Najlepsza sieć VPN dla systemu Fedora

Słyszałeś o systemie Windows, słyszałeś o systemie iOS… słyszałeś o systemie operacyjnym Fedora? Jest to system operacyjny oparty na systemie Linux, który działa na komputerach stacjonarnych lub serwerach. Jest niezwykle popularny wśród programistów, ponieważ oferuje wiele konfigurowalnych funkcji. Ponieważ jest to oprogramowanie typu open source, absolutnie musisz z nim korzystać z VPN. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego i dowiedzieć się o VPN, w które należy zainwestować.


Najlepsza sieć VPN dla systemu Fedora

Najlepsza sieć VPN dla systemu Fedora

Najlepsza sieć VPN dla systemu Fedora – Krótki przegląd

Jeśli już wiesz, czym jest VPN i jak może ci pomóc, oto krótki przegląd naszych najlepszych VPN VPN:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. NordVPN
 4. BulletVPN

Dlaczego potrzebujesz VPN dla Fedory OS

Fedora OS to system operacyjny oparty na systemie Linux. Na wypadek, gdybyś nie wiedział, oprogramowanie oparte na systemie Linux prawie zawsze ma otwarte oprogramowanie. Teraz społeczność rozwijająca się, która współpracuje z Linusem, jest zwykle wyjątkowo wybredna w kwestii bezpieczeństwa. Jednak kod open source jest z zasady ryzykowny, ponieważ pracuje nad nim wiele osób. Luki w zabezpieczeniach mogą pojawiać się bez wiedzy programistów. To nie musi być złośliwe, ale jest rzeczywistością.

Aby chronić swoje dane i prywatność bez względu na luki, musisz użyć VPN.

Skrót od wirtualnej sieci prywatnej, VPN to narzędzie do cyberbezpieczeństwa, które szyfruje wszystkie dane i przekierowuje ruch na własnych bezpiecznych serwerach. Innymi słowy, VPN zapewnia, że ​​twoje połączenie internetowe jest bezpieczne i że nikt nie może dostać się do twoich danych ani twojego ruchu.

Gdy masz do czynienia z możliwością wystąpienia nieznanej podatności, tunelowanie połączenia jest szybkim i łatwym sposobem na dodanie warstwy ochrony.

Najlepsza sieć VPN dla systemu Fedora

Teraz, gdy wiesz, dlaczego potrzebujesz sieci VPN w systemie Fedora, porozmawiajmy o tym, w które sieci VPN należy zainwestować.

Zanim do tego przejdziemy, musisz ogólnie zrozumieć kilka kwestii związanych z VPN:

 • Bezpłatny nie oznacza bezpiecznego: Darmowe sieci VPN zarabiają na sprzedaży danych. To jest dokładnie odwrotność tego, co powinna zrobić VPN. Trzymaj się jak najdalej od bezpłatnych VPN (i ogólnie wolnego oprogramowania).
 • Twój internet zwolni: Ponieważ VPN przekierowuje ruch, spowolni Twój Internet. Jednak niektóre sieci VPN zoptymalizowały swoje serwery do tego stopnia, że ​​nawet tego nie zauważysz. Czasami może to nawet przyspieszyć połączenie. Trzymaj się VPN-ów najwyższego poziomu, aby nie cierpieć z powodu boleśnie wolnego połączenia.
 • Zawsze czytaj Politykę prywatności i Regulamin: Wiem, że jest to czasochłonne i bardzo nudne, ale jest ważne. Twórcy oprogramowania ukrywają wiele nieprzewidzianych okoliczności w tych dokumentach. Dobra sieć VPN będzie przejrzysta w zakresie przechowywanych danych i sposobu ich wykorzystania.

Teraz, gdy to już ustalone, przejdźmy do naszych najlepszych ofert!

ExpressVPN

Wybierz nr 1 idzie do ExpressVPN.

Ten dostawca doskonale obejmuje wszystkie podstawy VPN. Oferuje wszystkie potrzebne funkcje, a także kilka interesujących dodatków (takich jak bezpłatny Smart DNS), jednocześnie oferując swoim klientom usługę 5 gwiazdek. Mają też najlepszy zespół obsługi klienta w branży, co jest bardzo przydatne, jeśli chodzi o VPN.

O wszystkich funkcjach oferowanych przez ExpressVPN możesz przeczytać tutaj. Sugeruję przetestowanie tego dostawcy. Zapewnia staranną 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, bez zadawania pytań, dzięki czemu możesz wypróbować przez cały miesiąc, zanim się do tego zobowiązasz.

IPVanish

Wybierz # 2 idzie do IPVanish.

Oto kolejny bardzo popularny dostawca VPN, szczególnie w społeczności Torrenting. IPVanish ma serwery zoptymalizowane pod kątem szybkości i udostępniania plików P2P, co czyni go doskonałym streamingiem i torrentowaniem VPN. Jest to również świetny dostawca usług, jeśli masz wiele urządzeń, które chcesz pokryć, ponieważ umożliwia do 10 jednoczesnych połączeń na konto.

Sprawdź wszystkie funkcje oferowane przez IPVanish w naszej szczegółowej recenzji, aby sprawdzić, czy jest to VPN dla Ciebie.

NordVPN

Wybierz nr 3 idzie do NordVPN.

To VPN do uzyskania, jeśli naprawdę martwisz się o swoje bezpieczeństwo. Jest uważany za rozbudowaną sieć VPN, ponieważ oferuje znacznie więcej opcji niż przeciętny dostawca. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, 1048-bitowe szyfrowanie SSL w połączeniu z podwójnym VPN i dzielonym tunelowaniem zapewnia najlepsze bezpieczeństwo w branży.

Nie wierz mi na słowo, sprawdź naszą pełną recenzję NordVPN i sam zdecyduj!

BulletVPN

Wybierz # 4 idzie do BulletVPN.

To „najmłodszy” dostawca na naszej liście, ale to nie znaczy, że BulletVPN nie ma własnego. Szybko zyskał sobie reputację niezwykle szybkiej sieci VPN, która oferuje wspaniałe usługi dla przecinaczy kabli i torrentów na całym świecie. Może mieć mniejszą liczbę serwerów niż inne na liście, ale nadrabia to wszystkimi dodatkowymi funkcjami, które oferuje.

Najlepsza sieć VPN dla systemu Fedora – końcowe myśli

Oto nasze 4 najlepsze typy najlepszych sieci VPN systemu Fedora. Pamiętaj, aby zawsze włączać VPN bezpośrednio po połączeniu z Internetem, aby jak najszybciej skorzystać z ochrony.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map