Najlepsza sieć VPN dla optymalnego dostawcy Internetu

Zważywszy na fakt, że dostęp do Internetu został uznany przez ONZ za podstawowe prawo człowieka, dostawcy usług internetowych na całym świecie znajdują się nawet pod większą presją, aby zapewnić, że świadczone usługi są na równi, a Optimum naprawdę nie jest wyjątkiem. Amerykański ISP jest spółką zależną Cablevision, której główną usługą jest telewizja kablowa. Usługa jest jednak dość ukierunkowana, ponieważ nie jest dostępna na tak wielu obszarach, jak bardziej znani dostawcy usług internetowych w USA. Użytkownicy z siedzibą w Nowym Jorku, Connecticut lub New Jersey lub w ich okolicach są lepiej przygotowani do korzystania z usług dzięki silniejszej obecności w sieci.


Najlepsza sieć VPN dla optymalnego dostawcy Internetu

Najlepsza sieć VPN dla optymalnego dostawcy Internetu

Czy Optimum ISP ma jakieś zalety?

Oferowane prędkości są całkiem przyzwoite, a usługa wydaje się opierać swoją przewagę konkurencyjną na liczbie obsługiwanych urządzeń w odniesieniu do wybranego pakietu. Najniższy poziom z obsługą wielu urządzeń to Optimum 20, która obsługuje do 4 urządzeń. Ich najwyższym poziomem jest Optimum 400, a połączenie działa świetnie, nawet jeśli jest współdzielone z maksymalnie 16 urządzeniami. Jeśli nie wiesz, który pakiet subskrybować, ich strona internetowa dobrze ilustruje, czego możesz się spodziewać na każdym poziomie. Prędkości połączenia są również dobrze rozplanowane jako część nazwy pakietu, więc powinno być oczywiste, że subskrybowanie Optimum 400, na przykład, oznacza uzyskanie około 400 Mb / s.

Jednym z największych problemów, jakie ma większość użytkowników ze swoimi dostawcami usług internetowych, jest szybkość. Większość ludzi chce tylko połączenia, które jest wystarczająco szybkie, aby załadować film HD w przyzwoitym czasie i utrzymać tę samą prędkość przez cały okres subskrypcji. To może być bardzo frustrujące, gdy twoje połączenie waha się między pobieraniem wideo w stosunkowo krótkim czasie, ale potem trwa dłużej niż zwykle, aby utrzymać transmisję na żywo. Jeśli kiedykolwiek podejrzewasz, że nie otrzymujesz prędkości, za które zapłaciłeś, prawdopodobnie masz rację.

Badanie przeprowadzone przez Federalną Komisję Łączności pod nazwą Measuring Broadband America ujawniło, że karta Charter, Comcast i Time Warner Cable zapewniało reklamowane prędkości w porównaniu z większością innych dostawców, więc jeśli masz do czynienia z Optimum jako swoim dostawcą usług internetowych, przynajmniej wiesz, że twój ISP jest niezawodny. Jednak niezależnie od tego, do którego dostawcy się zarejestrowałeś, możesz doświadczyć zmniejszenia prędkości, zwłaszcza jeśli często pobierasz pliki. Ma to na celu zniechęcenie do intensywnego użytkowania, ale z drugiej strony, jeśli zapłaciłeś za to, nie powinno być narzuconej ci formy ograniczenia prędkości tylko dlatego, że dużo robisz w Internecie. Jest to wyzwanie, z powodu którego wielu użytkowników cierpi w milczeniu, nie wiedząc, co powinni zrobić, aby obejść ograniczanie swojego dostawcy usług internetowych. Aby temu zapobiec, zalecamy skorzystanie z usług, które można uzyskać, subskrybując wiarygodnego dostawcę wirtualnej sieci prywatnej.

Jak uniknąć optymalnego ograniczania przepustowości ISP za pomocą VPN

Wirtualna sieć prywatna, zwana inaczej VPN, łączy Cię z grupą serwerów znajdujących się w różnych częściach świata, dzięki czemu Twoje połączenie jest szyfrowane. Po wykonaniu tej czynności nikt nie będzie mógł zobaczyć, w których witrynach spędzasz większość czasu, więc nie będą miały podstaw do zakłócania połączenia. Zapewnisz także prywatność, ponieważ Twoje rekordy przeglądania nawet nie zostaną zapisane, a co dopiero udostępnione żadnym stronom trzecim. VPN również zachowa prywatność Twojej lokalizacji, co pozwoli ci na dostęp do stron z ograniczeniami geograficznymi bez żadnych problemów. 

