Najlepsza sieć VPN dla Puerto Rico

Planujesz wkrótce przeprowadzić się do Puerto Rico? Już tam jest i potrzebujesz sposobu na bezpieczny dostęp do Internetu? Nie szukaj dalej niż ten artykuł. Puerto Rico to nie zarejestrowane terytorium Karaibów w USA, znane wielu z pięknego wybrzeża i malowniczych widoków. Dlaczego więc miałbym pisać artykuł o najlepszej sieci VPN do wykorzystania w Puerto Rico? Prosty. Jako terytorium USA Puerto Rico podlega jurysdykcji USA, jeśli chodzi o przepisy dotyczące cenzury internetowej i neutralność sieci. Innymi słowy, rząd USA może szpiegować twoje połączenie internetowe, jeśli tak zdecyduje. VPN to łatwy i bezpieczny sposób na ominięcie tego nadzoru w celu zapewnienia bezpiecznego, prywatnego i anonimowego korzystania z Internetu.


Najlepsza sieć VPN dla Puerto Rico

Flaga Portoryko

Dlaczego potrzebujesz VPN w Puerto Rico??

Jak wspomniałem powyżej, Portoryko to terytorium Stanów Zjednoczonych. Chociaż nie jest zarejestrowana w USA i nie ma takich samych praw jak normalny stan USA, Puerto Rico nadal podlega jurysdykcji USA, jeśli chodzi o cenzurę internetową.

W pewnym sensie Stany Zjednoczone mają stosunkowo bezpłatny dostęp do Internetu. Rozumiem przez to, że obywatele USA korzystają z ograniczonych ograniczeń, jeśli chodzi o strony internetowe, aplikacje i media online. Cieszą się również wolnością słowa w Internecie, bez konieczności narzucania własnych ograniczeń. Jednak rząd Stanów Zjednoczonych znany jest z monitorowania swoich obywateli i gości oraz szpiegowania ich komunikacji. Puerto Rico nie jest wyjątkiem. Potrzebujesz sieci VPN, aby mieć pewność, że Twoje informacje są zawsze prywatne i udaremnić wszelkie próby szpiegowania podejmowane przez strony trzecie.

Portorykańczycy nie mają nawet dostępu do tych samych treści, co mieszkańcy USA. W przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych na terytorium będzie dużo treści o ograniczeniach regionalnych, co sprawia, że ​​możliwość VPN dostępu do stron blokowanych geograficznie jest bardzo ważna.

Najlepsza sieć VPN dla Portoryko – przegląd

Teraz, gdy wiesz, dlaczego potrzebujesz sieci VPN w Portoryko, porozmawiajmy o tym, czego potrzebujesz w sieci VPN. Ponieważ bezpieczeństwo jest ogromnym aspektem tego, co robi VPN, musisz przyjrzeć się, jak dostawca VPN radzi sobie z twoimi danymi. Potrzebujesz dostawcy VPN, który ma ścisłe zasady zerowania dziennika, którym możesz zaufać, aby zagwarantować, że żadne dane nie zostaną udostępnione stronom trzecim. Potrzebujesz także VPN, który może zapewnić przyzwoite / szybkie prędkości Internetu bez zbytniego spowalniania połączenia. Na koniec sprawdź sieci VPN z zespołem obsługi klienta, z którym możesz się skontaktować w dowolnym momencie. Podobnie jak w przypadku każdej usługi, czasami coś może pójść nie tak z VPN. Jeśli oferują całodobowy zespół obsługi klienta, który wie, co robią, nie ma powodu do zmartwień. Dobry zespół wsparcia bezpośrednio przekłada się na dobrą obsługę w świecie VPN.

Mając na uwadze te kryteria, opracowaliśmy listę wspaniałych sieci VPN najwyższego poziomu, które najlepiej sprawdzają się w Puerto Rico:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. VyprVPN

Najlepsza sieć VPN dla Puerto Rico

Na podstawie wyżej wymienionych kryteriów stwierdziliśmy, że ci trzej dostawcy są najlepszymi sieciami VPN, z których można korzystać w Puerto Rico. Omówię każdego dostawcę indywidualnie i dam ci przegląd jego oferty. Nie musisz mi wierzyć na słowo, każdy dostawca ma 30-dniową zasadę zwrotu kosztów „bez zadawania pytań”, której możesz użyć do przetestowania usługi, zanim naprawdę podejmiesz zobowiązanie.

ExpressVPN

Nasza sugestia nr 1 dla portorykańskiego VPN to ExpressVPN. ExpressVPN jest powszechnie uważany za absolutnie najlepszego dostawcę VPN na rynku. Oferują wszystkie funkcje potrzebne w sieci VPN, w tym darmową funkcję Smart DNS, i zapewniają ich nienaganną obsługę. Dzięki ExpressVPN zyskujesz:

 • Szyfrowanie na poziomie wojskowym i najnowsze protokoły VPN
 • Ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach
 • Killwitch
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem szybkości
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7 z pięciogwiazdkowym zespołem obsługi klienta
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Przeczytaj pełną recenzję ExpressVPN tutaj.

BulletVPN

Innym doskonałym wyborem VPN dla Portoryko jest BulletVPN. BulletVPN zapewnia jedną z najszybszych prędkości Internetu w świecie VPN. Dzięki BulletVPN otrzymasz również:

 • Szyfrowania klasy wojskowej
 • 5 protokołów VPN, w tym OpenVPN
 • Killswitch
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem P2P
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • 30-dniowa polityka zwrotów

Przeczytaj pełną recenzję BulletVPN tutaj.

NordVPN

Wreszcie, NordVPN podsumowuje nasze 3 najlepsze VPN dla Puerto Rico. NordVPN jest znany jako dostawca „VPN o dużych możliwościach”, co oznacza, że ​​oferują wiele dodatkowych funkcji oprócz podstawowych funkcjonalności VPN. Dzięki NordVPN otrzymasz:

 • 2048-bitowe szyfrowanie SSL
 • Podwójna sieć VPN
 • Split Tunneling
 • Darmowa funkcja Smart DNS
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • 30-dniowa polityka zwrotów

Przeczytaj pełną recenzję NordVPN tutaj.

Najlepsza Puerto Rican VPN – końcowe myśli

Nie ma powodu martwić się o swoją prywatność w Internecie, jeśli lubisz pobyt w Puerto Rico. Niezależnie od tego, czy jesteś turystą, emigrantem czy obywatelem, VPN to świetne narzędzie. Nie tylko chroni twoje informacje w Internecie, ale także pomaga w łatwym dostępie do treści z ograniczeniami geograficznymi. VPN powoli, ale z pewnością staje się jednym z najważniejszych programów, jakie możesz mieć w dzisiejszych czasach i nie jest zaskoczeniem, dlaczego. Nie ryzykuj swoich danych, zdobądź subskrypcję VPN i dołącz do tysięcy osób, które zaczęły poważnie traktować swoje połączenie internetowe.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map