej niż wystarczające, aby upewnić się, że żaden konkretny serwer nie jest nadmiernie polegany.

Jako dodatkowe funkcje klienci będą mogli dodawać inne połączenie VPN na tym samym koncie, korzystać z VPN przez Tora, a także opcję rejestrowania określonych VPNów Anti-DDOS. Wielu zgodzi się, że jedną z ich najbardziej cenionych funkcji będzie technologia SmartPlay, oferowana na wszystkich połączeniach. Usługa umożliwia klientom obejście wszystkich ograniczeń, nawet ze źródeł treści, które twierdzą, że blokują sieci VPN, takie jak Netflix; funkcja Jestem pewien, że większość użytkowników VPN z przyjemnością się z niej skorzysta.

3. IPVanish

Trzecie miejsce to kolejna renomowana usługa, znana z poziomu jakości obsługi. IPVanish oferuje szyfrowanie najwyższego poziomu za pomocą protokołów takich jak L2TP i OpenVPN, które opierają się na 256-bitowym szyfrowaniu.

ExpressVPN i NordVPN mają niewielką przewagę nad IPVanish w zakresie zasad przechowywania danych. Mają swoją bazę w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​nie mają tak dużej swobody w zakresie przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Mimo to usługa obiecuje superszybkie prędkości. Ich rozległa sieć serwerów ponad 850 rozproszona w 60 krajach zapewnia, że ​​wszyscy pozostają w kontakcie.

4. StrongVPN

Chociaż nie tak popularny jak inni pretendenci z tej listy, StrongVPN stanowi silny argument jako jeden z najbardziej niezawodnych dostawców VPN, do którego Niemcy mogą się zwrócić. Posiadają również wszystkie swoje serwery. Eliminuje to możliwość manipulowania połączeniami przez osoby trzecie.

Podobnie jak IPVanish, StrongVPN ma również siedzibę w Stanach Zjednoczonych, ale nadal przestrzega zasad braku dzienników. Do tej pory nie odnotowano również przypadków, w których uzyskano dostęp do historii przeglądania klienta i wykorzystano ją przeciwko niej. Ich sieć serwerów jest znacznie mniejsza niż inne, z 475 serwerami dostępnymi w 24 krajach. Nie obniża to jednak ich jakości usług.

5. VyprVPN

Na koniec mamy naszą listę VyprVPN, inny dostawca, który chce zapewnić swoim klientom najlepsze usługi. Jedynym problemem, jaki mogą mieć potencjalni klienci, jest to, że VyprVPN prowadzi dzienniki ich aktywności użytkownika. Usługa zachowuje rozpoczęcie połączeń & czas zatrzymania, domowy adres IP użytkownika i adres IP VyprVPN.

Już sam ten problem powstrzyma wielu użytkowników VPN. Jeśli chodzi o tych, którzy nadal decydują się na subskrypcję usługi, połączenia są względnie szybkie, więc nie powinny oczekiwać żadnych opóźnień ani zakłóceń. Przy rosnącej sieci serwerów ponad 700, cena 5 USD w pakiecie podstawowym wydaje się o wiele bardziej sprawiedliwa niż w przypadku innych bardziej znanych dostawców VPN za abonament.

Niemieckie przepisy o ochronie danych

W Niemczech organizacja zwana Federalną Służbą Wywiadowczą (Bundesnachrichtendienst) ściśle współpracuje z NSA w USA oraz GCHQ w Wielkiej Brytanii w celu gromadzenia danych użytkowników z całego świata w celu udostępnienia danych wywiadowczych, które mogłyby pomóc w zniszczeniu globalnych katastrof lub łapanie niebezpiecznych przestępców. Nie chcesz, aby rząd szpiegował twoje działania online.

Poza tym istnieje najnowszy projekt ustawy o zatrzymywaniu danych, który został podpisany w 2015 r., W którym rząd niemiecki wprowadził obowiązek przechowywania danych przez dostawców usług internetowych przez okres do 10 tygodni. Chociaż jest to dalekie od 12 miesięcy, które kraje takie jak Wielka Brytania są zmuszone przestrzegać, nadal pozostaje poważnym problemem bezpieczeństwa, ponieważ jeśli takie dane dostaną się w niepowołane ręce, może się zdarzyć wiele złych rzeczy.

Istnieje również bardzo rygorystyczne egzekwowanie przepisów dotyczących egzekwowania praw autorskich w Niemczech. Jest to duży problem dla dużej liczby użytkowników Internetu. Ci z nich, którzy przesyłają strumieniowo lub pobierają treści online sprzeczne z takimi przepisami, są narażeni na ryzyko związane z prawem.

Wreszcie, ze względu na ograniczenia geograficzne obowiązujące zarówno w Niemczech, jak i w innych krajach, dostęp do treści staje się bardzo trudny. Mieszkańcy Niemiec nie mają dostępu do filmów w języku angielskim, które są popularne w Niemczech. Wynika to głównie z ograniczeń geograficznych stosowanych przez kraje takie jak USA i Wielka Brytania. Podobnie Niemcy mieszkający za granicą nie mogą uzyskać dostępu do treści rodzimych, ponieważ nie są one dostępne online poza granicami kraju.

Najlepsza sieć VPN dla Niemiec – podsumowanie

Teraz masz dobry pomysł na dostawców, do których możesz się zwrócić, jeśli szukasz niezawodnego połączenia VPN na rynku. Jeśli nadal wolisz być ostrożny w kwestii usług świadczonych przez każdą z tych firm, zalecamy zarejestrowanie się w bezpłatnych programach próbnych lub wypróbowanie ich w ramach 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Czekamy również na Twoje komentarze na temat Twojego doświadczenia z którymkolwiek z tych dostawców, jeśli ich wypróbujesz. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map