Najlepsza sieć VPN dla Synology

Posiadanie zdalnego, ale centralnego miejsca do przechowywania danych z wielu komputerów w sieci jest w zasadzie pomysłem na urządzenie Network Attached Storage (NAS). Do tych przydatnych urządzeń można również uzyskać dostęp przez Internet, dzięki czemu jest jeszcze wygodniejszy dla użytkowników, którzy chcieliby mieć dostęp do swoich danych w podróży. Najważniejszym producentem tych urządzeń jest znana marka z siedzibą na Tajwanie i znana jako Synology.


Najlepsza sieć VPN dla Synology

Najlepsza sieć VPN dla Synology

Co to jest Synology?

Synology oferuje najwyższej jakości urządzenia NAS, dzięki czemu znajdują się na szczycie listy dla wszystkich, którzy szukają sieciowych rozwiązań pamięci masowej. Wynika to z głębokości funkcji oferowanych przez urządzenia, a także z prostoty użytkowania, która jest z nimi związana. Oprócz usług pamięci masowej firma oferuje również rozwiązania w chmurze, kopie zapasowe i udostępnianie plików, dzięki czemu są one kompleksowym rozwiązaniem dla większości Twoich potrzeb sieciowych.

Jeśli jest jeden problem, który prawie zawsze nie pozostaje w tyle, jeśli chodzi o pamięć, jej bezpieczeństwo. Wybierając miejsce przechowywania danych, zawsze musisz cofnąć się o krok i pomyśleć o bezpieczeństwie. Musisz mieć pewność, że gdziekolwiek przechowujesz swoje dane, jest ono wystarczająco bezpieczne, aby odstraszyć każdego, kto może chcieć je złośliwie zdobyć. Nawet z ofertą Synology do szyfrowania danych podczas ich przechowywania, nadal musisz upewnić się, że połączenie między urządzeniem NAS a komputerem jest niezawodne, ponieważ jest tak wiele rzeczy, które mogą się z tym zdarzyć podczas przesyłania przez Internet.

Jak zapewne wiesz, Internet powoli staje się centrum cyberprzestępczości atakującym użytkowników, którzy tak naprawdę nie zastanawiali się nad poziomem bezpieczeństwa związanym z tym, co robią. Odnotowano wiele przypadków kradzieży kryptowaluty, włamania się na komputery z cennymi informacjami i podszywania się pod osoby w Internecie, a wszystkie one istniały z powodu naruszenia bezpieczeństwa, z którym wiele razy można było sobie poradzić. Przesyłając swoje dane, nie chcesz być narażony na takie sytuacje. Najlepszym sposobem ochrony danych w Synology jest VPN.

Dlaczego warto korzystać z VPN dla Synology?

Subskrybowanie wirtualnej sieci prywatnej umożliwia szyfrowanie połączenia, a tym samym upewnienie się, że przesyłane dane docierają do wyznaczonego serwera NAS bez żadnych problemów. VPN zapewnia ci poziom prywatności, który nawet pozwala twojemu dostawcy usług być na bieżąco z tym, co robisz. Umożliwia to przesyłanie lub dostęp do danych bez obawy o pozostawienie śladu. Po zasubskrybowaniu wiarygodnego dostawcy i zabezpieczeniu połączenia przed wszelkimi formami zakłóceń zewnętrznych będziesz mógł także uruchamiać różne wtyczki, niezależnie od wielu ograniczeń geograficznych, które mogą mieć.

Najlepsze VPN dla Synology

Ta sprytna niewielka zaleta obejmuje także witryny i kanały blokowane geograficznie, z których możesz przeglądać lub przesyłać strumieniowo. VPN pozwala zmienić swoją lokalizację i oszukać usługi, aby myśleć, że masz siedzibę w ich obszarze lokalnym, zapewniając w ten sposób dostęp. Aby mieć pewność, że wybierzesz tylko najlepszą usługę zgodnie z przeznaczeniem, przygotowaliśmy kilka niezawodnych usług, które są na najwyższej półce. Spójrz na nie poniżej.

1. ExpressVPN

ExpressVPN to usługa, która może zagwarantować, że Twoje dane pozostaną całkowicie bezpieczne podczas uzyskiwania dostępu do serwera Synology NAS. Usługa zawiera szczegółowe samouczki na temat konfigurowania usługi VPN za pomocą Synology w zależności od protokołu VPN, którego chcesz używać. Dostawca z Brytyjskich Wysp Dziewiczych ma liczbę serwerów nieco wcześniejszą niż 2000, co umożliwia zdalny dostęp do urządzenia z różnych lokalizacji.

