Najlepsza sieć VPN dla odtwarzacza CBC

Drodzy kanadyjscy emigranci, ten blog jest dla was. Może to być frustrujące utratą dostępu do wszystkich treści, których używałeś w domu. W Kanadzie CBC jest mniej więcej ostatecznym celem wszystkich form rozrywki. Od radia po telewizję, CBC obejmuje wszystko: transmisje muzyczne, wiadomości, programy telewizyjne, wydarzenia sportowe i filmy. Problem polega na tym, że nie wszystko oferowane przez sieć jest dostępne do oglądania za granicą. Z tego powodu potrzebujesz VPN, aby odblokować ograniczenia regionalne. Na tym blogu dam ci najlepsze VPN do odblokowania kanadyjskiego CBC.


Najlepsza sieć VPN do odblokowania CBC

Odblokuj CBC w Kanadzie – jakiej sieci VPN należy użyć?

Gdzie można uzyskać dostęp do odtwarzacza CBC?

W przeciwieństwie do innych stron, CBC oferuje pewne treści do oglądania za granicą. Jednak podczas próby oglądania treści na żywo lub na żądanie w odtwarzaczu CBC w USA lub poza Kanadą zostanie wyświetlony następujący błąd geolokalizacji:

„Ups… Przepraszamy, ta treść nie jest dostępna w Twojej lokalizacji. Jeśli uważasz, że otrzymałeś tę wiadomość przez pomyłkę, skontaktuj się z nami. Błąd 21 ”

CBC Radio One i Radio 2 mają strumień na żywo, do którego można uzyskać dostęp, ale strumień zmienia się w zależności od lokalizacji regionalnej. Strumienie muzyki CBC i CBC Radio 3 nie są dostępne na całym świecie. Ani też większość zawartości odtwarzacza strumieniowego. Wszystko to można jednak obejść, korzystając z VPN. VPN może sfałszować twój adres IP i sprawiać wrażenie, jakbyś mieszkał w Kanadzie, dając ci dostęp do wszystkich lokalnych treści.

Poniżej znajduje się przydatna tabela, która pokazuje dostawców, którzy najlepiej działają w celu odblokowania regionalnych ograniczeń. Poniżej omówię każdego dostawcę osobno.

Najlepsza sieć VPN do odblokowania CBC

Kupując dostawcę VPN, musisz pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze, potrzebujesz dostawcy, który faktycznie działa, aby Twoje dane pozostały prywatne. Oznacza to, że powinieneś sprawdzić i sprawdzić, czy dostawca, którego szukasz, jest realną zasadą zerowych dzienników. Następną rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę, jest to, czy dostawca jest bezpłatny, czy płatny. Jeśli jest to usługa bezpłatna, lepiej nie subskrybować. Bezpłatne sieci VPN są w rzeczywistości bardzo niebezpieczne, a ostatecznie płacisz za swoją usługę w sposób gorszy niż zarabianie kilku dolców.

Z drugiej strony płatni dostawcy są wiarygodni. Fakt, że płacisz za usługę oznacza, że ​​dostawca musi zapewnić to, co oferuje. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest zasubskrybowanie u wiodącego dostawcy VPN, któremu przypisuje się wykonywanie reklamowanej pracy. Następujący dostawcy spełniają wszystkie kryteria, których powinieneś szukać:

1. ExpressVPN

Ogólnie najlepszą siecią VPN, z której możesz skorzystać, jest ExpressVPN. Powszechnie znany jako najlepszy produkt na rynku, ExpressVPN oferuje ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach, zapewniając przez cały czas prawdziwy globalny zasięg. Ze względów bezpieczeństwa ExpressVPN wykorzystuje szyfrowanie klasy wojskowej i najnowsze protokoły VPN, aby zapewnić bezpieczeństwo ruchu i danych. ExpressVPN ma również:

 • Szybkie prędkości pobierania
 • Surowa polityka zerowania logów
 • Serwery ukrycia dla krajów, w których obowiązują surowe przepisy dotyczące cenzury online
 • 3 jednoczesne połączenia urządzeń
 • Funkcja Smart DNS do szybszego przesyłania strumieniowego

Możesz przeczytać pełną recenzję ExpressVPN tutaj i przetestować ich usługi, korzystając z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

2. BulletVPN

Miejsce nr 2 trafia do BulletVPN, usługi wspierającej P2P. BulletVPN ma niską liczbę serwerów (47 serwerów w 30 krajach), ale w pełni to nadrabia dzięki oferowanym funkcjom, które obejmują:

 • Funkcja Smart DNS
 • Surowe zasady zerowego dziennika
 • 5 różnych protokołów VPN
 • Szyfrowania klasy wojskowej
 • 5-gwiazdkowy zespół wsparcia
 • Zoptymalizowane serwery do przesyłania strumieniowego i udostępniania plików P2P

Podobnie jak w przypadku ExpressVPN, możesz skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy BulletVPN i samemu przetestować usługę. Spójrz na pełną recenzję BulletVPN tutaj, aby uzyskać lepszy pogląd na wszystkie oferty tego dostawcy.

