Najlepsza sieć VPN dla Phoenix

Miasto Phoenix jest znane w całych Stanach Zjednoczonych jako jedyna stolica stanu z ponad 1 milionem mieszkańców. Wszyscy jego mieszkańcy i turyści mogą ciesz się bezpiecznym i nieograniczonym doświadczeniem online Jeśli oni użyj VPN. To Arizonskie miasto słynie zarówno z turystów, studentów, jak i pracowników. Jeśli więc planujesz przeprowadzkę lub podróż do Phoenix, będziesz potrzebować VPN. Poniżej wyjaśnię wszystko na temat najlepszych VPN dla Phoneix.


Najlepsza sieć VPN dla Phoenix

Najlepsza sieć VPN dla Phoenix

Powody dla VPN w Phoenix

Mówiąc najprościej: Phoenix to miasto w USA. Ogólnie rzecz biorąc, Stany Zjednoczone są jedną z najgorszych, jeśli chodzi o dyktatury monitorowanie i nadzór online. Założyli nawet 5 oczu, co wyjaśnia bardzo, dlaczego trzeba chroń swoje dane i ruch tam.

Jeśli jednak korzystasz z VPN, zapewnisz sobie ochronę, której potrzebujesz w Internecie. Skrót od Wirtualnej sieci prywatnej, głównym celem VPN jest Ochrona danych. Jest to możliwe dzięki przekierowaniu ruchu przez bezpieczny serwer. Korzystając ze swoich serwerów, VPN zapewniają swoim użytkownikom prywatne połączenie internetowe. Innymi słowy, ani rząd, ani twój dostawca usług internetowych nie będą w stanie monitorować tego, co robisz online.

VPN również sfałszować swoje IP dopasować do serwera, z którym jesteś połączony. Oznacza to, że możesz użyj sieci VPN, aby odblokować treści ograniczone regionalnie, ukryć swoją prawdziwą lokalizację w Internecie, i łatwy dostęp do państwowych kanałów sportowych.

Najlepsza sieć VPN dla Phoenix

Jak widać, naprawdę potrzebujesz VPN w Phoenix. Podczas poszukiwania nowego dostawcy VPN należy pamiętać o następujących kwestiach:

 • W jaki sposób VPN wpłynie na prędkość Internetu? Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie sieci VPN spowalniają twoje połączenie internetowe. To dlatego, że muszą przekierować cały ruch. Jednak niektóre sieci VPN zoptymalizowały swoje serwery, aby maksymalnie ograniczyć utratę prędkości. Znajdziesz dostawców VPN, którzy spowalniają twój internet do niemożliwych prędkości, ale znajdziesz również VPN, które ledwo to robią.
 • Czy VPN oferuje wystarczającą liczbę serwerów, aby odblokować tyle treści, ile chcesz? Nie chodzi tu o numer serwera, ale o lokalizację serwera. Im bardziej rozpowszechnione są serwery, tym lepiej dla każdego, kto chce pozostać anonimowy i odblokować treści z ograniczeniami geograficznymi.
 • Czy polityka prywatności VPN jest jasna i zwięzła? Potrzebujesz sieci VPN z przejrzystą polityką prywatności, która dyktuje wszystko, co dzieje się z Twoimi danymi. W zasadach powinieneś szukać dowodu, że VPN nie przechowuje żadnych dzienników połączenia VPN. Jeśli chodzi o obowiązkowe dzienniki rejestracji, poszukaj sieci VPN, która działa na danych zagregowanych, ponieważ danych tych nie można połączyć z żadnym indywidualnym użytkownikiem.

Nasi eksperci VPN przeprowadzili już wszystkie badania. Tu są najlepsze sieci VPN, których możesz użyć w Phoenix w Arizonie:

ExpressVPN

ExpressVPN zapewnia spójne wyniki dzięki rozległa sieć serwerów. Z ponad 2000 serwerów w 94 krajach, możesz łączyć się z dowolnej części świata bez martwienia się o niską prędkość serwera lub jąkanie. Ten dostawca jest znany na całym świecie jako najlepszy dostawca VPN na rynku. Jego zasady zero-logs i szyfrowania klasy wojskowej uczynić ExpressVPN bezpiecznym dostawcą.

