Najlepsza sieć VPN dla podróży – Przewodnik przeglądowy 2020

Jaka jest najlepsza sieć VPN do podróży w 2020 r? Podróżowanie to fantastyczny środek odstraszający stres i środek relaksu dla milionów ludzi na całym świecie. Dla części ludzi jest to część ich pracy! Bez względu na powód podróży – będziesz potrzebować dostępu do niektórych udogodnień i przepisów podczas podróży. Nie każdy chce to z grubsza!


Podczas podróży będziesz musiał uzyskać dostęp do Internetu i korzystać z niego do różnych celów. Od utrzymywania kontaktu z osobami w domu po sprawdzanie wiadomości e-mail w biurze – musisz być online podczas podróży. Dostęp do sieci w ruchu może być jednak trudny, a czasem niebezpieczny. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych podczas korzystania z Internetu w ruchu, korzystanie z usługi VPN lub aplikacji jest rozważne.

Najlepsza sieć VPN dla podróży w 2020 r. - Ultimate Review Guide

Najlepsza sieć VPN dla podróży w 2020 r. – Ultimate Review Guide

Najlepsza sieć VPN dla podróży – krótkie podsumowanie

Najlepsze usługi VPN, z których możesz korzystać podczas podróży, to:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Najlepsza sieć VPN dla podróży w 2020 r. – szczegółowa analiza

Przed wyborem VPN do korzystania za granicą, musisz upewnić się, że usługa, w której chcesz się zarejestrować, faktycznie odblokowuje kanały lub strony internetowe, z których chcesz korzystać. Inną kwestią do rozważenia jest to, czy ta sieć VPN faktycznie chroni Twoją prywatność w Internecie. Na koniec upewnij się, że dostawca VPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W ten sposób zawsze możesz odzyskać swoje pieniądze na wypadek, gdyby coś się nie udało. Oto nasza lista najlepszych dostawców VPN, z których możesz korzystać za granicą.

Nasza najlepsza lista VPN do podróży nie zawiera żadnych darmowych VPN. Takie usługi są bardzo wolne i w większości przypadków nie działają zgodnie z przeznaczeniem. Wydanie około 10 dolców za usługę VPN klasy premium jest tego warte, jeśli weźmiesz pod uwagę wszystkie korzyści, które z niej wynikają. Nie wspominając o tym, że odpowiednie sieci VPN umożliwiają ochronę prywatności w Internecie i dostęp do wszystkich stron, które są dostępne tylko w domu.

1. ExpressVPN

Przegląd ExpressVPN

ExpressVPN ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i oferuje do 2000 serwerów na całym świecie. Jest to bardzo istotne dla każdego, kto chce odblokować treści z ograniczeniami geograficznymi. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ExpressVPN wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej i obsługuje OpenVPN, L2TP / IPSec, IKEv2, PPTP i SSTP jako protokoły VPN. Innymi słowy, możesz zagwarantować, że zawsze będziesz bezpieczny podczas przeglądania sieci.

Ta sieć VPN przyjmuje również ścisłą zasadę zerowego logowania, która pomaga użytkownikom surfować po Internecie z całkowitą anonimowością. Nawet twój dostawca usług internetowych lub rząd nie może się opierać na tym, co robisz online po połączeniu się z prywatnymi serwerami ExpressVPN.

Dostawca oferuje również usługę Internet Kill Switch, aby zapewnić bezpieczeństwo połączenia przez cały czas. Oprócz tego, po subskrybowaniu ich usługi, będziesz mógł korzystać z połączenia VPN na trzech urządzeniach jednocześnie. Aby dowiedzieć się, co jeszcze ExpressVPN ma do zaoferowania, poświęć trochę czasu na przejrzenie naszego Przegląd ExpressVPN.

