Najlepsza sieć VPN dla obejścia Blackout Bypass Game Pass – recenzja 2019/2020

Najlepsza NFL GamePass VPN - recenzja 2017/2018


Najlepsza NFL GamePass VPN – recenzja 2019/2020

Jak obejść zaciemnienie karty NFL Game Pass za pomocą VPN

Pierwszą rzeczą, o której powinieneś pamiętać, jest to, że Twój amerykański NFL GamePass nie przyniesie ci wiele dobrego, nawet z VPN. Wersja amerykańska nie emituje meczów na żywo, dlatego musisz subskrybować kanał międzynarodowy NFL GamePass. O! I nie zapomnij podczas tego korzystać z VPN.

Zrobiłem to samo, aby obejrzeć Dallas Cowboys z zagranicy, więc pozwólcie, że pokażę wam liny.

 1. Musisz subskrybować usługę VPN. Ale nie tylko jakakolwiek usługa, musi być tak znana ExpressVPN.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu. Fajną rzeczą w ExpressVPN jest to, że jest kompatybilny z większością systemów operacyjnych i urządzeń. To obejmuje PC, Mac, Android i iOS.
 3. Następnie, co jest bardzo ważne, serwer, z którym się łączysz, musi znajdować się w regionie, w którym się znajduje brak awarii NFL. Zrób to, co zrobiłem i wybierz serwery w głównych krajach europejskich.
 4. Po wykonaniu tej czynności przejdź do Międzynarodowy NFL GamePass strona internetowa i zarejestruj się.
 5. Nie zapomnij zawsze używaj VPN kiedy chcesz obejrzeć mecz piłki nożnej na żywo. Jeśli nie połączysz się z serwerem VPN, zobaczysz tylko Komunikat o błędzie.

Osobiście używam ExpressVPN, aby śledzić najnowsze mecze NFL, kiedy jestem za granicą i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Ta usługa przecina zaciemnienia jak nóż przez masło. Nie jest to jednak jedyny.

Najlepsza karta NFL Game Pass VPN – szczegółowa rewizja

Wybierając usługę VPN, która ma omijać awarie NFL, musisz zasadniczo upewnić się, że usługa ma serwery VPN w miejscach, w których nie obowiązują awarie. Prędkości serwerów VPN to kolejna rzecz do rozważenia. Wreszcie, i prawdopodobnie najważniejsze, twoja usługa VPN musi mieć odpowiednią obsługę czatu na żywo przez całą dobę, na wypadek, gdybyś potrzebował pomocy w ominięciu zaników GP NFL. Mając to na uwadze, oto najlepsze VPN NFL GamePass w 2019 roku.

ExpressVPN – Najlepsza sieć VPN dla NFL GamePass na rynku

ExpressVPN ma bardzo dobrze wyszkolony zespół specjalistów gotowy do pomocy w każdej chwili. To sprawia, że ​​jest to jedna z najlepszych marek w branży pod względem obsługa klienta.

Wystarczy spojrzeć na te wyjątkowe funkcje:

 • Zespół obsługi klienta 24/7.
 • Funkcja czatu na żywo zapewniająca natychmiastową pomoc.
 • 20-minutowy czas reakcji na wiadomość e-mail.

Nie wiem o tobie, ale jeśli chcę kupić kurtkę, chciałbym ją przymierzyć i zobaczyć, jak to na mnie wygląda. Dotyczy to również mojego dostawcy VPN. Czy nie chciałbyś przetestować oferowanych usług przed pełnym zaangażowaniem?

Jeśli tak, z przyjemnością to usłyszysz. ExpressVPN oferuje Ci 30 dni wypróbować wszystkie jego funkcje i wypróbować je. Pod koniec tego okresu, jeśli zdecydujesz się nie subskrybować i nie pójść gdzie indziej, to zrobisz to odzyskaj swoje pieniądze. Zgadza się, możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie jesteś zadowolony z usługi. Mają też fajne program Polecający gdzie, jeśli przekonasz przyjaciela do dołączenia, oboje dostaniesz jednego miesiąc bezpłatnej usługi.

A jeśli chodzi o szybkość, ExpressVPN zaskoczy Cię swoim błyskawicznie szybkie serwery. To sprawia, że ​​streaming filmy, programy telewizyjne, sport lub jakikolwiek program przyjemne doświadczenie. Ciesz się także tyloma pobraniami, ile chcesz, bo są brak limitu przepustowości. 

Nie zapominajmy o trzy jednoczesne połączenia możesz zrobić za pomocą jednego konta. Oznacza to, że możesz chronić do trzech urządzeń jednocześnie.

Mając to na uwadze i nie tylko, nic dziwnego, dlaczego ExpressVPN znajduje się na szczycie mojej listy rekomendacji VPN.

BulletVPN

Co teraz oznacza „pocisk‘ w BulletVPN stać, zastanawiam się? Zgadłeś: to prędkość. Ten dostawca ma jedną z najszybszych prędkości w branży, co czyni go dobrym wyborem, jeśli jesteś miłośnikiem telewizji.

