Najlepsza sieć VPN dla Raspberry Pi

Raspberry Pi to jeden z najlepszych sposobów na budowanie własnych projektów i zapewnianie im tyle radości. Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić za pomocą małego komputera, i jest to świetny sposób na wprowadzenie się w świat programowania. Ze względu na ogromną popularność tego urządzenia wiele osób korzysta z niego jako narzędzia do nauki, ponieważ nauczanie poprzez działanie jest jedną z najskuteczniejszych metod przekazywania wiedzy. Użytkownicy, którzy chcą uzyskać dostęp do większej ilości treści, a także cieszyć się lepszą ochroną, często szukają usługi VPN do korzystania z Raspberry Pi, ponieważ otwiera to przed wyłożoną warstwą możliwości. Problem, z którym często się spotykają, polega na tym, że nie ma tak wielu sieci VPN, które są kompatybilne z tym innowacyjnym urządzeniem. Nawet usługi VPN obsługujące Raspberry Pi często nie zapewniają wystarczającej obsługi klienta oferowanej użytkownikom. Będziesz wykonywać wiele niekonwencjonalnych prac, więc nie możesz sobie pozwolić na subskrypcję usługi VPN, z którą trudno jest się skontaktować z obsługą klienta. Więc co to jest najlepsza VPN dla Raspberry Pi? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.


Najlepsza sieć VPN dla Raspberry Pi

Najlepsza sieć VPN dla Raspberry Pi

Podsumowanie najlepszego VPN dla Raspberry Pi VPN

Jeśli wiesz już, czym jest VPN i jak zainstalować ją na swoim RPi, możesz pominąć lekturę szczegółowej recenzji poniżej. Oto lista najlepszych sieci VPN, z których możesz korzystać na dowolnym Raspberry Pi:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. IPVanish
 4. NordVPN
 5. PureVPN

Jak zainstalować VPN na Raspberry Pi

Ponieważ rozumiemy, jak frustrujące może być wyszukiwanie tych usług, uważamy, że najlepiej jest położyć znaczną część pracy po swojej stronie, aby znacznie szybciej skonfigurować VPN na swoim Raspberry Pi. Zebraliśmy listę najlepszych VPN Raspberry Pi, do których możesz się zwrócić, ale przedtem przyjrzyjmy się, jak możesz skonfigurować VPN na Raspberry Pi.

Konfiguracja VPN na Raspberry Pi

Istnieją dwie różne metody konfiguracji Raspberry Pi:

 1. Korzystanie z routera: Zainstalowanie usługi VPN na routerze to jeden z niezawodnych sposobów na zapewnienie, że Twój Raspberry Pi będzie mógł również korzystać z szyfrowanego połączenia. Wynika to z faktu, że wszystkie Twoje dane przechodzą przez Twojego dostawcę VPN. Jest to najbardziej preferowana opcja, ponieważ jest łatwiejsza do skonfigurowania w porównaniu do ręcznej konfiguracji minikomputera Raspberry Pi. Aby upewnić się, że korzystanie z VPN na routerze działa, najlepiej flashować go oprogramowaniem układowym obsługującym VPN. Możesz też po prostu znaleźć router, który jest już skonfigurowany do pracy z sieciami VPN. Jedną z rzeczy, o których musisz pamiętać, jest to, że naprawdę nie można skonfigurować VPN na routerze, który mógłbyś otrzymać od swojego dostawcy usług internetowych, ponieważ zwykle nie pozwalają na ręczną konfigurację.
 2. Na twoim Raspberry Pi: Inną opcją byłoby poszukiwanie dostawcy VPN, który oferuje pełny zestaw plików wykonywalnych powłoki, które są wymagane do zainstalowania OpenVPN na platformie Raspberry Pi. Postępowanie w ten sposób wymagałoby upewnienia się, że wybrany dostawca oferuje wsparcie dla Raspberry Pi. Po wybraniu odpowiedniej usługi następnym krokiem byłoby skontaktowanie się z obsługą klienta usługi i poproszenie o instrukcje, co należy zrobić, aby skonfigurować VPN na Raspberry Pi. Ten proces nie jest taki sam dla wszystkich dostawców, więc otrzymasz różne instrukcje w zależności od tego, z kim się zarejestrowałeś. Upewnij się, że masz w urządzeniu także kartę SD, która ma nie mniej niż 8 GB miejsca i że NOOBS został również aktywowany.
 3. Korzystanie z dodatku Zomboided VPN Manager: W przypadku zainstalowania OSMC lub OpenElec na swoim Raspberry Pi, dodatek Zomboided Kodi jest najlepszym sposobem na skonfigurowanie połączenia VPN na twoim małym urządzeniu. Zomboided jest kompatybilny z OSMC, LibrElec, OpenElec, Raspbian, Linux, oraz platformy Windows.