2. NordVPN

Recenzja NordVPN

NordVPN jest jednym z najlepszych dostawców VPN, jeśli chodzi o dystrybucję serwerów. Ma ponad 4000 serwerów w ponad 60 krajach. NordVPN ma siedzibę w Panamie, co oznacza, że ​​jest zdecydowanie bezpieczny, ponieważ nie odpowiada żadnym organom regulacyjnym danych. Nie jest to konieczne, ponieważ posiadają 100% gwarantowaną zasadę zerowego logowania.

Ten dostawca stosuje również 256-bitowe szyfrowanie AES. Uzupełniają go niektóre z jego unikalnych funkcji, które obejmują podwójne szyfrowanie VPN. Ta usługa kieruje Twój ruch internetowy przez dwa serwery zamiast jednego, tj. Podwaja Twój poziom bezpieczeństwa.

NordVPN oferuje oprogramowanie o nazwie CyberSec. Ta szczególna funkcja chroni urządzenie przed zainfekowaniem wirusami, złośliwym oprogramowaniem lub innym złośliwym oprogramowaniem. Z drugiej strony Smart Play to własna usługa Smart DNS tego dostawcy VPN. Możesz uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi bez utraty prędkości Internetu lub dostępu do lokalnych kanałów. Nie będziesz jednak szyfrować swoich danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym dostawcy, sprawdź to Recenzja NordVPN.

3. BulletVPN

BulletVPN - Recenzja

Chociaż jest nowy, BulletVPN jest uważany za jednego wiarygodnego dostawcę VPN, z którym każdy abonent powinien oczekiwać współpracy. Oferuje wysoki poziom bezpieczeństwa online i szereg innych inteligentnych małych przywilejów.

Po pierwsze, zacznijmy od jednej z najważniejszych rzeczy, które VPN powinna oferować klientom, różnych adresów IP w różnych krajach. Cóż, BulletVPN oferuje szeroki zakres serwerów, z których można korzystać w celu uzyskania różnych adresów IP. Serwery te są rozproszone po całym świecie, w tym w takich krajach jak Niemcy, Australia, Stany Zjednoczone, Brazylia i Kanada.

Z drugiej strony ich aplikacja jest dość prosta i łatwa w użyciu. Nie musisz być obeznany z technologią, aby poruszać się po jego funkcjach. Możesz znaleźć klientów BulletVPN na PC, Mac, iOS i urządzeniu z Androidem, nikt nie pozostanie bez ochrony.

VPN oferuje również 30-dniową zasadę zwrotu pieniędzy, co jest dość rzadkie wśród dostawców VPN. Dlatego stawia BulletVPN wśród innych gigantów, takich jak ExpressVPN czy Nord. Możesz także łatwo odblokować amerykański serwis Netflix dzięki ich błyskawicznie szybkim serwerom w Stanach Zjednoczonych. Nawiasem mówiąc, to nie wszystko. Wraz z Kill Switch i jednoczesnym połączeniem z 3 urządzeniami możesz dowiedzieć się więcej o tej VPN w pełnym zakresie Przegląd BulletVPN.

4. SurfShark

Recenzja SurfShark VPN

Wszyscy wiemy, że rozmiar to nie wszystko. Cóż, to całkiem prawda, jeśli chodzi o dostawcę takiego jak SurfShark. Jeśli porównasz to z innymi na naszej liście, przekonasz się, że ten nowicjusz nie ma szans. Pozwolę sobie być innego zdania. Chociaż istnieje 9 milionów różnic w pobieraniu między SurfShark a ExpressVPN, powiem wam, dlaczego ten zasługuje na miejsce wśród gigantów.

Po pierwsze, SurfShark oferuje znakomitą sieć serwerów obejmującą ponad 500 serwerów w 50 krajach. Oferuje także natywne aplikacje i rozszerzenia przeglądarki, które są bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Mają przejrzysty i minimalny interfejs, którym każdy może się poruszać.