Jest to również jedna z niewielu usług, które oferują darmowa funkcja Smart DNS. Możesz skontaktować się z dostawcą usług pięciogwiazdkowa obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo. Jest wyłącznik awaryjny funkcja, która gwarantuje Adres IP nie zostaje ujawniony jeśli połączenie zostanie zerwane. Wreszcie jest 30-dniowa polityka zwrotów, z którego możesz skorzystać, aby przetestować usługę przed zarejestrowaniem się w niej. Możesz uzyskać więcej informacji o ExpressVPN w ta recenzja.

IPVanish

Mój drugi głos idzie na IPVanish. Ten dostawca jest znany ze swojego solidna sieć szybkich serwerów. Chociaż główna siedziba IPVanish ma siedzibę w USA, firma obiecuje swoim użytkownikom zero-logi doświadczenie. Wszystko Ponad 1000 serwerów w 60 krajach są szybkie i umożliwiają szybkie połączenia.

Ten dostawca oferuje doskonała usługa VPN z jego Obsługa P2P, przełącznik zabicia i dziesięć jednoczesnych połączeń urządzeń. W IPVanish można pokochać bardziej 24/7 funkcja czatu na żywo. Jednak tylko firma oferuje 7-dniową politykę zwrotów, co może być nieco ograniczające. W ta recenzja, znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o IPVanish.

NordVPN

Mój trzeci wybór VPN w Phoenix to NordVPN. W NordVPN imponujące jest to, że ogromna sieć serwerów. Z więcej niż Ponad 3500 serwerów w ponad 60 krajach, NordVPN pokonuje sieć serwerów ExpressVPN. Z ofertami takimi jak Ochrona przed wyciekiem DNS, przełącznik zabijania, 2048-bitowe szyfrowanie SSL i podwójna funkcja VPN dowodzi, że to VPN zorientowany na bezpieczeństwo.

Na przykład użytkownicy dane są szyfrowane dwukrotnie zamiast raz. Obsługa klienta jest dostępna 24/7 na wypadek, gdyby ktoś potrzebował pomocy. The 30-dniowa polityka zwrotów Ułatwia także użytkownikom korzystanie z usługodawcy VPN. Możesz uzyskać więcej informacji o NordVPN w po przeglądzie.

BulletVPN

Właśnie dlatego BulletVPN to ostateczny wybór nie oznacza, że ​​nie jest tak dobry, jak te wymienione powyżej. Jego dostawca nie różni się niczym od VPN najwyższej klasy oferty bezpieczeństwa. Ma jedne z najlepszych funkcji opartych na bezpieczeństwie, takie jak przełącznik zabicia, szyfrowanie klasy wojskowej, oraz zastosowanie protokołów PPTP, L2TP, OpenVPN, IKEv1 i IKEv2.

Podczas 52 serwery w 30 krajach może być mała liczba, wiele innych funkcji to uzupełnia. Podobnie jak oferty ExpressVPN i NordVPN darmowy Smart DNS, Wsparcie czatu na żywo 24/7, i 30-dniowa polityka zwrotów. Więcej informacji na ten temat Przegląd BulletVPN, zrozumiesz, jak dobry jest VPN.

Najlepsza sieć VPN dla Phoenix – końcowe myśli

Pamiętaj, że VPN zrobi tyle, jeśli chodzi o twoje bezpieczeństwo. Musisz upewnić się, że nie używasz go do jakichkolwiek nielegalnych działań. Ponadto należy zachować szczególną ostrożność podczas poruszania się po linkach usuwających złośliwe oprogramowanie, które znajdują się w Internecie lub w złośliwych wiadomościach e-mail.

A poza tym, która sieć VPN przykuła twoją uwagę? I który według Ciebie będzie używany podczas pobytu w Phoenix. Nie opuszczaj tej strony przed upuszczeniem typów w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map