Najlepsza sieć VPN dla Skype w 2020 r. – Odblokuj usługi VoIP

Skype jest prawdopodobnie najpopularniejszą i najczęściej używaną usługą przesyłania wiadomości i VoIP na świecie. Jest to aplikacja do rozmów wideo i wysyłania wiadomości, gdy osoby te są zbyt daleko od siebie lub gdy organizacje chcą po prostu odbyć spotkanie wideokonferencyjne zamiast fizycznie się gdzieś pojawić. Pomimo popularności, istnieją kraje, w których korzystanie ze Skype jest niedozwolone, takie jak Brazylia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Chiny i Kuba. Aby korzystać z niego w takich krajach, musisz dowiedzieć się o niektórych dostawcach Skype VPN, na których możesz polegać. Przeczytaj następującą recenzję, aby dowiedzieć się więcej o najlepszej sieci VPN dla Skype w 2020 roku.


Najlepsza VPN dla Skype w 2017 roku

Najlepsza sieć VPN dla Skype w 2020 r

Najlepsza sieć VPN dla Skype

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. SurfShark
 5. IPVanish
 6. VyprVPN

Skype – najlepsza usługa VoIP

Tym, co sprawia, że ​​Skype jest tak popularny, może być możliwość rozmowy, wysyłania wiadomości tekstowych i prowadzenia rozmów wideo za darmo. Firma istnieje od wczesnych dni, w których ludzie korzystali z internetu dial-up i widział, jak cały świat ewoluuje do tego stopnia, że ​​korzysta z szybkich połączeń internetowych.

Większość operatorów telefonii komórkowej była bardziej niż przerażona, kiedy ogłoszono Skype & uruchomił usługę VoIP. Martwili się spadkiem marży z powodu korzystania z aplikacji do wykonywania tak wielu międzynarodowych połączeń telefonicznych. Myśleli, że te połączenia będą kosztować tyle ze względu na duże wykorzystanie przepustowości, dlatego większość dostawców usług internetowych zabroniła swoim klientom używania Skype. Później okazało się, że dostawcy usług internetowych zakazują ich, aby przekierowywać ruch do własnych inicjatyw VoIP.

Wszystko to działo się w czasach, gdy Skype był wciąż nowym graczem na rynku. Na dzień dzisiejszy większość krajów zezwoliła swoim obywatelom na używanie Skype’a jako głównego sposobu komunikacji. Wciąż jednak istnieją kraje, w których nadal obowiązuje zakaz Skype, i nie są zainteresowani umożliwieniem jego obywatelom używania go jako głównej aplikacji do przesyłania wiadomości.

Użyj VPN, aby odblokować Skype

Jeśli trafisz do takiego kraju, powinieneś skorzystać z alternatywy, takiej jak VPN, aby odblokować Skype. Skype VPN będzie zasadniczo działał jako bezpieczny kanał, przez który wysyłane są wszystkie Twoje żądania. Użycie VPN do odblokowania Skype pozwoli ci ominąć cały nadzór rządowy i ISP, a także zachować twoje dane online & Tożsamość internetowa bezpieczna i anonimowa.

Korzystanie ze Skype’a z usługą VPN pozwala także zaoszczędzić na opłatach za połączenia telefoniczne. Można to zrobić, wybierając serwer z siedzibą w USA, ponieważ stawki Skype są tam znacznie niższe. Ponadto nawiązanie połączenia głosowego zamiast połączenia wideo znacznie obniża koszty.

Jeśli nadal nalegasz na nawiązanie połączenia głosowego lub wideo, poszukaj serwera, który znajduje się bliżej Twojego miejsca zamieszkania. Oto kilka przykładów dostawców ExpressVPN, NordVPN, i BulletVPN.

Jak odblokować Skype w czterech łatwych krokach

Odblokuj swoje ulubione usługi za pomocą Skype VPN. Oto jak:

 1. Zapisz się dla konta ExpressVPN.
 2. Pobieranie i zainstaluj aplikacje VPN na wszystkich swoich urządzeniach.
 3. Połączyć do jednej ze 145 lokalizacji serwerów VPN ExpressVPN na całym świecie.
 4. Używaj Skype bez ograniczeń.

Narody, które zakazują Skype & Inne usługi VoIP

Jak wspomniano wcześniej, wiele krajów nie docenia korzystania ze Skype w ich granicach. Większość z nich ma swoje własne powody. Kraje środkowe & Na przykład Ameryka Południowa blokuje Skype, aby ludzie mogli zwrócić się do lokalnych dostawców usług telefonicznych & usługi internetowe. Są też firmy telekomunikacyjne, które nalegają na zablokowanie Skype’a z powodu ich bezpłatnej usługi połączeń telefonicznych. Zwykle dzieje się tak, gdy firma telekomunikacyjna jest tak duża, że ​​ma wpływ na lobbowanie za międzynarodowymi usługami, takimi jak Skype, aby zostać zbanowanym, i ostatecznie.

Kraje, które całkowicie zbanowały Skype, to Kuwejt, Gujana, Libia, Katar, Syria, ZEA, Oman i Korea Północna. Do tych, którzy wprowadzili pewne ograniczenia geograficzne, należą Meksyk, Chiny, Kuba, Brazylia, Karaiby, Pakistan, Birma, Syria, Tunezja, Wenezuela, Panama, Jordania i inne.

Najlepsi dostawcy Skype VPN

Z rozległą listą dostawców VPN dostępnych do zgarnięcia, podjęcie decyzji może być nieco trudne. Właśnie dlatego umieściłem listę najlepszych VPN do wyboru, na wypadek, gdybyś chciał używać Skype w najlepszym wydaniu. Pamiętaj, że możesz skorzystać z innych usług premium. Jednak te wyróżniają się na podstawie ich specyfikacji i funkcji. Tutaj są.

