Najlepsza sieć VPN dla routerów Tomato

Uruchamianie VPN jest świetne. Masz gwarancję ochrony przed wieloma sposobami ataku, które istnieją w Internecie. Możesz także surfować po witrynach i kanałach, niekoniecznie ujawniając swoją tożsamość lub lokalizację. Wiarygodna usługa VPN umożliwia przesyłanie ruchu przez zabezpieczony kanał, co utrudnia każdemu cyberprzestępcy lub hakerowi uzyskanie dostępu do Twojego urządzenia. 


Najlepsza sieć VPN dla routerów Tomato

Najlepsza sieć VPN dla routera pomidorowego

Możesz także zamaskować swoje działania online przed dostawcą usług internetowych i zapobiec podsłuchowi osób trzecich w jakikolwiek sposób. Większość ludzi zgodzi się, że korzyści z subskrypcji usługi VPN są warte swojej ceny. Ochrona, którą otrzymasz w zamian, może zapobiec wielu złym rzeczom. Zainstalowanie VPN bezpośrednio na routerze to najlepszy sposób na zabezpieczenie wszystkich działań online, niezależnie od tego, jakiego urządzenia używasz do przeglądania Internetu. Niestety nie wszystkie routery są kompatybilne z VPN. Dlatego wiele osób zaczęło instalować oprogramowanie wewnętrzne, takie jak DD-WRT lub Tomato, na swoich routerach. W ten sposób możesz odblokować nowe funkcje, do których normalnie nie miałbyś dostępu, w tym skonfigurować połączenie VPN. W tej recenzji możesz znaleźć listę najlepszych VPN dla routerów Tomato.

Instalowanie sieci VPN na routerze

Instalując VPN na routerze, możesz zabezpieczyć wszystkie urządzenia, które używają go do łączenia się z Internetem. Oznacza to, że możesz połączyć swój telewizor Smart TV, telefon, tablet, komputer i inne urządzenia z Internetem pod ochroną VPN. Instalowanie sieci VPN na routerze może początkowo wydawać się absurdalne, ponieważ jeśli posiadasz router, masz świadomość, że jest on już wyposażony w oprogramowanie układowe, które w ogóle może nie mieć opcji VPN.

Jeśli masz do czynienia z takim routerem, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest flashowanie go. Przez flashowanie mam na myśli pozbycie się oryginalnego oprogramowania, abyś mógł zastąpić go oprogramowaniem, które będzie mogło łatwiej współpracować z VPN. Flashowanie routera to proces, który nie wymaga tak dużej wiedzy technicznej, i można go wykonać, jeśli wykonanych zostanie kilka procedur krok po kroku. Teraz oczywiście nie będziesz mógł korzystać z routera bez obecności oprogramowania układowego, więc jeśli pozbysz się oprogramowania branżowego, będziesz potrzebować jego zamiennika. Zalecamy zastąpienie go oprogramowaniem układowym Tomato. DD-WRT to kolejna opcja.

Co to jest oprogramowanie układowe pomidorów?

Pomidor to oprogramowanie, które otwiera większość opcji, których tak naprawdę nie można znaleźć w normalnym oprogramowaniu. Umożliwia konfigurowanie, monitorowanie i dostosowywanie ustawień, które określają, jak dobrze działa Twoja sieć VPN. Niestety, nie wszystkie sieci VPN na rynku są tak wysokiej jakości jak Tomato, więc istnieje kilku dostawców, którzy najlepiej nadają się do współpracy z nim.

Najlepsza sieć VPN dla routera pomidorowego

W theVPN.guru uważamy, że każdy ma obowiązek przejąć kontrolę nad swoim bezpieczeństwem online. Uważamy również, że istnieje wiele sposobów, aby ludzie mogli to zrobić bez konieczności łamania banku. W tej recenzji przyjrzymy się najlepszej sieci VPN, jaką można zainstalować na routerze opartym na Pomidorze.

