Najlepsza sieć VPN dla Szwajcarii

Szwajcaria na szczęście nie należy do Unii Europejskiej, co oznacza, że ​​nie odpowiada unijnej dyrektywie w sprawie zatrzymywania danych. W rzeczywistości Szwajcaria uplasowała się na siódmym miejscu spośród 180 krajów w swoim indeksie World Press Freedom Index 2017. Ale wolność ma swoją cenę. Szwajcaria ma swój własny zbiór przepisów dotyczących zatrzymywania i nadzoru danych, które nie są zbyt przyjemne. Oprócz zmuszania dostawców usług internetowych w Szwajcarii, takich jak Cablecom i Green Provides, dane i informacje użytkowników są przechowywane do 6 miesięcy. Kto wiedział? Nawet najbardziej wolne kraje internetowe mają pewne ograniczenia, dlatego VPN jest zawsze dobrym połączeniem. Posiadanie sieci VPN na dowolnym komputerze PC, Mac, Androidzie, iOS, iPhonie i iPadzie ochroni prywatność Szwajcarii i zapewni im bezpieczeństwo, którego im brakuje. Która szwajcarska sieć VPN jest najlepsza? Przeczytaj recenzję poniżej, aby się dowiedzieć.


Najlepsza szwajcarska sieć VPN

Najlepsza sieć VPN dla Szwajcarii

Najlepsza sieć VPN dla Szwajcarii – Krótki przegląd

Jeśli wiesz już, czym jest VPN i jak działa, prawdopodobnie nie musisz czytać szczegółowej analizy poniżej. Aby zaoszczędzić czas, zebraliśmy tutaj najlepszych szwajcarskich dostawców usług VPN:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. CyberGhost
 4. VyprVPN

Dlaczego warto korzystać z VPN w Szwajcarii??

Chociaż Szwajcaria ma jedną z najbardziej bezpłatnych infrastruktur internetowych, zdecydowanie zaleca się korzystanie z wirtualnej sieci prywatnej (VPN). Tunel VPN umożliwi blokowanie witryn, kanałów i usług z ograniczeniami geograficznymi. Mieszkańcy Szwajcarii mogą oglądać wybrane filmy i seriale, po prostu łącząc się z jednym z serwerów VPN znajdujących się poza Szwajcarią. Trochę ochrony nie zaszkodzi. Jeśli Szwajcaria nie podlega dyrektywie o zatrzymywaniu, nie oznacza to, że jej obywatele powinni wypuszczać prywatność przez okno. Prywatność powinna być priorytetem, ponieważ kto wie, kiedy rząd Szwajcarii zarządzi zwiększenie rejestrowania i prowadzenia dokumentacji. VPN umożliwia użytkownikom bezpieczny dostęp do sieci prywatnej i zdalne udostępnianie danych za pośrednictwem sieci publicznych. W ten sposób Twoje dane będą bezpieczne od prób włamań i monitorowania.

Najlepszy szwajcarski przegląd VPN

Biorąc to wszystko pod uwagę, możesz zobaczyć, dlaczego posiadanie VPN jest zarówno konieczne, jak i korzystne. Aby chronić swoją prywatność, tunel VPN jest koniecznością. Jeśli masz problem z podjęciem decyzji o wyborze VPN, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Sprawdź VPN, które naszym zdaniem są najlepsze dla Szwajcarii.

ExpressVPN

Jeśli szukasz prywatności i wysokiego poziomu bezpieczeństwa w Szwajcarii, ExpressVPN ma twoje plecy. Ich ultraszybkie serwery VPN w 94 krajach umożliwiają odblokowanie ulubionych witryn i aplikacji w ciągu kilku minut. Możesz przesyłać strumieniowo lub pobierać dowolne dane z dowolnego serwera z ukrytym adresem IP.

BulletVPN

To kolejny najlepszy dostawca usług VPN, którego możesz używać w Szwajcarii do bezpiecznego przeglądania sieci. BulletVPN zaoferować użytkownikom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz zainstalować aplikację BulletVPN na komputerze PC, Mac, Android, iPhone, iPad lub FireStick. Funkcja inteligentnego serwera proxy DNS jest również dostępna w przypadku, gdy chcesz przesyłać strumieniowo treść zablokowaną geograficznie na urządzeniach, które natywnie nie obsługują VPN.

CyberGhost

Treści ocenzurowane i ograniczone geograficznie nie mogą przeszkadzać CyberGhost serwery. Łącząc się z jednym z ich serwerów, zyskujesz dostęp do treści z całego świata ze szwajcarskiego domu. Zapewniamy, że cała Twoja aktywność online będzie szyfrowana przy użyciu technologii 256-AES bitów, co oznacza, że ​​twoich danych w zasadzie nie da się zhakować.

VyprVPN

Ten dostawca usług jest wyjątkowo wyjątkowy, ponieważ ma siedzibę w Szwajcarii. Pozwala zmienić adres IP, łącząc się z ponad 70 serwerami na całym świecie. Nieograniczone pobieranie / przesyłanie strumieniowe jest ważne dla tych, którzy chcą ominąć bloki lokalizacyjne i oglądać swoje ulubione programy telewizyjne lub filmy. Po użyciu zwiększa się również prywatność VyprVPN podczas przesyłania strumieniowego.

PrivateVPN

To świetny usługodawca, który z pewnością zadowoli użytkowników Szwajcarii. Jest szybki, wydajny, łatwy w użyciu i wyjątkowo niezawodny. Dzięki serwerom w ponad 50 krajach z pewnością ma ogromne prędkości w zakresie usług przesyłania strumieniowego. Ochrona PrivateVPN zapewnia także użytkownika, że ​​jego dane są całkowicie chronione.

Jak połączyć się ze szwajcarskim serwerem VPN?

Ustanowienie szwajcarskiego połączenia VPN nie może być łatwiejsze. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które wymieniliśmy poniżej, aby uzyskać szwajcarski adres IP poza Szwajcarią.

 1. Przede wszystkim zarejestruj się u jednego z dostawców usług VPN, które zasugerowaliśmy powyżej.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, Android, iPhone lub iPad.
 3. Uruchom aplikację VPN, zaloguj się i połącz się ze szwajcarskim serwerem VPN.
 4. Poczekaj na ustanowienie połączenia VPN.
 5. Przeglądaj sieć swobodnie bez ograniczeń.

Najlepsza sieć VPN dla Szwajcarii – werdykt

Inicjatywy rządu szwajcarskiego w zakresie inwigilacji naprawdę zaszkodziły całej sprawie „wolnego” statusu kraju. Mieszkańcy Szwajcarii mają już za co świętować, ale podpisanie umowy z dostawcą usług VPN zapewniłoby im wiele okazji do radości. Naprawdę nie mają nic do stracenia, tylko dobre czasy, wysokiej jakości usługi i doskonałe oferty do zdobycia. Skomentuj w sekcji komentarzy poniżej, która VPN kwalifikuje się jako najlepszy obrońca prywatności w Szwajcarii?

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map