ExpressVPN

Aby rozpocząć, zaczynamy od jednej z najlepszych usług na świecie, ExpressVPN. Ten dostawca VPN z pewnością zasługuje na swoją reputację, kiedy odkrywa, ile nagród zdobył od czasu debiutu na rynku. Mało tego, można powiedzieć, że produkt ma swoje ograniczenia. Cóż, ten nadal dominuje w branży dzięki temu, co ma do zaoferowania. Najpierw porozmawiajmy o jego sieci serwerów. Ta sieć VPN oferuje ponad 2000 serwerów w ponad 90 krajach na całym świecie. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do setek kanałów przesyłania strumieniowego, naciskając przycisk połączenia w zależności od serwera, z którym chcesz się połączyć. Do zdobycia jest ponad 200 000 adresów IP. Czekaj, jest więcej.

ExpressVPN pozwala na maksymalnie trzy połączenia na konto. Nie wspominając o tym, że będziesz mógł udostępniać połączenie VPN niezliczonym urządzeniom, jeśli skonfigurujesz VPN na swoim routerze. Teraz porozmawiajmy o tym, co istniała sieć VPN, zwiększ swoje bezpieczeństwo. Ten dostawca VPN korzysta z 256-bitowego szyfrowania AES, aby chronić dane użytkownika, a także przyjmuje ścisłe zasady zerowego rejestrowania. Możesz wybrać protokoły w zależności od potrzeb, w tym OpenVPN, PPTP, SSTP i IKEv1 / v2. OpenVPN jest zawsze właściwym wyborem, dlatego ExpressVPN ustawia go jako opcję domyślną. Zobacz nasze Przegląd ExpressVPN aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak ta sieć VPN może pomóc w korzystaniu z Internetu.

NordVPN

NordVPN zajmuje drugie miejsce na naszej liście. Nie oznacza to jednak, że ustępuje on innemu oprogramowaniu VPN. Na podstawie statystyk ta sieć VPN ma największą sieć serwerów spośród wszystkich. Mam na myśli ponad 5000 serwerów w 62 krajach, to jest liczba do zapamiętania. NordVPN zapewnia usługi bezpieczeństwa, do których nie ma wielu innych usług. Jednym z nich jest podwójna usługa VPN. Ta funkcja kieruje połączenie przez dwa serwery zamiast jednego, co oznacza, że ​​możesz podwoić ochronę ruchu internetowego. Niestety twoja prędkość połączenia również zostanie obniżona.

Istnieje również funkcja CyberSec, która utrzymuje reklamy i złośliwe oprogramowanie z dala od urządzenia. Co więcej, jego funkcja SmartPlay zapewnia użytkownikom dostęp do witryn i usług objętych ograniczeniami geograficznymi, czyli własnego Smart DNS Proxy w Nord na wypadek, gdybyś się zastanawiał. Aby dowiedzieć się więcej o tym solidnym dostawcy VPN, poświęć trochę czasu i przejrzyj nasze Recenzja NordVPN.

BulletVPN

BulletVPN skupia się bardziej na bezpieczeństwie i prywatności użytkowników. Wspomniałem o tym, ponieważ nie znajdziesz tak wielu serwerów w jego sieci. Obejmuje 30 krajów, co jest nieco niższe niż w przypadku innych sieci VPN. Obsługuje jednak protokoły VPN, takie jak OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec i IKEv1 / v2. Są to bardzo ważne, jeśli cenisz bezpieczeństwo w Internecie.

Dostawca jest w stanie zabezpieczyć swoich klientów za pomocą ścisłej zasady zerowego logowania. Gdziekolwiek jesteś, Twój dostawca usług internetowych lub rząd nie może uzyskać informacji o przeglądaniu. W jaki sposób zamierzają uzyskać Twoje dane, jeśli nie ma nic do uzyskania?

Nie zapominajmy o tym, że BulletVPN nie było długo. Ale jest w stanie zrobić znacznie więcej niż inne sieci VPN, więc warto poświęcić czas. Spójrz na nasze Przegląd BulletVPN i opracuj własny werdykt.

SurfShark

Wreszcie mamy SurfShark, nowa VPN na rynku. Pomimo tego, że jest całkiem nowy, ta sieć VPN zapewnia najlepszą obsługę klientów. Jeśli chcesz, aby coś przykuło twoją uwagę, pierwszą rzeczą, którą zobaczysz, jest to, że oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Oprócz tego SurfShark posiada również szeroką gamę serwerów w ponad 50 krajach. Serwer obejmuje ponad 800 serwerów, co wystarcza do odblokowania setek kanałów na całym świecie.

Ponadto SurfShark korzysta z CleanWeb, funkcji, która chroni reklamy i reklamy za każdym razem, gdy surfujesz po Internecie. Aby zobaczyć, co jeszcze usługa ma w zanadrzu, spójrz na nasze Recenzja SurfShark.

Najlepsza sieć VPN dla Skype – podsumowanie

Oprócz usługi VPN, tak naprawdę nie ma innej metody, która byłaby na tyle skuteczna, aby odblokować Skype’a w kraju, w którym jego użycie jest zabronione. VPN dla Skype pozwoli Ci zaszyfrować twoje dane i ukryć twoje dane osobowe, tak aby nikt nie był w stanie dowiedzieć się, że używasz Skype, ani włamać się do wysyłanych wiadomości.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map