Najlepsza sieć VPN dla Signal Messenger

W celu zastąpienia zwykłego klienta SMS jest Signal Messenger, aplikacja do przesyłania wiadomości chroniona bardzo silnym szyfrowaniem typu end-to-end. Chociaż może to być najbezpieczniejsze środki komunikacji, wiele krajów, takich jak ZEA zarządziły jego zakaz. udało mi się odblokuj go jakiś czas temu za pomocą VPN i ty też. Ale pytanie brzmi, który jest najlepszym VPNem do tego zadania? Rozejmijmy to w poniższej recenzji.


Najlepsza sieć VPN dla Signal

Najlepsza sieć VPN dla Signal

Sygnał zablokowany w krajach

W wielu krajach obowiązuje ścisła cenzura internetowa Chiny i ZEA, blokować aplikacje takie jak Signal, ponieważ one nie mają nad nimi kontroli. Sam fakt, że Signal chwali się wiadomościami chroniony bardzo silnym szyfrowaniem typu end-to-end sprawia, że ​​takie rządy są niewygodne. Posiadanie takiej funkcji oznacza rządy nie może uzyskiwać dostępu ani monitorować działań użytkowników, i to nie jest zgodne z ich zasadami.

Ponadto, podobnie jak każda aplikacja do przesyłania wiadomości, Signal umożliwia użytkownikowi korzystanie z niej funkcje połączeń głosowych i wideo. To surowo zakazane w krajach takich jak ZEA wpływa na strumienie przychodów du i Etisalat. Widzisz, jeśli jesteś emigrantem mieszkającym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, musisz korzystać z połączeń międzynarodowych, aby pozostać w kontakcie z najbliższymi w domu. Czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż z bezpłatne usługi VoIP?

Cóż, nie w ZEA, moi przyjaciele, nie w ZEA. Połączenia międzynarodowe są najlepszym sposobem, aby dostawca usług telekomunikacyjnych mógł czerpać korzyści z jego użytkowników. Jeśli korzystasz z bezpłatnych aplikacji, takich jak Signal, wpłynie to na drastyczne przychody firmy. W związku z tym, takie usługi są zablokowane.

Jak odblokować sygnał za pomocą VPN

Bez względu na bezpieczeństwo aplikacji, każdy haker amator może wykorzystać to, co wysyłasz i odbierasz dzięki prostej aplikacji do hakowania. Jednak dzięki VPN możesz dostać się do szyfruj ruch internetowy i zabezpiecz swoje dane z najnowszymi wojskowymi protokołami bezpieczeństwa.

Z drugiej strony, na którym dziś skupiamy się głównie, jest fakt aplikacja jest zablokowana w niektórych regionach. Aby go odblokować, musisz połączyć się z serwerem znajdującym się poza krajem, w którym wydano zakaz. Na przykład połącz się z serwerem w USA, jeśli jesteś w ZEA, a Signal będzie w pełni funkcjonalny.

Czy ty nadal chcesz uzyskać dostęp do Signal w swoim kraju? Oto, co musisz zrobić:

 1. Poniżej znajdziesz pełne recenzje najlepszych sieci VPN dla Signal. Wybierz według tego, co najbardziej Ci odpowiada i zapisać się do usługi.
 2. Następnie użyj lokalnego App Store do pobierz dedykowanego klienta. Jeśli nie jest dostępny, możesz przejść bezpośrednio z oficjalnej strony.
 3. Teraz, Zainstaluj aplikację, uruchom go i Zaloguj sie z kontem VPN.
 4. Znajdź serwer, na którym Signal nie jest zbanowany. Wypróbuj serwer amerykański.
 5. Połącz i ponownie uruchom Signal.
 6. Uzyskaj dostęp i korzystaj z Signal swobodnie i prywatnie w dowolnym kraju na mapie.

Najlepsze VPN dla Signal

Czy kiedykolwiek myślałeś, że Twoja aplikacja Signal jest całkowicie odporna na zagrożenia online? Pomyśl jeszcze raz, moi przyjaciele. Bez względu na środki bezpieczeństwa, które ta aplikacja podejmuje w celu ochrony swoich użytkowników, każdy może skorzystać z twoich informacji, pod warunkiem, że ma na to środki. Jednak dzięki VPN możesz dostać się do zwiększyć obecne bezpieczeństwo za naciśnięciem jednego przycisku.

