Najlepsza sieć VPN dla Singapuru

Podróż do Singapuru wkrótce? Singapur jest znany jako regionalne centrum turystyki, w którym przylatują ludzie z całego świata i zapoznają się z ich bogatą i różnorodną kulturą. Na pierwszy rzut oka możesz poznać wyjątkowy smak obecny w ich budynkach i architekturze, a także poczuć słynne ciepło i gościnność mieszkańców tego miasta. Zakładając, że nadal chcesz mieć kontrolę nad pracą podczas wakacji lub jeśli jesteś emigrantem mieszkającym na wsi, będziesz korzystać z dużej ilości publicznego Internetu. We wszystkich tych przypadkach połączenie z wirtualną siecią prywatną jest absolutnie niezbędne, jeśli chcesz zabezpieczyć swoje prywatne dane. Najlepsza usługa VPN umożliwia również dostęp do wszystkich witryn z ograniczeniami geograficznymi z domu. Mając to na uwadze, która z nich jest najlepszą siecią VPN dla Singapuru? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.


Najlepsza sieć VPN dla Singapuru

Najlepsza sieć VPN dla Singapuru

Ryzyko związane z korzystaniem z publicznej sieci WiFi

Istnieje wiele zagrożeń związanych z poleganiem na otwartych sieciach Wi-Fi zapewnianych przez hotele, centra handlowe, lotniska i restauracje, a wynikają one z faktu, że tak naprawdę nie znasz intencji innych osób, którymi będziesz udostępnianie połączenia z. Ponieważ publiczne hotspoty internetowe zapewniają nieograniczony dostęp, często są skonfigurowane tak, aby zapewniały najniższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Z tego powodu są one wylęgarnią dla hakerów i spamerów, którzy zawsze szukają użytkowników, którzy nie mają żadnych zapór ogniowych ani systemów bezpieczeństwa, aby trzymać je z dala od urządzenia.

Może to być naprawdę katastrofalne, szczególnie jeśli korzystasz z połączenia internetowego do przeprowadzania transakcji online lub nawet do zdalnego zarządzania kontem bankowym. Istnieje duża szansa, że ​​gdy hakerzy przejdą na twoje urządzenie, wybiorą hasła bankowe i numery kart kredytowych. Następnie wyczerpią wszystko, a ty nie będziesz miał najmniejszego pojęcia o tym, co się dzieje.

Cenzura internetowa w Singapurze

Singapurscy dostawcy usług internetowych wdrożyli bloki, które uniemożliwiają użytkownikom odwiedzanie różnych stron internetowych podczas przeglądania sieci. Bez względu na to, czy korzystasz SingHub, SingTel, M1, ViewQwest lub MyRepublic, istnieją pewne witryny, których nie można otworzyć. Korzystanie z VPN pozwala uniknąć tych cenzur Internetowych.

Zabezpiecz swoje połączenie internetowe za pomocą VPN

Zabezpieczenie połączenia internetowego za granicą może zapewnić, że nigdy nie znajdziesz się w takich sytuacjach, a jednym z najlepszych sposobów ochrony jest zarejestrowanie się u wiarygodnego dostawcy usług VPN. Usługa VPN może pomóc Ci uniknąć luk, które mogą zostać wykorzystane przez każdego, kto chce uzyskać dostęp do Twojego urządzenia, ponieważ po subskrybowaniu będziesz mieć zaszyfrowane połączenie, które będzie prawie niemożliwe do infiltracji. Dodatkową korzyścią jest obejście różnych ograniczeń na popularnych kanałach, takich jak Netflix i Hulu, zwłaszcza dla użytkowników, którzy próbują uzyskać do nich dostęp spoza kraju pochodzenia. Będziesz także w stanie zneutralizować wszelkie wysiłki swojego dostawcy usług internetowych, aby podsłuchiwać twoje korzystanie z Internetu, a to zapewni bezpieczeństwo przed ograniczeniem prędkości & praktyki ograniczania przepustowości.

W tym przewodniku pokażemy Ci, czego powinieneś szukać, szukając dostawcy, a także podamy kilka najlepszych opcji do rozważenia.

