Najlepsza sieć VPN dla PayPal

Ach, PayPal. Cokolwiek zrobimy bez ciebie?


Usługa przelewów online jest gratką dla wielu jej użytkowników. Możesz używać swojego konta do łatwego wysyłania i odbierania pieniędzy online, a także rozszerzać swoje przedsięwzięcia na arenie międzynarodowej. Większość witryn, w tym usługi VPN, akceptuje teraz PayPal jako legalną opcję płatności, więc zakupy online nigdy nie były łatwiejsze. Dlaczego więc potrzebujesz VPN dla PayPal? Oprócz upewnienia się, że Twoje płatności online są wyjątkowo prywatne i bezpieczne… czy kiedykolwiek próbowałeś używać konta PayPal podczas podróży? Pozwól, że dam ci moje najlepsze sugestie dotyczące VPN do korzystania z PayPala i wyjaśnię dokładnie, dlaczego potrzebujesz takiej w pierwszej kolejności.

Najlepsza sieć VPN dla PayPal

Najlepsza sieć VPN dla PayPal

Najlepsza sieć VPN PayPal – przegląd

Jeśli wiesz już, czym jest VPN i jak działa, możesz pominąć czytanie szczegółowej recenzji poniżej. Oto lista najlepszych sieci VPN do użycia z kontem PayPal:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Dlaczego warto korzystać z VPN z PayPal?

Istnieją dwa główne powody, dla których ludzie korzystają z VPN: (1) bezpieczeństwo i prywatność online oraz (2) fałszowanie adresów IP. W przypadku PayPal te powody są nadal aktualne.

Gigant transferu pieniędzy ma świetne protokoły bezpieczeństwa, aby chronić twoje transakcje, ale nawet te protokoły mają słabości. Zaleca się, aby zawsze korzystać z VPN, gdy masz do czynienia z pieniędzmi online, czy to PayPal, czy bankowość internetowa. Nigdy nie możesz być zbyt bezpieczny, jeśli chodzi o płatności elektroniczne. VPN przekieruje twój ruch przez prywatne połączenie za pomocą jednego ze swoich serwerów i zaszyfruje wszystkie twoje dane do uruchomienia.

Teraz PayPal nie jest blokowany poza USA, więc fałszowanie adresu IP nie ma nic wspólnego z dostępem do treści o ograniczeniach regionalnych. PayPal nie zezwala jednak na korzystanie z konta, jeśli użytkownik znajduje się w innym kraju niż kraj, w którym zostało otwarte. Platforma umożliwia wybór otwarcia nowego konta w nowym kraju zamieszkania. Świetny! Dopóki nie zauważysz, że potrzebujesz nowego adresu e-mail, konta bankowego, adresu i numeru telefonu.

Emigranci i podróżnicy, czuję twój ból.

Jednak korzystając z VPN, możesz sfałszować swój adres IP, aby dopasować go do swojego pierwotnego kraju. W ten sposób możesz łatwo uzyskać dostęp do swojego konta PayPal z dowolnego miejsca na świecie.

Najlepsza sieć VPN dla PayPal

Teraz, gdy wiesz, dlaczego potrzebujesz VPN z PayPal, przejdźmy do tego, którą VPN powinieneś uzyskać. Smutna prawda jest taka, że ​​PayPal tak naprawdę nie lubi VPN. Pojawiły się doniesienia o ostrzeżeniu platformy i banowaniu niektórych jej użytkowników za korzystanie z VPN.

Może to zabrzmieć okropnie, ale po przejrzeniu forów i sprawdzeniu, którzy dostawcy są blokowani, zauważyłem coś: większość zakazów dotyczy użytkowników korzystających z darmowych lub niskopoziomowych sieci VPN. Oto, czego powinieneś szukać w VPN dla platformy takiej jak PayPal:

 • Szeroki zasięg serwera
 • Duża liczba adresów IP na serwer
 • Ścisła polityka zerowego dziennika
 • Zobowiązanie do prywatności online

Chcę stwierdzić, że chociaż Warunki korzystania z usługi PayPal w żaden sposób nie stwierdzają, że korzystanie z VPN jest niedozwolone, bloki VPN są nadal bardzo powszechne na platformie. Jeśli masz problemy z używaniem konta z jedną z sieci VPN, które wymieniłem poniżej, sugeruję wypróbowanie innego serwera. To zazwyczaj rozwiązuje problem bez żadnych problemów. Biorąc to pod uwagę, oto lista najlepszych sieci VPN, z których można korzystać w systemie PayPal:

