Najlepsza sieć VPN dla potopu

Potop jest jednym z niewielu klientów BitTorrent, które zostały napisane w języku programowania o nazwie Python. Dzięki temu może mieć wybraną grupę funkcji i cech, których normalnie nie można znaleźć przy innych alternatywach, a także elastyczność działania na szerokiej gamie urządzeń i platform. Ponieważ jego celem jest pozostanie lekkim i wygodnym w użyciu, klient umożliwia użytkownikom dostęp do niego przez Internet. Z zadowoleniem przyjmuje nawet wartościowe zmiany, które mogą zostać wprowadzone przez innych programistów w celu poprawy jego funkcjonowania.


Najlepsza sieć VPN dla potopu

Najlepsza sieć VPN dla potopu

Potop jest dobry?

Potop stał się również bardzo popularny wśród użytkowników ze względu na jego zdolność do działania jako aplikacja zakulisowa na twoim urządzeniu. Użytkownicy mogą również wybrać preferowany rodzaj interfejsu spośród trzech. Istnieje interfejs oparty na poleceniach, standardowy interfejs graficzny i interfejs internetowy. Twoje torrentowanie będzie również wolne od reklam. Usługa nie obsługuje reklam.

O ile korzystanie z Potopu ma własny zestaw zalet w porównaniu z wieloma innymi klientami BitTorrent, o tyle ruch jest nadal bardzo łatwy do wykorzystania. Doświadczony użytkownik może łatwo znaleźć sposób, w jaki torrentujesz pliki, a nawet uwzględnić wirusa w ruchu, który dociera do Twojego komputera. To są wszystkie przypadki, które jesteśmy pewni, że nie chciałbyś się przydarzyć. Aby więc się zabezpieczyć, zalecamy zarejestrowanie się za pomocą wiarygodnej usługi VPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN z Potopem

VPN, skrót od Virtual Private Network, oznacza sieć serwerów skonfigurowaną przez dostawcę, z którą użytkownik może się łączyć i przekierowywać swój ruch. W ten sposób proces ten szyfruje cały ruch. Jest to rodzaj bezpieczeństwa, który gwarantuje pełną prywatność. Zapobiega to także wszelkim reakcjom w przypadku, gdy nie masz pewności co do problemów związanych z prawami autorskimi, które regulują to, co robisz torrent.

Korzystanie z VPN gwarantuje również, że Twój dostawca usług internetowych pozostanie w ciemności na temat wszystkiego, co chcesz. Niektórzy usługodawcy internetowi bardzo ostrożnie podchodzą do tego, co robią ich użytkownicy online. Niektóre z nich stosują środki, aby spróbować i zarządzać ich użyciem. To właśnie większość ludzi nazywa dławieniem. Na szczęście dzięki wiarygodnej sieci VPN możesz obejść wszelkie formy ograniczania przepustowości, które prawdopodobnie zastosuje Twój dostawca usług internetowych, takie jak ograniczenie przepustowości lub odmowa dostępu do niektórych witryn i kanałów.

Musisz także upewnić się, że usługa VPN, którą zdecydujesz się subskrybować, oferuje prędkości, które są wystarczająco niezawodne, aby torrent. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usługi, która nie ma tylu serwerów w swojej sieci, będziesz się starać o kilka, które są dostępne wraz z wieloma innymi użytkownikami. Ponadto niekorzystnie wpłynie to na Twoje prędkości i bezpieczeństwo, co spowoduje, że będziesz naprawdę sfrustrowany koniecznością restartowania połączenia za każdym razem, gdy skończy się sesja.

Najlepsze VPN dla Potopu

Rozumiemy, że szukanie idealnej usługi do subskrypcji może być trudnym wyzwaniem, więc zebraliśmy już kilka, którzy z pewnością będą oferować wyłącznie usługi na najwyższym poziomie. Oto nasza lista najlepszych VPN dla Potopu.

1. ExpressVPN

Ci, którzy szukają usług na najwyższym poziomie, nie powinni szukać dalej niż ExpressVPN. Ten zdolny dostawca istnieje już od prawie dekady i w tym czasie był w stanie wymyślić najlepszą kombinację jakości i wydajności, aby zadowolić wszystkich swoich subskrybentów. Posiadając blisko 2000 serwerów w swojej sieci, ExpressVPN obiecuje płynne i nieprzerwane torrentowanie, a także linię obsługi klienta, która jest dostępna 24/7 dla każdego, kto mógłby utknąć w czymkolwiek poza ich specjalistyczną wiedzą.

