Najlepsza sieć VPN dla San Francisco

Mówi się, że kiedy jesteś w San Fransico, możesz „żyć ze złotym stanem umysłu”. Przekonałem się, że jest to prawdą tylko wtedy, gdy odkryłem sieci VPN podczas pobytu w San Fran. Jeśli chcesz odwiedzić Złote Wybrzeże, upewnij się, że masz VPN, dzięki czemu „żyjesz w spokojnym i złotym stanie umysłu”. Dowiedz się, dlaczego potrzebuję VPN w San Francisco, i które powinieneś rozważyć.


Najlepsza sieć VPN dla San Francisco

Najlepsza sieć VPN dla San Francisco

Dlaczego potrzebuję VPN w San Francisco?

Pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że dopóki przebywasz na amerykańskiej ziemi, podlegasz inwigilacji i monitorowaniu Pięciu Oczu. W rzeczywistości USA są uważane za głównego założyciela tej organizacji nadzoru. Pierwszym powodem, dla którego powinieneś rozważyć VPN w San Francisco, jest to, że potrzebujesz sposobuo zabezpieczyć połączenie i upewnić się, że komunikacja jest całkowicie prywatna.

Wirtualne sieci prywatne lub VPN są narzędzia cyberbezpieczeństwa służące do zabezpieczenia połączenia internetowego i przyznać ci dostęp do treści na całym świecie. VPN działa, tworząc prywatny tunel, który szyfruje twoje dane kiedy to przejdzie. Proces szyfrowania nie tylko chronią Cię przed kradzieżą danych i możliwymi włamaniami, ale to również zapewnia połączenie, którego nikt nie może odszyfrować. Dzięki VPN chroniącemu twoje dane ani twój dostawca usług internetowych, ani osoby trzecie nie mogą wiedzieć, co robisz online. 

VPN również przekierowuje ruch przez jeden z serwerów, z którymi chcesz się połączyć. To przyznaje ci adres IP serwera, z którym się łączyłeś, dzięki czemu masz dostęp do treści znajdujących się w kraju, w którym znajduje się serwer. Po ustanowieniu tego połączenia VPN zmienisz się, aby odzwierciedlić lokalizację serwera.

Posiadanie sieci VPN jest ważne, zwłaszcza jeśli chcesz uzyskać dostęp do witryn, które nie są dostępne w Stanach Zjednoczonych lub ominąć sportowe przerwy w dostawie prądu w całej Ameryce. Dlaczego potrzebujesz VPN w San Francisco? Ponieważ to ci pomaga zachowaj bezpieczeństwo, prywatność, anonimowość, i daje ci dostęp do wszystkich stron, które chcesz.

Najlepsza sieć VPN dla San Francisco

Zdobądź wiedzę na temat sieci VPN, zanim wybierzesz jedną z nich do użycia w San Francisco. Pamiętaj o następujących rzeczach:

 • Przeczytaj Politykę prywatności VPN: VPN, który chcesz subskrybować, musi ci to wyjaśnić jaki rodzaj informacji gromadzi i nie gromadzi. Zasady powinny być wyraźnie określone, pamiętaj o ich uważnym przeczytaniu.
 • Prędkości mogą spaść: Ponieważ twoja sieć VPN rusuwa ruch z serwerów i owija twoje dane z szyfrowaniem, istnieje duże prawdopodobieństwo, że twoje połączenie się trochę rozłączy.
 • Trzymaj darmowe VPN z dala: Żadne wolne oprogramowanie nie robi tego, co reklamuje, a darmowe VPN nie są wyjątkiem. Pamiętaj, jeśli nie możesz zapłacić za produkt, prawdopodobnie jesteś produktem.

Najlepsze sieci VPN dla San Francisco są wyjaśnione w poniższej sekcji, upewnij się, że dasz nam znać, jeśli zgadzamy się z naszą listą, gdy skończysz z artykułem.

