Najlepsza sieć VPN dla Spectrum ISP

Firma Charter Communications nabyła Time Warner Cable w 2016 roku, ale było to po serii odrzuconych ofert i wielu nieustępliwych przekonań. Uzgodniona cena akcji była zdecydowanie wyższa niż się spodziewano, ale nadal było to coś, z czym Karta była gotowa rozstać się, aby kupić drugą pod względem wielkości spółkę kablową w USA pod względem przychodów. Po tym wykupie usługa internetowa oferowana przez firmę działa teraz pod marką Spectrum.  


Najlepsza sieć VPN dla Spectrum ISP

Najlepsza sieć VPN dla Spectrum ISP

Czy Internet Spectrum jest dobry?

Pakiety internetowe Charter Spectrum obejmują opcje, które obejmują pokrycie rachunku za telewizor i telefon, a także osobne pakiety, które zaspokajają te trzy osobno. Ceny, które towarzyszą każdemu pakietowi, są również dobrze rozłożone, więc łatwiej będzie znaleźć opcję, która nie spowoduje tak dużego uszkodzenia kieszeni. Właściciele firm mają również własne, specjalnie wykonane pakiety, więc będą mieli naprawdę dobry wybór.

Pod względem prędkości Charter Spectrum nie zawodzi. Usługa oferuje nieograniczoną ilość danych, ale przy liczbie raportów szczegółowo określających, ile dostawców usług internetowych reguluje przeglądanie ich użytkowników, naprawdę nie możesz być pewien. Przed wykupem Time Warner miał rozbudowaną historię ograniczania przepustowości ISP. Ograniczanie zachodzi, gdy usługa spowalnia prędkość przeglądania lub ogranicza dostęp do niektórych stron internetowych i jest wdrażana, gdy dostawcy usług internetowych mogą zobaczyć, co robisz online. Aby poradzić sobie z tą sytuacją i zapobiec dławieniu połączenia, jest to luka, którą musisz wykorzystać.

Najlepszy VPN dla Spectrum ISP – Dlaczego warto korzystać z VPN?

Najlepszym sposobem, aby upewnić się, że Twój dostawca usług internetowych nie ma danych o tym, co robisz online, jest zaszyfrowanie połączenia poprzez dołączenie do wirtualnej sieci prywatnej. VPN to po prostu seria serwerów rozproszonych w różnych częściach świata, które szyfrują twoje połączenie za pomocą szeregu kluczy do kodowania ruchu przesyłanego z twojego urządzenia. Gdy subskrybujesz dostawcę i jesteś podłączony do jednego z jego serwerów, Twój dostawca usług internetowych będzie miał trudności ze śledzeniem twoich działań online, a zatem nie będzie mógł zastosować żadnych mechanizmów dławienia.

W wyniku szyfrowania twoja prywatność w Internecie jest gwarantowana, a twoje bezpieczeństwo podnosi się na zupełnie nowy poziom. Będziesz mógł przeprowadzać transakcje online bez obaw, a nawet uzyskiwać dostęp do swoich danych bankowych bez żadnych obaw. Wynika to z faktu, że VPN pomoże ci trzymać się z dala od hakerów i oszustów, którzy mogą zakłócać twoje połączenie.

Łączenie się ze zdalnymi serwerami oznacza również, że będziesz mógł zmienić miejsce, gdziekolwiek się wydajesz. Takie szczegóły są przekazywane przez Twój adres IP, ale gdy połączysz urządzenie z wybranym serwerem, zmienisz adres IP, aby pasował do adresu nowego serwera. Powinno to umożliwić obejście wszelkich bloków ograniczających geografię, które witryna lub kanał mogła umieścić.

Najlepsze VPN dla Spectrum

Dzięki tym wszystkim zaletom uzyskanie VPN powinno być dla wielu priorytetem, ale zdziwisz się, ile osób zrezygnuje w momencie, w którym powinna wybrać usługę, którą chcesz subskrybować. Aby upewnić się, że nie znajdziesz się w takiej samej sytuacji, oto lista najlepszych dostawców, którzy z pewnością zapewnią najlepszą obsługę.

1. ExpressVPN

ExpressVPN to naprawdę najlepsza usługa do powierzenia bezpieczeństwa online. Dostawca ma listę około 2000 serwerów rozproszonych w ponad 90 krajach, a ze swojej bazy na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych jest zbyt daleko od organów regulacyjnych ds. Danych, aby podlegać ich przepisom. Usługa znana jest przede wszystkim z zasad obsługi klienta, ponieważ są one zawsze dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu przez czat na żywo lub e-maile, aby zaspokoić Twoje obawy.

