Najlepsza sieć VPN dla routera Mikrotik

Jaki jest najlepszy VPN do użycia na routerze Mikrotik? To pytanie, które często zadajemy sobie w VPN Guru. Mikrotik to renomowana firma specjalizująca się w oprogramowaniu i sprzęcie sieciowym. Firma istnieje od 1996 roku i została założona w Rydze, stolicy Łotwy. Od momentu powstania MikroTik stał się szanowaną marką, na której miliony ludzi polegają w swoich potrzebach sieciowych. Wśród wielu systemów sieciowych produkowanych przez firmę są one dobrze znane ze swoich routerów, które są jedną z najlepiej działających marek na świecie. 


Najlepsza sieć VPN dla routera Mikrotik

Najlepsza sieć VPN dla routera Mikrotik

Dlaczego warto korzystać z VPN na routerze?

Korzystanie z VPN na routerze pozwala ci robić wiele rzeczy, które wystarczyłoby po zainstalowaniu go na komputerze lub laptopie. Niektóre z faktycznych zalet obejmują:

Nie będziesz zawracał sobie głowy włączaniem / wyłączaniem VPN

Pierwszą oczywistą korzyścią jest to, że naprawdę nie trzeba od czasu do czasu włączać i wyłączać VPN. W ten sposób zautomatyzujesz proces i nie będziesz musiał logować się na swoje konto VPN przy każdym połączeniu z Internetem. Umożliwia to również skonfigurowanie środków bezpieczeństwa w Internecie raz na zawsze, bez konieczności dalszej interwencji.

Będziesz korzystać z VPN na wielu różnych urządzeniach

Skonfigurowanie usługi VPN oznacza, że ​​będziesz mógł korzystać z niej na wielu różnych urządzeniach bez konieczności bezpośredniego konfigurowania lub przygotowywania poszczególnych urządzeń do VPN. To zupełnie inny poziom automatyzacji. Dzięki temu możesz robić takie rzeczy, jak oglądanie treści z ograniczeniami geograficznymi na telewizorze i fałszować swoją tożsamość za każdym razem, gdy korzystasz z urządzenia online. W ten sposób zapewnia się również, że limit liczby urządzeń, które można zabezpieczyć, jest określony tylko przez router, a nie przez usługę VPN.

Łatwiej będzie połączyć urządzenia przez VPN

Po skonfigurowaniu VPN na routerze każde urządzenie, które jest z nim połączone, jest automatycznie chronione. Dzięki temu nie musisz rejestrować każdego urządzenia pojedynczo u dostawcy VPN.

Najlepsza sieć VPN dla routera MikroTik

Istnieje wiele dostawców VPN. Jednak nie wszystkie z nich oficjalnie obsługują routery MikroTik. Oto nasza lista najlepiej polecane sieci VPN, których można używać na routerze Mikrotik:

ExpressVPN – nasza najlepsza rekomendacja

ExpressVPN stoi na czele większości innych dostawców na rynku, a także z bardzo dobrych powodów. Usługa jest znana z najlepszej obsługi klienta, co czyni ją jedną z najbardziej niezawodnych usług, szczególnie dla użytkowników VPN po raz pierwszy. Tacy klienci również dobrze zaspokajają swoje potrzeby związane z aplikacją ExpressVPN.

Dzięki obsłudze platform działających w systemach Windows, Android, Linux i iOS, ich aplikacja kładzie duży nacisk na łatwość obsługi i pozwala na łatwą nawigację po wszystkich jej funkcjach. Pod względem bezpieczeństwa usługa oferuje wojskowe 256-bitowe szyfrowanie AES wszystkim swoim abonentom, na wszystkich ponad 1000 serwerach w ponad 90 krajach. Użytkownicy powinni oczekiwać, że będą mogli korzystać ze wszystkich popularnych protokołów VPN i płacić anonimowo za pośrednictwem usług takich jak Paypal, Bitcoin i inne bramki płatnicze innych firm. ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, dzięki czemu każdy, kto myśli o zarejestrowaniu się w usłudze, ma wystarczająco dużo czasu na przetestowanie wydajności dostawcy.

NordVPN

Ta bogata w funkcje usługa z siedzibą w Panamie obiecuje zapewnić wszystko, czego potrzebujesz od usługi VPN, a następnie niektóre. Jego rozległa sieć ponad 3000 serwerów to więcej niż wystarczające zapewnienie silnego połączenia niezależnie od tego, gdzie znajdują się serwery, z którymi chcesz się połączyć. Ponad 3000 serwerów bardzo pomaga w podwójnej usłudze VPN, gdzie użytkownicy mogą przesyłać swój ruch przez dwa serwery, aby wirtualnie podwoić poziom szyfrowania.

Inną włączoną funkcją jest automatyczny przełącznik zabijania Internetu, w którym użytkownicy mogą korzystać ze zwiększonej ochrony, ponieważ za każdym razem, gdy połączenie VPN jest zakłócane, połączenie z Internetem zostaje przerwane. W końcu, NordVPN jest również w stanie zoptymalizować rodzaj usług, które od nich otrzymujesz, dzięki dedykowanym serwerom przypisanym do dostawców na podstawie charakteru ich pracy online. Serwis ma dedykowane serwery do torrentowania, streamingu wideo, a nawet gry online. Każdy, kto ma ochotę poznać smak NordVPN, może wypróbować tę usługę przez 3 dni bezpłatnie.

IPVanish

IPVanish jest jednym z niewielu dostawców, którzy szczycą się posiadaniem całego swojego sprzętu, co oznacza, że ​​z łatwością będą mogli dojść do sedna sprawy na wypadek, gdyby z jakiegoś powodu ich serwery całkowicie przestały działać. Różni się to znacznie od wielu innych dostawców, którzy wynajmują serwery i może mieć wiele do czynienia, jeśli ich sieć przestanie działać.

Aplikacja jest łatwo kompatybilna z platformami takimi jak iOS, Windows, Mac i Android, a także Fire TV i tym podobne. Na ponad 1000 serwerów w ponad 60 krajach IPVanish ma imponującą obecność na całym świecie, więc nie powinieneś się martwić, że dana strona lub kanał jest poza twoim zasięgiem. Usługa oferuje krótką 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, aby użytkownicy mogli wypróbować usługę i zdecydować, czy odpowiada ona ich preferencjom, czy nie.

Wniosek na temat najlepszej sieci VPN dla routera MikroTik

Trzy usługi, które oceniliśmy, są obecnie najbardziej poszukiwanymi dostawcami VPN na rynku, a to z powodu ich zaangażowania w jakość usług i ich niezachwianej determinacji, aby zawsze być niezawodnym dla swoich klientów.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map