Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki UC

UC Browser jest najpopularniejszym wyborem dla dużej grupy użytkowników Internetu z całego świata dzięki doskonałym możliwościom zapisywania danych, a także dostosowywalnym i unikalnym funkcjom. Opracowana i uruchomiona przez UCWeb w 2004 roku, przeglądarka zyskuje na całym świecie uwagę i cieszy się popularnością, szczególnie wśród użytkowników z Indii & Azja. Fakt, że oprogramowanie jest oferowane w 7 językach oznacza, że ​​staje się dostępne dla szerszej grupy użytkowników, a regularne aktualizacje, z których nadal korzysta, oznaczają, że nie powinieneś mieć problemów z uruchomieniem go na urządzeniach z systemem iOS, Android, BlackBerry lub Windows. Jeśli chcesz dodać dodatkową warstwę prywatności i bezpieczeństwa podczas korzystania z przeglądarki UC, VPN jest koniecznością. Spójrz na najlepsza VPN dla przeglądarki UC w 2019 r.


Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki UC

Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki UC

Najlepsza sieć VPN dla przeglądarki UC

Na wypadek gdybyś nie chciał przejść przez szczegółową recenzję poniżej, możesz znaleźć listę najlepsze VPN do użycia z przeglądarką UC tutaj:

Najlepsza VPN dla przeglądarki UC

Jako użytkownik przeglądarki UC ważne jest, aby nie ryzykować bezpieczeństwem danych podczas przeglądania, a jednym z najlepszych sposobów jest szyfrowanie połączenia przez wiarygodnego dostawcę usług VPN. Przeglądarka działa najlepiej na platformach Android, dlatego w naszym przeglądzie UC Browser VPN postaramy się skupić na dostawcach, którzy z pewnością będą dobrze działać na urządzeniach z Androidem.

1. ExpressVPN

Doskonały poziom obsługi klienta oferowany przez ExpressVPN, a także ich sprawdzona reputacja w oferowaniu najlepszej formy ochrony online, wiele robi, aby wyprzedzić innych dostawców gry. Margines prędkości, który zmniejsza się dzięki usłudze VPN, jest tak niewielki w porównaniu z innymi dostawcami, co oznacza, że ​​nie odczujesz tak dużej różnicy w czasach ładowania podczas przeglądania Internetu. Możesz także korzystać z inteligentnych narzędzi i funkcji, takich jak wiarygodne rekomendacje serwerów i automatyczny przełącznik Internet Kill na wypadek, gdyby połączenie zostało przerwane. Jedyną rzeczą, która może cię trochę zniechęcić w ExpressVPN, jest wycena. Ich stawki są nieco wyższe niż sugerują inni dostawcy, ale jeśli zarejestrujesz się w ramach 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, aby wypróbować usługę, zobaczysz dokładnie za co zapłacisz.

2. NordVPN

Zdolność do obsługi do 6 jednoczesnych połączeń w ramach jednego konta wiele zrobiła NordVPN na mapie dla użytkowników szukających wydajności i wygody u usługodawcy. Zdolność aplikacji do współpracy z urządzeniami z Androidem oznacza, że ​​nie powinieneś spodziewać się problemów z kompatybilnością. Usługa obiecuje, że nie będzie przechowywać żadnych twoich danych, i mają politykę braku dzienników, aby zapewnić to samo. Mieszkanie w Panamie utrudnia także grupie Five Eyes egzekwowanie ścisłych wytycznych dotyczących danych. Dzięki tej usłudze użytkownicy mogą cieszyć się najwyższymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak Tor przez VPN i podwójne połączenie z wieloma przeskokami. Potencjalni klienci mogą wypróbować usługę bezpłatnie tylko przez trzy dni, a następnie zdecydować, czy mogą współpracować z tą usługą.

3. Prywatny dostęp do Internetu

Reklamowany jako jeden z najtańszych dostawców VPN na całym świecie, Prywatny dostęp do Internetu robi wiele, aby zapewnić klientom ochronę online za dopłatą. Użytkownicy uzyskują dostęp do dużej sieci serwerów złożonej z ponad 3000 rozproszonych po 24 krajach i mają zdolność obsługi do 5 jednoczesnych połączeń. Usługa ma godne pochwały osiągnięcia w zabezpieczaniu działań użytkowników w Internecie oraz politykę braku dzienników, która zapewnia, że ​​żadna z ich działań nie jest monitorowana ani rejestrowana do wykorzystania w przyszłości. Akceptowane metody płatności są różne i obejmują Bitcoiny dla użytkowników, którzy chcieliby pozostać anonimowi.

