Najlepsza sieć VPN dla Suddenlink ISP

Suddenlink wyróżnia się jako jeden z niewielu dostawców usług internetowych, którzy nawet nie wymagają umowy, aby się zarejestrować. Ten rodzaj subskrypcji pozwala Ci przejść na innego dostawcę usług internetowych, jeśli nie jesteś zadowolony z rodzaju usług, które otrzymujesz. W porównaniu z innymi dostawcami Suddenlink naprawdę wyprzedza grę, ponieważ nie musisz nawet płacić dodatkowej opłaty za umowę bez umowy. Oznacza to, że poniesiesz mniej kosztów w przypadku zmiany dostawcy.


Najlepsza sieć VPN dla Suddenlink ISP

Najlepsza sieć VPN dla Suddenlink ISP

Ceny i plany Suddenlink

Jeśli chodzi o szybkość, Suddenlink oferuje plany do 1 Gb, ale to znacznie różni się w zależności od dostępności. Prędkości, które otrzymujesz, zależą od tego, co robią inne osoby, którym udostępniasz połączenie. Jeśli większość z nich może przesyłać strumieniowo jakiś program telewizyjny online, oznacza to, że używana jest duża przepustowość. Dlatego wszystko, co możesz zrobić, jest w jakiś sposób ograniczone. Może to być bardzo frustrujące, szczególnie jeśli potrzebujesz szybkiego połączenia, aby wykonać większość swojej pracy.

Czapki danych

Innym problemem, który jest powszechny w przypadku większości dostawców usług internetowych, a także w przypadku Suddenlink, są ograniczenia danych nakładane na połączenia. Większość planów ma limit do 350 GB danych miesięcznie. To prawda, że ​​na początku może to wydawać się ogromnym ograniczeniem, ale jeśli masz kilka urządzeń zależnych od połączenia, osiągnięcie tego limitu nie zajmie tak długo. Jeśli stale osiągasz ten poziom wykorzystania danych, możesz nawet zauważyć wysiłki swojego dostawcy w celu ograniczenia połączenia.

Ograniczanie ISP

Ograniczanie liczby dostawców usług internetowych to częste zjawisko polegające na ograniczeniu przez usługodawcę rodzaju działalności, w którą można zaangażować się online. Różne formy ograniczania przepustowości, które mogą być stosowane w połączeniu, obejmują ustawienie limitu przepustowości, a nawet blokowanie dostępu do określonych stron i kanałów. Jeśli zdarza ci się być dużym użytkownikiem, jest to coś, czego nie chciałbyś spotkać. Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz zrobić, aby temu zapobiec, jest rejestracja u legalnego dostawcy VPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN z Suddenlink?

Korzystanie z VPN pozwala ukryć połączenie przed usługodawcą internetowym; w ten sposób utrudniają im dokładne sprawdzenie, co robisz online. Po wykonaniu tej czynności Twój dostawca usług internetowych będzie miał trudności z ustaleniem sposobu ograniczenia przepustowości połączenia, biorąc pod uwagę, że nie będzie w stanie śledzić, co robisz online. Zaszyfrowanie połączenia za pomocą wirtualnej sieci prywatnej oznacza ochronę przed wszelkimi formami zewnętrznych zakłóceń, a także możliwość korzystania z sieci bez podsłuchiwania przez twoją działalność dostawcy.

Błędy lokalizacji obejścia

Wiarygodna usługa VPN oznacza także możliwość obejścia wszelkich bloków ograniczających geografię, które mogły zostać zainstalowane przez witryny i kanały hostowane z innych części świata. Pozwala to uzyskać dostęp do treści na całym świecie. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z serwerem z siedzibą w kraju, w którym znajduje się Twoja witryna lub kanał, i zmienisz adres IP, aby wyglądało na to, że masz siedzibę w tym kraju.

Dodatkowe bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo, jakie uzyskujesz dzięki VPN, nie ma sobie równych. Subskrybowanie wiarygodnej usługi oznacza, że ​​możesz robić zakupy online bez obaw o zmianę danych finansowych. Możesz także korzystać z wielu rabatów, ponieważ wiele witryn naprawdę opiera swoje ceny na lokalizacji klienta. VPN pozwala logować się na stronach z tańszymi ofertami, pozwalając cieszyć się zniżkami na loty, rezerwacje hoteli, a nawet ogólne produkty.

Aby skorzystać z tych wszystkich korzyści, musisz zarejestrować się w usłudze, która zapewnia ochronę twojego połączenia przez cały czas i uniemożliwia jakąkolwiek formę nadzoru ze strony twojego dostawcy usług internetowych. 

Najlepsze VPN dla Suddenlink ISP

Istnieje wielu dostawców, którzy zawsze obiecują, że zapewnią ci dobrą ochronę i ochronę, ale niewielu z nich naprawdę zapewnia to, co obiecują. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, przygotowaliśmy krótką listę usług, na których możesz polegać. Zobacz naszą listę najlepsze VPN dla Suddenlink ISP.

