Najlepsza sieć VPN dla SoundCloud

Jest tak wiele aplikacji i witryn muzycznych, z których możesz wybierać źródła lub strumieniowo swoją muzykę. Chodzi o to, że większość z nich poprosi Cię o subskrypcję i co jakiś czas wnosi opłatę. Soundcloud jest jednak inny. To właściwie platforma społecznościowa, w której artyści i miłośnicy muzyki mogą wchodzić w interakcje, udostępniać i recenzować utwory z różnych gatunków. Korzystanie ze strony internetowej jest również dość łatwe. Po zarejestrowaniu konta będziesz mógł obserwować innych użytkowników i otrzymywać powiadomienia za każdym razem, gdy dodadzą nowy strumień. W ten sposób będziesz mógł śledzić każdy nowy strumień swojego ulubionego artysty.


Najlepsza sieć VPN dla SoundCloud

Najlepsza sieć VPN dla SoundCloud

Czy SoundCloud jest dostępny wszędzie??

Od momentu powstania w 2007 r. Usługa pomogła w odkryciu wielu utalentowanych osób. Witryna jest dostępna w większości części świata. Jednak logowanie się do Soundcloud jest dość trudne, jeśli jesteś w kraju takim jak Chiny, Turcja i ostatnio Kirgistan. Przyczyny blokowania są najlepiej znane rządom odpowiednich krajów, ale czymkolwiek one są, powinieneś poszukać sposobu na obejście bloków, jeśli zamierzasz streamować z SoundCloud podczas pobytu. 

Dlaczego warto korzystać z VPN z SoundCloud

VPN lub wirtualna sieć prywatna pozwala użytkownikowi ukryć swoją tożsamość online, szyfrując swoje połączenie. Ta forma szyfrowania zwykle ma miejsce, gdy użytkownicy łączą się z serią zdalnych serwerów. Na przykład, aby uzyskać dostęp do Soundcloud podczas pobytu w Chinach, wystarczy połączyć się z serwerem w USA.

Rzeczywista lokalizacja pozostaje ukryta ze względu na fakt, że adres IP zmienia się po połączeniu ze zdalnym serwerem. Twój rzeczywisty adres zostanie zastąpiony wirtualnym. W trakcie tego procesu przekazywane są przez nią pewne szczegóły, takie jak lokalizacja i tożsamość. VPN zapewnia także anonimowość podczas korzystania z Internetu. Dzięki temu możesz zająć się swoją firmą z bezpieczną wiedzą, że nikt nie jest w stanie wyśledzić Twojego połączenia.

Korzystanie z VPN jest również ważne, ponieważ użytkownicy mogą uniknąć podsłuchiwania, które może mieć miejsce dzięki uprzejmości ich usługodawcy internetowego. Są bardzo duże szanse, że Twój dostawca usług internetowych może monitorować Twoją aktywność online. Dostawcy usług internetowych nawet dławią twoje połączenie, jeśli czynności, które zwykle wykonujesz online, pochłaniają dużo przepustowości. Zmniejsza to szybkość przeglądania.

Najlepsze VPN dla SoundCloud

Istnieje tak wiele sieci VPN. Niektórzy nawet rozpowszechniają twoje informacje stronom trzecim. Aby zapobiec takim niefortunnym zdarzeniom, opracowaliśmy listę niezawodnych usług VPN. Zobacz naszą krótką listę najlepszych VPN dla SoundCloud.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest wysoki jako dostawca usług dla tych, którzy szukają kompleksowej ochrony. Usługa ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Ma prawie 2000 serwerów =. ExpressVPN jest także wielokrotnie nagradzanym dostawcą. To umacnia pozycję jednego z najzdolniejszych dostawców w branży. Usługa jest dostępna nawet w krajach, w których korzystanie z VPN jest zabronione ze względu na zakres zaciemnionych serwerów.