Najlepsze VPN Raspberry Pi

Teraz, gdy wiesz, czego potrzeba, aby skonfigurować, przejrzyjmy niektóre z najlepszych sieci VPN Raspberry Pi.

1. ExpressVPN – nasza najlepsza rekomendacja

ExpressVPN jest łatwo jedną z najlepszych dostępnych sieci VPN Raspberry Pi, a to głównie ze względu na doskonałą obsługę klienta, którą otrzymasz, gdy zaczniesz korzystać z usługi. Wszyscy w zespole są dobrze wyszkoleni i gotowi do pomocy w procesie instalacji. Oprócz doskonałego wsparcia, ExpressVPN oferuje również łatwe w obsłudze, wysokiej jakości oprogramowanie, z którego powinieneś być w stanie łatwo korzystać, nawet jeśli nie uważasz się za specjalistę. Usługa ma super szybkie, niezawodne serwery i gwarantuje, że nie będą przechowywane żadne dane dotyczące Twojej działalności online.

2. NordVPN

Oznacza to, że ta usługa ma swoją siedzibę główną w Panamie NordVPN użytkownicy nie muszą się martwić o swoją historię przeglądania, ponieważ region nie podlega bezpośrednio żadnym przepisom dotyczącym zatrzymywania danych, które mogą mieć zastosowanie do dostawców z USA. Ich duża sieć serwerów z łatwością zapewni, że nie będziesz mieć problemów z nawiązaniem połączenia, a usługa podwójnego przeskoku sprawi, że jeszcze trudniej będzie podsłuchiwać twoje działania online. Obsługa klienta jest również na najwyższym poziomie, a dzięki możliwości posiadania do 6 jednoczesnych połączeń w ramach jednego konta, możesz skonfigurować kilka dodatkowych urządzeń Raspberry Pi z tą usługą.

3. IPVanish VPN

IPVanish jest jednym z niewielu dostawców, których polityka braku logów jest w rzeczywistości hermetyczna, mimo że ma siedzibę w USA. Ich sieć serwerów również robi wrażenie, a 850 z nich jest dobrze rozmieszczonych w ponad 60 krajach. Ich usługa obejmuje również wielu użytkowników, z możliwością obsługi do 5 urządzeń łączących się jednocześnie. Obejmuje również przełącznik „zabijanie” na wypadek nieoczekiwanego zakończenia połączenia, a także pełną obsługę użytkowników iOS, Mac, Windows, Android, FireStick i Raspberry Pi. Ich polityka zwrotów jest jednak krótsza niż można by oczekiwać od większości dostawców usług, dzięki czemu ich potencjalni klienci mogą przetestować usługę tylko przez 7 dni.

4. PureVPN

Z serwerami rozproszonymi w 141 krajach, PureVPN jest kolejnym silnym konkurentem, który należy wziąć pod uwagę, konfigurując VPN Raspberry Pi. Wybór treści międzynarodowych, do których będziesz mieć dostęp, jest szeroki, a ich poziomy szyfrowania są wystarczająco wysokie, aby zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa w trybie online. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek formy obsługi klienta, zespół PureVPN jest pod ręką, aby zaoferować niezbędną pomoc. Dzięki tej usłudze będziesz cieszyć się funkcjami, takimi jak automatyczny przełącznik zabijania w Internecie, a także dzielone tunelowanie, dzięki czemu idealnie nadaje się do wszelkich zaawansowanych zastosowań.

Najlepsza sieć VPN dla Raspberry Pi

Wybór dostawców, których oceniliśmy jako najlepsze sieci Raspberry Pi VPN, nie powinien cię zniechęcać do subskrypcji usługi, nie wiedząc dokładnie, za co zapłacisz. Najlepszym rozwiązaniem byłoby wypróbowanie ich za pomocą gwarancji zwrotu pieniędzy, a następnie podjęcie decyzji, która usługa najbardziej Ci odpowiada. Masz jakieś pytania lub komentarze, na które chciałbyś odpowiedzieć? Porozmawiaj z nami, zostawiając swoje pytanie lub komentarz w poniższej sekcji. Z przyjemnością odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map