Najlepsza sieć VPN dla Steam

Wszyscy zapaleni gracze zgodzą się, że żadne inne miejsce w Internecie nie ma takiego wpływu na kupowane gry Parowy. Platforma cyfrowej dystrybucji pozwala przejrzeć mnóstwo recenzji obejmujących wszystkie rodzaje gatunków, dzięki czemu wiesz, jakie są najgorętsze gry na rynku. Będziesz mógł uzyskać zarówno darmowe, jak i premium gry, takie jak Counter-Strike, Grand Theft Auto, Warframe, Dota, Doom i Final Fantasy, żeby wymienić tylko kilka.


Najlepsza sieć VPN dla Steam

Najlepsza sieć VPN dla Steam

Ograniczenia regionu Steam

Gdy tylko skończysz się rejestrować, jest aplikacja, którą musisz zainstalować, zanim zaczniesz korzystać z tych gier. Jedynym problemem, który możesz tutaj napotkać, jest to, że gry są dostępne w zależności od kraju lub regionu, w którym się znajdujesz. Jeśli jesteś zadowolony z gier dostępnych w twoim regionie, wszystko jest gotowe. Jeśli jednak chcesz wypróbować niektóre przeznaczone na inne rynki, potrzebujesz rozwiązania, które ukryje Twoją lokalizację, aby strona nie była w stanie wskazać, skąd masz do niej dostęp.

Najlepsza sieć VPN dla Steam – podsumowanie

Rozwiązaniem, o którym tu mowa, jest usługa VPN. Działa w tym przypadku, ponieważ umożliwia dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi – gier zachowanych dla innych krajów. Teraz wybór usługi, którą chcesz subskrybować, może sam stanowić kilka wyzwań, ponieważ na rynku jest tak wielu dostawców. Staraliśmy się ułatwić Ci pracę, oceniając 6, które naszym zdaniem są najlepsze, najmniej prawdopodobne, że spowodują problemy. Spójrz na nie poniżej:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. CyberGhost
 4. NordVPN
 5. VyprVPN

Czy korzystanie z VPN spowoduje zbanowanie na Steamie?

Jedną z rzeczy, na którą czujemy się zobowiązani zwrócić uwagę, jest umowa subskrybenta, którą można znaleźć na stronie Steam podczas rejestracji. Oto, co stanowi: „Zgadzasz się, że nie będziesz używać proxy IP ani innych metod w celu ukrycia swojego miejsca zamieszkania, czy to w celu obejścia ograniczeń geograficznych dotyczących zawartości gry, w celu zakupu po cenach nie mających zastosowania do twojej lokalizacji geograficznej, ani w żaden inny sposób cel, powód. Jeśli to zrobisz, możemy zakończyć dostęp do Twojego konta. ”

Korzystanie z usługi VPN nie spowoduje automatycznego zablokowania witryny, o ile będziesz przygotowany na wszystko. Oznacza to, że jesteś wystarczająco bystry, aby anonimowo płacić za stronę z grami. Aby to zrobić, powinieneś zdecydować się na Paypal, a nawet Bitcoin, ponieważ te metody nie zdradzą wiele o Twojej lokalizacji. Jeśli na przykład użyjesz kanadyjskiego numeru karty kredytowej i wydaje się, że znajdujesz się w USA, na pewno wzbudzisz pewne podejrzenia i możesz zostać zbanowany.

Najlepsza sieć VPN dla Steam – analiza

Poniżej znajduje się szczegółowa analiza każdej z najlepszych usług VPN, z których możesz korzystać ze Steam.

ExpressVPN

Zaczynając od naszej listy, mamy ExpressVPN, dostawca, który zgodzi się wielu użytkowników VPN, jest najlepszy na rynku. Posiadają ponad 1500 serwerów rozproszonych w ponad 90 krajach, co oznacza, że ​​jest bardzo mało prawdopodobne, że kiedykolwiek wystąpią jakiekolwiek przestoje lub zakłócenia połączenia. Ich sieć korzysta z zabezpieczenia SSL i obejmuje 256-bitowe szyfrowanie AES, które zapewnia ochronę przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami w grach.

Będziesz pewien swojej anonimowości w Internecie, ponieważ nie są przechowywane żadne dzienniki Twojej aktywności związanej z przeglądaniem. W tym celu obowiązują zasady pokazujące, jak zaangażowani są pracownicy ExpressVPN w zapewnianie prywatności. Zadbali również o uwzględnienie wszystkich dobrze znanych protokołów bezpieczeństwa, aby Twoje połączenie nigdy nie było narażone na przechwycenie.

Możesz także cieszyć się nieograniczoną przepustowością, co oznacza, że ​​możesz grać w swoje gry tak długo, jak chcesz, bez martwienia się o jakiekolwiek ograniczenia danych. Wysokie prędkości połączenia zapewniają, że nie będziesz odczuwać żadnych opóźnień w trakcie gry.

