Najlepsza sieć VPN dla TCL Smart TV

Pomimo tego, że są nowicjuszami na rynku Smart TV, telewizory TCL Smart TV mają wielką siłę. Dostawcy telewizji TCL powiązali swoje telewizory z Roku ze względu na ich inteligentne funkcje. Wszystkie telewizory TCL Smart TV korzystają z Roku TV, ponieważ są intuicyjne i mają wszystkie aplikacje, których potrzebuje większość ludzi. Te telewizory są zdecydowanie najtańszą marką Smart TV, ponieważ większość z nich kosztuje mniej niż 500 USD. Aby oglądanie na tym telewizorze było nieco bardziej interesujące, możesz rozważyć dodanie do niego sieci VPN. Dzięki VPN w telewizorze TCL możesz odblokowywać strony internetowe, uzyskiwać aplikacje, które nie są dostępne w twoim kraju, omijać ograniczenia i uzyskiwać dostęp do wszelkiego rodzaju usług przesyłania strumieniowego. Musisz jednak czytać dalej, aby się dowiedzieć które sieci VPN są uważane za najlepsze dla TCL Smart TV.


Najlepsza sieć VPN dla TCL Smart TV

Najlepsza sieć VPN dla TCL Smart TV

Podsumowanie najlepszych sieci VPN telewizji kablowej TCL Smart TV

Po przeprowadzeniu kilku testów znaleźliśmy 3 najlepsze sieci VPN dla Twojego TCL Smart TV:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost VPN
 6. VyprVPN

Jak zmienić region TCL Smart TV?

Biorąc pod uwagę, że większość telewizorów TCL Smart TV jest oparta na Roku, musisz wykonać te same kroki, które są wymagane do zmiany regionu Roku, aby uzyskać dostęp do kanałów transmisji strumieniowej z ograniczeniami geograficznymi na swoim TCL Smart TV.

Najlepsze VPN dla TCL Smart TV

Telewizory TCL oferują wspaniałe funkcje i dobrą jakość obrazu w niskiej cenie. Jednak większość telewizorów w tym przedziale cenowym wykazuje spadek wydajności w porównaniu do drogich modeli. Niezależnie od tego telewizory TCL są trudne do pokonania, jeśli chodzi o telewizory budżetowe, co daje im pewną przewagę. Aby zwiększyć użyteczność telewizora TCL Smart TV, jego użytkownicy powinni zainstalować na nim VPN. Więc bez zbędnych ceregieli, oto niektóre z najlepszych sieci VPN dla TCL Smart TV:

ExpressVPN

ExpressVPN pobiera 12,9 $ miesięcznie w zamian za doskonałe usługi. Ich szeroki zakres funkcji oznacza, że ​​ich usługi są przeznaczone dla wszystkich rodzajów ludzi. Ten usługodawca oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i przyjazną obsługę klienta przez całą dobę, gotową odpowiedzieć na wszystkie pytania i pytania za pośrednictwem czatu na żywo. Najbardziej imponującym aspektem ExpressVPN jest intuicyjny interfejs użytkownika. Możesz zabezpieczyć się przed włamaniami i inwigilacją dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES, ochronie przed wyciekiem DNS / IPv6, przełącznikowi zabójstw i dzielonemu tunelowaniu. Nie wspominając już o hojnej opcji Smart DNS, która pojawia się po subskrybowaniu. Możesz podłączyć do trzech urządzeń jednocześnie, a to odblokowuje prawie wszystko, co chcesz, w tym Netflix. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich funkcjach, które ma do zaoferowania ExpressVPN, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

BulletVPN

BulletVPN kosztuje 10,9 USD miesięcznie i jest jednym z niewielu dostawców usług, którzy oferują bezpłatną usługę Smart DNS z subskrypcją. Jeśli jesteś streamerem i torrentem, BulletVPN jest dla Ciebie dobrą opcją. Ten usługodawca umożliwia do 3 jednoczesnych połączeń i oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. BulletVPN jest bardzo dumny ze swoich możliwości przesyłania strumieniowego, ponieważ ten dostawca ma możliwość ominięcia bloków geograficznych dla amerykańskiego Netflix, Amazon Prime, CBS, HBO GO i HBO Now, Hulu, Pandora oraz wielu innych kanałów amerykańskich i europejskich. BulletVPN oferuje niesamowitą szybkość i serwery hostów w krajach poziomu 1. Oznacza to, że nie doświadczysz utraty prędkości w swoich połączeniach. Wszystkie te funkcje kwalifikują BulletVPN jako doskonałą opcję dla Twojego telewizora TCL Smart TV. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego usługodawcy, sprawdź nasze Przegląd BulletVPN.

NordVPN

Nord VPN kosztuje 11,95 USD miesięcznie. Jeśli jednak subskrybujesz dłuższy okres, otrzymujesz ich ochronę premium i płacisz tylko 5,75 $ rocznie. Dzięki NordVPN możesz zabezpieczyć swoją prywatność online na wszystkich swoich urządzeniach, ponieważ umożliwia do 6 jednoczesnych połączeń. Ponadto możesz chronić swój ruch internetowy w podróży dzięki przyjaznym dla użytkownika aplikacjom mobilnym NordVPN dostępnym na urządzenia z Androidem i iOS. Przenieś swoje transmisje strumieniowe TCL Smart TV na zupełnie inny poziom dzięki NordVPN. Dzięki niemu zyskujesz dostęp do ulubionych stron i usług bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Wykorzystują podwójne szyfrowanie, co oznacza, że ​​NordVPN dwukrotnie szyfruje Twój ruch. nie jest bezpieczniej niż to. dzięki czemu możesz zapomnieć o ograniczeniach geograficznych i limitach przepustowości. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego usługodawcy, sprawdź nasze Recenzja NordVPN.

Jak zainstalować VPN na TCL Smart TV?

Telewizory TCL Smart TV nie obsługują natywnie sieci VPN, dlatego jesteśmy tutaj, aby dać ci rozwiązanie:

 • Zainstaluj VPN na routerze: Po zainstalowaniu sieci VPN na routerze wszystkie urządzenia podłączone do Wi-Fi otrzymają połączenie VPN. Oczywiście musisz użyć routera zgodnego z VPN, w przeciwnym razie nie zadziała. Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o instalowaniu VPN na routerze internetowym.
 • Udostępnij połączenie sieciowe komputera PC lub Mac urządzeniu Smart TV: Możesz także udostępniać swoją sieć z komputera PC lub Mac, na którym działa połączenie VPN. Oto przewodnik wyjaśniający, jak udostępnić połączenie w systemie Windows.
 • Użyj inteligentnego serwera proxy DNS: Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz skorzystać z inteligentnego serwera proxy DNS, który jest oferowany przez dostawców usług wymienionych powyżej. Jednak Smart DNS nie jest niczym VPN pod względem bezpieczeństwa i użyteczności. Wspaniałą rzeczą w Smart DNS jest to, że można go bezpośrednio skonfigurować na Smart TV.

Najlepsza sieć VPN dla telewizji TCL Smart TV – końcowe myśli

Wszyscy wiemy, że telewizory są atrakcją domową. Stanowią doskonałe źródło rozrywki dla użytkowników. Inteligentny telewizor TCL już teraz świetnie sobie radzi, dotrzymując nam towarzystwa i zajmując się tym, co ma do zaoferowania. Wyobraź sobie nieskończone możliwości, jakie daje VPN w TCL Smart TV. Nie instaluj tylko VPN, upewnij się, że wybrałeś VPN, które wymieniliśmy powyżej, aby zapewnić bezproblemowe i doskonałe przesyłanie strumieniowe.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map