Najlepsze VPN dla Optimum

Rzućmy okiem na najlepszych dostawców VPN, do których możesz się zwrócić w przypadku korzystania z Optimum jako dostawcy usług internetowych:

1. ExpressVPN

ExpressVPN z pewnością podnosi poprzeczkę w zakresie tego, czego można oczekiwać od dostawcy VPN. Dostawca z Brytyjskiej Wyspy Dziewiczej ma około 2000 serwerów w zasięgu, co wystarcza, aby zabezpieczyć połączenie bez względu na to, gdzie znajduje się odwiedzana witryna. Dostawca oferuje nieograniczoną przepustowość, nieograniczone przełączanie serwerów i 99,99% czasu sprawności. Użytkownicy mogą cieszyć się 256-bitowym szyfrowaniem AES, a także OpenVPN, L2TP-IPSec, SSTP i PPTP jako protokoły VPN do wyboru.

Usługa nie przechowuje żadnych dzienników aktywności użytkownika i ma aplikację VPN, która konfiguruje się z najlepszymi ustawieniami do obsługi twojego użycia. Aplikacja obsługuje także urządzenia z systemem Windows, iOS, Linux i iOS, a także jest dostępna w wersji, którą można bezpośrednio zainstalować na routerze. Usługa pozwala na maksymalnie 3 jednoczesne połączenia i oferuje przełącznik zabicia w przypadku, gdy coś się stanie z możliwością twojej ochrony VPN. Dostępna jest również usługa DNS o zerowej wiedzy, która pozwala uniknąć śledzenia lokalizacji, oraz podzielone tunelowanie w celu zarządzania zabezpieczeniami. Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego dostawcy, czytając naszą recenzję ExpressVPN.

2. BulletVPN

BulletVPN jest jednym z niewielu dostawców, którzy oferują niezawodne usługi bez wyrządzania zbyt dużych szkód budżetowych. Serwis ma siedzibę w Estonii i jest przyzwoicie obecny w około 24 krajach. Jego serwery są poziomu 1, co oznacza, że ​​doskonale nadają się do oferowania najlepszej prędkości przeglądania, niezależnie od tego, czy chcesz przesyłać strumieniowo muzykę, pobierać filmy czy torrent. Usługa obsługuje również do 3 jednoczesnych urządzeń i ma bardzo szybko reagujący zespół obsługi klienta.

BulletVPN zabezpiecza połączenie za pomocą 256-bitowego szyfrowania AES i chociaż działa to najlepiej z protokołem OpenVPN, usługa nadal oferuje L2TP / IPsec, IKEv2 i PPTP jako protokoły, które możesz wybierać. Usługa ma również usługę Smart DNS, z której abonenci mogą korzystać w celu obejścia ograniczeń geograficznych, a także oferuje zasady zerowych dzienników, które są dobrze utrzymane. Aplikacja BulletVPN jest dość łatwa w nawigacji, a dzięki dodatkom takim jak nieograniczona przepustowość, nieograniczona prędkość i nieograniczone przełączanie serwerów subskrypcja ich usług oznacza, że ​​czeka Cię usługa wysokiej jakości. Zapoznaj się z naszą recenzją BulletVPN, jeśli jest to dostawca, o którym chcesz dowiedzieć się więcej.

3. NordVPN

NordVPN zamyka naszą listę jako usługę z najbardziej rozpowszechnioną kolekcją serwerów. 4000 serwerów to nie lada wyczyn, więc każdy, kto chce subskrybować usługę, powinien mieć pewność dostępu i ochrony niezależnie od tego, gdzie się znajduje. NordVPN poważnie podchodzi także do bezpieczeństwa, jakie oferuje swoim użytkownikom, a dzieje się tak dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES w połączeniu z protokołami VPN, takimi jak OpenVPN, PPTP i L2TP / IPSec. Usługa umożliwia jednoczesne połączenie do 6, ale możesz je zwiększyć, jeśli masz usługę VPN pobraną bezpośrednio na router.

Usługa ma wiele narzędzi zaprojektowanych do zabezpieczenia twojego połączenia, z których najbardziej znaczącym jest podwójna usługa VPN. Umożliwia kierowanie ruchem przez dwa serwery zamiast jednego, co podwaja Twoje bezpieczeństwo. Dostępna jest także obsługa Tora przez VPN, która zwiększa twoją anonimowość, a także szereg zaciemnionych serwerów, które ukrywają twoje korzystanie z VPN w krajach o wysokiej cenzurze. Przejrzyj naszą recenzję NordVPN, aby zobaczyć, co jeszcze możesz uzyskać, subskrybując usługę.

Najlepsza sieć VPN dla optymalnego – podsumowanie

Właśnie przyjrzeliśmy się 3 wiarygodnym dostawcom, na których możesz polegać, aby obejść wszelkie ograniczenia nałożone przez Twojego dostawcę usług internetowych. Są to usługi, które od dawna działają w branży VPN, więc powinieneś mieć pewność, że usługa z najwyższej półki. Jeśli wybierzesz jedną z trzech usługodawców, z przyjemnością usłyszymy o Twoim doświadczeniu; zostaw swoje przemyślenia w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map