Najlepsza sieć VPN dla przeglądarek

Co to jest najlepsza VPN dla przeglądarek? Który dostawca usług VPN oferuje rozszerzenia przeglądarki VPN dla Google Chrome, Firefox, Safari, Microsoft Edge, Opera lub UC Browser? Ponieważ wiarygodna usługa VPN jest w stanie w pełni chronić Cię przed wieloma zagrożeniami, które istnieją w Internecie, istnieje kilka rzeczy, które mogą nie być tak naprawdę zadowolone z subskrypcji dostawcy. Po pierwsze, pełnoskalowa usługa VPN z pewnością znacznie zmniejszy Twoją prędkość, ponieważ znaczna część przepustowości jest wydatkowana na szyfrowanie ruchu. Oznacza to, że być może będziesz musiał poczekać kilka sekund na buforowanie filmu HD lub na zakończenie pobierania dużego pliku. Ponadto może istnieć wiele aplikacji, które nie będą w stanie dobrze zintegrować się z Twoją usługą VPN, a to oznacza, że ​​będziesz musiał wybrać, czy nie będziesz używać usługi VPN do wykonywania zadań, które potrzebujesz za pośrednictwem swojej aplikacji, lub uruchomienie VPN i szukanie innej alternatywy dla niekompatybilnej aplikacji.


Najlepsza sieć VPN dla przeglądarek

Najlepsza sieć VPN dla przeglądarek – podsumowanie

Niezależnie od tego, czy obecnie używasz Chrome, Firefox, Edge lub Safari, niezawodna sieć VPN zapewnia ochronę online bez względu na preferowaną przeglądarkę. Oto lista najlepsze VPN dla przeglądarek w 2018 r .:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. BulletVPN
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Rozszerzenia i przeglądarki VPN – kluczowa kombinacja

Jeśli nie potrzebujesz pełnej ochrony, jaką może zaoferować usługa VPN, możesz rozważyć zastosowanie lżejszej alternatywy. Istnieje duża liczba dostawców VPN, którzy oferują rozszerzenie przeglądarki, co gwarantuje, że możesz cieszyć się niektórymi korzyściami, które uzyskasz po subskrybowaniu wiarygodnej usługi VPN. Rozszerzenie przeglądarki zapewni szyfrowane połączenie, co oznacza, że ​​wszystkie witryny, do których chcesz uzyskać dostęp, nie będą miały żadnego zapisu o tym, gdzie dokładnie przeglądasz, nie mówiąc już o tym, co robisz. Będziesz mieć dostęp do witryn z ograniczeniami geograficznymi w taki sam sposób, jak w przypadku aplikacji VPN, a także pozostać anonimowy dla każdej witryny, do której chcesz uzyskać dostęp. Korzystanie z rozszerzenia przeglądania VPN oznacza, że ​​możesz cieszyć się szybkimi prędkościami przeglądania oferowanymi przez twojego dostawcę usług internetowych, bez konieczności rezygnacji z bezpieczeństwa online.

Większość połączeń przeglądarki, których możesz użyć, są oferowane przez dostawców VPN jako lekka alternatywa dla ich głównej oferty, ale nie tak wielu dostawców oferuje tę usługę. W przypadku tych, którzy to robią, większość z nich nie wyraża jednoznacznie, ponieważ nadal chcą, aby ich potencjalni klienci skupili się na oferowanej przez nich usłudze VPN.

Najlepsze przeglądarki VPN w 2018 roku

Na szczęście poszliśmy naprzód i szukaliśmy wiarygodnych usług, które mają najlepsze oferowane rozszerzenia VPN dla przeglądarki, abyś nie mógł sam wyszukiwać. Zrobiliśmy również wszystko, co w naszej mocy, aby nasza lista zawierała usługi z rozszerzeniami przeglądarki, które działają w wielu przeglądarkach.