Firma może nie być tak znana, jak niektóre inne nazwiska na liście, ale nadal wykonuje zadanie. Mówię o omijając ograniczenia online oczywiście. Z serwerami w USA, Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Australia, i wiele więcej, możesz odblokować swoje ulubione kanały strumieniowe z dowolnego miejsca.

BulletVPN ma nawet kompatybilna aplikacja z FireStick, jedna z niewielu sieci VPN, które oferują taką funkcję. Dodać 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy do mikstury i masz całkiem dobrą obsługę w twoich rękach.

IPVanish

Jeśli chcesz podsumować IPVanish w jednym zdaniu byłyby to dobre usługi w przystępnej cenie. Więc jeśli szukasz dobrze znana, szybka i bezpieczna sieć VPN, ten dostawca jest Twoim docelowym miejscem docelowym. Wadą jest jednak to, że tak naprawdę nie będzie działać z produktami Apple.

Użytkownicy IPVanish mogą się cieszyć nieograniczona przepustowość, oprócz pięciu jednoczesnych połączeń za pomocą jednego konta. Ale niestety, jeśli wpadniesz w kłopoty i chcesz poprosić o pomoc, jest brak funkcji czatu na żywo. Musisz się z tym pogodzić e-maile na każde pytanie.

Co więcej, firma pozwala testować swoje usługi tylko przez tydzień, co jest wystarczającym czasem na podjęcie decyzji, ale niewystarczająco w porównaniu z innymi dostawcami. W tym okresie możesz zażądać zwrotu pieniędzy jeśli nie lubisz usług.

HideMyAss

HideMyAss to kolejna opcja, którą możesz rozważyć, ale tylko jeśli powyższe marki nie działają, co byłoby bardzo dziwne.

Problem z tym dostawcą polega na tym, że prędkość nie jest jedną z jego najlepszych cech. Nie tylko to, ale czasami będziesz całkowicie stracić połączenie, co sprawia, że ​​transmisja na żywo jest naprawdę frustrująca.

I nie zaczynaj mnie od obsługi klienta. Jeśli chcesz skontaktować się z obsługą, musisz to zrobić czekać przez długi czas. Obejmuje to kanały czatu na żywo i wiadomości e-mail.

Ogólnie rzecz biorąc, lepiej jest trzymać się innych dostawców na tej liście, aby ominąć awarie GP NFL i pozostawić HideMyAss jako ośrodek ostatniej szansy.

Inteligentne proxy DNS – VPN alternatywa dla obejścia NFL GamePass Blackout

Możesz także ominąć ograniczenia zaciemnienia, korzystając z serwera proxy Smart DNS.

Pamiętaj jednak, że te serwery proxy nie używają szyfrowania ani nie ukrywają twojego adresu IP. Jeśli więc martwisz się o swoją prywatność w Internecie, unikaj ich.

 • Jeśli nadal chcesz skorzystać z inteligentnego DNS, aby uzyskać dostęp do NFL GamePass, musisz wybrać dobra obsługa lubić Unlocator pierwszy.
 • Możesz skonfigurować usługę na dowolnym urządzeniu do przesyłania strumieniowego. To obejmuje PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Amazon Fire TV Stick, Apple TV, Smart TV, Xbox, PS4, PS3 i Wii.
 • Po zainstalowaniu na urządzeniu będziesz mieć dostęp do NFL GamePass i wielu innych zastrzeżonych kanałów, takich jak MLB.tv, NHL.TV, i Karnet Ligi NBA.
 • Inteligentne serwery proxy DNS nie można odblokować żadnego kanału chcesz. Każda usługa ma listę witryn, do których może uzyskać dostęp, więc wszystko zależy od używanej usługi.
 • I pamiętaj, że Twój dostawca usług internetowych używa przezroczystych serwerów proxy lub przejęcia DNS, ponieważ te serwery proxy nie będą działać poprawnie. Zdarzyło mi się to raz i przegapiłem bardzo ważny mecz, dlatego przełączyłem się na VPN.
 • Inteligentne serwery proxy DNS pozwalają wybrać nową wirtualną lokalizację.

Unlocator jest jedną z niewielu usług, które obsługują NFL GamePass, co oznacza, że ​​możesz go użyć do ominięcia ograniczeń dotyczących zaciemnienia. Oferuje bezpłatny 7-dniowy okres próbny bez kart kredytowych. Z Unlocator, możesz odblokować około 220 różnych kanałów z całego świata.

Najlepsza VPN dla NFL Game Pass – The Wrap Up

Więc idźcie ludzie. Najlepsi dostawcy usług VPN, do których możesz się zwrócić, aby ominąć zaciemnienia NFL GamePass, wymieniono powyżej. Czy korzystałeś z którejkolwiek z tych usług i czy byłeś zadowolony z tego, co mieli do zaoferowania? Podziel się wrażeniami poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map