Sieci VPN, które sprawdziłem dzisiaj, zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwo, szybkość i możliwość odblokowania aplikacji w krajach wysoce cenzurowanych. Zapewniamy, że kiedy skończysz tę recenzję, będziesz używać Signal bez żadnych problemów. Powinniśmy zaczynać?

1. ExpressVPN

ExpressVPN - Najlepsza sieć VPN na rok 2019

Przede wszystkim VPN oferuje wszystko, czego potrzebujesz u dostawcy VPN. Dlatego zajął pierwsze miejsce w naszej recenzji. Możesz łatwo połączyć się z ExpressVPN z powodu jego opcja jednym kliknięciem. Wystarczy wybrać serwer i voila, masz bezpieczne połączenie internetowe.

Poza tym możesz chronić swoje urządzenie 256-bitowe szyfrowanie przez OpenVPN. Mam na myśli, czy może być bezpieczniej? ExpressVPN oferuje ogromną sieć serwerów, która obejmuje więcej niż 3000 serwerów w 94 krajach. Oznacza to, że możesz odblokować ograniczoną / zablokowaną zawartość bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Co więcej, ExpressVPN okazał się tak wiarygodny, że nawet ominął silne bloki, które nakłada Wielki Mur Ogniowy. Zaufaj mi, pokochasz to. Jeśli nie, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy, pod warunkiem, że będziesz trzymać się 30-dniowy okres zwrotu pieniędzy.

Cons

 • Coś drogiego w porównaniu do innych na liście.

Musisz wiedzieć więcej o tym dostawcy VPN. Pełny  Recenzja ExpressVPN tutaj.

2. IPVanish

IPVanish

IPVanish to kolejny przykład VPN, który nie przechowuje żadnych dzienników. Dzięki IPVanish możesz bezpiecznie korzystać z Signal bez obawy, że Twoje dane wpadną w niepowołane ręce.

Używa IPVanish 256-bitowe szyfrowanie w OpenVPN protokół domyślnie, Uwierzytelnianie SHA-512, i a DHE-RSA 2,048-bitowy klucz, co czyni go wysoce bezpiecznym VPN.

Możesz wybrać jeden z nich Ponad 1000 serwerów rozmieszczonych na 60 kraje i oczekują doskonałych wyników.

Plusy

 • Brak ograniczeń dotyczących przełączania serwerów.
 • Tysiące serwerów na całym świecie.
 • Działa w ZEA.
 • Funkcje bezpieczeństwa na wysokim poziomie.
 • DNS Ochrona przed wyciekiem.
 • 256-bitowe szyfrowanie
 • Dziesięć jednoczesnych połączeń

Cons

 • Krótka polityka zwrotów.
 • Nie można odblokować Netflix na żadnym serwerze.

Czy chcesz sprawdzić inne funkcje tego niezawodnego dostawcy?? Sprawdź naszą recenzję IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN - najlepsze VPN w przeglądzie 2019

Porozmawiajmy teraz o innej wysoce zalecanej sieci VPN. Ten ma największą sieć serwerów spośród wszystkich VPN na naszej liście. Mam na myśli, że rozmawiamy 5000+, to jeden z wielu.

Co do bezpieczeństwa, NordVPN jest dość wyjątkowa dzięki uprzejmości funkcja podwójnego szyfrowania. Dane użytkowników są szyfrowane nie raz, ale dwa razy, co zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa w ruchu użytkowników. Ten dostawca nie przechowuje danych użytkownika ponieważ obserwują ścisłe zasady braku dzienników. Ty też możesz uzyskaj dostęp do Signal gdziekolwiek jesteś.

Plusy

 • Największa lista serwerów w tej recenzji.
 • Zezwól na podłączenie 6 urządzeń na konto.
 • SmartPlay, Smart DNS Proxy.
 • Podwójne szyfrowanie.
 • Zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem (CyberSec).
 • Ścisła polityka braku dzienników

Cons

 • Bezpłatny okres próbny wymaga podania danych karty kredytowej.
 • Wolne serwery w niektórych krajach.

Jeśli zastanawiasz się, czy ta sieć VPN ma więcej do zaoferowania, przejrzyj to Recenzja NordVPN.

Najlepsza sieć VPN dla Signal – podsumowanie

Z sygnałem, będziesz mógł rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną z dodatkowymi środkami ostrożności. Dodaj do tego VPN, otrzymasz siebie najwyższa prywatność. Sprawdź dzisiaj każdą VPN na naszej liście i daj mi znać, z którą się skończyłeś, w poniższych komentarzach.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map