ExpressVPN

ExpressVPN to najlepszy dostawca VPN, który możesz subskrybować na rynku. Ma niewiarygodny globalny zasięg serwerów, szybkie prędkości Internetu, bezwzględną politykę zerowego dziennika i zespół obsługi klienta jak żaden inny. Ze względu na zasięg serwerów ExpressVPN i zobowiązania dotyczące prywatności, jest to również najlepsza sieć VPN, której można użyć do dowolnej platformy płatności online, w tym do banku. ExpressVPN zawiera długą listę funkcji, które obejmują:

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym i najnowsze protokoły VPN.
 • Ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach.
 • Ochrona DDoS na wszystkich serwerach.
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy dla wszystkich planów płatności.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.

NordVPN

Kolejną świetną siecią VPN do korzystania z internetowych platform transferu pieniędzy jest NordVPN. Będąc pionierem w dziedzinie globalnego zasięgu serwerów, NordVPN zoptymalizował serwery pod kątem ochrony przed DDoS i streamingu online. NordVPN jest również bardzo rygorystyczny w zakresie zasad dotyczących braku dzienników i nadal dąży do zapewnienia prywatności swoich użytkowników. Niektóre z wielu funkcji, które uzyskasz również u tego dostawcy, to:

 • Ponad 4800 serwerów w 62 krajach.
 • Podwójna sieć VPN dla większego bezpieczeństwa.
 • 2048-bitowe szyfrowanie SSL.
 • Dedykowane serwery ochrony DDoS.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.

BulletVPN

Trzeci wpis na tej liście to BulletVPN. BulletVPN może nie mieć tylu serwerów, co dostawcy powyżej, ale oferuje serwery na wszystkich zamieszkałych kontynentach i świetnie się je utrzymuje, optymalizując je. Zaangażowanie BulletVPN w ochronę prywatności jest na równi z resztą dostawców na tej liście, ponieważ mają oni ścisłe zasady zerowego logowania. Oto niektóre funkcje, które można uzyskać dzięki subskrypcji BulletVPN:

 • Ponad 47 serwerów w ponad 29 krajach.
 • Inteligentna funkcja DNS (za darmo!).
 • Nieograniczona przepustowość.
 • szyfrowania klasy wojskowej.
 • 30-dniowa polityka zwrotów.
 • 24/7 czat na żywo i wsparcie e-mail.

IPVanish

Ostatni wpis na tej liście to IPVanish. Podobnie jak w przypadku wszystkich wpisów, jest to dostawca zobowiązujący się do zachowania poufności informacji. IPVanish ma ścisłe zasady zerowania dzienników i stosuje 256-bitowe szyfrowanie AES dla wszystkich danych. Dzięki IPVanish otrzymasz także takie funkcje, jak:

 • Nieograniczony ruch P2P
 • Ponad 750 serwerów w ponad 60 krajach.
 • 10 jednoczesnych połączeń urządzeń.
 • Serwer proxy SOCKS5.
 • Dostęp do sieci VPN poziomu 1.
 • 7-dniowa polityka zwrotów.
 • Obsługa klienta 24/7.

Jak korzystać z VPN z PayPal?

Cały proces konfiguracji VPN do pracy z PayPal jest dość prosty. Oto, co musisz zrobić, aby uzyskać dostęp do PayPal za pomocą VPN:

 1. Przede wszystkim zarejestruj się za pomocą sieci VPN, która faktycznie współpracuje z PayPal, tj. Nie znajduje się na czarnej liście.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN na tym samym urządzeniu, z którego chcesz uzyskać dostęp do konta PayPal. Android, iOS, PC i Mac są kompatybilne z VPN.
 3. Teraz zaloguj się do aplikacji VPN.
 4. Na koniec połącz się z serwerem VPN i poczekaj na ustanowienie połączenia VPN.

To w zasadzie wszystko, czego potrzeba, aby korzystać z VPN z PayPal.

Korzystanie z VPN z PayPal – końcowe myśli

Chcę zakończyć ten artykuł, powtarzając coś, o czym już wspomniałem: PayPal najwyraźniej blokuje sieci VPN. Jeśli masz połączenie z serwerem i nie możesz korzystać z konta PayPal, najłatwiejszym rozwiązaniem jest po prostu zmiana serwerów. Proponuję wybrać serwery w swoim kraju, nawet jeśli jesteś za granicą, aby zawsze mieć dostęp do swojego konta.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map