Ze względów bezpieczeństwa ExpressVPN utrzymuje 256-bitowe szyfrowanie AES i zaleca, aby użytkownicy polegali na protokole OpenVPN, ponieważ jest on najbezpieczniejszy. Opcje są nadal dostępne dla tych, którzy woleliby inaczej, z firmą obsługującą PPTP, L2TP / IPSec i SSTP. Usługa umożliwia także podłączenie do 3 dodatkowych urządzeń jednocześnie, zapewniając bezpieczny dostęp do dysku NAS. W ofercie serwerów znajduje się specjalna grupa znana jako serwery ukryte, na których użytkownicy mogą polegać, jeśli znajdują się w krajach wrogo nastawionych do korzystania z VPN, a także serwery obsługujące torrenty. Jeśli to krótkie omówienie mogło zainteresować użytkownika, zalecamy przejrzenie bardziej szczegółowej recenzji ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish jest szanowanym dostawcą, który działa w branży VPN już od ponad dekady. Usługa ma siedzibę na Florydzie w USA i zdarza się, że w pełni posiada flotę ponad 1500 serwerów. Oznacza to, że jeśli prawdopodobnie napotkasz problem z połączeniem, problem zostanie rozwiązany wewnętrznie. Wsparcie jest dostępne dla użytkowników, którzy chcieliby korzystać z usługi Synology, ale zaleca się pozostanie przy PPTP jako wybranym protokole VPN.

IPVanish stosuje również 256-bitowe szyfrowanie AES i zapewnia swoim subskrybentom, że usługa nie przechowuje żadnych dzienników ich ruchu. IPVanish jest bardzo lokalny w kwestii wsparcia dla użytkowników, którzy chcą torrent, gwarantując, że pozostaną anonimowi, i zapewnia że tacy nie mają żadnych ograniczeń na ruch P2P. Usługa oferuje również jedną bardzo unikalną funkcję, SOCKS5 Web Proxy, która umożliwia szyfrowanie połączenia poprzez zalogowanie się do usługi za pośrednictwem udostępnionej strony internetowej. Jest to bardzo wygodne dla użytkowników, którzy wolą nie pobierać klienta VPN. Ponadto IPVanish zapewnia zarówno nieograniczoną przepustowość, jak i nieograniczone przełączanie serwerów użytkownikom, którzy zarejestrują się w usłudze. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co oferuje IPVanish, rzuć okiem na naszą recenzję IPVanish.

3. VyprVPN

VyprVPN to kolejny ulubiony rywal dla użytkowników, którzy chcą zabezpieczyć swoje dane, ponieważ usługa naprawdę robi wiele, aby zapewnić użytkownikom najlepsze funkcje prywatności na rynku. Dostawca ma około 700 serwerów na całym świecie do obsługi twojego połączenia i oferuje protokoły VPN, takie jak OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP i ekskluzywny Chameleon. Chociaż dostępny tylko dla klientów premium, protokół Chameleon jest jednym z ich prawdziwych cudów innowacji.

Technologia Chameleon służy do szyfrowania metadanych OpenVPN, aby zapewnić, że nie będą one rozpoznawalne nawet podczas głębokiej inspekcji pakietów. Jest to naprawdę świetne, jeśli planujesz korzystać z VPN (lub uzyskać dostęp do serwera Synology NAS) w regionie, który ma głęboką cenzurę Internetu i niezadowolenie z korzystania z VPN. VyprVPN obsługuje również do 5 równoczesnych połączeń oraz klienta VPN, który jest dostępny w różnych wersjach do uruchamiania w systemie Windows, Android, Mac, Smart TV na iOS lub nawet zainstalowany na routerze. Dostawca jest również jednym z niewielu, którzy całkowicie posiadają sieć serwerów, a tym samym są w stanie zapewnić ponad 200 000 adresów IP swoim użytkownikom, aby mogli łączyć się z Internetem za pośrednictwem. Będziesz także mógł ominąć cenzurę dzięki funkcji VyprDNS i cieszyć się zerowymi limitami zarówno przy przełączaniu serwerów, jak i ograniczeniach pobierania. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do naszej recenzji VyprVPN.

Podsumowanie dla najlepszej sieci VPN dla Synology

Twoje dane dostające się w niepowołane ręce są czymś, czego można całkowicie uniknąć, korzystając z wiarygodnej sieci VPN. ExpressVPN, IPVanish i VyprVPN to trzy przykłady, które są w pełni zdolne do zapewnienia odpowiedniej ochrony online i zabezpieczenia ścieżek danych między tobą a urządzeniem NAS.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map