3. NordVPN

Oto dostawca najwyższej klasy, pełen możliwości z dodatkowymi funkcjami. NordVPN ma ponad 4000 serwerów znalezionych w ponad 60 krajach, co jest jednym z najwyższych dostępnych serwerów. Dostawca VPN wyznaczył nawet serwery przesyłania strumieniowego do nieprzerwanego przeglądania. Niektóre inne funkcje NordVPN obejmują:

 • Podwójna sieć VPN
 • 2048-bitowe szyfrowanie SSL
 • 6 jednoczesnych połączeń urządzeń
 • Integracja Tora
 • Ochrona przed atakami anty-DDOS (dodatek)

Sprawdź recenzję NordVPN tutaj, aby dowiedzieć się o innych fajnych funkcjach tej sieci VPN. Podobnie jak w przypadku pierwszych 2 dostawców, możesz skorzystać z ich 30-dniowej polityki zwrotu przed podjęciem zobowiązania.

4. IPVanish

Ostatnia sieć VPN na tej liście to IPVanish. Ten dostawca ma mniej serwerów niż ExpressVPN i NordVPN, ale robi to trochę lepiej z zasięgiem niż BulletVPN. Z 750 serwerami do swojej nazwy, IPVanish zajmuje pierwsze miejsce w globalnym zasięgu serwerów. Jednak ich sieci warstwy 1 z nawiązką to rekompensują, zapewniając lepsze usługi przesyłania strumieniowego wszystkim, którzy łączą się z tymi zoptymalizowanymi serwerami. Niektóre inne funkcje IPVanish obejmują:

 • Serwer proxy SOCKS5
 • Anonimowe adresy IP
 • Obsługa udostępniania plików P2P
 • 10 jednoczesnych połączeń urządzeń
 • Zero-logs policy

Możesz przeczytać więcej o IPVanish w tej pełnej recenzji. Korzystasz z ich 7-dniowej polityki zwrotów i sam testujesz dostawcę.

Jak odblokować odtwarzacz CBC w USA za pomocą VPN

Teraz, gdy wiesz, co powinna zrobić sieć VPN i masz pomysł, na jakie sieci VPN powinieneś patrzeć, porozmawiajmy o tym, jak uzyskać VPN, aby odblokować CBC.

W rzeczywistości jest to bardzo proste: kiedy uruchamiasz VPN, musisz połączyć się z jednym z ich serwerów. Za pomocą tego serwera VPN przekieruje Twój ruch przez bezpieczny tunel i zaszyfruje wszystkie twoje dane. Gdy tak się stanie, Twój publiczny adres IP zmienia się zgodnie z lokalizacją serwera. Aby odblokować CBC, musisz połączyć się z serwerem kanadyjskim. Oto, jak możesz to zrobić za pomocą ExpressVPN (następujące kroki można zastosować do wszystkich sieci VPN wymienionych powyżej):

 1. Wejdź na stronę ExpressVPN i zarejestruj się w usłudze.
 2. Pobierz aplikację VPN, która działa na twoim urządzeniu. Zazwyczaj można znaleźć aplikacje VPN Windows, Mac, iOS, i Android. ExpressVPN oferuje natywną aplikację dla Linux, też.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się przy użyciu poświadczeń.
 4. Wybierz serwer kanadyjski, z którym chcesz się połączyć, poczekaj kilka sekund na nawiązanie połączenia.
 5. Wygląda na to, że przeglądasz sieć za pomocą kanadyjskiego adresu IP.
 6. Ciesz się zawartością CBC!

Widzieć? Prosty.

Najlepsza sieć VPN do odblokowania CBC – końcowe myśli

I to wszystko! Możesz łatwo odblokować CBC i uzyskać dostęp do całej zawartości z domu w dowolnym miejscu na świecie! Dzięki VPN, szczególnie jednej z VPN wymienionych powyżej, nigdy więcej nie przegapisz kanadyjskich treści.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map