ExpressVPN oferuje także do 3 dodatkowych połączeń dla innych urządzeń, a także 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej. W ramach ich sieci serwerów istnieje również szereg ukrytych serwerów, z których mogą korzystać użytkownicy z krajów, w których korzystanie z VPN jest zabronione. Usługa oferuje także funkcję dzielonego tunelowania, dzięki której możesz zdecydować, jaki rodzaj ruchu chcesz zaszyfrować. Aby zobaczyć, co jeszcze jest możliwe dzięki ExpressVPN, poświęć trochę czasu na przeczytanie naszego przeglądu ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish jest amerykańskim dostawcą, który działa od 1999 roku, a zatem należy do najbardziej doświadczonych dostawców w branży. Usługa może pochwalić się około 1500 serwerami rozproszonymi po całym świecie, wszystkie należące bezpośrednio do dostawcy. Usługa jest również jedyną wiarygodną, ​​która umożliwia do 10 jednoczesnych połączeń, co jest wystarczająco duże, aby zabezpieczyć wszystkie urządzenia w domu lub małym biurze. IPVanish zapewnia również klientom, że ich ruch jest dobrze zabezpieczony dzięki ich zasadom zerowego logowania. Dzięki zespołowi obsługi klienta, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nie wahaj się skontaktować z nami, gdy napotkasz problem, którego nie możesz naprawić.

IPVanish ma również internetową usługę proxy SOCKS5, z której możesz skorzystać, gdybyś nie chciał pobierać swojego klienta VPN na urządzenie, ale najskuteczniejszą metodą, którą możesz zastosować, byłoby pobranie go bezpośrednio na router. IPVanish zapewnia również ochronę ruchu dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, a dzięki obsłudze OpenVPN, IPSec, IKEv2, SSTP i PPTP masz do wyboru szeroki zakres protokołów. O wiele więcej informacji na temat tego dostawcy można znaleźć w naszej recenzji IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN wyróżnia się jako jedna z konkretnych usług, która ma więcej niż wystarczającą liczbę funkcji, aby zapewnić bezpieczeństwo w Internecie bez względu na to, co robisz. Dostawca ma ponad 4500 serwerów rozmieszczonych w różnych lokalizacjach na świecie, więc nigdy nie przegapisz serwera, z którym możesz się połączyć, aby zabezpieczyć twoje połączenie. NordVPN ma dogodną siedzibę w Panamie, więc nie ma realnego zagrożenia ze strony jakiegokolwiek organu regulującego dane, ponieważ kraj ten nie jest objęty ich jurysdykcją. Oznacza to, że ich polityka zerowego logowania jest dobrze utrzymana.

NordVPN pozwala również swoim klientom wybrać, z którymi serwerami się połączyć, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Są serwery, które działają lepiej podczas torrentowania, pobierania dużych plików, a nawet grania. Ponadto istnieje możliwość kierowania ruchu online przez dwa serwery zamiast jednego, co podwaja zakres 256-bitowego szyfrowania AES. Usługa działa również dobrze z Torem przez VPN dla zwiększenia anonimowości i ma dedykowane adresy IP dla użytkowników, którzy nie lubią przełączać się między nimi co jakiś czas. Aby zobaczyć, jakie inne usługi ma do zaoferowania NordVPN, zapoznaj się z naszą szczegółową Recenzją NordVPN.

Najlepsza sieć VPN dla potopu – podsumowanie

Przez większość czasu wielu użytkowników nigdy nie ma całkowitej pewności co do źródła swoich plików, dlatego zawsze istnieje szansa, że ​​mogą mieć do czynienia z materiałami chronionymi prawem autorskim. Aby uniknąć jakiegokolwiek naruszenia praw autorskich i związanych z tym procesów sądowych, najlepiej zarejestrować się w wiarygodnej usłudze VPN, takiej jak te, które wymieniliśmy powyżej. Pomoże to w ukryciu twoich działań, a twoja tożsamość będzie chroniona przed opinią publiczną.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map