Najlepsza sieć VPN dla Nintendo Switch

Wydany na całym świecie w 2017 roku Nintendo Switch zdecydowanie udowodnił, że jest wartościowym następcą popularnego Nintendo Wii. Nowa konsola jest wyposażona w jedną szczególnie specjalną aktualizację; Umożliwia podłączenie telewizora do telewizora bezpośrednio z Switch Dock, dzięki czemu możesz grać w gry z tego miejsca, lub po prostu wyjmij go z Docka i podłącz Joy-Cons po obu stronach, aby móc grać w gry przenośne. Konsola umożliwia także lokalny tryb dla wielu graczy dzięki dwóm odłączanym kontrolerom Joy-con.


Najlepsza sieć VPN dla Nintendo Switch

Najlepsza sieć VPN dla Nintendo Switch

Najlepsza Nintendo Switch VPN

Aby zaoszczędzić czas i wysiłek związany z koniecznością przeczytania całej recenzji poniżej, podsumowaliśmy najlepsze VPN dla Nintendo Switch tutaj:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost

Czy potrzebuję VPN na Nintendo Switch

Jeśli jest jedna rzecz, nad którą wszyscy gracze pracują w Nintendo, to ich usługa gier online. Pierwotnie zaplanowane na premierę w 2017 roku, Nintendo zdecydowało się nieco bardziej opóźnić i zdecydować o oficjalnym ogłoszeniu tego we wrześniu 2018 roku. Pundits spekulują, że powodem tego może być zwiększenie oczekiwań na ponowne uruchomienie niektórych klasycznych gier z w tamtych czasach Nintendo stało się tym, czym jest dzisiaj. Gracze będą mogli uzyskać dostęp do swojej platformy internetowej za opłatą abonamentową w wysokości 20 USD rocznie, co z pewnością nie spowoduje tak dużego uszkodzenia kieszeni. Wprowadzenie tej płatnej usługi sprawi, że zrezygnują z bieżącej oferty darmowych gier online i prawdopodobnie ich użytkownicy ponownie zastanowią się nad opcjami połączenia internetowego.

Jakość połączenia internetowego będzie odgrywać wielką rolę w określaniu, czy korzystanie z Internetu będzie tak przyjemne i bezproblemowe, jak powinno. Aby grać w gry Nintendo Switch online, najpierw musisz utworzyć konto Nintendo. Umożliwi to zapisywanie postępów w ich usłudze w chmurze, a także umożliwi czat głosowy ze znajomymi. Jeśli jesteś doświadczonym graczem, prawdopodobnie wiesz, że istnieją gry dostępne tylko w niektórych regionach. Jeśli spróbujesz grać w te gry z regionu objętego ograniczeniami, pojawi się komunikat o błędzie, informujący o byciu w regionie nieobsługiwanym. Najlepszym sposobem na obejście tego problemu jest utworzenie wielu kont w różnych regionach, ale aby proces tworzenia przebiegał, musisz sprawiać wrażenie, jakbyś naprawdę był w regionie, w którym się znajdujesz. to możesz to zrobić?

Korzystanie z VPN dla Nintendo Switch w celu zmiany lokalizacji

Łączenie się z wirtualną siecią prywatną to jeden ze sposobów zmiany lokalizacji online i utworzenia wielu kont. Szczegóły, takie jak Twoja tożsamość i lokalizacja, są przekazywane za pośrednictwem Twojego adresu IP. Adres, który posiadasz, zależy od używanego serwera. Poprzez VPN możesz połączyć się ze zdalnym serwerem i odczytać swój adres IP, z którego bazujesz wszędzie tam, gdzie zdalny serwer się znajduje. Pozwala to uzyskać adres IP w Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Francji lub Japonii, a zatem umożliwia granie w gry, które nie zostały jeszcze wydane w Twoim regionie.

Kolejną korzyścią, jaką daje VPN, jest ochrona użytkowników przed usługodawcą internetowym. Jeśli masz już dostęp do niezawodnego połączenia internetowego, prawdopodobnie jest on zarządzany przez administratorów sieci lub usługi ISP, którzy nie chcą, aby przepustowość była ograniczana tylko przez jednego użytkownika, więc ustalą limity lub blokady dla każdego, kogo ustalą, że korzysta z tego połączenia dla działań wymagających dużej przepustowości. Aby to zrobić, będą oczywiście musieli być w stanie szpiegować twoje połączenie, a VPN może temu zapobiec. Subskrybowanie VPN pozwala ukryć ruch internetowy przed ISP i uniknąć dławienia połączenia lub zablokowania dostępu do serwerów gier.

Pomimo faktu, że konsola Nintendo nie ma natywnej obsługi VPN, nadal możesz zabezpieczyć swoje połączenie, konfigurując połączenie VPN na routerze. Możesz przejść przez kilka naszych wskazówek, jak skonfigurować VPN na routerze, a nawet poszukać takiej, która jest już wstępnie skonfigurowana. Alternatywnie możesz zarejestrować się u usługodawcy VPN, który oferuje serwery proxy Smart DNS. Smart DNS można skonfigurować bezpośrednio na Nintendo Switch i pozwala odblokować kanały takie jak Hulu i Netflix z dowolnego miejsca na świecie.