Czy przeglądarka UC jest szybsza niż Firefox i Chrome?

Jednym z obszarów, w którym większość przeglądarek nie jest w stanie konkurować z przeglądarką UC, są czasy ładowania. Przeglądarka stosuje techniki kompresji danych i akceleracji w chmurze, które zapewniają szybszy dostęp do treści i bardziej niezawodną wydajność aplikacji. Przeglądarka umożliwia także wyświetlanie powiadomień z ulubionych stron, takich jak profile w mediach społecznościowych, dzięki czemu zawsze wiesz, co dzieje się w twoim kręgu społecznościowym. Może to być bardzo przydatne, zwłaszcza jeśli wolisz, aby aplikacja społecznościowa nie była zapisywana na Twoim urządzeniu.

Przeglądarka sprawia również, że pobieranie zawartości jest znacznie bardziej wydajne dzięki możliwości pobierania wielu formatów plików, a także funkcji synchronizacji w chmurze. System synchronizacji w chmurze działa poprzez wysyłanie i przechwytywanie danych z najbliższych serwerów, co powoduje znaczne skrócenie czasu ładowania. Jeśli znajdujesz się w obszarze, w którym masz wrażenie, że połączenie internetowe nie jest wystarczająco silne, możesz także wstrzymać pobieranie i kontynuować je tam, gdzie znajdziesz silniejsze połączenie. Ten sam działający mechanizm umożliwia także przechowywanie kilku stron do czytania w trybie offline.

Czy korzystanie z przeglądarki UC jest bezpieczne??

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo online, przeglądarka UC nie była tak naprawdę w czołówce, aby zapewnić, że działania ich klientów pozostaną bezpieczne w Internecie. W 2015 r. Wyniki projektu badawczego przeprowadzonego przez grupę znaną jako Citizen Lab ujawniły, że chińskie wersje UC Browser zawierały luki, które zostały wykorzystane przez Australian Signals Authority (ASD) do szpiegowania aktywności online użytkownika. ASD współpracował z innymi członkami Five Eyes Partners, którymi są Wielka Brytania, USA, Kanada i Nowa Zelandia, aby zarazić użytkowników przeglądarek oprogramowaniem, które pomogłoby podsłuchać ich działania.

Citizen Lab wyjawił następnie, że dane osobowe uzyskane z takich exploitów zostały przesłane do wielu komercyjnych narzędzi, co było możliwe dzięki poważnemu brakowi szyfrowania, którego przeglądarka nie podjęła. W reakcji na takie zarzuty Alibaba dokonała kilku aktualizacji przeglądarki, a nawet poprosiła Citizen Lab o przeprowadzenie drugiej rundy testów. Testy zostały przeprowadzone i stwierdzono, że przeglądarka zajęła się lukami, które wcześniej je nękały.

Jak zainstalować VPN w przeglądarce UC

Naprawdę nie ma potrzeby rozszerzenia VPN dla przeglądarki UC. Możesz po prostu uruchomić aplikację VPN w tle, a następnie uruchomić przeglądarkę UC w celu anonimowego i bezpłatnego surfowania po Internecie. Oto jak skonfigurować VPN dla przeglądarki UC:

 1. Najpierw zarejestruj się przy użyciu jednej z rekomendowanych powyżej sieci VPN.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN na tym samym urządzeniu, na którym chcesz używać przeglądarki UC Browser. Obsługiwane są komputery PC, Mac, Android i iOS.
 3. Teraz uruchom aplikację VPN i połącz się z serwerem VPN.
 4. Utrzymuj połączenie VPN ustanowione w tle i otwórz przeglądarkę UC.
 5. Przeglądaj anonimowo i swobodnie sieć.

Najlepsza VPN dla przeglądarki UC – Podsumowanie

Trzy wyżej wymienione usługi VPN z pewnością zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa każdemu, kto jest lojalnym użytkownikiem przeglądarki UC i utrzyma twoje informacje z dala od osób mających złe intencje.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map