ExpressVPN – nasza najlepsza rekomendacja

Reklamowany jako jeden z najlepszych dostawców VPN na świecie, ExpressVPN z pewnością bardzo się starają sprostać temu roszczeniu, a do tej pory ich subskrybenci nie mają na co narzekać. Stosunkowo wysoka cena, o którą proszą, jest uzasadniona wysoką jakością usług oferowanych przez usługodawcę. Widać to po ich szybkim zespole obsługi klienta i ponad 1000 superszybkich i niezawodnych sieci serwerów. Pomimo tego, że wiadomo, że zapewnia do trzech jednoczesnych połączeń w ramach jednego konta, ExpressVPN oferuje takie funkcje, jak dzielone tunelowanie, w którym użytkownicy mogą łatwo zdecydować, jaki rodzaj ruchu ma być chroniony za pośrednictwem usługi VPN, a co nie. Korzystanie z tej funkcji pomaga zwiększyć szybkość łączności z Internetem, ponieważ VPN ogranicza się tylko do wymaganego ruchu. 

NordVPN

Jeśli szukasz opcji pełniejszej funkcji, NordVPN jest jednym z najbardziej wzbogaconych dostawców usług. Usługa traktuje Twoje bezpieczeństwo tak poważnie, że ruch internetowy jest kierowany przez dwa serwery zamiast jednego, zwiększając w ten sposób poziom szyfrowania, który chroni twoje dane. NordVPN ma więcej niż wystarczającą liczbę serwerów, aby dwukrotnie przekierować twój ruch, ponieważ jego sieć składa się z ponad 3000 i stale rośnie. Subskrybując tę ​​usługę, nie musisz się również martwić o jakąkolwiek formę zapisu ruchu, ponieważ usługa ma ścisłe zasady zerowego logowania. Mając swoją siedzibę w Panamie, trzyma się z dala od jurysdykcji jakiegokolwiek kraju „14 oczu”, co oznacza, że ​​nigdy nie usłyszysz o napadzie na NordVPN i zmuszeniu do przekazania historii przeglądania subskrybenta.

IPVanish

Trzeci na naszej liście jest IPVanish, kolejny super niezawodny dostawca, który był na scenie VPN wystarczająco długo, aby dowodzić lojalnymi obserwatorami, po ustaleniu, czego dokładnie chce rynek. Dostawca ułatwia to nawet początkującym użytkownikom VPN dzięki łatwej w obsłudze aplikacji, która pozwala użytkownikom monitorować i konfigurować wiele rzeczy związanych z ich połączeniem. Aplikacja jest kompatybilna ze wszystkimi popularnymi platformami Windows, iOS, Mac, Android i Linux i ułatwia tej usłudze administrowanie 256-bitowym szyfrowaniem AES przez połączenie internetowe użytkownika. Użytkownicy IPVanish mogą oczekiwać dostępu do ponad 850 serwerów dobrze rozmieszczonych w ponad 60 krajach i do korzystania z ponad 40 000 wspólnych adresów IP podczas nawiązywania połączenia.

VyprVPN

Poziom zastrzeżonej technologii przedstawiony przez VyprVPN naprawdę pokazuje swoje zaangażowanie w ulepszanie innowacji i szukanie lepszych sposobów zapewnienia klientom bezpieczeństwa, gdy są online. Funkcje takie jak Chameleon umożliwiają użytkownikom VyprVPN swobodne korzystanie z Internetu, nawet w najbardziej ocenzurowanych regionach, takich jak Chiny kontynentalne. VyprVPN wykorzystuje technologię Chameleon do szyfrowania OpenVPN i pozwala mu przejść głęboką inspekcję pakietów niezauważoną, omijając w ten sposób Wielką Zaporę ogniową Chin. Usługa oferuje ponad 200 000 adresów IP, które są możliwe dzięki ogromnej sieci ponad 700 serwerów.

Wniosek dotyczący najlepszych sieci VPN dla routerów Tomato

Czterech wymienionych powyżej dostawców jest więcej niż w stanie zagwarantować najlepszą jakość usług dla każdego, kto chce korzystać z routera flashowanego. Pomyśl o kilku wskazówkach lub niezawodnych usługach, które mogliśmy pominąć na tej liście? Udostępnij je nam w poniższej sekcji komentarzy, a chętnie odpowiemy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map