Najlepsza sieć VPN dla tabletu Kindle Fire – recenzja 2020

Od skromnych początków jako księgarni internetowej Amazon.com stała się jedną z największych firm e-commerce, jakie kiedykolwiek widział świat. Jego konsekwentny rozwój pozwolił firmie wejść w inne dobrze prosperujące segmenty rynku w branży technologicznej. Jednym z dotychczasowych najbardziej udanych przedsięwzięć wydaje się być wejście w przestrzeń tabletu. Po wprowadzeniu własnego urządzenia Kindle Fire w 2011 r. Wydaje się, że znaczna większość konsumentów cyfrowych polubiła to urządzenie, wykorzystując je głównie do strumieniowego przesyłania ulubionych filmów, programów telewizyjnych i muzyki.


Kindle Fire

Oczywiste jest, że większość możliwości Kindle Fire zależy całkowicie od jego dostępu do Internetu. Jedynym czasem, w którym możesz korzystać z urządzenia offline, jest przeglądanie materiałów pobranych podczas łączenia się z Internetem. Ze względu na wiele zagrożeń bezpieczeństwa, które istnieją w Internecie, naprawdę ważne jest, aby upewnić się, że Twoje urządzenie korzysta z jakiejś formy ochrony, aby uniknąć niebezpieczeństwa. Jedną z najbardziej niezawodnych form ochrony, która z pewnością będzie dobrze współpracować z takim urządzeniem, jest VPN.

Korzystanie z VPN na tablecie Kindle Fire

Wirtualna sieć prywatna to seria połączonych ze sobą serwerów, za pośrednictwem których użytkownicy mogą przesyłać swoje dane, nie martwiąc się o to, czy ktoś może szpiegować ich działania. Korzystanie z jednego oznacza, że ​​będziesz mógł przeglądać Internet bez wiedzy o tym, co porabiasz, a to obejmuje również Twojego dostawcę usług internetowych. Ponadto będziesz mieć również dostęp do witryn i kanałów z ograniczeniami geograficznymi niezależnie od kraju, w którym możesz mieć siedzibę.

Poziom prywatności, z którego możesz korzystać podczas korzystania z VPN w Kindle Fire, pozwala robić o wiele bardziej wrażliwe rzeczy bez obawy, że możesz zostać zhakowany i skradzione dane osobowe. Dzięki VPN możesz wygodnie uzyskiwać dostęp do konta bankowego online, a nawet wysyłać pieniądze do sprzedawcy za coś, co chciałbyś kupić w jego sklepie internetowym.

Wybór odpowiedniego dostawcy usług VPN może czasami okazać się trudny, a jednym z powodów jest to, że jest ich tak wielu na rynku. Jeśli jest to dylemat, z którym się spotkasz, postaramy się ci pomóc, przechodząc przez czterech dostawców, którzy z pewnością są w stanie zaoferować bardzo dobrą obsługę.

Najlepsza sieć VPN dla Kindle Fire

ExpressVPN – pierwszy wybór redaktora

Ten konkretny dostawca stoi wyżej niż większość innych konkurentów na rynku, głównie ze względu na swoje zaangażowanie w oferowanie najlepszej obsługi klienta oraz obecność swoich serwerów w ponad 94 krajach na całym świecie. Jego poziom bezpieczeństwa jest znany jako wojskowy, ponieważ oferuje 256-bitowe szyfrowanie AES, a także obsługuje PPTP, L2TP i OpenVPN jako protokoły tunelowania. Usługa oferuje również łatwą w użyciu aplikację, która może działać na różnych platformach, takich jak Windows, iOS i Android. Dzięki 30-dniowemu okresowi gwarancji zwrotu pieniędzy użytkownicy mają więcej niż wystarczająco czasu, aby sprawdzić, jak dobrze usługa może im pomóc, dlatego powinni zachęcać do przetestowania wszystkich funkcji oferowanych przez dostawcę. ExpressVPN ma również program premiowy dla klientów, w którym, jeśli subskrybujesz, zaprosisz kolegę do przejścia do jego usługi, a on w końcu to zrobi, oboje otrzymacie miesięczny bezpłatny użytek.

NordVPN

Dzięki wielu funkcjom, które NordVPN jest w stanie zaoferować swoim klientom, byłoby niesprawiedliwie, gdybyśmy nie umieszczali ich na naszej liście. Jedną z jego największych zalet jest fakt, że oferują podwójne szyfrowanie. Oznacza to, że ruch użytkownika jest przesyłany przez dwa serwery zamiast jednego, co zwiększa warstwę bezpieczeństwa. Pomyśl o tym jak o danych przechodzących przez tunel w tunelu. Kolejną jego kluczową cechą jest automatyczny przełącznik zabijania w Internecie, który włącza się za każdym razem, gdy twoja sieć VPN się obejmuje. Te dwie świetne funkcje, wraz z możliwością obsługi do 5 jednocześnie podłączonych urządzeń, czynią NordVPN jednym z najlepszych dostawców, który jest w stanie zapewnić maksymalne bezpieczeństwo tabletowi Kindle Fire.

VyprVPN

Znany również jako Goldenfrog, VyprVPN okazuje się jednym z najlepszych dostawców usług dla tabletu Kindle Fire. Uruchomiona w 2009 roku usługa jest nadal jednym z najbardziej niezawodnych, z ponad 700 serwerami, z których wszystkie oferują dostęp do ponad 200 000 adresów IP. W przypadku napotkania jakiegokolwiek problemu zespół obsługi klienta jest zawsze pod ręką, aby pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów, które mogą się pojawić. Można do nich dotrzeć dwoma głównymi kanałami; odbywa się to za pośrednictwem czatu na żywo i systemu wsparcia e-mail. VyprVPN to usługa dostępna na różnych platformach, niektóre z nich to Windows, Mac OS, Android i iOS. Jego aplikacje są również łatwe w nawigacji i pozwalają zalogować się do 5 kolejnych urządzeń jednocześnie na tym samym koncie. Co ciekawe, VyprVPN pozwala swoim klientom próbować swoich usług tylko przez 3 dni, a wersja testowa jest darmowa.

IPVanish

Czwarty na naszej liście jest IPVanish, dostawca, który jest jednym z pierwszych podmiotów wchodzących na rynek VPN, który został założony w 1999 r. Dostawca ma imponującą liczbę serwerów ponad 1000, z siedzibą w ponad 60 różnych krajach. IPVanish dba również o to, aby nie udostępniać żadnych historii przeglądania, ponieważ mają one bardzo silną politykę zerowego logowania. Oprócz tego ich szyfrowanie AES-256 bit klasy wojskowej i różne obsługiwane protokoły VPN ułatwiają także włączenie innych usług. Dzięki subskrypcji IPVanish użytkownicy mogą obejmować do 5 urządzeń na tym samym koncie, a także mogą korzystać z aplikacji na różnych platformach, takich jak Windows, iOS, Mac i Android..

Podsumowanie najlepszego VPN dla Kindle Fire Tablet

 Właśnie omówiliśmy czterech najlepszych dostawców VPN, na których można polegać w celu zapewnienia bezpieczeństwa w trybie online. Jeśli jest jeszcze kilku dostawców, którzy Twoim zdaniem powinni zostać uwzględnieni na tej liście, zostaw nam komentarz w poniższej sekcji, a my skontaktujemy się z Tobą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map