1. ExpressVPN

ExpressVPN otwiera nasze odliczanie jako najlepiej oceniane usługi VPN na świecie oraz wszechstronne rozszerzenie przeglądarki, które powinno być możliwe do uruchomienia w przeglądarce Firefox, Safari lub Chrome. Rozszerzenie przeglądarki zapewnia połączenie z siecią ponad 2000 serwerów i 30 000 adresów IP, obecnych w około 94 krajach. Usługa ma również niezawodny mechanizm fałszowania lokalizacji, który opiera się na technologii geolokalizacji HTML5. Polityka prywatności oferowana przez usługę gwarantuje, że żadne dane nie zostaną zarejestrowane, a dzięki usłudze mającej siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych użytkownicy nie są narażeni na ryzyko ujawnienia rządowi swoich rekordów przeglądania. Jedyną rzeczą, którą odkryliśmy, z którą możesz się zmagać podczas korzystania z ExpressVPN, jest to, że musisz pobrać ich aplikację, aby móc korzystać z rozszerzenia przeglądarki. Usługa nie oferuje również bezpłatnego okresu próbnego, a to oznacza, że ​​musisz zapisać się na 30-dniową ofertę gwarancji zwrotu pieniędzy, aby móc wypróbować ich usługę.

2. NordVPN

Większość dostawców ma trudności z konkurowaniem z siecią ponad 4000 dostawców NordVPN, które są dobrze rozmieszczone na całym świecie. Oznacza to, że użytkownicy nie powinni mieć problemu z połączeniem się z dowolną witryną na całym świecie. Ich rozległa sieć pozwala użytkownikom łączyć się z zagranicznymi stronami internetowymi bez martwienia się o blokowanie geograficzne. Rozszerzenie przeglądarki NordVPN pozwala również użytkownikom robić to samo i obsługuje użytkowników zarówno w przeglądarkach Chrome, jak i Firefox. Usługa ma kilka unikalnych funkcji w ofercie, takich jak funkcja CyberSec, która zapobiega reklamom i infekcjom złośliwym oprogramowaniem. Użytkownicy NordVPN mogą również zoptymalizować usługę, określając, co dokładnie zamierzają zrobić online, ponieważ usługa oferuje serwery, które najlepiej nadają się do strumieniowego przesyłania filmów, gier online, a także pobierania dużych plików. Dzięki temu, że ma siedzibę w Panamie, NordVPN zapewnia swoim klientom, że ich przeglądanie pozostanie bezpieczne, ponieważ ich baza jest daleko od jurysdykcji, w których mogliby zostać zmuszeni do rezygnacji z danych przeglądarki użytkowników. NordVPN oferuje bezpłatny okres próbny, ale trwa około 3 dni. Mają także 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, w przypadku której niezadowoleni użytkownicy mogą nadal przeprowadzać testy.

3. CyberGhost VPN

CyberGhost VPN to jedna z wielu usług, które mają przyzwoitą sieć serwerów dobrze rozmieszczonych na całym świecie. W usłudze jest ich około 1200 i można je znaleźć w nieco ponad 60 krajach. Usługa oferuje niezawodne rozszerzenie przeglądarki, z którego można korzystać podczas przeglądania przeglądarki Firefox. Z siedzibą w Rumunii usługa ma niezawodną politykę prywatności, a polityka braku logów, którą możesz mieć pewność, jest dobrze przestrzegana w całej firmie. Sama usługa pozwala na podłączenie do niej maksymalnie 7 urządzeń, co oznacza, że ​​będziesz mieć możliwość zabezpieczenia wszystkich swoich urządzeń, a także kilku współpracowników. Nie ma nawet znaczenia, czy urządzenia działają na różnych platformach, na przykład obsługiwane są urządzenia z systemem Windows, Linux, Android i iOS. Abonenci CyberGhost VPN mogą również uniknąć niechcianych reklam i wdrożyć 256-bitowe szyfrowanie AES, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo w sieci. Istnieje bezpłatna wersja usługi, którą użytkownicy mogą wypróbować, ale nadal będą musieli przejść na usługę premium, aby móc korzystać z pełnego zakresu usług, które dostawca może zaoferować.

Podsumuj na najlepszej przeglądarce VPN

ExpressVPN, NordVPN i CyberGhost VPN to nasze najlepsze oferty dla każdego, kto szuka lekkiej alternatywy dla ochrony online. Subskrybuj któregokolwiek z tych trzech dostawców, a będziesz mieć możliwość surfowania po sieci bez powodu do niepokoju o swoje bezpieczeństwo. Jeśli używasz przeglądarki Chrome, zapoznaj się z naszą recenzją najlepszych rozszerzeń VPN dla Chrome.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map