ExpressVPN pozwala tylko na 3 jednoczesne połączenia, ale jeśli możesz bezpośrednio zainstalować aplikację VPN na routerze, liczba ta może wzrosnąć. Usługa jest w stanie ukryć twoje połączenie, nawet podczas przeglądania treści w krajach o wysokiej cenzurze, dzięki szerokiej gamie ukrytych serwerów. Usługa oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES i ma szereg protokołów VPN, w tym OpenVPN, PPTP, IKEv2 i L2tP / IPSec, z których użytkownicy mogą wybierać. Usługa ma również aplikację obsługiwaną na wielu urządzeniach i ma unikalną funkcję tunelowania podzielonego, która pozwala zdecydować, co do szyfrowania. Jest wiele innych rzeczy, które powinieneś wiedzieć o ExpressVPN i czego się spodziewać. Możesz to zrobić, przeglądając naszą recenzję ExpressVPN.

2. Przegląd BulletVPN

Ograniczanie przepustowości usług internetowych polega głównie na szybkości połączenia. Jednak u dostawcy takiego jak BulletVPN nie musisz się o to martwić. Usługa zapewnia prędkości wystarczająco szybkie, aby umożliwić strumieniowe przesyłanie muzyki lub filmów w jakości HD, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo w Internecie. Usługa ma siedzibę w Estonii, która jest daleka od jakichkolwiek wpływów, które mogą być narzucane przez organy regulacyjne danych.

Usługa jest obecna na serwerze w nieco ponad 20 krajach, a także umożliwia do 3 jednoczesnych połączeń. Ta aplikacja VPN jest dość dobrze zbudowana i łatwa w nawigacji, ale w razie jakichkolwiek problemów zespół obsługi klienta jest zawsze pod ręką, aby pomóc Ci rozwiązać problem. BulletVPN oferuje również funkcję SmartDNS, której można użyć do fałszowania swojej lokalizacji, i nie ma żadnych ograniczeń dotyczących przełączania serwerów lub wykorzystania przepustowości. Usługa może działać na urządzeniach iOS, Android, PC, Mac lub Fire Stick, a jeśli Twoje urządzenie nie jest obsługiwane, możesz pobrać aplikację VPN bezpośrednio na router, aby zaszyfrować wszystkie połączenia internetowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dostawcy, przejdź do naszej bardziej szczegółowej recenzji BulletVPN.

3. NordVPN

Dla tych, którzy naprawdę chcą korzystać z Internetu, który nie akceptuje żadnych ograniczeń dotyczących stron, do których masz dostęp, NordVPN jest usługą do rejestracji. Dostawca ma na swoim koncie ponad 4000 serwerów, rozproszonych w ponad 60 krajach. NordVPN zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo klasy wojskowej dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES i szerokiej ofercie protokołów VPN, z którymi jest kompatybilny. Siedziba w Panamie oznacza, że ​​może zapewnić swoim klientom całkowitą anonimowość, co jest obsługiwane przez ich politykę zerowego logowania.

Dostawca oferuje wiele funkcji zapewniających dobre bezpieczeństwo w Internecie, a jedną z ich najbardziej płodnych funkcji jest podwójna ochrona VPN. Jest to stosowane, gdy ruch jest kierowany przez dwa serwery zamiast jednego, co podwaja poziom ochrony. NordVPN oferuje również automatyczny przełącznik zabijania, aby zapobiec przechwyceniu połączenia w przypadku naruszenia bezpieczeństwa usługi VPN, a także oprogramowanie CyberSec, które chroni wszystkie niechciane reklamy lub złośliwe oprogramowanie z dala od urządzenia. Aby zobaczyć, co jeszcze NordVPN ma do zaoferowania, zapoznaj się z naszą bardziej wszechstronną recenzją NordVPN.

Wniosek na temat najlepszych sieci VPN dla Time Warner Cable ISP

Jeśli rachunki za Internet są zawsze opłacane na czas, nie ma powodu, by regulować korzystanie z Internetu poza twoją kontrolą. Najlepszym sposobem obejścia wszelkich prób ograniczenia przepustowości połączenia jest pozyskanie dostawcy VPN. Trzy, z których próbowaliśmy powyżej, z pewnością zapewnią ci bezpieczeństwo przez cały czas i zapewnią, że w pełni wykorzystasz to, za co płacisz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map