ExpressVPN

ExpressVPN zapewnia przyzwoite prędkości i prawdopodobnie najbezpieczniejsze polityki prywatności tam. Firma obiecuje absolutnie żadnych dzienników. Dzięki VPN możesz zyskać wiele, niezależnie od tego, czy jest to bezpieczeństwo, czy prywatność. ExpressVPN ma Cię w garści. ZA wyłącznik awaryjny jest jedną z najbardziej niezwykłych funkcji tej sieci VPN, ponieważ zapewnia, że ​​Twój adres IP jest zawsze bezpieczny, bez względu na wszystko. Ponadto ExpressVPN zarządza jedna z największych sieci serwerów z ponad tysiącem serwerów rozsianych po całym świecie. Naszym najlepszym wyborem jest ExpressVPN, a oto więcej informacji na ten temat:

 • trudne protokoły szyfrowania
 • darmowa funkcja Smart DNS
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Ponad 2000 serwerów w ponad 94 krajach
 • Obsługa udostępniania plików P2P
 • jakość obsługi klienta 24/7

Ta recenzja nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o ExpressVPN.

IPVanish

Ten popularny dostawca usług zajmuje drugie miejsce na naszej liście. IPVanish twierdzi, że jest jednym z najszybsze VPN na świecie, i po kilku testach możemy potwierdzić to roszczenie. Mimo lokalizacji w USA, IPVanish obiecuje aby zabezpieczyć Twoje dane i ruch dzięki twardym szyfrowaniom. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z czymkolwiek związanym z VPN, klient IPVanish usługa odpowiada szybko na twoje pytania. Z IPVanish możesz skorzystać z:

 • podłączenie do 10 urządzeń jednocześnie
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • rozprzestrzenianie się ponad 1000 serwerów w 60 krajach
 • Obsługa udostępniania plików P2P
 • 7-dniowa polityka zwrotów

Przeczytaj pełną recenzję IPVanish tutaj.

NordVPN

NordVPN jest w pełni funkcjonalnym i solidnym dostawcą VPN z szeroka gama serwerów działający z dużymi prędkościami. Ta sieć VPN ma zabij przełączniki i fantastyczne funkcje bezpieczeństwa. Musisz wybrać Przełączniki zabicia przy wyborze VPN. one chroń swój adres IP w przypadku utraty połączenia. Ponadto, jeśli jesteś streamerem, NordVPN jest do tego odpowiedni. Po stronie bezpieczeństwa NordVPN szyfruje twoje dane dwa razy zamiast raz, dzięki czemu jest to super bezpieczna opcja. Ta cecha jest znana z tego, że dostawca usług ciężkich podejście oparte na bezpieczeństwie. Sprawdź je:

 • Ochrona przed wyciekiem DNS
 • 2048-bitowe szyfrowanie SSL
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Ponad 3500 serwerów w ponad 60 krajach
 • 30-dniowa polityka zwrotów

Pobierz pełną recenzję NordVPN tutaj.

BulletVPN

BulletVPN ma siedzibę w Estonii i oferuje usługi VPN za pośrednictwem małej sieci serwerów. Ta sieć VPN jest bardzo łatwa w użyciu i oferuje przyzwoite prędkości, ponieważ tak nie jest przeciążają jego serwery. BulletVPN robi znacznie więcej niż tylko ukrywanie twojego adresu IP. Szyfruje twoje dane, a tym samym chroni cię przed hakerami, stronami trzecimi i cyberprzestępcami. To nasz ostatni wybór dla 4 najlepszych sieci VPN w San Francisco, ale nie mniej imponujący niż inne. Więcej informacji o tym dostawcy na tej liście:

 • 52 serwery w 30 krajach.
 • przełącznik zabijania
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • niezniszczalne szyfrowanie.
 • darmowa funkcja Smart DNS
 • 30-dniowa polityka zwrotów

Przeczytaj pełną recenzję BulletVPN tutaj.

Najlepsza sieć VPN dla San Francisco – końcowe myśli

Mój pobyt w San Fran był absolutnie złoty dzięki ExpressVPN. Możesz znaleźć link do Subskrypcja ExpressVPN tutaj na wypadek, gdybyś zdecydował się uwierzyć nam na słowo. To prawie wszystko, co musisz wiedzieć o VPN, korzyściach i zastosowaniach w San Francisco.

Och, zanim przejdziemy do pracy, radzimy, aby nigdy nie klikać linku, którego nie można zweryfikować, nie należy pobierać oprogramowania z niepewnych witryn i zawsze upewnić się, że oprogramowanie antywirusowe i antywirusowe jest zaktualizowane. Czy ten artykuł dotarł do ciebie? Czy czujesz, że możesz użyć dowolnej z wyżej wymienionych sieci VPN? Daj nam znać w sekcji komentarzy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map