Dzięki limitowi do 3 jednoczesnych połączeń ExpressVPN umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki z Soundcloud z maksymalnie 3 urządzeń. Subskrypcja oznacza również, że będziesz mógł korzystać z funkcji dzielonego tunelowania, w której możesz wybrać, jakie dane chcesz zaszyfrować, czy nie. Dostępny jest również internetowy przełącznik zabójstw, który uruchamia się, gdy tylko klient VPN zostanie zagrożony. Ochrona przed wyciekiem DNS, aby ukryć swoją lokalizację przed wszystkimi odwiedzanymi witrynami. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co ExpressVPN może zrobić dla twojego połączenia, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. IPVanish

Założony w 1999 roku zespół odpowiedzialny za IPVanish z pewnością zdobył wiele doświadczeń związanych z bezpieczeństwem i prywatnością w Internecie. Dostawca zyskał reputację jednego z najszybszych do połączenia. IPVanish ma ponad 1500 serwerów, z którymi można się połączyć. Zdarza się też, że są właścicielami wszystkich z nich, więc nie musisz się martwić, że osoby trzecie uzyskają dostęp do Twoich informacji o przeglądaniu.

IPVanish przestrzega również zasady zerowego logowania, więc żadne informacje dotyczące przeglądania nie są rejestrowane. Usługa zabezpiecza twoje połączenie poprzez 256-bitowe szyfrowanie AES. Możesz również mieć do 10 jednoczesnych połączeń na jednym koncie; zapewniając w ten sposób, że wszystkie twoje urządzenia są dobrze chronione. Jeśli nie jesteś gotowy, aby na Twoim urządzeniu działała pełna wersja klienta VPN aplikacji, możesz skorzystać z lekkich alternatyw, takich jak rozszerzenia przeglądarki. Aby uzyskać bardziej szczegółową recenzję tego dostawcy, zapraszamy do przejrzenia naszej recenzji IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN podsumowuje naszą listę najlepszych dostawców VPN dla Soundcloud, i robi całkiem dobrą robotę, utrzymując twoje połączenie prywatne, a twoje strumienie anonimowe. Dostawca ma swoją siedzibę główną w Panamie i opierając ją na tym, zostało to zrobione, aby zapobiec wszelkim ingerencjom organów regulacyjnych danych. Usługa ma rosnącą sieć ponad 4000 serwerów, a także bezpieczeństwo wojskowe zapewniane przez 256-bitowe szyfrowanie AES.

NordVPN jest wystarczająco hojny, aby umożliwić do 6 jednoczesnych połączeń i ma szereg funkcji, aby zapewnić swoim klientom przeglądanie danych w bezpieczny sposób. Na początek jest podwójna funkcja VPN, która kieruje twoje połączenie przez 2 serwery zamiast jednego, co podwaja poziom szyfrowania. Użytkownicy NordVPN będą mogli także zwiększyć swoją anonimowość za pośrednictwem Tora przez VPN i korzystać z usługi w krajach, w których VPN jest ograniczony przez ich zaciemnione serwery. Aby zobaczyć, co jeszcze oferuje ta usługa, poświęć trochę czasu na zapoznanie się z bardziej szczegółowym przeglądem NordVPN.

Wniosek dotyczący najlepszej sieci VPN dla SoundCloud

Ogromna ilość wysokiej jakości muzyki, którą można znaleźć zarówno od znanych, jak i przyszłych artystów, sprawia, że ​​Soundcloud jest jedną z najlepszych platform rozrywki. Użytkownicy, którzy wolą nie słuchać muzyki w terenie, jeśli chodzi o nową muzykę, muszą mieć zagwarantowany dostęp do strony internetowej bez względu na kraj, w którym może się znaleźć. Jedynym sposobem na uzyskanie nieograniczonego dostępu pomimo Twojej lokalizacji jest VPN usługa. Trzy wymienione w tej recenzji są więcej niż w stanie zapewnić dostęp do witryny, a ponadto zapewnią bezpieczeństwo w celu ochrony danych za każdym razem, gdy będziesz online.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map