1. ExpressVPN

ExpressVPN jest jedną z najbardziej cenionych usług VPN w branży. Dostawca ma około 2000 serwerów w swojej sieci, a ze swoją bazą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych stosuje wobec swoich subskrybentów ścisłą usługę zerowego logowania. ExpressVPN oferuje również 256-bitowe szyfrowanie AES na bazie usługi OpenVPN. Umożliwia podłączenie do usługi do 3 jednoczesnych urządzeń. Korzystanie z ExpressVPN jest również idealne dla początkujących użytkowników, ponieważ wielokrotnie nagradzana usługa zapewnia doskonałą obsługę klienta.

Zespół pomocy jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i można się z nim skontaktować za pośrednictwem wiadomości na żywo, biletów elektronicznych, a nawet mediów społecznościowych. Jeśli nie czujesz się komfortowo z klientem VPN, możesz również pobrać oprogramowanie bezpośrednio na router. Zwiększa to nawet liczbę jednoczesnych urządzeń, które można umieścić pod parasolem dostawcy. Jednym z największych atutów korzystania z ExpressVPN jest to, że masz dostęp do ukrytych serwerów. Są to serwery, z którymi można się łączyć i ukrywać korzystanie z VPN, szczególnie jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści w mocno ocenzurowanym regionie. To tylko niektóre korzyści, które otrzymasz po wykupieniu usługi ExpressVPN. Aby uzyskać pełną informację, poświęć trochę czasu na przejrzenie naszego przeglądu ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish to kolejna renomowana usługa, którą możesz subskrybować. Usługa z siedzibą na Florydzie zapewnia do 40 000 adresów IP za pośrednictwem sieci ponad 1500 serwerów. Bezpieczeństwo jest na poziomie wojskowym, dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES. Ta usługa należy również do nielicznych, które pozwalają na jednoczesne połączenie do 10 połączeń w ramach jednego konta. Korzystanie z IPVanish oznacza również brak ograniczeń przepustowości, a także brak ograniczeń liczby przełączeń serwerów.

Jeśli masz tendencję do spędzania dużo czasu na torrentowaniu, to IPVanish naprawdę jest właściwym dostawcą dla Ciebie. Wynika to z faktu, że usługa umożliwia zarówno anonimowe, jak i nieograniczone przesyłanie plików. IPVanish obsługuje również OpenVPN, PPTP, SSTP i IKEv2 jako protokoły VPN do użycia, a także ułatwia nawigację po kliencie VPN. Klient występuje w wersjach, które mogą działać na różnych platformach, takich jak Android, Linux, iOS i Windows. Jeśli subskrybent nie chce pobrać klienta na swoje urządzenie, jest kilka lekkich opcji, do których może się zwrócić. Jednym z nich są rozszerzenia przeglądarki.

Dostępne są rozszerzenia przeglądarki zarówno dla przeglądarek Chrome, jak i Firefox, ale jeśli jest to zbyt lekkie rozwiązanie, użytkownicy mogą skorzystać z internetowego serwera proxy SOCKS5 IPVanish. Serwer proxy pozwala użytkownikom ukryć swoją lokalizację w trybie online. To tylko kilka korzyści, które oferuje IPVanish. Aby dowiedzieć się więcej o pełnym pakiecie, zapoznaj się z naszą dogłębną recenzją IPVanish.

3. NordVPN

Kiedy kończymy, spójrzmy na jeszcze jednego płodnego dostawcę w branży; NordVPN. Założony w 2009 roku NordVPN jest jednym z niewielu dostawców, którzy pozwalają użytkownikom na jednoczesne podłączenie do jego usługi nawet 6 urządzeń. Dostawca jest w stanie bardzo dobrze obsłużyć wszystkie te połączenia dzięki zróżnicowanej sieci ponad 4000 serwerów. NordVPN gwarantuje również pełne bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, które obsługuje OpenVPN, PPTP, SSTP i IKEv2 jako protokoły OpenVPN.

Korzystanie z NordVPN oznacza, że ​​jeszcze bardziej zabezpieczysz swoje połączenie dzięki funkcji podwójnego szyfrowania. Oznacza to, że możesz przekierować połączenie przez więcej niż dwa serwery, zyskując dwukrotnie wyższy poziom bezpieczeństwa. 

Istnieją serwery odpowiednie do grania online, pobierania masowego, torrentowania, a także przesyłania strumieniowego HD, i jest wiele do wyboru. Korzystanie z NordVPN oznacza również korzystanie z oprogramowania, takiego jak CyberSec, który chroni przed złośliwym oprogramowaniem i niechcianymi reklamami. To tylko migawka tego, co prawdopodobnie uzyskasz po subskrybowaniu tego dostawcy. Aby uzyskać pełny podział tego, czego można się spodziewać, zapoznaj się z naszą recenzją NordVPN.

Podsumowanie najlepszego VPN dla Suddenlink ISP

Nie wiadomo, co robi twój dostawca usług internetowych, aby kontrolować twoje połączenie, więc aby zachować bezpieczeństwo, najlepiej zarejestrować się w wiarygodnej usłudze VPN. Te trzy, o których wspomnieliśmy, są wystarczająco dobre, aby zagwarantować optymalną ochronę i zapobiec jakiejkolwiek formie dławienia ze strony twojego dostawcy usług internetowych.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map