Teraz pokochasz to. Chociaż jest nowy, ma jeden nad innymi. Ta sieć VPN umożliwia łączenie nieograniczonej liczby urządzeń na konto. Oznacza to, że możesz udostępniać swoje konto wszystkim osobom, które znasz, aby mogły korzystać z bezpiecznego połączenia VPN.

Inne funkcje SurfShark obejmują automatyczny przełącznik zabijania, wsparcie czatu 24/7, płatności Bitcoin, Zero Log Policy i wiele więcej. Czy na twoje pytania wciąż nie ma odpowiedzi? Popatrz na to Recenzja SurfShark i dowiedz się więcej.

Wybór odpowiedniej sieci VPN do użytku w podróży

Z usług VPN korzystają ogólni i korporacyjni użytkownicy sieci z powodów takich jak anonimowość online i bezpieczeństwo danych. Usługi te mogą być bardzo przydatne, gdy chcesz uzyskać dostęp do Internetu w podróży, w bezpieczny sposób. Jednak nie wszystkie sieci VPN są idealne do użytku podczas podróży. Przeanalizuj następujące aspekty, aby dowiedzieć się, która sieć VPN jest odpowiednia dla Twoich potrzeb podczas podróży.

Bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznych hotspotów WiFi

Jest to właściwie główny powód, dla którego powinieneś korzystać z usługi VPN podczas podróży i uzyskiwania dostępu do Internetu! Możesz mieć ochotę korzystać z bezpłatnych stref Wi-Fi na lotniskach, dworcach kolejowych i podobnych miejscach podczas podróży. To oszczędza Ci wydatków na pakiety danych podczas roamingu. Pamiętaj jednak, że te hotspoty Wi-Fi nie zawsze są bezpieczne. Laptop podłączony do takich sieci może być łatwo atakowany przez hakerów i innych złośliwych użytkowników. Jednak podczas korzystania z tych sieci za pośrednictwem sieci VPN dane wysyłane i odbierane z sieci są szyfrowane. Naciśnij przycisk dla usługi VPN, która oferuje przyzwoity poziom szyfrowania danych. Usługi oferujące 128-bitowe szyfrowanie AES są przyzwoite, a wszystko powyżej jest lepszym rozwiązaniem.

Dostęp do treści objętych ograniczeniami regionu

Dzięki VPN możesz łatwo uzyskać dostęp do treści internetowych, które są zwykle ograniczone do niektórych terytoriów. Na przykład nie można oglądać treści w kilku dostawcach usług przesyłania strumieniowego, takich jak Hulu poza Japonią i USA. Jednak w przypadku VPN prawdziwy adres IP komputera jest ukryty, a użytkownik otrzymuje wirtualny identyfikator. Ułatwia to dostęp do treści wideo i audio bez względu na to, gdzie się wybierasz. Może się to przydać, gdy czekasz na lot i pragniesz rozrywki. Ta funkcja jest prawdziwym dobrodziejstwem, gdy podróżujesz do kraju, w którym niektóre witryny mediów społecznościowych są zablokowane. Choć może to zabrzmieć ostro, nawet Google jest zbanowany w niektórych krajach. Korzystanie z VPN pozwoli ci ominąć te ograniczenia i zapory ogniowe oraz uzyskać dostęp do informacji w podróży.

Lokalizacje serwerów

Jest to decydujący czynnik przy wyborze VPN do następnej podróży zagranicznej. Nie wszystkie usługi VPN oferują taką samą liczbę serwerów. Niektóre bezpłatne usługi VPN mają tylko kilka serwerów zlokalizowanych w określonych krajach. Może to oznaczać, że będziesz mieć ograniczony dostęp, nawet jeśli korzystasz z VPN. Z drugiej strony większość płatnych usług VPN oferuje dziesiątki serwerów. Może to być przydatne, gdy chcesz uzyskać dostęp do treści dostępnych tylko w wybranych krajach. Sieci VPN z większą liczbą serwerów również wydają się być szybsze w porównaniu do innych.

