Najlepsza sieć VPN dla studentów

Dla studentów college’ów dostęp do Internetu jest czymś, co na zawsze pozostanie najwyższym priorytetem. Gdy nie ma żadnych zadań, prawdopodobnie usiądziesz i popatrzysz na ulubiony program telewizyjny.


Jedynym problemem jest to, że może to być twój program zbanowany lub ocenzurowany w kampusie. W takim przypadku musisz przejść do VPN. To urządzenie by to zrobiło ukryj swoją tożsamość i odblokuj treści z ograniczeniami geograficznymi. Ale do tego potrzebujesz dobrego, i po to jest ten artykuł.  

Najlepsza sieć VPN dla studentów

Najlepsza sieć VPN dla studentów

Najlepsza sieć VPN dla uczelni – na co zwrócić uwagę

Jeśli lubisz grać w gry online, pobierać pliki z torrentów lub transmisji strumieniowych, potrzebujesz usługi, która gwarantuje Twoją prywatność i anonimowość. W ten sposób będziesz mógł wykonywać wszystkie te czynności, jednocześnie będąc połączonym z siecią Wi-Fi swojej uczelni. Jeśli regularnie wykonujesz te czynności bez ochrony sieci VPN, Twój Adres IP jest bardziej podatny na umieszczenie na czarnej liście przez szkolnych administratorów sieci.

Zaletą połączenia z siecią VPN jest uzyskiwanie szyfrowane połączenie w trybie online. Największą zaletą jest jednak możliwość odblokowania witryn z grami i strumieniowaniem. Po nawiązaniu połączenia z serwerem VPN możesz uzyskaj nowy wirtualny adres IP. Twój rzeczywisty zostanie ukryty. Nowy adres IP jest tym, co zobaczą inne witryny uzyskać dostęp do treści zgodnych z adresem IP ty masz. 

Najlepsza sieć VPN dla studentów – recenzja

Teraz przeprowadzimy przegląd czterech usług VPN, które naszym zdaniem powinieneś wypróbować. Pozwoli ci to zaoszczędzić frustracji związanej z nie wiedzeniem, który wybrać. No to ruszamy:

1. ExpressVPN – najlepsza sieć VPN dla studentów

Jeśli chodzi o dostawców usług VPN, nie ma nic lepszego niż ExpressVPN. Studenci, którzy nie są pewni tej subskrypcji ExpressVPN, mogą skorzystać z zasady zwrotu pieniędzy, które pozwalają im 30 dni przemyśleć to.

Ty i twój przyjaciel możecie skorzystać z bezpłatny abonament miesięczny oferowane przez program polecający jeśli uda Ci się przekonać znajomego również do rejestracji. Co więcej, możesz podzielić rachunek, ponieważ ExpressVPN umożliwia współdzielenie jednego połączenia VPN 5 urządzeń jednocześnie.

Oferty ExpressVPN najszybsze połączenia które sprawiają, że warto korzystać z przesyłania strumieniowego i pobierania. Plus, możesz pobrać tyle, ile chcesz z sieci bez obawy o przepustowość.

Podsumowując, możesz połączyć się z innymi urządzeniami za pomocą to samo konto bezpłatnie. Użytkownicy są również oferowani bezpłatny bezpłatny serwer proxy Smart DNS usługa, którą nie oferuje wiele VPN. Ten inteligentny serwer proxy DNS umożliwia również uzyskać dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi.

2. IPVanish: Unlimited VPN od 4,87 USD miesięcznie.

Jedyną rzeczą, która utrzymuje IPVanish w umyśle wielu użytkowników VPN, jest ich niezawodność i wysoka jakość usług. Ich sieć jest niewątpliwie jeden z najszybszych w Ameryce Północnej, Europie, Kanadzie, a także w Azji. Fakt, że są właścicielami i zarządzają siecią serwerów zapewnia, że ​​potrzeby ich klientów są dobrze zaspokojone. 