Kryteria stosowane przy wyborze najlepszej sieci VPN dla Singapuru

Przyjrzeliśmy się wielu funkcjom, które usługa VPN powinna uznać za warte subskrypcji, i są to te, które naszym zdaniem należy zwrócić uwagę:

 • Szybkość: pomimo faktu, że VPN wydłuża czas potrzebny na wyświetlenie strony, filmu lub pliku o kilka sekund, najlepsi dostawcy wiedzą, jak pokonać te oczekiwania i nadal utrzymują szybką prędkość przeglądania dla swoich użytkowników
 • Zasady rejestrowania: jeśli VPN prowadzi dzienniki, to robi kilka kroków wstecz od tego, co ma robić; zapewniając najwyższą prywatność.
 • Sieć serwerów: Oczywiste jest, że im więcej serwerów ma dostawca, tym większa jest jego niezawodność nawet w obliczu rosnącego ruchu.
 • Podstawa: Zastanawialiśmy się również, gdzie opiera się usługa, ponieważ ich lokalizacja określa, czy zgadzają się z przepisami dotyczącymi zatrzymywania danych obowiązującymi w niektórych krajach.

Najlepsze VPN dla Singapuru

Zacznijmy od tego i spójrzmy na 3 najlepsze sieci VPN dla użytkowników z Singapuru.

1. ExpressVPN – najlepszy wybór redaktora

Z ExpressVPN, masz poczucie wysokiego poziomu uwagi, jaką poświęcono dostarczaniu obsługi klienta, ponieważ ich zespół jest zawsze gotowy rozwiązać wszelkie problemy, które mogą wystąpić u każdego z ich użytkowników w różnych krajach. Ich sieć serwerów stale rośnie, z około 145 w ponad 94 różnych krajach w momencie pisania. Użytkownicy bez wątpienia docenią ich szybką i wydajną szybkość serwera, która zajmuje najmniej czasu na strumieniowe przesyłanie filmów HD, a nawet ułatwia pobieranie dużych plików. Usługa oferuje także nietypowe funkcje, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS oraz automatyczny przełącznik „zabicia” w Internecie, który przerywa połączenie internetowe, gdy tylko zostanie zagrożone bezpieczeństwo VPN. Obsługa aplikacji dla użytkowników jest również wszechstronna, a dostępne przez dostawcę oprogramowanie jest w stanie łatwo uruchomić na urządzeniach z systemem Windows, iOS, Android, Mac i Linux.

2. NordVPN

NordVPN oferuje również konkurencyjne funkcje tym, którzy zwracają się do niego o ochronę online. Abonenci będą mogli korzystać z najwyższej klasy bezpieczeństwa dzięki 2048-bitowemu szyfrowaniu SSL, szanowanej polityce braku logów i możliwości jednoczesnego podłączenia do 6 urządzeń do jednego konta, żeby wymienić tylko kilka. Ich sieć serwerów również nie jest czymś, z czego należy się wyśmiewać, ponieważ ponad 2000 wdrożono w około 59 różnych krajach. Oferują także wsparcie dla użytkowników zainteresowanych torrentami i pobieraniem, oferując wyspecjalizowane serwery zaprojektowane w celu optymalizacji takich działań. Rejestracja za ich pomocą oznacza nieograniczone przełączanie serwerów, a także nieograniczoną przepustowość. Aby dowiedzieć się, czy ci faceci są w sam raz, zachęcamy naszych czytelników do subskrybowania najpierw w ramach 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Zrobienie tego w ten sposób pomoże Ci zaoszczędzić ciężko zarobione pieniądze, jeśli zdecydujesz się wypróbować inne opcje.

3. IPVanish

Zespół w IPVanish nadal dąży do rzeczywistości, w której każdy użytkownik nie musi się martwić o naruszenie prywatności. Właśnie to stara się osiągnąć ich usługa, a przy ponad 850 serwerach rozproszonych w około 60 krajach nie wydaje się, aby radzili sobie bardzo źle. Ich usługa jest również jedną z niewielu, która oferuje usługi Smart DNS obok VPN, więc użytkownicy mogą wybrać, jaki będzie najlepszy dla nich środek bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to również najwyższy poziom, dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, a także polityka zerowych dzienników, która jest mocno przestrzegana. Jeszcze jedna rzecz, która z pewnością spodoba się użytkownikom, to możliwość połączenia do 5 urządzeń jednocześnie, wszystkie połączone z jednym kontem podstawowym. Pomoże to znacznie zmniejszyć kwotę, którą każda osoba w grupie może wydać na wiarygodną usługę VPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla Singapuru

Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami z korzystania z jednej z wyżej wymienionych usług. Po prostu zostaw swoje pytanie lub komentarz w poniższej sekcji, a my na pewno skontaktujemy się z Tobą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map