Działa w jak największej liczbie krajów

Niektóre programy VPN są łatwe do zablokowania, podczas gdy inne są po prostu zbyt trudne do złamania. Jeśli dużo podróżujesz, dobrze zrobisz, wybierając VPN, który działa w jak największej liczbie krajów. Poszukaj VPN, który ma zdolność do pracy w krajach takich jak Chiny, które niestrudzenie działają w blokowaniu VPN. Jeśli wybrana sieć VPN działa w Chinach, będzie działać również gdzie indziej!

Anonimowość online w ruchu

Możesz być zaangażowany w zawód, który wymaga dużo podróżowania i pozostawania w Internecie niewidocznie. Jest to mandat dla osób zajmujących się dziennikarstwem i radykalnymi działaniami związanymi z aktywizmem. I nawet jeśli nie jesteś dziennikarzem i nadal chcesz zachować anonimowość, VPN będzie maskować twoje działania bez ograniczania twojego dostępu do informacji. Pamiętaj, aby wybrać VPN, który nie prowadzi żadnych dzienników użytkowników, szczególnie podczas podróży. Pomoże to zachować anonimowość online i umożliwi pracę w ruchu.

Łatwy w instalacji i obsłudze

Nawet najlepsze oprogramowanie nie jest przydatne, jeśli jest po prostu zbyt trudne do zainstalowania i używania. To samo dotyczy VPN. Wybierz VPN, który jest łatwy w użyciu zarówno na komputerach Mac, jak i Windows. Istnieje kilka sieci VPN, które wystarczy pobrać, uruchomić i używać. Niektórzy mogą poprosić cię o utworzenie konta.

Wsparcie czatu na żywo 24/7

Jest to funkcja często pomijana, gdy ludzie wybierają usługę VPN do korzystania podczas pracy za granicą. Zasadniczo chcesz się zarejestrować za pomocą sieci VPN, która oferuje pomocną dłoń o każdej porze dnia. Niezależnie od tego, czy masz problemy z konfiguracją, odblokowaniem określonej witryny, czy po prostu potrzebujesz specjalistycznej opinii na temat czegokolwiek związanego z wirtualnymi sieciami prywatnymi, profesjonalna obsługa klienta jest koniecznością.

Inne rzeczy do sprawdzenia

Jest kilka rzeczy do przeanalizowania, jeśli chodzi o wybór usługi VPN do podróży. Nie każdy ma takie same potrzeby związane z korzystaniem z Internetu. Podczas gdy niektórzy mogą korzystać z Internetu tylko do sprawdzania poczty, inni mogą przesyłać strumieniowo filmy, muzykę, a nawet grać w gry w sieci. Jeśli korzystasz z usług P2P do udostępniania plików i częstego pobierania, sprawdź, czy wybrana sieć VPN obsługuje to. Nie wszystkie sieci VPN są kompatybilne z aplikacjami P2P i torrent. W tym względzie należy również sprawdzić takie aspekty, jak ograniczenia przepustowości.

Najlepsza sieć VPN dla podróży w 2020 roku – końcowe porady i wskazówki

Przed podróżą zalecamy skonfigurowanie połączenia VPN lub aplikacji VPN na PC, Mac, iOS lub Android. W ten sposób możesz sprawdzić, czy wszystko działa tak, jak powinno przed opuszczeniem ojczyzny.

Konfigurowanie mobilnych aplikacji VPN może być czasem trudne. Zainstaluj wersje próbne, czytaj recenzje i upewnij się, że wybrana usługa jest nie tylko przyjazna dla użytkownika, ale także przyjazna w podróży.

Mamy nadzieję, że ten najlepszy przewodnik VPN dotyczący przeglądu podróży dał ci lepsze pojęcie o tym, z której usługi VPN powinieneś się zarejestrować, a której zdecydowanie powinieneś unikać.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map