Ich duża sieć 850 serwerów rozrzuconych po 63 krajach zapewnia, że ​​wszyscy subskrybenci korzystają niezawodna sieć i że wszystkie ich potrzeby związane z przesyłaniem strumieniowym są dobrze zaspokojone. Pod względem oprogramowania klienckiego, IPVanish zapewnia łatwą obsługę dla wszystkich użytkowników komputerów Mac, Windows i Linux, a ich aplikacje mobilne dla użytkowników systemów iOS i Android zapewniają ochronę subskrybentów nawet podczas podróży.

Za konkurencyjną cenę 4,87 USD miesięcznie, użytkownicy mogą cieszyć się maksymalnie 2 jednoczesne połączenia, i 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy dla tych, którzy chcieliby wypróbować tę usługę przed podjęciem jakichkolwiek zobowiązań. Przy tego rodzaju zasadach nie ma powodu, aby nie wypróbowywać usługi.

3. PureVPN: Niezawodny VPN od 4,16 USD miesięcznie

Jeśli istnieje jedna usługa, która jest na rynku wystarczająco długo, aby wiedzieć, co działa, a co nie, jest to PureVPN. Firma została założona w 2007 roku i ten wczesny start pozwolił im dobrze przestudiować rynek i zapewnić to, co klienci docenią.

Ich sieć 500 serwerów łatwo przyćmiewa wielu innych graczy na rynku VPN, ale to PureVPN doświadczenie i innowacje to naprawdę odróżnia je od reszty. Usługa pozwala abonentom na dodaj zaporę NAT, dedykowane adresy IP, dedykowane przesyłanie strumieniowe i przeglądanie sieci Stealth VPN aby zwiększyć swoje doświadczenie online.

Przez to wszystko i więcej, musisz tylko się rozstać 4,16 USD co miesiąc. Z tego, co widzieliśmy, ich ceny są prawdopodobnie jednymi z najlepszych na rynku i tego typu przystępność cenowa jest ważne szczególnie dla studentów, którzy zawsze pracują z ograniczonymi budżetami. Aby uzyskać jeszcze więcej oszczędności, zalecamy zapoznanie się z ich rocznym planem; Podziękujesz nam później.

4. Prywatny dostęp do Internetu: Najlepsza cena VPN za 3,25 USD miesięcznie

Jeśli szukasz usługi, która nie ma takiego ruchu w sieci serwerów, zrób sobie przysługę i zarejestruj się w Private Internet Access. Ich 3193 serwerów w 24 krajach upewnij się, że koncentrujesz się na problemach, których nie możesz sam rozwiązać.

Jest to znana i popularna sieć VPN z wielu powodów. Jednym z tych powodów jest jego niesamowite możliwości udostępniania plików. Ponadto ta sieć VPN obejmuje szereg funkcji zapewniających bezpieczeństwo w Internecie, niezależnie od tego, czy korzystasz z transmisji strumieniowej, czy torrenta. Dzięki tej subskrypcji otrzymasz przełącznik zabijania w Internecie. Ta funkcja jest ważna, ponieważ jest chroni twój adres IP jeśli twoje połączenie kiedykolwiek spadnie. W ten sposób Twoja prywatność jest chroniona przez cały czas.

Usługi klienckie nie mają o czym pisać, ale są wystarczająco proste dla każdego, kto korzysta z systemu Windows, Linux lub Mac. Oferowane poziomy szyfrowania można również łatwo dostosować, zapewniając kontrolę nad własnym bezpieczeństwem. W 3,33 USD miesięcznie, PIA jest zdecydowanie odpowiedzią dla studenta, który nie chce wydawać zbyt dużo pieniędzy i nadal zapewnia wysoki zwrot wartości.

Najlepsza sieć VPN dla studentów – podsumowanie

Teraz, gdy wiesz, jakiego rodzaju dostawców wziąć pod uwagę i jaki rodzaj oferowanej usługi, możesz teraz podjąć świadomą decyzję, z której usługi skorzystać. Zanim jednak podejmiesz decyzję, najlepiej przeszukać Internet w poszukiwaniu recenzji klientów, aby uzyskać dobre informacje o tym, jak może wyglądać korzystanie z określonej usługi.

Jak zawsze, cieszymy się z Twojej opinii i chętnie odpowiemy na wszelkie uwagi lub wątpliwości dotyczące któregokolwiek z trzech wymienionych przez nas dostawców.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map