Najlepsza sieć VPN dla Overwatch

Jeśli jesteś zagorzały w strzelankach z perspektywy pierwszej osoby i nadal nie wypróbowałeś Overwatch, to dużo tracisz. Wydana i wydana przez Blizzard w 2016 roku, gra nadal cieszy się dużą popularnością dwa lata po jej ogłoszeniu, a to prawdopodobnie z powodu niekończących się aktualizacji, które wciąż są dodawane do gry. Ciągłe włączanie nowych funkcji, postaci i fabuły oznacza, że ​​prawdopodobnie nigdy nie będziesz w stanie objąć wszystkich swoich baz w grze, i zawsze będziesz czekał na niespodziankę, gdy przejdziesz do następnego najnowszego poziomu.


Najlepsza sieć VPN dla Overwatch

Najlepsza sieć VPN dla Overwatch

Co to jest Overwatch?

Gra online rozpoczyna się od spotkania z grupą innych graczy i utworzenia zespołu, a następnie wszyscy stajecie do walki z grupą innych drużyn w różnych scenariuszach. Do najbardziej popularnych należą sytuacje, w których jedna drużyna próbuje przenieść jakiś ładunek do jakiegoś punktu na mapie, a druga próbuje je zatrzymać, lub gdy drużyna próbuje przejąć wyznaczony obszar, który broni druga. Innym ciekawym faktem na temat gry jest to, że wybierasz swoją postać na podstawie postaci, które wybrali już twoi koledzy z drużyny. Wprowadza to poziom współzależności & praca zespołowa, którą niewiele innych gier może zintegrować.

Granie w Overwatch online wymaga silnego, nieprzerwanego połączenia internetowego, co naprawdę powinieneś poświęcić trochę czasu, jeśli chcesz mieć wartościowe doświadczenie. Aby poprawnie skonfigurować tę grę, musisz pomyśleć o swoim bezpieczeństwie online, a nie ma lepszej ochrony przed rejestracją w wiarygodnej usłudze VPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN z Overwatch?

Twoje bezpieczeństwo online stanowi dużą część twoich wrażeń z gier online. Dlatego:

 • Ataki DDoS: Ataki DDoS mają miejsce, gdy haker zyskuje kontrolę nad twoim adresem IP i postanawia utrudnić ci dostęp do gry. Robią to poprzez manipulowanie usługą DDoS i spamowanie twojego adresu IP. VPN zapobiega temu, ukrywając swoją rzeczywistą lokalizację i przypisując ci wirtualny adres IP, który jest odporny na wszelkie ataki DDoS.
 • VoIP: będziesz polegać na usługach VoIP, aby czatować online z kolegami z drużyny. Jeśli mieszkasz gdzieś na Bliskim Wschodzie, będziesz mieć pewne problemy, ponieważ VoIP jest tam zablokowany. Jednym z najlepszych sposobów zapobiegania temu jest korzystanie z usługi VPN.
 • Bloki użytkowników: jeśli podejrzewasz, że oszukujesz lub używasz nieregularnych hacków podczas gry w Overwatch, możesz zostać zbanowany. Jeśli jednak korzystasz z VPN, będziesz mógł połączyć się przez serwer w innej lokalizacji, a nawet zmienić swój adres IP.
 • Ograniczanie prędkości: wiadomo, że niektórzy dostawcy usług internetowych monitorują i ograniczają niektóre rodzaje ruchu w celu poprawy jakości / standardu połączenia dla wszystkich swoich subskrybentów. Jeśli twój dostawca usług internetowych jest jednym z tych snoopy, możesz nagle stracić prędkość. Korzystanie z VPN szyfruje twoje połączenie, przez co utrudnia Twojemu usługodawcy internetowemu wiedzieć, co zamierzasz. Twój ruch będzie płynął z nieograniczoną prędkością i będzie korzystać z sieci z pełną prywatnością.

Najlepsze VPN dla Overwatch

Mając to na uwadze, oto nasze najlepsze oferty, jeśli chodzi o najlepszą VPN dla Overwatch.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest dobrze znany z wzorowej obsługi klienta i niezawodnej sieci. Usługa zawiera standardowe 256-bitowe szyfrowanie, a także poważną zasadę zerowego logowania, aby zachować twoje dane & czynności związane z przeglądaniem są całkowicie chronione. Ma także przełącznik „zabicia”, który wyłącza połączenie na wypadek nieoczekiwanego wyłączenia usługi VPN. Usługa ma sieć, która ma ponad 1000 serwerów dobrze rozproszonych w 145 lokalizacjach w 145 różnych krajach. ExpressVPN ma również bogaty program nagród, w którym jeśli przekonasz swojego współpracownika do rejestracji, oboje dostaniesz miesiąc bezpłatnego użytkowania. Dzięki opcji dodania maksymalnie trzech innych urządzeń na tym samym koncie zyskujesz dodatkową ochronę bez konieczności płacenia za to. Jeśli ta usługa wydaje się czymś, co może Cię zainteresować, możesz zdecydować się na jej 30-dniową ofertę gwarancji zwrotu pieniędzy przed podjęciem ostatecznej decyzji.

2. NordVPN

Niewielu innych dostawców zbliża się do różnorodności narzędzi, które NordVPN miejsca do Twojej dyspozycji. Z imponującą liczbą ponad 3500 serwerów w ponad 60 krajach, ich ogromna sieć pozwala usłudze oferować takie usługi, jak DoubleVPN, gdzie dane subskrybenta są przesyłane przez dwa serwery zamiast jednego, aby zwiększyć bezpieczeństwo i Tor przez VPN, gdzie nadal możesz korzystaj jednocześnie z Tora i VPN. Jeśli wiesz, że dużo czasu poświęcisz na pobieranie plików, strumieniowanie filmów lub torrentowanie, możesz zoptymalizować swoje serwery. Usługa ma również mechanizmy anty-DDoS, więc nie powinieneś spodziewać się żadnych ataków, kontynuując grę w Overwatch. Ich aplikacja działa również na systemach Windows, Mac OS, Linux, iOS Windows lub Android, więc nie powinieneś się martwić o kompatybilność. Okres próbny wynosi 3 dni, ale jest bezpłatny, więc nie masz powodu, aby go nie próbować.

3. IPVanish

IPVanish jest jednym z tych dostawców, którzy działają wystarczająco długo, aby ulepszyć swoje usługi i zaspokoić najpilniejsze obawy swoich klientów. IPVanish zapewnia zerowe rejestrowanie, anonimowe torrentowanie, nieograniczoną przepustowość i 256-bitowe szyfrowanie AES dla optymalnego bezpieczeństwa. Uzyskujesz również dostęp do ponad 40 000 adresów IP, co powinno umożliwić połączenie się z jak największą liczbą punktów dostępu. IPVanish jest również jedną z niewielu usług, które otwarcie obsługują ruch P2P, a także oferuje do 10 jednoczesnych połączeń na tym samym koncie. Aplikacja ma również atrakcyjny interfejs użytkownika i jest łatwa w obsłudze dla użytkowników korzystających z VPN po raz pierwszy. Dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy potencjalni klienci mają więcej niż wystarczająco dużo czasu, aby zdecydować, czy z tej usługi skorzystać.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla Overwatch

Gra Overwatch przez połączenie VPN pomaga zapewnić, że Twoje połączenie ma najmniejsze szanse na przerwanie. Wszystkie trzy wyżej wymienione usługi VPN są jednymi z najlepszych na rynku i powinny chronić Cię przed najbardziej niebezpiecznymi atakami online.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map