Ranga
Dostawca VPN
Połączyć

ranga

dostawca VPN

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • nieograniczona przepustowość
 • Aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia
 • Wsparcie 24/7 na żywo

Odwiedź ExpressVPN

ranga

dostawca VPN

Odwiedź BulletVPN

ranga

dostawca VPN

Odwiedź NordVPN

4

dostawca VPN

Odwiedź Surfshark

Najlepsza sieć VPN dla Nintendo Switch

W każdym razie wiemy, że potrzebujesz wiedzy na temat najlepszych dostawców VPN do grania online i tego, co możesz zyskać po ich zasubskrybowaniu. Właśnie dlatego przygotowaliśmy krótki przegląd najlepszych VPN dla Nintendo Switch.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest jednym z najlepszych dostawców do rozważenia, ponieważ oferuje najwyższej jakości obsługę klienta, a także superszybkie serwery do szybkich gier. Usługa opiera się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i ma ponad 2000 serwerów zdolnych do znalezienia w swojej sieci. Dla użytkowników, którzy chcieliby połączyć się z obszarami, w których korzystanie z VPN jest zabronione, ExpressVPN korzysta z serwerów ukrytych. Te serwery utrudniają wykrycie twojego połączenia VPN. Usługa umożliwia także nieograniczone przełączanie serwerów na wypadek, gdybyś chciał zmienić regiony, i ma możliwość dodania 3 jednoczesnych połączeń, które pozwolą zabezpieczyć twoje inne urządzenia. Ponadto możesz korzystać z funkcji Smart DNS ExpressVPN na konsoli Nintendo Switch bez dodatkowych kosztów.

Bezpieczeństwo oferowane przez ExpressVPN jest również klasy wojskowej, dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES. Zależy to od jego protokołu OpenVPN, który jest uważany za najbezpieczniejszy w porównaniu z L2TP, PPTP i IKEv2, które są również oferowane. ExpressVPN zapewnia klientom, że ich dane nie będą rejestrowane przez ich zasady zerowych dzienników, a także zapewnia pełne wsparcie dla użytkowników, którzy chcieliby torrentować. Usługa jest również jedną z niewielu, które oferują nagrodę użytkownikom polecającym innych klientów, ponieważ udane polecenie zarabia zarówno obecnemu użytkownikowi, jak i sędziemu, bezpłatny miesiąc dodany do ich subskrypcji. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co ExpressVPN ma do zaoferowania, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN zyskał sobie uznanie w branży VPN jako usługa, która jest tak samo zainteresowana szybkością użytkownika, jak i bezpieczeństwem. To sprawia, że ​​dostawca z Estonii jest doskonałą opcją, szczególnie dla użytkowników, którzy chcą grać w dowolną liczbę gier online, nie martwiąc się o to, że ich dostawca usług internetowych będzie im przeszkadzał. Usługa oferuje bogatą gamę protokołów VPN, ponieważ zapewnia obsługę użytkowników, którzy chcieliby korzystać z OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2 lub PPTP.

Podobnie jak ExpressVPN, ta usługa pozwala również na 3 jednoczesne połączenia, Smart DNS i nieograniczone przełączanie serwerów. Interfejs użytkownika zapewniany przez tę aplikację jest również bardzo przyjazny dla użytkownika, a ponieważ aplikacja jest dostępna w wersjach, które można uruchomić na MacOS, Windows, iOS i Android, będziesz mógł używać jej na wielu urządzeniach. Możliwa jest również instalacja routera, co powinno także zwiększyć liczbę urządzeń, które chcesz chronić za pośrednictwem usługi. BulletVPN ma również o wiele więcej do zaoferowania, a szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w naszej recenzji BulletVPN.

3. NordVPN

NordVPN jest naprawdę dostawcą, jeśli szukasz zaawansowanej ochrony dostosowanej do Twoich potrzeb. Jego standard bezpieczeństwa opiera się na 256-bitowym szyfrowaniu AES, które usługa oferuje w swojej rozległej sieci ponad 4000 serwerów. Tak szeroki zasięg umożliwia użytkownikom wybór, z którymi serwerami się połączyć, w zależności od tego, co robią online. Dostępne są serwery zoptymalizowane do gier online, strumieniowania HD oraz torrentów.

NordVPN jest również hojny w obsłudze wielu połączeń, umożliwiając użytkownikom jednoczesne podłączenie do 6 urządzeń. Usługa oferuje również OpenVPN, PPTP i L2TP jako obsługiwane protokoły VPN, a także utrzymuje, że dane użytkownika pozostają anonimowe poprzez wdrożenie ścisłej zasady zerowych dzienników. Usługa obsługuje także Tor przez VPN i CyberSec jako oprogramowanie, które chroni Cię przed niebezpiecznymi stronami internetowymi i złośliwymi reklamami. NordVPN pozwala również na nieograniczone przełączanie serwerów i nieograniczoną przepustowość, a także na szereg innych funkcji, o których można dowiedzieć się więcej, przeglądając naszą recenzję NordVPN.

Podsumowanie dla najlepszego VPN dla Nintendo Switch

Jeśli jesteś zagorzałym fanem Nintendo, lepiej przygotuj się do uruchomienia online Nintendo Switch, upewniając się, że nie będziesz mieć problemów z połączeniem internetowym. Jednym z najlepszych sposobów jest skorzystanie z wiarygodnej usługi VPN i zabezpieczenie połączenia przed zewnętrznymi zakłóceniami lub podsłuchami. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub komentarze na temat naszej recenzji, zostaw je w sekcji komentarzy poniżej, a my chętnie do Ciebie oddzwonimy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map