Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki Google Chrome

Najpopularniejsza przeglądarka internautów może bardzo potrzebować VPN, aby zwiększyć komfort korzystania z Internetu. Jeśli chodzi o wszechstronność, Chrome oferuje wiele. Nie kontroluje jednak ograniczeń nałożonych na witrynę, do której próbuje uzyskać dostęp, ani poziomu bezpieczeństwa online. Właśnie dlatego Chrome musi być używany z VPN. Jako najkorzystniejsza przeglądarka na świecie, Chrome musi zapewniać bezpieczeństwo w Internecie i wolność w Internecie. Poruszaj się po Internecie za pomocą Chrome, korzystając z jednej z najlepszych sieci VPN na rynku. Wśród szerokiej gamy potencjalnych dodatków do Chrome są rozszerzenia od dostawców VPN, oto najlepsze z nich dla Chrome.


Najlepsza VPN dla Chrome – podsumowano

Oto lista najlepszych sieci VPN do użycia z Google Chrome:

 1. ExpressVPN 
 2. NordVPN 
 3. Prywatny dostęp do Internetu 
 4. SaferVPN 

Dlaczego potrzebujesz VPN dla Google Chrome

Prywatność i bezpieczeństwo są zwykle tym, co wybierają internauci, gdy są online, i tym, co ich najbardziej niepokoi. Jednak dzięki VPN, bezpieczeństwo i prywatność stają się najmniejszymi zmartwieniami. Korzystając z VPN dla Chrome, możesz surfować po Internecie anonimowo i bezpiecznie. Nie musisz się martwić, że jakikolwiek dostawca usług internetowych lub osoby trzecie szpiegują twoje działania. Ponadto nie musisz się już martwić ograniczeniami geograficznymi, ponieważ VPN jest więcej niż w stanie je ominąć.

Jak uzyskać dostęp do Google Chrome za pomocą VPN

Wirtualne sieci prywatne zyskują coraz większą popularność. Są to oprogramowanie wielokrotnego użytku, w tym zapewniające ochronę i utrzymanie bezpieczeństwa. Od firm, które chcą zachować funkcjonalność ze swoimi pracownikami pracującymi z domu do użytkowników Internetu, którzy chcą ominąć ograniczenia blokowania geograficznego, VPN może pomóc poprawić twoje wrażenia z Internetu. Wszystkie twoje dane i ruch są szyfrowane w tym tunelu i są przekierowywane przez wybrany serwer. VPN łączy twoje urządzenie z jednym z jego serwerów. Działa jak tunel, dzięki czemu możesz bezpiecznie i anonimowo wymieniać dane przez Internet, tak jakbyś był podłączony bezpośrednio do prywatnej sieci. Oto jak możesz korzystać z VPN w przeglądarce:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN, takiego jak ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android, iPhone lub iPad. Zamiast tego możesz użyć rozszerzenia Chrome ExpressVPN.
 3. Uruchom aplikację VPN i połącz się z serwerem VPN od wewnątrz.
 4. Wreszcie, przeglądaj Internet swobodnie i anonimowo.

Najlepsza sieć VPN dla Google Chrome

Jeśli szukasz niezawodnej i bezpiecznej sieci VPN, która zapewni bezpieczeństwo Twoim sesjom Chrome, lista, którą przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej, na pewno będzie zawierała odpowiedź na to, czego szukasz. Oto niektóre z najlepszych sieci VPN dla przeglądarki:

ExpressVPN

Jednym z najlepszych dostawców usług VPN klasy premium na rynku jest ExpressVPN. Ten dostawca obsługuje OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, PPTP, obejmuje nieograniczoną prędkość i przepustowość. ExpressVPN ma serwery w 94 krajach i pozwala na maksymalnie trzy jednoczesne połączenia. Konsekwentnie dostarcza oprogramowanie, a jego rozszerzenie Chrome nie jest wyjątkiem. ExpressVPN jest w pełni funkcjonalnym dostawcą, który oferuje zapobieganie wyciekom DNS oraz przełącznik zabicia i aplikacje przyjazne dla użytkownika. Pamiętaj, że nie możesz używać rozszerzenia przeglądarki ExpressVPN bez zainstalowanej odpowiedniej aplikacji komputerowej ExpressVPN. Ten dostawca przestrzega surowej zasady braku rejestrowania i oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Więcej na temat tego dostawcy w tym Przegląd ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN to najbezpieczniejsze dostępne sieci VPN. Ten dostawca ma podwójną funkcję VPN, co oznacza, że ​​szyfruje dane użytkowników dwukrotnie. NordVPN nie oferuje bezpłatnego rozszerzenia do Chrome, więc musisz założyć konto u dostawcy. Niektóre z korzyści tutaj obejmują funkcję CyberSec firmy, która została zaprojektowana w celu blokowania reklam i uniemożliwienia Ci dostępu do stron zawierających złośliwe oprogramowanie, dzięki czemu przeglądanie jest nieco bezpieczniejsze. Ponadto rozszerzenie jest również lekkie i przyjazne dla użytkownika. NordVPN ma ponad 4850 serwerów na całym świecie. Podobnie jak ExpressVPN, działa zgodnie z polityką prywatności „bez logów”. Usługodawca oferuje trzydniowy bezpłatny okres próbny, ale jest ukryty na stronie internetowej i oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Przeczytaj cały przegląd NordVPN tutaj.

PIA

PIA zasłynął na rynku jako jedna z najbardziej niezawodnych sieci VPN. Rozszerzenie Chrome nie jest wyjątkiem. Chociaż jego rozszerzenie jest bardziej proxy, koncentruje się na całkowitej prywatności przeglądarki. Nie potrzebujesz nawet uruchomionego klienta stacjonarnego PIA. Ponadto rozszerzenie doskonale działa osobno. PIA jest jedną z najtańszych sieci VPN. Ma ponad 3200 serwerów i przestrzega prawdziwej zasady zerowego logowania. Nie jest to jednak najlepszy dostawca, jeśli chodzi o odblokowywanie treści. Dzięki PIA otrzymujesz 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Aby uzyskać więcej informacji na temat prywatnego dostępu do Internetu, sprawdź to przejrzeć.

Najlepsza sieć VPN dla Chrome

Aby chronić swoją prywatność podczas przeglądania Internetu i ominąć cenzurę lub ograniczenia geograficzne, potrzebujesz VPN. Silne szyfrowanie jest niezbędne do zachowania bezpieczeństwa podczas przeglądania Chrome. Poziomy wydajności są kluczowe, zwłaszcza jeśli używasz Chrome, aby uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego z ograniczeniami geograficznymi. Z tych oczywistych powodów VPN jest potrzebna do Chrome, a my dostarczyliśmy Ci najlepsze. Który według Ciebie najlepiej pasowałby do tej przeglądarki? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

>

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map