NordVPN

Dzięki serwerom zlokalizowanym w ponad 49 krajach, NordVPN jest kolejnym niezawodnym dostawcą, z którym możesz się zaciągnąć. Będą w stanie zabezpieczyć twoje dane poprzez podwójne szyfrowanie; funkcja, której niewielu innych dostawców jest w stanie zapewnić. To, że serwis nie przechowuje żadnej historii przeglądania, powinien wiele zrobić, aby przekonać Cię do zarejestrowania się w nim..

Gdy tylko skończysz proces rejestracji i zainstalujesz aplikację na swoim urządzeniu, będziesz mógł doświadczyć super szybkich prędkości grania, dzięki ich nieograniczonemu pasmowi. Ponadto, aby upewnić się, że Twoja lokalizacja i tożsamość pozostaną ukryte przez cały czas, NordVPN ma wbudowany przełącznik zabijania Internetu w ich oprogramowaniu, który zapewnia natychmiastowe rozłączenie z Internetem za każdym razem, gdy połączenie VPN zostanie przerwane.

Jeśli nadal nie masz pewności co do usługi, możesz skorzystać z 30-dniowego okresu gwarancji zwrotu pieniędzy. Najlepsze jest to, że otrzymasz zwrot pieniędzy, jeśli okaże się, że usługa nie działa dobrze dla Ciebie.

IPVanish

Użytkownicy Steam bez wątpienia będą cieszyć się wspaniałymi prędkościami i nieograniczoną przepustowością oferowaną przez IPVanish, gdy tylko zdecydują się na zakup subskrypcji. 256-bitowe szyfrowanie AES zapewnia im najwyższy poziom bezpieczeństwa, a także szereg protokołów chroniących ich połączenie.

Ich duża sieć ponad 500 serwerów rozproszonych w ponad 60 krajach pozwala graczom uzyskać nieograniczony dostęp do gier przydzielonych tylko członkom określonych krajów, a także mieć szansę zabezpieczyć jeszcze jedno urządzenie na tym samym koncie, dzięki czemu połączenie internetowe przez to urządzenie również jest chronione. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z subskrybowaniem usługi, w trybie gotowości 24/7 jest zespół klientów, który jest gotowy pomóc rozwiązać wszystkie problemy.

IPVanish różni się od innych dostawców tym, że pozwalają testować swoje usługi tylko przez 7 dni. Mimo że jest to bardzo krótki okres, nadal uważamy, że wystarczy czasu, aby zobaczyć, czy podoba Ci się ta usługa, czy nie.

VyprVPN

Ostatni na naszej liście mamy VyprVPN; usługa, która zyskała na znaczeniu dzięki protokołowi bezpieczeństwa „Chameleon”. Ta funkcja działa przez szyfrowanie metadanych pakietu OpenVPN, aby zapewnić, że nie jest rozpoznawalny przez głęboką kontrolę pakietów (DPI). Dzięki temu użytkownicy VyprVPN mogą ominąć wszelkie restrykcyjne sieci ustanowione przez rządy lub instytucje. Ta funkcja jest jeszcze lepsza dzięki temu, że VyprVPN zarządza bezpośrednio ponad 700 serwerami w ponad 50 krajach, dzięki czemu jest mniej prawdopodobne, że informacje o przeglądaniu ich klientów zostaną ujawnione stronom trzecim.

Użytkownicy VyprVPN mogą również korzystać z 5 urządzeń do jednoczesnej pracy na jednym koncie, aby wszystkie sposoby łączenia się z Internetem były bezpieczne. Mając do wyboru ponad 200 000 adresów IP, nikt nigdy nie będzie w stanie wyśledzić Twojej rzeczywistej lokalizacji. Wypróbuj usługę dla siebie i przekonaj się.

Zalety korzystania z usługi VPN do gier online

 • Uzyskaj dostęp do krajów, które mają daty premiery wcześniejszych gier i jako pierwszy będą grać w nowo wydane gry.
 • Zabezpiecz swój ruch online i zachowaj prywatność swoich danych poprzez szyfrowanie.
 • Dostęp do MMO z ograniczeniami regionalnymi & Gry MMORPG, zawartość DLC; lub Xbox Live i wyłączności PSN.
 • Zapobiegaj atakom DDoS, które są bardzo częste podczas turniejów e-sportowych.
 • Koniec z okropnymi czasami pingów, ponieważ będziesz mieć dostęp do serwerów gier z całego świata za pośrednictwem VPN.
 • Krótsze trasy między tobą a serwerami gier. Dotyczy to tylko użytkowników, którzy subskrybują dostawców VPN o najwyższej prędkości, którzy koncentrują się na węzłach lokalizacji serwerów gier, takich jak te wymienione powyżej.

Najlepsza sieć VPN dla Steam – podsumowanie

Jeśli zdarzy ci się wypróbować którąkolwiek z 6 wspomnianych przez nas usług, będziemy wdzięczni, jeśli powiesz nam, jakie są Twoje wrażenia. Dodaj komentarz lub dwa w poniższej sekcji, a my z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map