Najlepsza sieć VPN dla routera DD-WRT

Jacy są najlepsi dostawcy usług VPN dla routerów DD-WRT? Czy są jakieś darmowe VPN dla DD-WRT? Dla tych, którzy nie znają tego terminu, DD-WRT odnosi się do oprogramowania układowego, które użytkownicy mogą zainstalować na swoich routerach, aby uzyskać maksymalną funkcjonalność. Zasadniczo odblokowuje wszystkie ukryte możliwości routera i pozwala użytkownikom cieszyć się lepszą wydajnością. Jest w stanie z łatwością pracować na szerokiej gamie urządzeń, a jeszcze lepszy jest fakt, że jest świetny dla użytkowników nietechnicznych.


Najlepsza sieć VPN dla routera DD-WRT

Najlepsza sieć VPN dla routera DD-WRT

DD-WRT i VPN

Tacy użytkownicy również doceniają wsparcie DD-WRT dla VPN. Wynika to z faktu, że DD-WRT pozwala użytkownikom skonfigurować usługę VPN bezpośrednio na routerze i umożliwić jej działanie w taki sposób, aby każde inne urządzenie podłączone do routera mogło współużytkować połączenie VPN i mieć bezpieczny dostęp do Internetu. Jest to bardzo wygodne, ponieważ pozwala subskrybować jedną z najlepszych sieci VPN na rynku i mieć urządzenia, które nie są bezpośrednio obsługiwane przez Twojego dostawcę korzystającego z tego samego połączenia.

Jak zainstalować DD-WRT na routerze?

Możesz korzystać z DD-WRT na dwa sposoby: albo kup wstępnie skonfigurowany router, albo zainstaluj oprogramowanie wewnętrzne na dowolnym routerze, który na pewno jest zgodny z usługą. Wykonanie jednej z tych czynności oraz zainstalowanie wiarygodnej usługi VPN powinno zapewnić bezpieczny dostęp do wszystkich podłączonych urządzeń. W tej recenzji przyjrzymy się wielu dostawcom, których usługi zostały zoptymalizowane pod kątem DD-WRT, a także przyjrzymy się, co należy wziąć pod uwagę, wybierając odpowiednią sieć VPN dla swojego DD-WRT router.

Wybór najlepszej usługi VPN dla routera DD-WRT

Powinieneś wybrać usługę VPN, która pozwala na aktualizację DD-WRT i obsługę OpenVPN, ponieważ jest to jeden z najlepszych protokołów VPN do dostosowywania i wodoszczelnego bezpieczeństwa. Potrzebujesz także usługi VPN, która jest szybka i ma niezawodne połączenie. Sieci VPN spowalniają szybkość połączenia, więc najlepsze są te, które zmniejszają prędkość o możliwie najmniejszy margines. Powinieneś także szukać dodatkowych narzędzi i funkcji bezpieczeństwa, których nie ma u większości innych dostawców VPN.

Oto 5 naszych najlepszych rekomendacji dotyczących najlepszych usług VPN do użytku z routerem DD-WRT.

1. ExpressVPN

ExpressVPN oferuje tak szeroką gamę już skonfigurowanych routerów VPN, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał samodzielnie radzić sobie z aktualizacją routera. Będziesz musiał skonfigurować usługę na routerze DD-WRT, jeśli już ją masz, ale proces ten nie powinien być naprawdę trudny, jeśli wykonasz dobrze przygotowane samouczki. W razie problemów możesz skorzystać z pomocy wykwalifikowanego zespołu obsługi klienta ExpressVPN, który jest zawsze gotowy pomóc w rozwiązaniu problemów, które możesz napotkać.

Usługa oferuje ponad 1000 serwerów w ponad 145 lokalizacjach, co oznacza, że ​​powinieneś mieć dostęp do szerokiej gamy kanałów i stron internetowych, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Serwery obsługują udostępnianie plików P2P i nie mają rejestrowania.

W porównaniu z większością innych dostawców, ExpressVPN jest nieco droższy i jest to uzasadnione, ponieważ oferują usługę premium. Masz szansę wypróbować ich usługę dzięki 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, a gdy tylko to zrobisz, będziesz mógł zdecydować, czy żądana cena jest warta oferowanej wartości.

2. NordVPN

Istnieje wiele samouczków wyjaśniających, w jaki sposób użytkownicy powinni mieć możliwość połączenia swojego routera DD-WRT NordVPN, a jak się przekonasz, większość z tych sposobów odbywa się za pośrednictwem protokołów L2TP, PPTP i OpenVPN. Jeśli chodzi o wydajność, możesz cieszyć się wyższymi prędkościami, CyberSec za blokowanie reklam, Onion przez VPN dla prywatnego przeglądania i DoubleVPN za szyfrowanie połączenia internetowego. NordVPN zapewnia swoim subskrybentom, że będą mogli cieszyć się dużą wartością za rozsądną cenę.

Masz tylko trzy dni, aby zdecydować, czy usługa jest warta twojego czasu, więc najlepiej ustawić czas, który wykorzystasz do przetestowania wszystkich aspektów, które mogą Cię dotyczyć. Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję, uzyskasz najlepszy zwrot za swoje pieniądze, wybierając ich dwuletni plan.

3. IPVanish

IPVanish zrobili wiele, aby ulepszyć swoje usługi i nadal to robią poprzez swoją rosnącą sieć serwerów. Od naszej ostatniej kontroli mieli ponad 850 serwerów i obsługują do 5 jednoczesnych połączeń. Oferują także routery z już zainstalowaną usługą VPN, ale jeśli kupiłeś własny router, musisz ręcznie zainstalować oprogramowanie DD-WRT. Obsługiwane są wszystkie główne protokoły VPN i możesz cieszyć się nimi w połączeniu z obydwoma 128-bitowymi & 256-bitowe szyfrowanie.

Oferują 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​powinieneś być w stanie wypróbować ich usługę przez tydzień, aby sprawdzić, czy spełni twoje potrzeby. Ich ceny są jednak wyższe niż te, które zapłaciłby przeciętny dostawca. Podsumowując, IPVanish jest wiodącym dostawcą, którego usługi są uważane za usługi premium, a którego zespół klientów należy do najlepszych na rynku.

4. BulletVPN

Jedyną cechą, która wyróżnia tego estońskiego dostawcę na naszej liście VPN, jest fakt, że umożliwia on 3 połączenia w ramach jednego konta. To sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie dla małej firmy lub gospodarstwa domowego, którego członkowie chcą mieć zabezpieczone wszystkie urządzenia w trybie online. Testy, które przeprowadziliśmy BulletVPN wykazano, że usługa jest rzeczywiście niezawodna, z 256-bitowym szyfrowaniem i protokołami, takimi jak OpenVPN, aby zapewnić bezpieczeństwo połączenia.

Najlepsze VPN dla DD-WRT Podsumowanie

Oto podsumowanie wszystkich najlepszych dostawców usług VPN, których możesz używać na routerze opartym na DD-WRT.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla routerów DD-WRT w 2017 r

5 sieci VPN, które wymieniliśmy powyżej, mogą różnić się ceną i wydajnością, ale wszystkie z nich zapewnią świetną obsługę, szczególnie po sparowaniu ich z oprogramowaniem układowym DD-WRT na routerze. Dwie ostatnie są dość nowymi kandydatami, ale wciąż mają oferty, które warto wypróbować. Rzuć okiem na wszystkie z nich, a gdy już wybierzesz ten, który jest dla Ciebie najlepszy, będziemy wdzięczni, jeśli zostawisz nam komentarz lub dwa na temat swoich wrażeń. Z przyjemnością odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map